Peršokti prie turinio


Sunkiai kuriasi uzgesinus ant duju


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Svečias_assa_*

Svečias_assa_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gegužės 26 - 01:50

Sveiki, paskutiniu metu karts nuo karto sunkiai kuriasi auto( kupe 3.0 benzas/dujos), kiek bandziau tais sunkiau kurias jei uzgesinu ant duju- jei vaziuoju benzu viskas ciki( ne karta ir ne du bandyta), zvakes?? dar kas? bet daznai ir po uzgesinimo ant duju is puses aboroto uzsikuria..
  • 0

#2 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2011 gegužės 26 - 05:51

man panasiai buvo - jei uzgesinus ant duju sekanti karta bandoma kurti anksciau nei po pusdienio, tai starteri reikdavo pabruzint pora sekundziu, rezultate - kiauras duju reduktorius.
  • 0

#3 Svečias_assa_*

Svečias_assa_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gegužės 26 - 19:03

pas mane tiesioginio ipurskimo dujos
  • 0

#4 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2011 gegužės 26 - 19:07

Beveik identiskas variantas ir man buvo- reduktoriuje beda.Dujininkai, pas kuriuos ir montavau iranga, pajunge kompa tai pasake. Buvo jau pasibaiges garantinis irangai, bet pakeite reduktoriu na**aliavo ir bedos is karto kaip nebuta. P.S. iranga tiesioginio ipurskimo, BRC.
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#5 Svečias_assa_*

Svečias_assa_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gegužės 26 - 22:59

pas mane ir brc, tai sakai tau dujininkai nustate kad reduktorius kaltas, o kaip nezinai? nes nesenai buvau pas vienus pareguliuot misinio(liesokas buvo), tai apie reduktoriu kad kazkas negerai tai nieko nesake. nes ir mieste vazinejom loptopa pasijunge tai jiem neuzkliuvo..

Šį pranešimą redagavo assa: 2011 gegužės 26 - 23:04

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0