Peršokti prie turinio


mano pugo minusai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 189

#1 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 11:25

Suprantu, kad Peugeot klubo forume ne itin graziai atrodo kai klubieciai peikia savo numyletinius, bet visgi nieko nera tobula. Taigi, butu idomu suzinoti kas labiausiai erzina, kas nepatinka jusu puguose (gedimai, techniniai sprendimai, dizainas, etc.). O gal cia tema tabu?. Pats tikrai nesiskundziu savo pasirinktu automobiliu (605 2l sri), bet yra vietu kurios mane tiesiog erzina: signalo vieta, valytuvu darbas. Daugiau kaip ir nepamenu, bet jei prisiminsiu - brukstelsiu, jei tema isliks, visgi.. :blush:
  • 0

#2 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 birželio 01 - 11:59

Šiaip saviškiam 306 kaip ir erzinančių dalykų nėra. Gal kiek nesuprantamas langų apiplovimo principas :)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#3 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 birželio 01 - 12:02

L. nervina nesifiksuojantis bardaciokas 306ame... :mad:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#4 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 birželio 01 - 12:05

L. nervina nesifiksuojantis bardaciokas 306ame... :mad:

Čia viršutinis? Jeigu tas tai pas mane jo nėra ir neerzina :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#5 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 12:05

signalo vieta,lango apiplovimas... na techniniu gedimu nevardinu,nes visi autop genda :angry:
  • 0

#6 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 birželio 01 - 12:08

Kartais signalas, salono barskejimas, lagu pakelejo mygtukai, duru ivores ir duju balionas! Na ir galima sakyti durnas priejimas prie varyklio visokiu prichindalu + ausinimo sistema trupuciuka.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#7 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 12:10

Šiaip saviškiam 306 kaip ir erzinančių dalykų nėra. Gal kiek nesuprantamas langų apiplovimo principas :)

mane tai erzina tik tik priekine panele su savo traskejimais (ziema traska nuo salcio, vasara traska nuo saules pakaitinimo :wacko: )... butu koks nors pakaitalas is minkstos plastmases ar kazko nebarskancio, tai dar rimtai pagalvociau apie keitima :mad:
Ai, taip pat erzina ir langu apipurskimai ant valytuvu - kvailas sprendimas..
  • 0

#8 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 birželio 01 - 12:12

Centrinis, langu apipurskimas, galinis tiltas...
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#9 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 birželio 01 - 12:23

Ilgiausiai pratinausi prie partnerio sėdynės reguliavimo ribų siaurumo. Bet dabar jau lyg ir neblogai. Valytuvai irgi nešilkiniai, taip pat barškesiai ir ypač tie kurie atsiranda nei iš nie iš to ir lygiai taip pat dingsta. :wacko: Aišku, reik turėt minty ir salono plastmasių kokybę, kuri partnery, matyt, kaip tikram krovininiam sunkvežimy - kieta kaip geležis. -_-
  • 0

#10 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 birželio 01 - 12:24

Ner porankio desinei rankai..... :mad:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#11 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 13:16

pelenineeee!!! kiek klausinejau tai nespeja masinos pradet nurinkinet pelenine viena pirmuju parduodama :) signalo vieta. stoglangis. labai grazus ir didelis, bet tinkamesnis butu vaziuot kreiseriniu greciu. o kaip zinia 205gti1.9 tokiom galimybem nepasizymi, sokineji kaip kengura (sita liga beja isgydo superchip'as)... greitai vaziuojant pucia tiesiai i marmuze. ir dar tas pripuciamas sandarinimas turbut per ziema sugedo. dabar prie 140km/h pradeda svilpt. tepalo uzpilimo kamstis ir tepalo lygio matuokle. --- lyrinis p.s.: bet labiausiai trukdo gyvent tie, kurie sako: ne, su tavo masina nevaziuojam, nuomojames kokia ford fiesta ar vw golp, tipo komforto daugiau. pfu, kada jie supras, kad sita masina yra gyva klasika ;) ir komforto trukumai atsiperka vien isvaizda ir neapsakomu valdomumu.
  • 0

#12 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 birželio 01 - 13:27

1. Neimanoma susireguliuoti sedines, kad sedetusi taip kaip noriu. Dabar arba vairo nepasiekiu, arba keliai i vaira remiasi. 2. Blogi kontaktai. Pastoviai kas nors neveikia. 3. Visada kas nors barshka. O pypsis man labai patogus. T.y. labai patogu kartu pypseti ir farom mirkseti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#13 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2004 birželio 01 - 14:01

L. nervina nesifiksuojantis bardaciokas 306ame... :mad:

Jo ir 309 tas pats, ir neuzsidaro kaip reikiant... dar be to plastmasiu braskejimas gale... :angry: labai jau nervuoja
  • 0
Nuotrauka

#14 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 birželio 01 - 14:16

Čia viršutinis? Jeigu tas tai pas mane jo nėra ir neerzina :D

Apatinis...
Kazkaip letai tie spygliai i fiksavimo pozicija islenda, reikia pora min ranka prilaikyti kad laikytusi, kitaip keleiviui per kelius padauzo :ph34r:
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#15 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 birželio 01 - 14:43

Apatinis...
Kazkaip letai tie spygliai i fiksavimo pozicija islenda, reikia pora min ranka prilaikyti kad laikytusi, kitaip keleiviui per kelius padauzo :ph34r:

Hmmm... Pas mane viskas Ok :rolleyes:
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#16 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 15:30

ko cia visiems tas signalas nepatinka,juk ne Gruzijoj ar kur kitur pas čiurkas vazinejam.Gal kartais ir reikalingas buna.Tačiau aš įžvelgiu ir kitą pliusą,kaip pavyzdžiui netyčia prisilietus,kiek stipriau prie vairo,bent jau neima netikėtai rėkti.
  • 0

#17 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 15:38

nervina signalo mygtux, priekines sedynes neacilenkia bluosto sudejimui, sunkiai is vidaus darosi slankios duros, nera rozetes bagaznyke, toli vairas, dramblio kaulo interjeras. bet dar nepavadinciau jo barskanciu. ir tas ***** smagratis. vel garsa skleidzia.
  • 0

#18 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 birželio 01 - 15:39

Tačiau aš įžvelgiu ir kitą pliusą,kaip pavyzdžiui netyčia prisilietus,kiek stipriau prie vairo,bent jau neima netikėtai rėkti.

O kai i masina reikia atsisesti, jei turi kazka rankose, tai tada buna garsus isledzia! :D O siaip man del to kad avariniose situacijose nespeju iki jo dasibrauti ir kai pipsinu daznai pasiukiais mirgcioju! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#19 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 birželio 01 - 15:54

Ai, taip pat erzina ir langu apipurskimai ant valytuvu - kvailas sprendimas..

Labai nuostabus sprendimas :P
Vienam pugui specialiai tokį pasidariau, ir kitam noriu.
  • 0

#20 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 birželio 01 - 16:11

Ai dar prisiminiau.... Turiu automobilini saldytuva, bet kol degimas neijungtas ir saldytuvas is prikurkes neveikia... Tai ka, tenka laidus atsivedinet nuo pat akumo :mad:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0