Peršokti prie turinio


2.2 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 690

#461 RB3

RB3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugoet 607

Parašyta 2011 spalio 15 - 18:24

Pas mane kartais kazkas panasaus pasireiskia, taip ir neissiaiskinau kolkas kas cia, itarinejau purkstuka, bet kaip suprantu klystu.
  • 0

#462 Nerius607

Nerius607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 226
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:Peugeot 607, 2.2HDI

Parašyta 2011 spalio 15 - 19:06

Pas mane kartais kazkas panasaus pasireiskia, taip ir neissiaiskinau kolkas kas cia, itarinejau purkstuka, bet kaip suprantu klystu.

ir as taip pat galvojau,bet pas mane yra dar kita beda-karstas variklis sunkiai vedasi,siaip variau masina y servisa butent del to,bet nepasiteisino,o variklio apsukos nebesokineja.Pries 3 dienas vos neprisidirbau reikalu-keiciau kuro filtra,bet neisvaliau to pacio indo i kury dedasi filtras,nes jei isemi sena filtra,susijudina visi purvai kurie randasi tame inde,tai ta inda reikia butinai isvalyti :ax:
  • 0

#463 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 spalio 15 - 19:23

ir as taip pat galvojau,bet pas mane yra dar kita beda-karstas variklis sunkiai vedasi,siaip variau masina y servisa butent del to,bet nepasiteisino,o variklio apsukos nebesokineja.Pries 3 dienas vos neprisidirbau reikalu-keiciau kuro filtra,bet neisvaliau to pacio indo i kury dedasi filtras,nes jei isemi sena filtra,susijudina visi purvai kurie randasi tame inde,tai ta inda reikia butinai isvalyti :ax:

O as manyciau jog pas purkstuku kalte, saltas vedasi gerai nes salta salerka ipucia gerai, o kai pasyla tada jinai "myzha" ir todel nesikuria... As tai geriau varyciau kad patikrintu purkstukus ant stendo...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#464 Nerius607

Nerius607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 226
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:Peugeot 607, 2.2HDI

Parašyta 2011 spalio 15 - 20:35

Tai kad tikrino tuos purkstukus,ir tikrai ne koks garazinis o rimtas meistras,Silutej jis vienas is rimciausiu meistru,aisku...nieko nesakau,gal jis ta daly man norejo ikisti,ta as issiaiskinsiu, galvoju dar y Taurage nulekt,ten yra vienas servizas kur gerai numano siuos reikalus :hmm:
  • 0

#465 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 spalio 16 - 18:26

Tai kad tikrino tuos purkstukus,ir tikrai ne koks garazinis o rimtas meistras,Silutej jis vienas is rimciausiu meistru,aisku...nieko nesakau,gal jis ta daly man norejo ikisti,ta as issiaiskinsiu, galvoju dar y Taurage nulekt,ten yra vienas servizas kur gerai numano siuos reikalus :hmm:

Purkstukus gerai patikrinti gali TIK juso isemus ant stendo :pug:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#466 Nerius607

Nerius607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 226
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:Peugeot 607, 2.2HDI

Parašyta 2011 spalio 16 - 19:46

Na tai tikiuosi ksd butent taip ir dare :wacko: na nieko,rytoj as vel vaziuosiu pas ta veikeja,nes dabar nei salta nesiveda normaliai,tegu jis ta davikli pasiima atgal,antraip as jam ji sugrusiu....................................... :angry:
  • 0

#467 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2011 spalio 16 - 19:47

antraip as jam ji sugrusiu....................................... :angry:

vaizdus prašom i youtube...
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#468 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 spalio 16 - 20:06

Na tai tikiuosi ksd butent taip ir dare :wacko: na nieko,rytoj as vel vaziuosiu pas ta veikeja,nes dabar nei salta nesiveda normaliai,tegu jis ta davikli pasiima atgal,antraip as jam ji sugrusiu....................................... :angry:

As nzn ar isvis KLP net turi kur stenda normalu tikrint pursktukams, o cia Silute... Zinau Kaune gerai tikrina ir Vilniuje, forume rase...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#469 Nerius607

Nerius607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 226
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:Peugeot 607, 2.2HDI

Parašyta 2011 spalio 16 - 20:34

Silutej tik litus moka lupti :lyzht: jei bus vaizdu,tikrai ydesiu y jutuba. :wh:
  • 0

#470 RB3

RB3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugoet 607

Parašyta 2011 spalio 25 - 18:24

Dabar stovint nesokineja niekas, bet pastebejau, kad vaziuojant imetus laisva siek tiek sokineja apsukos, niekas nevibruoja, vaziavimui netrugdo viskas puiku, bet matosi kaip sokineja, gal kas turi minciu kame reikalas?
  • 0

#471 Nerius607

Nerius607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 226
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:Peugeot 607, 2.2HDI

Parašyta 2011 spalio 25 - 22:49

Pas mane berods tas pats,bet stovint apsukos nesokineja,ymetus laisva gal kartais sujuda apsuku rodykle,as asmeniskai y tai demesio jau nebekreipiu-siam sezonui jau uzteks,eina si... P.S. susirask-yra viena tema apie kuro slegio reguliatoriu,ten rasys apie tokias problemeles,man ji keite,po to apsukos lyg ir susitvarke...tik kad va tas yra apie ka dabar snekam,kaip ir tavo liutuj :wacko:
  • 0

#472 Svečias_Ethessbeent_*

Svečias_Ethessbeent_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 spalio 25 - 22:56

Coach Outlets

Coach Outlets
  • 0

#473 Svečias_Ethessbeent_*

Svečias_Ethessbeent_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 spalio 25 - 22:57

women masturbating
  • 0

#474 Nerius607

Nerius607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 226
  • Vieta:Silute
  • Automobilis:Peugeot 607, 2.2HDI

Parašyta 2011 spalio 25 - 23:27

women masturbating

Cia katik snekejom apie varikliu drebejimus,o dabar ziuriu kad pas kazka kitokie VARIKLIAI DREBA :lol: :lol: :)~ :)~ :)~
  • 0

#475 vakaris

vakaris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 231
  • Vieta:Kauno raj.
  • Automobilis:5008 2.0HDI 2010 / 208 1.5HDI 2019

Parašyta 2011 spalio 26 - 18:52

Dabar stovint nesokineja niekas, bet pastebejau, kad vaziuojant imetus laisva siek tiek sokineja apsukos, niekas nevibruoja, vaziavimui netrugdo viskas puiku, bet matosi kaip sokineja, gal kas turi minciu kame reikalas?

nenusimink man tas pats ;) vis dar vaziuoju ... tuoj bus jau 100k km...
  • 0

#476 RB3

RB3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugoet 607

Parašyta 2011 spalio 29 - 15:54

Na tikesimes, kad ir as 100k dar nuvaziuosiu. :) Kol netrugdo ir neumeja, nera ten ka gilintis per daug, manau.
  • 0

#477 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2011 spalio 30 - 09:12

Tai kad tikrino tuos purkstukus,ir tikrai ne koks garazinis o rimtas meistras,Silutej jis vienas is rimciausiu meistru,aisku...nieko nesakau,gal jis ta daly man norejo ikisti,ta as issiaiskinsiu, galvoju dar y Taurage nulekt,ten yra vienas servizas kur gerai numano siuos reikalus :hmm:

Pasakysiu tiesiai sviesiai jog Siluteje meistrai tai nukarusio suns uodegos verti.
Atvarai su tokiom bedom ir angare ir pas kita koki ale vycka tai ish karto visa diagnoze-keisk siurbli bo jam batai :)
Spjoviau i visus shiknarankiusir nuvazhiavau i KLP pas Sauliu. 1 valanda darbo - pashalintos visos bedos. Deti purkshtukai ant stendo, plauti.
valytas slegio reguliatorius. ish bako imtas siurblys irgi plautas valytas.
diagnostiak su PC it t.t.
zmogus saziningai padare darba, sumokejau gal 400 litu, mashina dirbo kaip bite(vazhinejau su ja dar kokius metus laiko, paskui pardaviau :) ) o buvo simtomai, ir drebedavo, ir siltas sunkiai vesdavosi.
o siluteje kaip sakiau diagnoze -keisk siurbli :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#478 Svečias_mantoske607_*

Svečias_mantoske607_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 lapkričio 02 - 18:27

Sveiki visi turiu tokia problema uzkurus gesta mano 607, priestai pasireiske tokie simtomai sokineti pradejo apsukos ir kuo toliau tuo stipriau nuo 0.7 iki 1, dabar vapse uzkurus iskart uzgesta, buvo keisti tepalai pries 2 savaites tai nezinau ar turi tas reiksmes. Gal kas susidures sutokia pacia problema, gal zinot kas galetu but, prasau padekit :mellow:
  • 0

#479 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2011 lapkričio 02 - 18:36

Sveiki visi turiu tokia problema uzkurus gesta mano 607, priestai pasireiske tokie simtomai sokineti pradejo apsukos ir kuo toliau tuo stipriau nuo 0.7 iki 1, dabar vapse uzkurus iskart uzgesta, buvo keisti tepalai pries 2 savaites tai nezinau ar turi tas reiksmes. Gal kas susidures sutokia pacia problema, gal zinot kas galetu but, prasau padekit :mellow:

auksto slegio siurblio ,,slegio voztuvas,,diagnostikoi tai bus matoma
  • 0

#480 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2011 lapkričio 02 - 19:25

Sveiki visi turiu tokia problema uzkurus gesta mano 607, priestai pasireiske tokie simtomai sokineti pradejo apsukos ir kuo toliau tuo stipriau nuo 0.7 iki 1, dabar vapse uzkurus iskart uzgesta, buvo keisti tepalai pries 2 savaites tai nezinau ar turi tas reiksmes. Gal kas susidures sutokia pacia problema, gal zinot kas galetu but, prasau padekit :mellow:

Ne nu bet jus ir ziaurus... Peugeot 607 buna su 2.2 benzininiu varikliu, 3.0 benzininiu, 2.0 DYZELIU, 2.2 DYZELIU, 2.7 DYZELIU... visi viusiskai skirtingi auto...

PARASHYK kox variklis. :ph34r:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0