Peršokti prie turinio


Nuotrauka

pauliuxliux P307 liutas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 104

#61 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2013 rugpjūčio 09 - 21:25

dėl aukštadažnių daryk kaip aš, bet aišku gauti geriausią rezultatą reiktų daryti podiumus
  • 0

#62 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2013 rugpjūčio 09 - 22:53

Kažkaip galvoju įkomponuoti į tą plastmasę kur veidrodėlius varžtus dengia.
  • 0

#63 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2013 rugpjūčio 10 - 09:44

aš ir ten masčiau dėt, bet neturiu su kuo išgręžt apskritimo... Automagnetola originali?
  • 0

#64 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2013 rugpjūčio 11 - 12:21

Na taip rt3. Bet neklausau daugiau negu 23. Nes jau pradeda nusigrot. Tai skyle laisvai galima su pakopiniu grąžtu išgręšt. Man tai norisi į originalias vietas,bet ten pro tą gofrą prakišt tragedija. Arba reiks filtrus kažkur viduje montuoti.
  • 0

#65 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2013 rugpjūčio 11 - 15:42

už gofro fiškė stovi, tai jeigu ir prakiši (aš buvau prakišęs), tai gumos neužmausi. būčiau žinojęs būčiau nekišęs nagų, dabar manau geriau yra nei būtų buvę originalioje vietoje.
  • 0

#66 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2013 rugpjūčio 13 - 06:56

Dirbam dirbam...

http://imageshack.us...6/1966/gjl8.jpg

http://imageshack.us...9/3842/mr5y.jpg
  • 0

#67 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2013 rugpjūčio 20 - 12:37

http://imageshack.us...3/4361/q3wd.jpg
B)
  • 0

#68 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2013 rugpjūčio 21 - 12:06

pasipasakok kaip jaučiamas skirtumas
  • 0

#69 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2013 rugpjūčio 21 - 12:49

Na, kaip čia pasakius, kas buvo originaliai ir dabar tai nėra ko lyginti. Net nėra ko lyginti su originaliais JBL ar kitais velniais. Pasakysiu taip kaimietiškai: Groja kaip už 2000lt :dntknw: Prie mašinos praleista ne viena diena. Nesigailiu nei vienos akimirkos padarytos. Labiausiai gaila tai Peugeot mašinų "šudinumo". Atsiprašau iškart fanatiku. Bet norint nors kiek pagerinti mašiną nuo jos gamyklinio pigumo, tenka aukoti ir didelius pinigus ir laiko sąnaudas ir viską padarius nesigauna labai gerai. Sukiši į kolonėles, stirpintuvus, perdarai duris normaliai, pravedžioji laidus naujus, bet... Viską sugadina originali magnetola, kuri apima viską. Ji per savo daugiafuncionalumą praranda savo pagrindinę savybę gerai groti. O jos gailą atsisakyti, dėl patogaus vairo valdymo, kuro sąnaudų rodymo ir pan. Iki pilnos laimės dar toli gražu, dar aukštadažiai nepritvirtinti, dar gale 16" tukai neįdėti, nesuvesti visi galai "apšifkiu", dar vienas stiprintuvas dasidės, gale subas kitas. Nors dabar klausau tik ant dviejų priekinių kolonėlių, garsas :good: nes nors ir kiek tu atsuksi bass, tau kals kolonėlės kiek galės, o tu neišgirsi pašalinių barškesių trukdančiu gerą garsą. P.S. Durelės vistiek šudinai užsidaro kaip ir užsidarinėjo. Tik tiek, kad pasunkėjo kiekviena po kokius 2-3kg. Į mašina sukišta apie 20kg vibro izoliacijos. P.P.S. Kartais norėtųsi, kad būčiau net nepradėjęs, bet esu iš tų, kurie vidurį kelio nesustoja, todėl tikiuosi savo grandiozinį audio sistemos projektą pabaigti dar šiemet. Palinkėkit man stiprybės... Gal kada per kokį meetą parodysiu ką pridirbau.
  • 0

#70 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2013 rugpjūčio 21 - 18:18

Kai kada nesuprantu mašinoje audio studijos darymo. Jūs taip ilgai važinėjate jog nervina NET audio kokybė? Niekada įmantraus niekur neturėjau, visada būdavo viskas default, tiek audi, tiek fiate, na ir tenkindavo. :ax: Kai kada net maloniau pasiklausyti turbinos švilpimo ar variklio darbo. :)
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#71 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2013 rugpjūčio 21 - 18:51

Čia kaip kam, aš kiek mašinų turėjau, tiek visur viską dėjau... :dntknw: Kažkaip visur truko... Man tai malonu iki darbo važiuoti pilnai muziką atsisukus... Bet čia gal tik man taip... :dntknw:
  • 0

#72 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2013 rugpjūčio 22 - 15:12

pauliux mldc, aš jau ieškausi mago (alpine cda 9853), nes sumoki pinigus už kolonėles ir groja kaip default, tai nei penki nei devyni...
  • 0

#73 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2013 rugpjūčio 22 - 21:04

Keisciau ir as mageli is orginalu i koki alpine, bet kad kieme auto stovi naktim, nesinori ryte rasti isdauzta stikla.
  • 0

#74 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 rugpjūčio 23 - 07:01

Na, kaip čia pasakius, kas buvo originaliai ir dabar tai nėra ko lyginti. Net nėra ko lyginti su originaliais JBL ar kitais velniais. Pasakysiu taip kaimietiškai: Groja kaip už 2000lt  :dntknw:
Prie mašinos praleista ne viena diena. Nesigailiu nei vienos akimirkos padarytos. Labiausiai gaila tai Peugeot mašinų "šudinumo". Atsiprašau iškart  fanatiku. Bet norint nors kiek pagerinti mašiną nuo jos gamyklinio pigumo, tenka aukoti ir didelius pinigus ir laiko sąnaudas ir viską padarius nesigauna labai gerai. Sukiši į kolonėles, stirpintuvus, perdarai duris normaliai, pravedžioji laidus naujus, bet... Viską sugadina originali magnetola, kuri apima viską. Ji per savo daugiafuncionalumą praranda savo pagrindinę savybę gerai groti. O jos gailą atsisakyti, dėl patogaus vairo valdymo, kuro sąnaudų rodymo ir pan. Iki pilnos laimės dar toli gražu, dar aukštadažiai nepritvirtinti, dar gale 16" tukai neįdėti, nesuvesti visi galai "apšifkiu", dar vienas stiprintuvas dasidės, gale subas kitas. Nors dabar klausau tik ant dviejų priekinių kolonėlių, garsas   :good: nes nors ir kiek tu atsuksi bass, tau kals kolonėlės kiek galės, o tu neišgirsi pašalinių barškesių trukdančiu gerą garsą.

P.S. Durelės vistiek šudinai užsidaro kaip ir užsidarinėjo. Tik tiek, kad pasunkėjo kiekviena po kokius 2-3kg. Į mašina sukišta apie 20kg vibro izoliacijos.
P.P.S. Kartais norėtųsi, kad būčiau net nepradėjęs, bet esu iš tų, kurie vidurį kelio nesustoja, todėl tikiuosi savo grandiozinį audio sistemos projektą pabaigti dar šiemet.
Palinkėkit man stiprybės... Gal kada per kokį meetą parodysiu ką pridirbau.


Matyt tik su senom masinom vazinejes, Peugeot tavo pirmasis automobilis kuriame viskas kaip siuolaikiniuose auto, t.y. visa info pateikiama informaciniame ekrane. Praejo tie bulku laikai kai kisi i standartini stalciu ir bedu nematai :)

Pas 307-ta yra labai daug sprendimu ir tikrai geru, vienas pvz cia:

NUORODA

Atrodo originaliai, bet zymiai daugiau galimybiu nei pas RT3, o instaliuojant nieko perdaryti nereikia. + Visa borto kompo info islieka. Kompletai prasideda nuo 1000lt.

Posted Image

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2013 rugpjūčio 23 - 07:05

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#75 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2013 rugpjūčio 23 - 11:44

Kur sudėjai aukštadažnius? 5min. pavėlavau pardavėjui paskambint, bučiau įsigijęs Nakamichi cd45z tiesa dėl durelių garso uždarant jas kalta spynelė, pamėgink rankena atitraukta laikyt ir uždaryt duris, dabar ieškau sprendimo pritildyt, bet spėju net nauja spynelė nieko nepakeistų. _____ kas liečia magnetolas, tai originalams slėptis prieš gerą techniką, kur nėra jokių bereikalingų gps ir pan. ir kaina nenormali... 1000Lt :doh:

Šį pranešimą redagavo landv: 2013 rugpjūčio 23 - 11:46

  • 0

#76 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2013 rugpjūčio 23 - 13:42

Aš tik vieno norėčiau, kad veiktų pilnumoje VIDEO-AUDIO-IN, ir tuos visus navarotus per savo išmanujį pasidaryčiau :) Bet dar niekur neradau, kaip tai įgyvendinti ant VAN. Aukštadažiai dar ten pat kabo, kur ir pas tave ( kampe). Galima dar kokybės išgauti, įsidėjus mp3-changer. Dar navarotas yra amplifier-output, lineskas išsilituoti. Magės tikrai nekeisiu, nei į Alpine, nei į SANCHINHUI kokią. Čia jau griežtai aš... Darysiu pilnai aplinkui, bet magės nekeisiu. Nes parduodant noriu, kad būtų kaip originaliai (bent išoriškai). Nebent sau įsidėsiu JVC, kuri tik groja ir gerai groja, be jokių dvd ir pan, šale į antrą stalčių. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Į mašiną turiu tiek planų, bet jie kartais su finansais prasilenkia.

Šį pranešimą redagavo pauliuxliux: 2013 rugpjūčio 23 - 13:43

  • 0

#77 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2013 rugpjūčio 23 - 14:07

Čia toks pastebėjimas. Nebūtu kartais geriau skirti porą šimtų kokybiškoms ausinėms? Principas tas pats. Muziką klausai pasileidęs visų garsų, kas reiškia jog aplinkui (abejotina) nieko negirdi. Tas pats velnias, o ir finansai patraukliau atrodys. :doh:
  • -1
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#78 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2013 rugpjūčio 23 - 14:47

Čia toks pastebėjimas, kad ausinių reiktų ir kiekvienam keleiviui :clap: kad gerai grotų :)
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#79 pauliuxliux

pauliuxliux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 163
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2013 rugpjūčio 23 - 16:44

Aš tai pavyzdžiui mėgstu klausyti garsiai muziką dėl to, kad namuose negaliu sau to leisti, nes aplinkui senas kolektyvas. O su ausinėmis bandžiau važinėti, nepatinka, kažkaip mieste tai ne taip, kaip su šalmu važiuotum.
  • 0

#80 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2013 rugpjūčio 23 - 19:35

na nakamichi visai ne koks kiniškas šūdas. Aišku kiekvienam savo, aš tai pvž. niekada nesidėčiau jokių dvd ir pan. nes aš vairuoju kai vairuoju, o per tokį ekraną filmus žėt tai vėjai visiški
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0