Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ratu suvedimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 14

#1 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2011 rugpjūčio 05 - 08:21

sveiki, kur geriausia pugui darytu ratu suvedima, priekiui ir galui? gal kas parekomenduotu koki vilniuje servisa? ar dar ka? :beer:
  • 0

#2 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2011 rugpjūčio 05 - 09:13

WWW.SUVEDIMAS.LT :good:
  • 0
kažkaip.....

#3 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2011 rugpjūčio 05 - 09:50

WWW.SUVEDIMAS.LT :good:

kaip tik apie situs ir sukinejuos dabar, nes kitur nieko gero kol kas nerandu :(

esi gal dares pas juos? :)
  • 0

#4 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2011 rugpjūčio 05 - 09:56

Dariau suvedimą CP servise ir esu patenkintas.
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#5 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2011 rugpjūčio 05 - 10:34

esi gal dares pas juos? :)

Esam dare pas juos daug kartu, tik tuo uzsiima, tvarkinga kontora:) Sedi dede ir daro suvedimus:)
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#6 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2011 rugpjūčio 05 - 11:39


esi gal dares pas juos? :)

Esam dare pas juos daug kartu, tik tuo uzsiima, tvarkinga kontora:) Sedi dede ir daro suvedimus:)

:good: tada be jokiu parkiu, varau ten :clap: aciu kas raset :beer:
  • 0

#7 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2011 rugpjūčio 08 - 08:18

WWW.SUVEDIMAS.LT :good:

Labai geras servisas, labai geras meistras ir siaip labai viskas :good:

rekomenduoju visiems kas darys suvedima

:clap:
  • 0

#8 VooZ2

VooZ2
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 24
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy 2.0 2002

Parašyta 2011 rugpjūčio 08 - 08:35

O man nepatiko ana kontora. Buvau nuvares, kad paziuretu ko vairas kreivai stovi ir i sona traukia masina. Sake viskas cia su suvedimu gerai pas tave, bandyk ratus sukeisti pusem ir t.t. Zodziu problema nedingo. Nuvariau gryzdamas i pezo servisa, paziurejo, padare suvedima ir problema dingo.
  • 0

#9 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Parašyta 2011 rugpjūčio 08 - 09:59

O man nepatiko ana kontora. Buvau nuvares, kad paziuretu ko vairas kreivai stovi ir i sona traukia masina. Sake viskas cia su suvedimu gerai pas tave, bandyk ratus sukeisti pusem ir t.t. Zodziu problema nedingo. Nuvariau gryzdamas i pezo servisa, paziurejo, padare suvedima ir problema dingo.

nu nzn, man visai norma padare ir zmogus tikrai noriai dirba + visai atrodo kad daug zino ir ismano ;) :hmm:
  • 0

#10 VooZ2

VooZ2
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 24
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy 2.0 2002

Parašyta 2011 rugpjūčio 08 - 14:32

Matyt as taip pataikiau. Bet matau daug teigiamu atsiliepimu tai matyt nera ten taip blogai :beer:
  • 0

#11 Svečias_Pezas_*

Svečias_Pezas_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 rugpjūčio 08 - 14:54

O man nepatiko ana kontora. Buvau nuvares, kad paziuretu ko vairas kreivai stovi ir i sona traukia masina. Sake viskas cia su suvedimu gerai pas tave, bandyk ratus sukeisti pusem ir t.t. Zodziu problema nedingo. Nuvariau gryzdamas i pezo servisa, paziurejo, padare suvedima ir problema dingo.

Visa mano seima visa laika ten daro suvedimus, visi patenkinti. Galbut pataikiai ant kokio naujokelio dar tik apmokomo ir praktiskai zalio. Siaip ju ir kainos ir kokybe palyginti su kitais super. :good:
  • 0

#12 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2012 birželio 06 - 15:47

http://www.suvedimas.lt/
Nuvažiavus sako, kad pas mane visos traukės nepramankštintos ir nežinia jos atsisuks ar ne... :blink:
Paklausiau ką daryt ne automobilistam, kurie apie mašinas neraukia ir atvažiuoja pas jus pasidaryti suvedimo, atsakymas toks, kad neva jeigu traukės nebuvo nors kartą atsuktos prieš atvažiuojant daryt suvedimą - pasiunčia į autoservisą, kad viską pramankštintų.
Kažkaip nei šis nei tas... :doh:
Man pačiam akivaizdžiai matosi, kad dratinis šepetys+WD40 ir viskas ten bus easy, tiesiog pačios traukės šiek tiek smėliu apneštos, bet nei užrudijusios žiauriai nei ką. :ax:
Žodžiu.. Taip ir išvažiavau nesupratęs ar jie ten juokauja ar ką.. :blink:

Šiaip aš pirmą kartą ratų suvedimą įstaigoj buvau, tad įdomu čia visos tokią įdomybę praktikuoja? :hmm:
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#13 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2012 birželio 06 - 16:31

Idomiai skamba. Tai priesh varant i servisa reik pachiam varzhtus prasukiot? Tipo varzhtu atsukimas i suvedimo kaina neitrauktas? P.S. labai gerai suvedima daro ir zibinte :)
  • 0

#14 Angelasas

Angelasas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 76
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 406hdi (Parduotas)

Parašyta 2012 birželio 11 - 10:19

as ir pas juos buvau daryti subaru suvedima tai galui atsisako daryti jei nebuvo ismankstinta,nes atsukant gali luzti,mane irgi tas dalykas nustebino,jei jau man tuos varzus atsuks kitame servise tai ir suvedima prie daikto padarys,aisku ten kur ji daro ir remontuoja pakaba :) kiek dariausi kitom auto pas juos suvedima padare kokybiskai :)
  • 0

#15 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2012 birželio 11 - 11:03

Na aisku varztu pramankstinimas gal ir kvailai skamba, bet kita vertus jei nusuksi ar nulaushi kanors, tai be svarkes jau greiciausiai nei is vietos, o dede juk tik suvedimus daro. Del subaru kita istorija - gale isvirtimas reguliuojas, reik amortiko du apatinius rimtus varztus atsukt ir taip, jeisubaru senesne tai jie buna labai uzpuve, prie vieno is ju yra teke praleisti 3h kol isprasem likucius lauk. O siaip jei sako kad nepramankstintos, reik tvirtint atvirksciai... :D Ten kur pigu visada atsiras papildomu niuansu, jis juk nenores prie vienos masinos uz 50lt dauzyt ir virint pora valandu:)
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0