Peršokti prie turinio


Nuotrauka

kvailioja duju kiekio rodykle


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 2

#1 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2011 birželio 08 - 23:01

sveiki. dalykas toks va pas mane yra IV LPG Stag kompas salone yra jungiklis ir lemputes (viena raudona ir 4 zalios) kurios rodo kiek yra duju. dabar yra taip pilnas balionas duju dega tik 3 lemputes (uzvedant suzybsejo 4 lyg ir uzgeso.daugiau nebeuzsidege) o atsidarius bagazine ant baliono esanti rodykle rodo pilna. kitas bajeris dujuos prie pabaigos dega jau raudonas bet zinau kad turi uztekti mazdaug 50km jis man pypsi kad baigesi dujos ir persimeta ant benzino as vel paspaudziu ant duju ir vel normaliai. dar buvo karta uzeje taip dega paskutine zalia lempute (minimum 100km duju) jis man pradeda pypseti kad baigesi dujos ir persijungia ant benzino as vel perjungiu ant duju viskas normaliai biski daugiau gazo duodu vel jis man pypsi ir taip koki 10 kartu kol isvaziavau i uzmiesti ir po to nusiramino. cia imanoma kazka paciam pasidaryt ar jau tik su diagnostika kazka galima padaryti?

Šį pranešimą redagavo engage: 2011 birželio 08 - 23:07

  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#2 sukle

sukle
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 547
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P308 '08 1.6 16V

Parašyta 2011 birželio 09 - 10:16

Reikia jungtis prie STAG'o kompo ir ziureti, kokie itampu lygiai sudeti ant duju kiekio daviklio padalu. O del pypsejimo, tai reikia ziureti, koks nustatytas darbinis min slegis. Mieste davus gazo duju paduodamas slegis krenta zemiau nurodyto ir tau automatiskai jungiamas benzinas. Klausimas idomumo delei - nepradejo tau tokie niunsai darytis tada, kaip lauko temperatura pakilo iki dabartiniu +/- 30 laipsniu?
  • 0

#3 Tyro

Tyro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 215
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 605 '95 2.0l turbo+LPG automat

Parašyta 2011 birželio 09 - 15:00

Del kiekio rodmenu tai Sukle gerai parase, klausyk jo, nes pats turi tokia iranga bei jungiasi prie kompo. O del permetimo ant duju, tai panasu i tai, kad reduktorius per silpnas ir uzspaudus gaza nespeja paduoti reikiamo kiekio duju, del ko krenta sistemoje slegis ir tau perjungia i benzina. Pas mane persijungimams temperatura itakos neturi, nebent kad maziau telpa duju bake :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0