Peršokti prie turinio


Nuotrauka

1.9 D ir 1.9 td bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 344

#61 Arminukas

Arminukas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 37
  • Vieta:Kaunas/Raseiniai
  • Automobilis:406 TD1.9

Parašyta 2010 sausio 24 - 10:55

Pirk garaza arba nuomuokis :D

nu tai jau taip ir padariau pradeau statyt i garaza masina :D
  • 0

#62 Svečias_KarolisT_*

Svečias_KarolisT_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 29 - 19:19

Sveiki. Per šalčius mašina nesikūrė, pakeičiau akumą į naują, tai prie ~-8 pradėjo užsivedinėt. Priėjau paprastos išvados, kad pakaitinimo žvakės pavargo ir reikia pasikeist. Nuvežiau servisan, sudėjo man tas žvakes, bet sako "nemanau, kad padės. Užkūrėm, tai mašina purtosi...", žodžiu pradėjo gazdinti siurblių/forsunkių gedimais ir didelėm kainom. Na bbz, anksčiau nesipurtė, vien dėl žvakių keitimo siurblys/purkštukai neparėjo, tai primečiau, kad čia turbūt aš nepastebėdavau arba gal todėl, kad kaip ir pirmą atšilimą po ilgo laiko mašina patalpoj gavo, tai gal kuro sistemoj koks nors š. atitirpo ir kemša, kad kažkuris cilindras nedirba. Nu bet paskui galvoju, kad čia nesamonė, jeigu užkimštų, tai nedirbtų visai, o dabar situacija tokia. * anksčiau tikrai taip nepurtydavo * purto tik pastovėjusį variklį, apie 5 - 8s po užvedimo, paskui pradeda visi cilindrai dirbt ir purtymas dingsta * užgesinus ir iškart vėl vedant nebepurto. Tai mano teorija: lievai pakeitė žvakes, kažkuri kontakto negauna, cilindre oro nepašildo, taigi jame kurį laiką kuras negali sprogti, o sprogti pradeda tik tada, kai nuo kitų cilindrų gauna normaliai šilumos. Anksčiau nepurtė, nes žvakės nors ir lievos, bet lievos visos vienodai ir visos veikė. Kaip tokia idėja? Gal verta varyt į kitą servisą ir paprašyti žvakes patikrinti? Nes siurblių/purkštukų teorija man neįtikėtinai skamba.
  • 0

#63 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2010 sausio 29 - 20:56

gal kokia slangute keisdami zvakes pajudino, pradejo ora siurbt i kuro sistema. bet turbut brokuota-nekaistanti zvake pakliuvo.
  • 0

#64 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2010 sausio 29 - 21:23

Sveiki.

Per šalčius mašina nesikūrė, pakeičiau akumą į naują, tai prie ~-8 pradėjo užsivedinėt. Priėjau paprastos išvados, kad pakaitinimo žvakės pavargo ir reikia pasikeist. Nuvežiau servisan, sudėjo man tas žvakes, bet sako "nemanau, kad padės. Užkūrėm, tai mašina purtosi...", žodžiu pradėjo gazdinti siurblių/forsunkių gedimais ir didelėm kainom. Na bbz, anksčiau nesipurtė, vien dėl žvakių keitimo siurblys/purkštukai neparėjo, tai primečiau, kad čia turbūt aš nepastebėdavau arba gal todėl, kad kaip ir pirmą atšilimą po ilgo laiko mašina patalpoj gavo, tai gal kuro sistemoj koks nors š. atitirpo ir kemša, kad kažkuris cilindras nedirba.

Nu bet paskui galvoju, kad čia nesamonė, jeigu užkimštų, tai nedirbtų visai, o dabar situacija tokia.

* anksčiau tikrai taip nepurtydavo
* purto tik pastovėjusį variklį, apie 5 - 8s po užvedimo, paskui pradeda visi cilindrai dirbt ir purtymas dingsta
* užgesinus ir iškart vėl vedant nebepurto.

Tai mano teorija: lievai pakeitė žvakes, kažkuri kontakto negauna, cilindre oro nepašildo, taigi jame kurį laiką kuras negali sprogti, o sprogti pradeda tik tada, kai nuo kitų cilindrų gauna normaliai šilumos. Anksčiau nepurtė, nes žvakės nors ir lievos, bet lievos visos vienodai ir visos veikė.

Kaip tokia idėja? Gal verta varyt į kitą servisą ir paprašyti žvakes patikrinti? Nes siurblių/purkštukų teorija man neįtikėtinai skamba.

Keičiant žvakes atjungia fiškes nuo purkštuku dažnai, nes jos trugdo, o jas paskui arba blogai uždeda, arba dedant palenkia kontaktus viduj, tu peržiurėk tuos laidus. Jai nepadės, tada ieškok bedos giliau.
  • 0

#65 Svečias_KarolisT_*

Svečias_KarolisT_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 29 - 21:29

Bet jei purkštuko kontaktas blogai uždėtas būtų, tai jis nepradėtų veikt po 5-8s nuo užvedimo arba iškart, kai variklis šiltas, taip?
  • 0

#66 Sigis6

Sigis6
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Automobilis:peugeot 206 1.9d

Parašyta 2010 sausio 29 - 21:33

Sveiki.

Per šalčius mašina nesikūrė, pakeičiau akumą į naują, tai prie ~-8 pradėjo užsivedinėt. Priėjau paprastos išvados, kad pakaitinimo žvakės pavargo ir reikia pasikeist. Nuvežiau servisan, sudėjo man tas žvakes, bet sako "nemanau, kad padės. Užkūrėm, tai mašina purtosi...", žodžiu pradėjo gazdinti siurblių/forsunkių gedimais ir didelėm kainom. Na bbz, anksčiau nesipurtė, vien dėl žvakių keitimo siurblys/purkštukai neparėjo, tai primečiau, kad čia turbūt aš nepastebėdavau arba gal todėl, kad kaip ir pirmą atšilimą po ilgo laiko mašina patalpoj gavo, tai gal kuro sistemoj koks nors š. atitirpo ir kemša, kad kažkuris cilindras nedirba.

Nu bet paskui galvoju, kad čia nesamonė, jeigu užkimštų, tai nedirbtų visai, o dabar situacija tokia.

* anksčiau tikrai taip nepurtydavo
* purto tik pastovėjusį variklį, apie 5 - 8s po užvedimo, paskui pradeda visi cilindrai dirbt ir purtymas dingsta
* užgesinus ir iškart vėl vedant nebepurto.

Tai mano teorija: lievai pakeitė žvakes, kažkuri kontakto negauna, cilindre oro nepašildo, taigi jame kurį laiką kuras negali sprogti, o sprogti pradeda tik tada, kai nuo kitų cilindrų gauna normaliai šilumos. Anksčiau nepurtė, nes žvakės nors ir lievos, bet lievos visos vienodai ir visos veikė.

Kaip tokia idėja? Gal verta varyt į kitą servisą ir paprašyti žvakes patikrinti? Nes siurblių/purkštukų teorija man neįtikėtinai skamba.

Kas idomiausia,kad po salciu purtosi ir mano Peziukas(1.9l dyzel),per salcius irgi nenorejo uzsivesti.Ryt irgi norejau bandyt keisti zvakes....
  • 0
Peugeot 206 1.9d 2002m.

#67 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2010 sausio 29 - 23:09

Bet jei purkštuko kontaktas blogai uždėtas būtų, tai jis nepradėtų veikt po 5-8s nuo užvedimo arba iškart, kai variklis šiltas, taip?

nu gi ne hdi pas ji, kokie dar purkstuku kontaktai :wacko:
  • 0

#68 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2010 sausio 30 - 09:09

nuriimk isiurbimo kolektoriu ir apsizhiurek, jei nieko keisto nepamatysi, kaip pvz. tekanchio kuro, apsizhliaugusios galvos, ir dar visokio bieso, grusk i servisa, tegul tikrina zhvakes. Man rodos nuo purkstuku kuro zharneles reik numaustyt, norint prieit prie zhvakiu, gal kur kokia zharnele iplysho, kal dar koks biesas.. P.S. O gal pas tave koks purkshtukas sisiot pradejo?

Šį pranešimą redagavo Alba: 2010 sausio 30 - 09:12

  • 0

#69 justis

justis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 199
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot 406 hdi

Parašyta 2010 sausio 30 - 12:45

pries 3 metus man taip buvo,purtydavosi po zvakiu keitimo 8-10sek,po to normaliai.bet tik kai saltis.viena zvake buvo lieva,brokas.pakeiciau ir bite..
  • 0

#70 Svečias_Liutas_*

Svečias_Liutas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 30 - 15:32

Sveiki, noriu patarimo kodel labai sunkiai pakuriu 406. Kai buna apie -15. Jau nekalbu apie -20 :D Zvakes tikrino visos geros. Akumas naujas pries metus pirktas. Stiprekas su mage atjungtas nes neseniai pamatavo meistrai labai daug eda akumo (nu bet cia neesme). O esme tame kad pora kartu pasuko ir pradeda akumas vilkti kur problema?

pirma mintis buvo kad stiprekas blogas sujungtas ir iseda akuma, bet kai atjungiau viena ryta gerai pakuriau. O kita tik su virves pagalba :)

Gal kokiu patarimu.

Raseiniškiui kolegai :beer:

Kaip Tavo Pežas kurdavosi šiltu oru?
Jei nenori gaišti laiko ieškodamas bėdų, tai iš vakaro išsiimk akumą, atsinešk į šiltą patalpą, ant rytojaus turėtum nesunkiai užkurti :)
Esant šaltam orui, sušąla ir pačios plokštelės akumuose. Kai kas rekomenduoja įpilti žieminės sieros rūgšties :hmm:

IR DAR: akumus patartina pirkti turguj šaltu oru (turginiai juos dažniausiai ant lauko laiko) - tokiu būdu, nusinešęs akumą į mašiną pabandymui, matysi, ar jis vertas Tavo pinigų; nes iš šiltos vietos ( pvz., parduotuvės prekystalio) atneštas akumas visad gerai veiks..
  • 0

#71 Sigis6

Sigis6
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Automobilis:peugeot 206 1.9d

Parašyta 2010 sausio 30 - 18:51

pries 3 metus man taip buvo,purtydavosi po zvakiu keitimo 8-10sek,po to normaliai.bet tik kai saltis.viena zvake buvo lieva,brokas.pakeiciau ir bite..

zvakes sian patikrinau dar karta,visos veikia,net issukes buvau.Isiurbino kolektorius visokiu brudu apsineses buvo,tai isvaliau.Kazkas sake ,kad 1.9l dyzeliuke voztuvai mechaniskai reguliuojasi...,maniskiame Peze stovi hidrokompensatoriai(gal del to kad jis 2001.11...)Vizualiai apziurejau lyg viska ,patikrinau kontaktus.....vistiek purtosi....jauciu bus su purkstukais susije.....Tiesa vienas purkstukas eina su laidais.

Kokios mintys yra dar?

Šį pranešimą redagavo Sigis6: 2010 sausio 30 - 18:52

  • 0
Peugeot 206 1.9d 2002m.

#72 montepaso

montepaso
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 137
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2 x Peugeot 206 2,0 hdi

Parašyta 2010 sausio 30 - 19:41

Man taip būdavo kai buvo blogos žvakės. Purtydavosi tik iš ryto kai būdavo šalta, po to viskas norma. Žvakes pasikeičiau pats per pora val, ten nėra ką veikti jei žinai kur kas atsisuka. Po pakeitimo niekas nesipurto, užvedus taip kaip seniau. Tik man kartais, kai atšyla oras ir būna drėgna, dreba stovint ant laisvos. Kartais dreba, kartais ne, nesvarbu ar katikužkurtas, ar po 600km kelionės, kaip užplaukia, nekreipiu į tai dėmesio, manau čia nesusija. Patarimas: patikrink žvakes ir kontaktus, paieškok "glow plugs 206" youtube yra filmukas
  • 0
®

#73 Svečias_KarolisT_*

Svečias_KarolisT_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 30 - 19:53

Na bbz, širyt po nakties jokio purtymo nebuvo, diena po pastovėjimų irgi, tai nesusisiruošiau dar žvakių tikrinti. Dėl pasikeitimo pačiam domėjausi, bet šalčiai per dideli buvo, kad kažką daryt. Youtube kaip tik yra 1,9d varikliui keitimas su pakomentavimais
  • 0

#74 Svečias_KarolisT_*

Svečias_KarolisT_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 30 - 19:56

Man taip būdavo kai buvo blogos žvakės. Purtydavosi tik iš ryto kai būdavo šalta, po to viskas norma. Žvakes pasikeičiau pats per pora val, ten nėra ką veikti jei žinai kur kas atsisuka. Po pakeitimo niekas nesipurto, užvedus taip kaip seniau.
Tik man kartais, kai atšyla oras ir būna drėgna, dreba stovint ant laisvos. Kartais dreba, kartais ne, nesvarbu ar katikužkurtas, ar po 600km kelionės, kaip užplaukia, nekreipiu į tai dėmesio, manau čia nesusija.
Patarimas: patikrink žvakes ir kontaktus, paieškok "glow plugs 206" youtube yra filmukas

Turbūt apie tą patį video kalbam. Na, pavažinėsiu dar iki pirmo nesikūrimo (jeigu). O tau rpm normalus būna drebant ant laisvos?
  • 0

#75 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2010 sausio 30 - 20:31

Mano xantia su 1.9 td irgi nenorejo kurtis, tai patikrinau zvakes ir radau 2 nustipusias, pakeiciau, tai dabar is puses apsisukimo kurias.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#76 Svečias_Liutas_*

Svečias_Liutas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 sausio 31 - 14:52

Mano xantia su 1.9 td irgi nenorejo kurtis, tai patikrinau zvakes ir radau 2 nustipusias, pakeiciau, tai dabar is puses apsisukimo kurias.

Tas 2 nustipusias pakeitei, ar visas? B)
  • 0

#77 MKS999

MKS999
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 975
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 605 2.0T

Parašyta 2010 sausio 31 - 17:47

Tas 2 nustipusias pakeitei, ar visas? B)

Tas 2 , esu kaip ir taupus zmogus, tai susidejau devetas is turimu atsargu. Kainavo 0 litu ir mano darbo gera valanda, nes priejimas prie ju tai nesikeiksiu.
  • 0
806 ir 206 DALIMIS

Ne viskas auksas, kas auksu žiba, bet kas smirda šūdu, tikrai yra šūdas!

#78 Svečias_Liutas_*

Svečias_Liutas_*
  • Svečiai

Parašyta 2010 vasario 01 - 20:36

Tas 2 , esu kaip ir taupus zmogus, tai susidejau devetas is turimu atsargu. Kainavo 0 litu ir mano darbo gera valanda, nes priejimas prie ju tai nesikeiksiu.

Na, jei turi nemažai "atsargų", tai beabejo, kam išlaidauti :beer:
  • 0

#79 xester

xester
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 34
  • Automobilis:Toyota Corolla 1.4 VVTi

Parašyta 2010 birželio 28 - 11:33

Sveiki, nors esu naujokas, bet daznai uzsuku i sita foruma. perziurejau visas forumo temas bet neradau atsakymo i savo problema. Turiu 1.9 dyzelini 406. Problema yra su uzvedimu. Ziema kai buvo -20 uzsivezdavo be problemu, o dabar vasara atsirado problemu. Kai daznai vazineju tai viskas ok, bet kai masina stovi visa diena tai poto labai sunkiai uzsiveda. Akumas geras, starteris gerai suka, zvakes tikrinau geros... buvau servise tai pasake kad gali buti skylute vamzdelyje ir kai masina stovi tai renkasi oras ir del to sunkiai uzsiveda. Kitame servise sake kad problema su purkstukais. Treciame nuvariau darysit diagnostika tai pasake kad musu kompas neranda masinos kompo :dntknw: (aisku pinigu uz diagnostika nepaeme) Kita problema kai po uzvedimo negalima kokias 5 min uzgesinti variklio, netgi istraukus rakta variklis veikia, garsas keistas Aciu uz atsakyma
  • 0

#80 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2010 birželio 28 - 12:03

Sveiki,
nors esu naujokas, bet daznai uzsuku i sita foruma.
perziurejau visas forumo temas bet neradau atsakymo i savo problema.

Turiu 1.9 dyzelini 406. Problema yra su uzvedimu. Ziema kai buvo -20 uzsivezdavo be problemu, o dabar vasara atsirado problemu. Kai daznai vazineju tai viskas ok, bet kai masina stovi visa diena tai poto labai sunkiai uzsiveda. Akumas geras, starteris gerai suka, zvakes tikrinau geros...
buvau servise tai pasake kad gali buti skylute vamzdelyje ir kai masina stovi tai renkasi oras ir del to sunkiai uzsiveda. Kitame servise sake kad problema su purkstukais. Treciame nuvariau darysit diagnostika tai pasake kad musu kompas neranda masinos kompo :dntknw: (aisku pinigu uz diagnostika nepaeme)
Kita problema kai po uzvedimo negalima kokias 5 min uzgesinti variklio, netgi istraukus rakta variklis veikia, garsas keistas

Aciu uz atsakyma

siaip cia itariu gesinimo voztuva,bet reiktu susirasti gera diagnostika,ir viskas bus aisku :pug:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 3

narių: 0, svečių: 3, slaptų narių: 0