Jump to content


307 peugeot abs ir antipollution fault


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Svečias_Gexas_*

Svečias_Gexas_*
  • Svečiai

Posted 2011 July 25 - 22:18

Laba diena, turiu 2002m. Peugeot 307 2.0 HDI dyzelis. Iškilo tokia problema (tiksliau ji yra dar nuo žiemos, bet tik dabar nusprendžiau, kad reikia griebti jautį už ragų), mano mašinos kompiuteris davus daugiau apsukų ar greičiau pavažiavus uždega variklio lemputę ir parašo antipollution fault. Visa tai vairavimui, kaip ir netrukdė, bet prieš kelias dienas vėl užsidegus šioms klaidoms dingo trauka, pakilo kuro sąnaudos ir taip buvo iki neužgesinau variklio ir palikau pastovėti. Pagooglinau, panaršiau Jūsų forumus ir radau, jog dėl to kaltas kietųjų dalelių (FAP?) filtras, taip pat radau, kad jį galima išpjauti vietoj jo kažką paburti ir viskas turėtų veikti puikiai (nei kompiuteris klaidas rodyti, nei mašinai kokių problemų kilti). Remiantis forumo pranešimais, šią paslaugą 2008 metais galėjo padaryti vienas šio forumo narys spakėnas, bet niekur nerandu jo kontaktų, tad turiu klausima, gal kas žinote, kas be jo galėtų tai padaryti? Gal galėtumėte duodi kontaktus? Taip pat mano mašinai yra iškilusi dar viena problema: kompiuteris meta abs fault ir dega esp/abs lemputė. Turėjau įtarimą, kad dėl to kaltas abs blokas, nes be to buvo ir daugiau klaidų, bei problemų (degė rankinio lemputė, mirksėjo stop, borto kompiuteris grodavo maršą, neveikė spidometras), tačiau išardžius jį paaiškėjo, kad jo kontaktai ganėtinai geri, viduje (bent jau kiek matėsi viskas švaru ir gražu), problema buvo ta, kad atitrūkęs, vienas, kaip supratau vožtuviuko laidžiukas, jį sutvarkius visos problemos dingo, liko tik ta viena prakeikta abs fault. Naršiau forumą, googlinau, bet nieko konkretaus neradau. Kiek pavyko sužinoti gali būti kalti davikliai prie ratų. Tad turiu klausima, ar tik jie gali sukelti šią problemą ar yra dar ir kitų mazgų vertų dėmesio? Kaip tuos daviklius pratestuoti? Jei kalti ne jie kur toliau ieškoti problemos? P.S atsiprašau, jei klausimai kažkiek kartojasi, bet viskas ką radau arba labai sena info arba ne visiškai atitinka mano bėdas.
  • 0

#2 Svečias_Gexas_*

Svečias_Gexas_*
  • Svečiai

Posted 2011 August 07 - 20:23

Kadangi niekas patarimų nenorėjo duoti, viena gedimą radau pats. Kaip ir rašiau del antipollution fault buvo kaltas FAP filtras, jį išpjovus dingo visos klaidos, pagerėjo trauka ir pamažėjo kuro sąnaudos. Dabar liko tik abs fault... Labai viliuosi, kad nebus pats blokas nuėjęs prie progos bandysiu nuimti buferį ir patikrinti laidus, dar bandysiu prapūsti daviklius ir pakeisti kaladėles, jei tai nepadės teks ieškotis naujo bloko :(
  • 0

#3 Rimis

Rimis
  • Forumo naujokai
  • posts 20
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 307 SW 2.0 HDI 66 kw (čipintas)2004 m.

Posted 2011 August 07 - 23:29

Jei ne paslaptis,kiek kainavo FAP-o salinimas,nes ir pas mane pries keleta dienu uzsidege...
  • 0

#4 paulius0409

paulius0409
  • Forumo naujokai
  • posts 12
  • Vieta:Anyksciai
  • Automobilis:Peugeot 307 1,4 hdi

Posted 2012 March 02 - 18:58

pas mane irgi meta antipolution fault.kas tai yra?nes fapo pas mane nera
  • 0

#5 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2012 March 02 - 19:04

pas mane irgi meta antipolution fault.kas tai yra?nes fapo pas mane nera

o tai ka snors darosi? mashina nedirba? ar seip uzsidega?
nera ko burti reikia jungti PC. atvazhiuik, prijungsiu, pasizhiuresiu
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#6 Svečias_Lele_*

Svečias_Lele_*
  • Svečiai

Posted 2012 March 06 - 12:11

Sveiki, As ir noriu prisideti su antipollutinio fault uzrasu. Vakar uzsidege vos uzvedus masina, dingo trauka, ir taip pat dege esp su sauktuko zenklu. Nuvaziavau i servisa, isziurejo, nieko nerado. Prijungus kompiuteri paaiskejo, kad gedimas su turbina susijes. Pasirodo, elektomagnetinis daviklis buvo nuluzes, kuris turi atidaryti voztuvelius ar ka ten i turbina...Tai tiek, 50lt uz darba ir 100lt uz sutvarkyma:)))), o nervu buvo visa diena.
  • 0

#7 apg

apg
  • Forumo naujokai
  • posts 4
  • Automobilis:peugeot 407

Posted 2012 March 07 - 04:21

turiu ir as su tuo problema, dega antipolution ir esp. prijungus prie kompo rodo kad negali susisieti su CANu. gal kas zinot kaip sia beda issprest.
  • 0

#8 Svečias_Axx_*

Svečias_Axx_*
  • Svečiai

Posted 2012 March 09 - 08:24

Antipollution fault pas mane užsidegė kai užklimpęs truputį ilgiau pasukau buksuojančius ratus. Teko prisijungti kompą ir padaryti reset, taip kad jis gali užsidegti ir dėl sugedusio ABS daviklio.
  • 0

#9 Svečias_Elfas 307_*

Svečias_Elfas 307_*
  • Svečiai

Posted 2012 June 03 - 09:20

As irgi turejau problema su antipolution fault, bet pasikeitus zvakes visos bedos dingo! (benzininis variklis)
  • 0

#10 Svečias_Tomukas_*

Svečias_Tomukas_*
  • Svečiai

Posted 2012 June 11 - 00:27

Sveiki, Pas mane ta pati problema su ABS. Gal galit vis del to parekomenduot ka daryt. Nes kai prijungiau prie PC tai parode kad abu galinius sensorius reik keist. Bet ar imanoma kad sugestu iskart abu? Nes jie gan nepigus. Ir tai ivyko palaipsniui, ta prasme kad pradejo atmusinet pedala po truputi vis labiau ir labiau. Dabar tieisog mazdaug po 5 min. keliones ABS tiesiog issijungia. Laukiu minciu ir pasiulymu. Aciu.
  • 0

#11 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2012 June 11 - 07:26

Sveiki, Pas mane ta pati problema su ABS. Gal galit vis del to parekomenduot ka daryt. Nes kai prijungiau prie PC tai parode kad abu galinius sensorius reik keist. Bet ar imanoma kad sugestu iskart abu? Nes jie gan nepigus. Ir tai ivyko palaipsniui, ta prasme kad pradejo atmusinet pedala po truputi vis labiau ir labiau. Dabar tieisog mazdaug po 5 min. keliones ABS tiesiog issijungia. Laukiu minciu ir pasiulymu. Aciu.

tai jeigu rodo kad abu sensoriai, tada abu sensoriai :) gal uzhpuvo tiesiog kontaktai.
O gal ir ish paciu ABS smegenu ta problema.
Mano pacio ta pati problema, ABS dega skydelyje, ir itariu kad ir neatmeta kaladeliu cilindriukas, atgausiu kompa ish po remonto pasizhiuresiu kame shaknys ;)
griausiu stabdzhius, kaip seksis praneshiu ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#12 Roberto

Roberto
  • Forumo naujokai
  • posts 3
  • Automobilis:307 sw

Posted 2012 November 20 - 14:36

Kadangi niekas patarimų nenorėjo duoti, viena gedimą radau pats. Kaip ir rašiau del antipollution fault buvo kaltas FAP filtras, jį išpjovus dingo visos klaidos, pagerėjo trauka ir pamažėjo kuro sąnaudos.
Dabar liko tik abs fault... Labai viliuosi, kad nebus pats blokas nuėjęs prie progos bandysiu nuimti buferį ir patikrinti laidus, dar bandysiu prapūsti daviklius ir pakeisti kaladėles, jei tai nepadės teks ieškotis naujo bloko :(

kas gali ispjaut ta fap filtra?
  • 0

#13 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • posts 3,002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Posted 2012 November 20 - 22:20

Kadangi niekas patarimų nenorėjo duoti, viena gedimą radau pats. Kaip ir rašiau del antipollution fault buvo kaltas FAP filtras, jį išpjovus dingo visos klaidos, pagerėjo trauka ir pamažėjo kuro sąnaudos.
Dabar liko tik abs fault... Labai viliuosi, kad nebus pats blokas nuėjęs  prie progos bandysiu nuimti buferį ir patikrinti laidus, dar bandysiu prapūsti daviklius ir pakeisti kaladėles, jei tai nepadės teks ieškotis naujo bloko  :(

kas gali ispjaut ta fap filtra?

o kas gali zinoti kokiame mieste? :) nurodyk savo parashe miesta tada atsiras kas ishpjaus ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users