Jump to content


Photo

P607 vairo kolonele pradejo leisti skysti


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#21 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2011 June 09 - 18:35

na aciu ir uz tai kad paziurejai,,dabar lauksiu ka kolega kokonas pasiulis,,,,

nieko nera, negaliu padeti, reikia ishmatavimu riebokshlio. Arba perki anglo koloneles kelma, imi riebokshli lauk (70 procentu tikimybe kad sugadinsi) ir dedi i savishke.
Daviau dar keleta uzhklausimu, jei kas paaishkes duosiu zinia.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#22 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 09 - 19:53

nieko nera, negaliu padeti, reikia ishmatavimu riebokshlio. Arba perki anglo koloneles kelma, imi riebokshli lauk (70 procentu tikimybe kad sugadinsi) ir dedi i savishke.
Daviau dar keleta uzhklausimu, jei kas paaishkes duosiu zinia.

o gal kur zinai visa ta kolonke bet butu gerai kad butu gera kokiam lauzyne ir kiek kainuotu,,o gal kokia sugadinta,tik kad tas kelmas but geras
  • 0

#23 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • posts 1,985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Posted 2011 June 09 - 21:34

kokiam lauzyne ir kiek kainuotu,,o gal kokia sugadinta,tik kad tas kelmas but geras

869887899. šitam savartyne tikrai turi angliška(dar pats i bagazine isidejau sumaišes su europa).kolonke tikrai tvarkinga,be rudziu ant štoku,nekliba. bandyk,skambink,gal ir nebrangi....
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#24 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 09 - 23:12

869887899. šitam savartyne tikrai turi angliška(dar pats i bagazine isidejau sumaišes su europa).kolonke tikrai tvarkinga,be rudziu ant štoku,nekliba. bandyk,skambink,gal ir nebrangi....

ar cia Kaune,but geriau nes kitur nera galimybiu,,,sunus Kaune gyvena,,tai nebutu sunku paimti
  • 0

#25 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • posts 1,985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Posted 2011 June 09 - 23:27

ar cia Kaune,but geriau nes kitur nera galimybiu,,,sunus Kaune gyvena,,tai nebutu sunku paimti

vievis,skambink, nors kaina suzinosi
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#26 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 10 - 11:54

tai va kolegos ,aciu visiem kas prisidejo prie mano bedos sprendimo,,beda dar nesutvarkyta bet dalis jau pakeliui i Islandija,,tai ta dalis cilindras ar kaip ten ji vadinasi, Kaune pezo centre kainavo 444 lt,,net nustebau kad taip nedaug,nes Islandijos pezo centras paprase 260,000 kronu,,isvertus litais 5,450 lt nu tai va stai tokia istorija :pug:
  • 0

#27 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 15 - 20:55

na va atvyko mano detale dabar tereikia ja pakeisti,,tai toks klausimelis koki skisti reikia pilti,parduotuveja man dave automatines greiciu dezes ,,na paziurejau kad mano vairo kolonkes skystis ipiltas toks ruzavas ,tai tas kur parduotuveja dave irgi toks pat,,,ir dar ar butina visa ta kolomke nuimti ar galesiu tik ta kelma pakeisti neislupus viso aparato
  • 0

#28 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2011 June 15 - 21:25

Galima ir neishlupus viso aprato keisti, ziurek kaip su prieijimu. Priesh lysdamas tik jau sakiau kad vaira uzsirakintumei, pastati tiesiai ir rakink ;) DB nepamenu palindes pasiziuresi kaip ten su priejimais. Bo ash kai vaira keiciu tai visa lauk ishimu :) Matai, nepamenu to varianto ar kryzhme yra prie vairo shtoko ish apatines puses, ar be kryzhmes lenda kolonele i kebula. Jei kryzhme yra tai atsijunges kryzhme, ishkabinsi ir visa kelma :) jei kruzhmes ner tada hausi kolonele lauk varyti. Kas liecia skysti tai raudonas ir bus, tik jei siurblys elektrinis bus dextron III jei ne elektra tai paprastas automatiniu greiciu dezhiu tepalas, ATFas :) Skysti ishleisk pro gryzhtama shlanga, prie koloneles. Paskui perkoshk per marle ir atgal supilk. Stenkis nesuplakti kad putu nebutu. Ir kai jau susirinksi viska uzhkurk ir sukinek vaira i viena puse po to i ikit akad nuorinti greiciau.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#29 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 15 - 21:37

Galima ir neishlupus viso aprato keisti, ziurek kaip su prieijimu. Priesh lysdamas tik jau sakiau kad vaira uzsirakintumei, pastati tiesiai ir rakink ;)
DB nepamenu palindes pasiziuresi kaip ten su priejimais. Bo ash kai vaira keiciu tai visa lauk ishimu :) Matai, nepamenu to varianto ar kryzhme yra prie vairo shtoko ish apatines puses, ar be kryzhmes lenda kolonele i kebula. Jei kryzhme yra tai atsijunges kryzhme, ishkabinsi ir visa kelma :) jei kruzhmes ner tada hausi kolonele lauk varyti.
Kas liecia skysti tai raudonas ir bus, tik jei siurblys elektrinis bus dextron III jei ne elektra tai paprastas automatiniu greiciu dezhiu tepalas, ATFas :)
Skysti ishleisk pro gryzhtama shlanga, prie koloneles. Paskui perkoshk per marle ir atgal supilk. Stenkis nesuplakti kad putu nebutu. Ir kai jau susirinksi viska uzhkurk ir sukinek vaira i viena puse po to i ikit akad nuorinti greiciau.

aciu labai,,, mano siurblys ne elektrinis ,, paprastas,o iskart nuo kolonkes yra kryzme,tai supratau kad uztenka ta viena varsteli atsukti ir iskabinti lauk ,na ir tas vairo stokas isistums i masinos vidu,bo kitaip trugdys jis man iskelti ta detale,na o skyscio nekosiu,o nupirksiu nauja ,tik va ar kai nuimsiu ten gi toja visoja vairo kolonkeja yra tas skystis ar ne,kaip ten tepasi tie dantraciai
  • 0

#30 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2011 June 16 - 10:46

dantraciai tepasi atskirai, nezinau koks ten tepalas. sviesus solidolas :), koloneles viduje esanti skystis nesimaisho su dantraciais :) tik dar tau patarimas, kai kule ishiminesi, isitrauks tau su dantratuku kuris stumdo pati slieka. tai kai desi kita nauja kule atgal. tai isidek toje pat pozicijoje, pagal tuos pachius shliciukus, kadangi persuksi per viena dantuka tau vairas pabegs, ir suvedima gausi darytis.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#31 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 16 - 11:15

dantraciai tepasi atskirai, nezinau koks ten tepalas. sviesus solidolas :), koloneles viduje esanti skystis nesimaisho su dantraciais :)
tik dar tau patarimas, kai kule ishiminesi, isitrauks tau su dantratuku kuris stumdo pati slieka. tai kai desi kita nauja kule atgal. tai isidek toje pat pozicijoje, pagal tuos pachius shliciukus, kadangi persuksi per viena dantuka tau vairas pabegs, ir suvedima gausi darytis.

labai tau aciu,viskas aisku,as tik ir norejau suzinoti kad tie dantraciai tepasi su sledoliu,del to pabegimo vairo as zinau kad taip yra,bet vaira uzrakinsiu ir ratu nejudinsiu tiesio itaikisiu taip kaip buvo,,dabar parasysiu kaip viskas sekesi ir galesim rakinti tema
  • 0

#32 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 17 - 00:56

nu va pasikeiciau ta kelma,nebeleidzia viskas tvarkoi,,bet kita beda ispaskos uzsidege ESP ESR defektive ,,ka as ten galejau padaryti lig ir nieko nepajudinau,pajungus deagnostika raso kad stabdziu defektive,,ar galejo kas nutikti jai atjungiau ta vairo mechanizma,ir buvau degima ijunges,zinau kad yra kazkoks jutiklis ant vairo stabilumo kontroles,kaip cia yra gal tam nepatiko kas nors,, laukiu atsakimu
  • 0

#33 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2011 June 17 - 07:22

manyčiau reikia perkalibruoti vairo kampo davikli, nes jei bent keliais laipsniais vairas kitaip stovi tai ir mes klaida, tai atlikti galima tik su peugeot planet'u
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#34 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 17 - 10:02

manyčiau reikia perkalibruoti vairo kampo davikli, nes jei bent keliais laipsniais vairas kitaip stovi tai ir mes klaida, tai atlikti galima tik su peugeot planet'u

o tai kai skaitau ESP klaida man rodo kad su stabdziu sistema kazkas,reiks saugyklius pereiti ir nusiimti ta rata gal koki laida busiu numoves bo ten priejimas tai neduok dieve,viskas sukista
  • 0

#35 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • posts 6,129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Posted 2011 June 17 - 11:59

manyčiau reikia perkalibruoti vairo kampo davikli, nes jei bent keliais laipsniais vairas kitaip stovi tai ir mes klaida, tai atlikti galima tik su peugeot planet'u

Peugeot planet mestu klaida "Flywheel sensor fault" ar kazkas panasaus, man taip pamenu su juoduoju pezhu buvo...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#36 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 17 - 13:01

na perejau saugiklius viskas tvarkoi ,,ko gero xsibit teisus reikia kazkur sutvarkyti ta reikala,,tik bijau ar nereiks vel man ardit viska,gal ant to vairo daviklio ant vairo veleno yra koks daiktas nuo kurio jutiklis veikia,nebezinau ka daryt, ar cia ratu suvedima jau reiks perdaryti ,nes tikrai man kazkiek ne taip ta kulisa ant slicu pasistate,velnias ten tas priejimas toks kad dziaugiausi kaip panasei pataikiau ant tu slicu,lauksiu gal kas dar kokia minti parasys
  • 0

#37 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • posts 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Posted 2011 June 17 - 13:30

kalibruot galima tik per kompa, patikek buvau pats laipsniu ne taip sukalibraves iskart ismeta klaida truputi pravaziavus, o dar pas mane vairo kampo daviklis pastreikuoja tai buna ir ABS system defective ir ESP/ASR system defective, bet praskanavus klaidu nerodo.

Edited by xzibit, 2011 June 17 - 13:30.

  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#38 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 17 - 13:51

kalibruot galima tik per kompa, patikek buvau pats laipsniu ne taip sukalibraves iskart ismeta klaida truputi pravaziavus, o dar pas mane vairo kampo daviklis pastreikuoja tai buna ir ABS system defective ir ESP/ASR system defective, bet praskanavus klaidu nerodo.

tai gal ardyti ten perstatineti nereikia,tik sukalibruoti ,gal cia pas tuos kas ratu suvedima daro su kompu,ar cia i pezo centra reik kompo ieskot kad sukalibruotu
  • 0

#39 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • posts 6,129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Posted 2011 June 17 - 16:47

tai gal ardyti ten perstatineti nereikia,tik sukalibruoti ,gal cia pas tuos kas ratu suvedima daro su kompu,ar cia i pezo centra reik kompo ieskot kad sukalibruotu

O tau klaida ismeta ISKART ar tik pavaziavus? (aisku kai klaida nutrini)

Jei iskart tik uzkurus, tada jau kazkas su kazkokiu davikliu negeerai, JEI PAVAZIAVUS, tada visu pirma varai suvesima pasidaryti, tada su diagnostika atstatai kampa i 0 :) nors man prie situ funkciju neprileidzia peugeot planet, nzn prasiau as jusu kad paziuretumet pas saves ar eina pvz atjungti tyre pressure, niekas nepabando... man neina praso key :(

Edited by Laimonas, 2011 June 17 - 16:48.

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#40 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2011 June 17 - 17:29

O tau klaida ismeta ISKART ar tik pavaziavus? (aisku kai klaida nutrini)

Jei iskart tik uzkurus, tada jau kazkas su kazkokiu davikliu negeerai, JEI PAVAZIAVUS, tada visu pirma varai suvesima pasidaryti, tada su diagnostika atstatai kampa i 0 :) nors man prie situ funkciju neprileidzia  peugeot planet, nzn prasiau as jusu kad paziuretumet pas saves ar eina pvz atjungti tyre pressure, niekas nepabando... man neina praso key :(

man klaida ismeta tik uzvedus varykli bet as dar netriniau tos klaidos ,,bet ta klaida ismete iskart kai tik pakeiciau vairo kolonele,nemanau kad gali buti sutapimas kad daviklis sugestu,suvedimas pas mane nesenai buvo darytas tai kaip ir tvarkoja,o vaira teko perstatiti nes sleivai stovejo,bet kas daro suvedima juk turi moketi kalibruoti,jie ten turi kompus juk,,,,,,,o kas liecia del tu davikliu atjungimo ,pas mane ju nera tad ir meginti nera ko,,mano asmeniniu zinuciu aplankai pilni ir negaliu atrasyti

Edited by ARMONDS, 2011 June 17 - 17:34.

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users