Peršokti prie turinio


Nuotrauka

P407 turbina- dingo trauka


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 46

#41 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2017 liepos 04 - 12:50

Jei niekas niekur nestringa, tai reikia išsitraukti lauk tą daviklį ir pasijungus ant fiškės pabandyt pasispaudinėt kojelę, ekrane pažiūrėt, ar gerai veikia ir tolygiai procentus rodo, ar rodo nuo 0 iki 100, ar mažesnis diapazonas. Esu kelis keitęs, dėjau taip pat tikriausiai kinietiškus (nes nei Peugeot, nei Garrett jais atskirai neprekiauja, tik kartu su turbina), bet iš Turbocentro, tokiu atveju bent kažkokią pretenziją būtų galima bandyti pareikšti galbūt. Man abiem atvejais rodė iki 100, bet ne nuo 0, o gal nuo 10-12proc. To pakanka normaliam veikimui. Tuomet, jei viskas gerai, dedate daviklį į turbinos pūslę, ir ekrane stebėdamas, maigote pūslės kojelę. Ties galinėmis eigomis turi rodyti tas pačias reikšmes maksimalią ir minimalią, kurias matėte ištraukęs.

Turbinų geometrijos šiems modeliams užstringa retai, bet jei daviklis ilgai neveikė, gal ir įmanoma. Su Ramus nesiginčysiu, nes jis daugiau už mane tikrai jų matęs, tai tikriausiai matė ir stringančių, ir užstrigusių, bet man dar neteko sutikti.

Paprastai netraukia dėl to, kad daviklis rodo 80-90proc. laisva eiga, nors turi rodyti beveik nulį. Todėl turbinos net nebando daugiau atidarinėti, nors ji nulinėj arba beveik nulinėj padėty.

Ar geometrija užstrigus, paprastas tikrinimo būdas - prijungt vakuumą tiesiogiai prie pūslės. Turi pripūst apie 2,7bar absoliutinio gazuojant vietoje be apkrovos.


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2017 liepos 04 - 12:52

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#42 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2017 liepos 04 - 14:35

Pasitaiko retai,bet pasitaiko pas Psa kas dusina motora 6 begiu i kalna ir 1500rpm,ar po suodziu filtro problemu,purkstuku,egr...pas Volvo tai daznai ji strigineja(motorai ir turbo vienodos)


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2017 liepos 04 - 14:36

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#43 turbina

turbina
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 6
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2017 liepos 04 - 22:03

Jei niekas niekur nestringa, tai reikia išsitraukti lauk tą daviklį ir pasijungus ant fiškės pabandyt pasispaudinėt kojelę, ekrane pažiūrėt, ar gerai veikia ir tolygiai procentus rodo, ar rodo nuo 0 iki 100, ar mažesnis diapazonas. Esu kelis keitęs, dėjau taip pat tikriausiai kinietiškus (nes nei Peugeot, nei Garrett jais atskirai neprekiauja, tik kartu su turbina), bet iš Turbocentro, tokiu atveju bent kažkokią pretenziją būtų galima bandyti pareikšti galbūt. Man abiem atvejais rodė iki 100, bet ne nuo 0, o gal nuo 10-12proc. To pakanka normaliam veikimui. Tuomet, jei viskas gerai, dedate daviklį į turbinos pūslę, ir ekrane stebėdamas, maigote pūslės kojelę. Ties galinėmis eigomis turi rodyti tas pačias reikšmes maksimalią ir minimalią, kurias matėte ištraukęs.

Turbinų geometrijos šiems modeliams užstringa retai, bet jei daviklis ilgai neveikė, gal ir įmanoma. Su Ramus nesiginčysiu, nes jis daugiau už mane tikrai jų matęs, tai tikriausiai matė ir stringančių, ir užstrigusių, bet man dar neteko sutikti.

Paprastai netraukia dėl to, kad daviklis rodo 80-90proc. laisva eiga, nors turi rodyti beveik nulį. Todėl turbinos net nebando daugiau atidarinėti, nors ji nulinėj arba beveik nulinėj padėty.

Ar geometrija užstrigus, paprastas tikrinimo būdas - prijungt vakuumą tiesiogiai prie pūslės. Turi pripūst apie 2,7bar absoliutinio gazuojant vietoje be apkrovos.

kokiam ekrane ziureti tos procentus?


kokiam ekrane ziureti tos procentus?

jai pas diagnozisto taij pas musu cia mieste niekas nesizais  ir jie taip netikrins:D


  • 0

#44 turbina

turbina
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 6
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2017 liepos 07 - 16:27

kokiam ekrane ziureti tos procentus?


jai pas diagnozisto taij pas musu cia mieste niekas nesizais  ir jie taip netikrins:D

nu patikrinau siandien ta davikli veikia ko puikiausei ant uzgesintos masinos rodo 10 procentu o kaij pakuri pradeda kilt ir pakyla iki 100 proc o poto uzgesinus leidziasi ir sustoja ties 10 procentu, bet kame diela kad ji vistiek netraukia eina kaij pridususi  kuro filtras keistas nesenei orine pakeista burbulu per kuro slange nevaro turbinos kojali vaiksto ko puikiausiai vakumas nedinginieja slangutes pakeistos visos naujos?


  • 0

#45 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2017 liepos 07 - 17:18

Gal jau nesikankink gal gana,o duok meistrams,va kaip tik siand. Volvo s40 su tokia pat beda ir tokiu pat motoru gal gera valanda dariau ir padariau,pasikartosiu yra tokiu nuansu kur patirtis ilgamete  butina,cia ne kaladeles pasikeisti,nors ir ten kai kokiu ziniu reikia tureti kad diskas nemustu,neklynitu ...berods arciau taves Laimonas,bet kuriam pasitaikiusiam nerekomenduociau,sekmes


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2017 liepos 07 - 17:31

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#46 ding0u

ding0u
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 91
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 306 2.0hdi 66kw, 307 2.0hdi 100kw, 406 1.8 81kw, 406 2.0hdi 80kw

Parašyta 2017 liepos 08 - 21:32

Paprastai netraukia dėl to, kad daviklis rodo 80-90proc. laisva eiga, nors turi rodyti beveik nulį. 

 Bet kad užduotasis parodymas yra 88% laisva eiga, ar aš kažką netaip supratau?


  • 0

#47 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2017 liepos 08 - 21:47

Turiu omeny daviklio parodymus, kai nuo turbinos net vakuumas atjungtas.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0