Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Alucard Peugeot 405


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 116

#101 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2011 rugsėjo 19 - 09:04

paskirstytojas gali duoti bloga itampa i zvakes , bet blogai butu tada su abiem kurais

Šitame variklyje paskirstytojo jau nebėra, stovi babina ir iš jos išeina žvalkaidžiai
  • 0

#102 Alucard

Alucard
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Automobilis:Peugeot 405

Parašyta 2011 rugsėjo 23 - 14:11

zodziu kazkoks sunkus atvejis, reiks savaitgali lyst po dugnu kaipnors ir ziuret kaip tas liamda, bet netikiu kad be jo nevaziuotu, ir dar po masina be duobes palendu tik iki trecdalio nuo galo =]] jei viskas varkinga atrodys reiks megint iskonors kompa pasiskolint pameginimui. nes nu oro srauto matuokle blogai veikianti ir ant duju manau gadintu reikalus, paskirstitojas ( jei toks yra) irgi kvailiotu ir ant duju, nu dar koks potentiometras ar kaip ten jis? cia tipo laisvu apsuku daviklis? manuale apie toki rasoma heynes....
  • 0

#103 Alucard

Alucard
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Automobilis:Peugeot 405

Parašyta 2011 rugsėjo 26 - 06:56

savaitgali taip ir nepalindau del liamdos pasiziuret, bet bandinedamas nauju fokusu radau. Vaziuojant permetus i benzina ir spustelejus atgal vel gaza, masina trukcioja momentais lyg kabintu po biskeli, bet vistiek nepramusa =/
  • 0

#104 Alucard

Alucard
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Automobilis:Peugeot 405

Parašyta 2011 spalio 06 - 06:55

Liamda apziurejau, yrankiu ja patikrint neturejau, issukt neisejo, bet lyg viskas nieko is paziuros atrodo, apdeguz kazkokia ar parudijus bet nzn... tiesa buvau uzsikures ant benzino pakurenau dumu kamuolyje, gaila telefona buvau palikes, buciau pafilmaves. Reiskias variklis ~2500 apsuku jau linkes ties ta riba pradedinet gesti, krist apsukos kol uzges, laikant ~3000 3500~ variklis sokineja, gaza laikiau vietoj, o variklis dirba lyg kas spaudinetu ji, trukcioja, momentais jaucias galios pliupsniai =))) apsukos arba sokteli auksciau vel krenta, nukritus apie 2000 uzgeso visai, ir benzinu nebeuzkuriau.
  • 0

#105 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 spalio 06 - 07:25

zodziu kazkoks sunkus atvejis, reiks savaitgali lyst po dugnu kaipnors ir ziuret kaip tas liamda, bet netikiu kad be jo nevaziuotu, ir dar po masina be duobes palendu tik iki trecdalio nuo galo =]] jei viskas varkinga atrodys reiks megint iskonors kompa pasiskolint pameginimui. nes nu oro srauto matuokle blogai veikianti ir ant duju manau gadintu reikalus, paskirstitojas ( jei toks yra) irgi kvailiotu ir ant duju, nu dar koks potentiometras ar kaip ten jis? cia tipo laisvu apsuku daviklis? manuale apie toki rasoma heynes....

oro srauto matuokle itakos dujoms pas tave neturi. tik benzinui., gal tikrai tau kompa patrumpino tie meistrai duslintuvu.. neturiu jau minciu :doh:
p.s.. butum kur salia galeciau paskolinti 1,8 8v kompa ar nebrangiai parduot..

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2011 spalio 06 - 07:29

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#106 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2011 spalio 06 - 10:15

Man atrodo stumk tu ta peza nes paskaitinejus ankstesnius postus matosi kad cia vargo vakariene, daugiau knisiesi negu vaziuoji.
  • 0

#107 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 spalio 06 - 12:05

Man atrodo stumk tu ta peza nes paskaitinejus ankstesnius postus matosi kad cia vargo vakariene, daugiau knisiesi negu vaziuoji.

cia zmones savo pezus myli., ko vazineji su pezu, jei jau menkiausiom bedom uzpuolus siustum i marcias :blush:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#108 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2011 spalio 08 - 22:41

momentais jaucias galios pliupsniai =))) apsukos arba sokteli auksciau vel krenta, nukritus apie 2000 uzgeso visai, ir benzinu nebeuzkuriau.

O dujomis uzkuri? lengvai uzkurei po tokiu uzgeesimu ar teko ilgai pasukti starteriu? dujomis dirba gerai ar bent jau arti tiesos? jei taip tai sauna viena mintis kad perpila purkstukai kura, galimos priezastys:
1:kiauri purkstukai lieja o nepurskia kuro.(Gali daugeti tepalo karteryje)
2:temperaturos daviklis bloke rodo neteisinga temperatura ir kompas "pila" kura
3:kuro slegio reguliatoriaus membrana prakiurus (Ta kur ant purkstuku magistrales stovi) ir varo kura i kolektoriu.
4: po virinimu mistiskai sudeges kompiuteris.
5........
6..........
Ps. duju jungtukas jei pasukes ant degimo ir ijunges dujas palaikai ilgiau nei kokias 5 sekundes(nemato apsuku) automatiskai ismeta i bendzina kad nesigautu duju nuoteks i kolektoriu.
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#109 Alucard

Alucard
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Automobilis:Peugeot 405

Parašyta 2011 spalio 21 - 07:25

O dujomis uzkuri? lengvai uzkurei po tokiu uzgeesimu ar teko ilgai pasukti starteriu? dujomis dirba gerai ar bent jau arti tiesos? jei taip tai sauna viena mintis kad perpila purkstukai kura, galimos priezastys:
1:kiauri purkstukai lieja o nepurskia kuro.(Gali daugeti tepalo karteryje)
2:temperaturos daviklis bloke rodo neteisinga temperatura ir kompas "pila" kura
3:kuro slegio reguliatoriaus membrana prakiurus (Ta kur ant purkstuku magistrales stovi) ir varo kura i kolektoriu.
4: po virinimu mistiskai sudeges kompiuteris.
5........
6..........
Ps. duju jungtukas jei pasukes ant degimo ir ijunges dujas palaikai ilgiau nei kokias 5 sekundes(nemato apsuku) automatiskai ismeta i bendzina kad nesigautu duju nuoteks i kolektoriu.

OOO, cia kazkas panasiau i teisingas deagnozes.
ant duju nekuriu as visai, nes pasmane iskart jungia benzina ta knopke
taigi darau taip. benzinas brmmm ............uzsikure, staigiai perjungiu i dujas apsukas keldamas, viskas stovi net idle busenoj. apsukos kartais megina nukrist, bet susireguliuoja motoras, negesta.

bandant vel grisht i benzina, buve tokiu momentu kai sugaunu tokia padeti gazo jog eina gazuoti virs 2500apsuku nebegesta, bet siaip iskart gesta. gesimas buna toks isleto, kaip pamazinus pavara variklis butu linkes issijungineti, bet riediedama masina jas is leto numetineja. po tokio finto, ant benzino visai nesikuria, arba tenka gerokai pasukt starteri.

Tarpkitko su tuo uzpylimu kazkas panasuas ir gali buti, nesu specas, bet grizimo slanga nusiemus palaikius minute, vel galima kurti ant benzino, net ilgiau motoras tada uzsikurus pabirbia ant benzino.

Treciadieni, buvo fintas kad kuriant isvis ta knopke duju/benzino uzgesindavo lemputes neleido kurt, uzdarius atidarius masinos uzrakta, viskas suveike kaip ir seniau, sian meginau pacia knopke pasikeist, viskas taspats kaip anksciau.

Aciu uz pagalba, dabar bent turiu vilties kad butu imanoma sutaisysi.
  • 0

#110 Alucard

Alucard
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Automobilis:Peugeot 405

Parašyta 2011 spalio 21 - 07:27

cia zmones savo pezus myli., ko vazineji su pezu, jei jau menkiausiom bedom uzpuolus siustum i marcias :blush:

O is kur tu esi? gal koki savaitgali reiktu man padaryt kelione =)
  • 0

#111 Alucard

Alucard
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Automobilis:Peugeot 405

Parašyta 2011 spalio 21 - 07:42

Man atrodo stumk tu ta peza nes paskaitinejus ankstesnius postus matosi kad cia vargo vakariene, daugiau knisiesi negu vaziuoji.

O man labai patinka sitas pezas. Pavartau skelbimus, nu ir nepamatau nieko kas uzkabintu net ir uz 5x didesne kaina, gal dar 605 butu nieko, bet 405 labiau atitinka mane. AR164 patiktu bet visai isnyke 155, irgi mazai =/ Sita Peugeot isvis planavau pasiremontuoti, pagal planus jau pakaba turejo but tvarkinga, stabdziai, bet kai su varikliu bedos atsitiko, atidejau. ai dar kaune maciau 306 irgi smelio spalvos su tokios pat texturos salonu, visada vaziuoja pilnu ekipazu keleiviu =)) 4 zmones... Bet sedanai truputi labiau patinka =) Na patinka jis man, dideli langai, sveisu vidui, jauku. =)
Noretusi rasti meistra kuriam irgi patiktu masina ir taisytu, o ne nesamones sneketu =) dabar kur benuvaziuosi arba isvis nenori imt remontuot, arba visiems jiems kuro siurblys.... ir nesvarbu ad nesenai remontuotas.

Net ziurejau kiek internete kainuotu iranietiski modeliai =)))

PS. vyrai, kiek kainuotu su darbu motoro keitimas? ir paciu motoru? +- pora sumtu tikslumu. Pats neturiu nei vietos nei galimybiu ta daryti =) Aciuuuu =)
  • 0

#112 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 spalio 21 - 10:04

O is kur tu esi? gal koki savaitgali reiktu man padaryt kelione =)

as is silales ., perspek is anksto., kad surasciau visus kompus kokius turiu., nuo 1,6., 1,8 dar gal nuo 2,0 rasiu :D parasyk modeli kompo del visa ko ., mareli, bosh ar kazkas panasaus :good:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#113 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 spalio 21 - 10:08

O man labai patinka sitas pezas. Pavartau skelbimus, nu ir nepamatau nieko kas uzkabintu net ir uz 5x didesne kaina, gal dar 605 butu nieko, bet 405 labiau atitinka mane. AR164 patiktu bet visai isnyke 155, irgi mazai =/ Sita Peugeot isvis planavau pasiremontuoti, pagal planus jau pakaba turejo but tvarkinga, stabdziai, bet kai su varikliu bedos atsitiko, atidejau. ai dar kaune maciau 306 irgi smelio spalvos su tokios pat texturos salonu, visada vaziuoja pilnu ekipazu keleiviu =)) 4 zmones... Bet sedanai truputi labiau patinka =) Na patinka jis man, dideli langai, sveisu vidui, jauku. =)
Noretusi rasti meistra kuriam irgi patiktu masina ir taisytu, o ne nesamones sneketu =) dabar kur benuvaziuosi arba isvis nenori imt remontuot, arba visiems jiems kuro siurblys.... ir nesvarbu ad nesenai remontuotas.

Net ziurejau kiek internete kainuotu iranietiski modeliai =)))

PS. vyrai, kiek kainuotu su darbu motoro keitimas? ir paciu motoru? +- pora sumtu tikslumu. Pats neturiu nei vietos nei galimybiu ta daryti =) Aciuuuu =)

motora gera toki gali surasti uz 200 - 300lt., pakeitimas servise apie 500lt mazumoj greiciausiai.,
bet ir del to pacio pakeitimo variklio, jei reiks., gali kreiptis i mane. pakeisiu, susitartume uz nebrangiai .. taciau pacio variklio neturesiu. turiu tik jo daliu. celas dvi galvas., ir visokiausiu kitu pribumbasu.

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2011 spalio 21 - 10:09

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#114 Alucard

Alucard
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 40
  • Automobilis:Peugeot 405

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 09:09

O man labai patinka sitas pezas. Pavartau skelbimus, nu ir nepamatau nieko kas uzkabintu net ir uz 5x didesne kaina, gal dar 605 butu nieko, bet 405 labiau atitinka mane. AR164 patiktu bet visai isnyke 155, irgi mazai =/ Sita Peugeot isvis planavau pasiremontuoti, pagal planus jau pakaba turejo but tvarkinga, stabdziai, bet kai su varikliu bedos atsitiko, atidejau. ai dar kaune maciau 306 irgi smelio spalvos su tokios pat texturos salonu, visada vaziuoja pilnu ekipazu keleiviu =)) 4 zmones... Bet sedanai truputi labiau patinka =) Na patinka jis man, dideli langai, sveisu vidui, jauku. =)
Noretusi rasti meistra kuriam irgi patiktu masina ir taisytu, o ne nesamones sneketu =) dabar kur benuvaziuosi arba isvis nenori imt remontuot, arba visiems jiems kuro siurblys.... ir nesvarbu ad nesenai remontuotas.

Net ziurejau kiek internete kainuotu iranietiski modeliai =)))

PS. vyrai, kiek kainuotu su darbu motoro keitimas? ir paciu motoru? +- pora sumtu tikslumu. Pats neturiu nei vietos nei galimybiu ta daryti =) Aciuuuu =)

motora gera toki gali surasti uz 200 - 300lt., pakeitimas servise apie 500lt mazumoj greiciausiai.,
bet ir del to pacio pakeitimo variklio, jei reiks., gali kreiptis i mane. pakeisiu, susitartume uz nebrangiai .. taciau pacio variklio neturesiu. turiu tik jo daliu. celas dvi galvas., ir visokiausiu kitu pribumbasu.

Aciu Eddy =) kompas tai pasmane Bosh mp 5.1 rodos, bet man rodos jis jau karta keistas, nes lentute ant kurios prisukta boch mp3.1... reiks vel paziuret, neprisimenu tikliai. o del motoro nezinau, sian viska masina isalus buvo. is isores is vidaus, durys prisalo, tai nejo kurt nes ta duju knopke isvis nutraukdavo grandine. tik starteri tupai sukdavo, o kuro nepadavinejo, bet paskiau kazkaip atsigavo ir uzsiziebe is kokio 8 kart =))) tiesa tarpais vis uzrakindavau duris ir atrakindavau =)
  • 0

#115 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 lapkričio 10 - 10:42

O man labai patinka sitas pezas. Pavartau skelbimus, nu ir nepamatau nieko kas uzkabintu net ir uz 5x didesne kaina, gal dar 605 butu nieko, bet 405 labiau atitinka mane. AR164 patiktu bet visai isnyke 155, irgi mazai =/ Sita Peugeot isvis planavau pasiremontuoti, pagal planus jau pakaba turejo but tvarkinga, stabdziai, bet kai su varikliu bedos atsitiko, atidejau. ai dar kaune maciau 306 irgi smelio spalvos su tokios pat texturos salonu, visada vaziuoja pilnu ekipazu keleiviu =)) 4 zmones... Bet sedanai truputi labiau patinka =) Na patinka jis man, dideli langai, sveisu vidui, jauku. =)
Noretusi rasti meistra kuriam irgi patiktu masina ir taisytu, o ne nesamones sneketu =) dabar kur benuvaziuosi arba isvis nenori imt remontuot, arba visiems jiems kuro siurblys.... ir nesvarbu ad nesenai remontuotas.

Net ziurejau kiek internete kainuotu iranietiski modeliai =)))

PS. vyrai, kiek kainuotu su darbu motoro keitimas? ir paciu motoru? +- pora sumtu tikslumu. Pats neturiu nei vietos nei galimybiu ta daryti =) Aciuuuu =)

motora gera toki gali surasti uz 200 - 300lt., pakeitimas servise apie 500lt mazumoj greiciausiai.,
bet ir del to pacio pakeitimo variklio, jei reiks., gali kreiptis i mane. pakeisiu, susitartume uz nebrangiai .. taciau pacio variklio neturesiu. turiu tik jo daliu. celas dvi galvas., ir visokiausiu kitu pribumbasu.

Aciu Eddy =) kompas tai pasmane Bosh mp 5.1 rodos, bet man rodos jis jau karta keistas, nes lentute ant kurios prisukta boch mp3.1... reiks vel paziuret, neprisimenu tikliai. o del motoro nezinau, sian viska masina isalus buvo. is isores is vidaus, durys prisalo, tai nejo kurt nes ta duju knopke isvis nutraukdavo grandine. tik starteri tupai sukdavo, o kuro nepadavinejo, bet paskiau kazkaip atsigavo ir uzsiziebe is kokio 8 kart =))) tiesa tarpais vis uzrakindavau duris ir atrakindavau =)

kazka tau tos dujos knisa :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#116 Edvinis

Edvinis
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 9
  • Automobilis:peugeot, 307sw

Parašyta 2012 vasario 02 - 14:55

Posted Image cia is savaitgalio, albume daugiau yra nuotrauku =)

Dabar eiline klausimu lavina =)) gal netycia zinote kie ktiksliai nuo min iki max padalos pilas tepalo 1.8 motorui? manualas heyne raso kad apie litra, taciau nupirkus auto, buvo kiek daugiau nei minimumas, pravaziavau ~600km ir dapyliau ~1,2l tepalo, dabar stovi ties viduriu tarp min ir max, apeme paranoja tikrinu i diena po 4 kart tepala, dumyt nedumija, netikiu kad tiek isdegint gali, gal tiesiog neapsiziurejau preistai? :wacko: :wacko: :wacko: norejau keist tepala, bet jei tokiais tempais jis dingsta, tai net nzn =)) pasikeis per menesi pilnai =))

P.S. atidariau ir ketvirtasias duris, tiesa, sutvarkyt lauko rankeneles nepavyko. Kaip buvo patarta, issiemiau fortke ta trikampa, atrakinau "child lock" pripurskiau wd40 is pradziu dar neatsidare, veliau, pavyko. Nusiardzius panele taip ir nesupratau kaip pajungt ta rankenele, nera jokio papildomo troso, gal kas sulauzyta, nes tos durys kaip sake buvo plestos.

Dar siektiek issiurbiau lapu is po motoro dangcio=/ nesuprantu iskur ju ten visuose galuose tiek :blink: galiniu faru tarpeliuose irgi jau pradejusiu puti lapu, tai atidares bagazine krapsciau krapsciau as ten juos.

eina na kaip gerai ratai atrodo! ir visas toks gražus... pas mane tai spalva tokia pat bet, po 10metu lietuvos drusku arka viena gale rudyti pradejo smarkiai.... ei bet ratų skyles taip išeina čia tokios kaip ir pas 307 pežo ? reiktu numaut nuo tevo 307sw ir užsimaut pas save=D gal nepastebes=D
  • 0

#117 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 vasario 02 - 18:03

ir tevs tave uz konkolu ir ant medzio
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0