Peršokti prie turinio


mano pugo minusai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 189

#21 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 16:23

Nepatinka: sėdėsena per aukšta, jobanas cypiantis salono ventiliatorius. Patinka: pypsiko vieta, langų apipurškimo sprendimas
  • 0

#22 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 birželio 01 - 16:31

O kai i masina reikia atsisesti, jei turi kazka rankose, tai tada buna garsus isledzia! :D O siaip man del to kad avariniose situacijose nespeju iki jo dasibrauti ir kai pipsinu daznai pasiukiais mirgcioju! ;)

Buna kartais keliu kauksteli per pypsika besisesdamas.
Sedyne tikrai durnoka, neiseina susireguliuot normaliai. O man langu apipurskimas netgi savotiskai patinka :) .
Tepalo uzpylimo kamstis su visomis slangomis ir alsuokliais - suds <_<
Dar kontaktai uzknisa, kovoju su vos mirksinciu posukiu kai stabdi nuspaudi, pravalai, savaite gera veikia o paskui vel <_<
Prie barskejimo baigiu priprast :)
Liuka susitvarkiau, tai tas barsket pradejo. Cia jau uzknisa :mad: , reiks bandyt sprest problema.
Neatsilenkia sedane galines sedynes - nepraktiska
  • 0
406 2.1 TD

#23 Svečias_sadzikas_*

Svečias_sadzikas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 16:45

Truputi nervina vairuotojo sedyne, nes iki galo neatsilenkia, langu apipurskimas man normaliai, kazkaip garsiai tiksi kai posuki rodai, jei ilgiau stovi prie sankryzos tas tiksejimas nepatinka, o gal cia kas nors netvarkoj, taip pat nevina ta skaiciu klaviatura, nes reikia kiekviena karta vesti koda, o kaip dar yra imobilaizeris, tai kol ilipi viska sumaigai:) kitaip ne is vietos. ta koda atsijungciau gal kas turi patarimu kaip?
  • 0

#24 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 birželio 01 - 17:09

Dar kontaktai uzknisa, kovoju su vos mirksinciu posukiu kai stabdi nuspaudi, pravalai, savaite gera veikia o paskui vel <_<

Siulau isimti lempa su kontaktais ir prilituoti mase(ateina geltonas storas laidas) nuo pat iejimo iki normaliai laikancios kontaktines juosteles vidury lempos, problemos dingsta ilgam! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#25 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 17:24

Neptinka: Signalo vieta, panelio dizainas kažkoks debiliškas, barška plastmasės. Patinka: Mašinos forma, minkšta pakaba.
  • 0

#26 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2004 birželio 01 - 17:35

norejau parasyti savo pugo minusus prirasiau bet i foruma nepraejo..tai va ir yra mano pugo minusas. :)
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]

#27 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 17:57

Ai dar prisiminiau.... Turiu automobilini saldytuva, bet kol degimas neijungtas ir saldytuvas is prikurkes neveikia... Tai ka, tenka laidus atsivedinet nuo pat akumo :mad:

Matyt pas mane jau"patobilinta",nes ir priekinė ir galinė prikurkės veikia ir be degimo :) .o apie tą šaldytuvą aš ir galvoju. :wacko:
  • 0

#28 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 birželio 01 - 19:16

Dar prisiminiau, pedalai per arti, ekstremaliose situacijose buna kad kerti ant stabdziu ir kartu gaza nuspaudi :ph34r: Ziema pasitaiko dazniau nes batai didesni. Mano dydis 46 :D
  • 0
406 2.1 TD

#29 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 20:49

Dar prisiminiau, pedalai per arti, ekstremaliose situacijose buna kad kerti ant stabdziu ir kartu gaza nuspaudi  :ph34r:  Ziema pasitaiko dazniau nes batai didesni.

Mano dydis 46 :D

Pas mane kažkada Pugas buvo sudurniavęs ir tiesiog po užvedimo kurį laiką nedirbdavo ant laisvų ir užgesdavo, todėl reikėdavo šiek tiek prilaikyti apsukas. Tada išmokau viena koja stabdyti ir tuo pačiu šiek tiek aksceleruoti, kad negestų. Tapo refleksu ir dabar nebemoku stabdyti pilna pėda - stabdau tik su puse. Bijau, kad kada nors prisidirbsiu :unsure:

Moralas nr.1 : artimi pedalai kartais gerai.
Moralas nr.2 : naudingi dalykai kartais virsta durnais įpročiais :lol:
  • 0

#30 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 birželio 01 - 21:10

Nuo 06.01 13:30 - kompiuterinio modeliavimo mokslų magistras

Jolki palki, bole! Taigi sveikinu su magistriniu! :beer: Ir baik tchia pezus analizuoti. Begom marsh shvesti! :beer: :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#31 Svečias_bole_*

Svečias_bole_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 01 - 21:13

Jolki palki, bole! Taigi sveikinu su magistriniu! :beer: Ir baik tchia pezus analizuoti. Begom marsh shvesti! :beer: :lol:

Ačiū, Maestro. Švesiu nuo rytojaus, kai žmona apsigins :D
  • 0

#32

  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 02 - 10:14

erzina greiciu dezes perdavimas,mazo greicio dideles apsukos :wacko:
  • 0

#33 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2004 birželio 02 - 11:49

- Nepatinka tik kazkokie 1998 cm3 po kapotu.. ko tiek mazai, tipo gaila? - Kvailai padaryti purvasargiai su skylem purvui surinkti - Nei manualas, nei kompiuteristo ziniu bagazas nepadeda ismokti programuoti vid. kompo - Amziais apsitaskau soninius langus
  • 0

#34 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 birželio 02 - 11:54

Patinka:
pypsiko vieta, langų apipurškimo sprendimas

Pritariu... :beer:

Mane kaip tik diorgina kox golpas prieky stovintis ir savo purkštukais per savo stogą mano kapotą laistantis... :wacko:
  • 0

#35 Svečias_Falko_*

Svečias_Falko_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 02 - 16:35

Prisiminiau, labai biesina ilga pavaru rankenos eiga tarp begiu. Atrodo nuo pirmos iki antros pavaros 20 cm patraukt reik :wacko: Va cia su nostalgija prisimenu golfa, kur buvo trumpute eiga tarp pavaru... :blush:
  • 0

#36 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 birželio 03 - 10:56

priekiniu peleniniu vieta padaryta taip, kad 405 rukau tik ish bedos, nes bijau kratydamas pelenus sudeginti maga, chia dar gal ir automato buozhe maisho, o 306 vazhiuojant pelena pataikyti ish vis turbut neymanoma, todel tame modelyje nuspresta nerukyti B) arba labai ash neygudes rukorius :blush: mano atveju rukyti vairuojant tikrai pavojingiau nei kalbeti mobiliu
  • 0
Scenario planning

#37 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 birželio 03 - 11:36

Prisiminiau, labai biesina ilga pavaru rankenos eiga tarp begiu. Atrodo nuo pirmos iki antros pavaros 20 cm patraukt reik :wacko:
Va cia su nostalgija prisimenu golfa, kur buvo trumpute eiga tarp pavaru... :blush:

Jep, man irgi truputi uzknisa jungimas is 1 i 2, eiga didoka del to ne taip greit pavyksta perjungt. Kartais tenka pavazinet su Nissan'u. Tai jungineti begius malonumas
  • 0
406 2.1 TD

#38 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 birželio 03 - 12:52

Kartais tenka pavazinet su Nissan'u. Tai jungineti begius malonumas

Pavažiuok su Type R, pajusi tikrąjį bėgių jungimo malonumą. ^_^
  • 0

#39 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 birželio 03 - 23:37

205 labiausiai nepatiko ventiliatoriu sistema, taip pat, kad nebuvo temperaturos daciko (dyzelis - traktorius ir tiek), sunkiai jungesi begiai, o ir signalas biesijo. Taip pat kruvos pinigu sukistu i vaziuokle (vien ka reiskia, jei pareina granata, reikia keisti pusasy - absurdas :angry: ) 405 labiausiai nusivyliau variklio konstrukcija - t.y. amzina ziemos problema - "majonezu". Sakyciau mazokai vietos visokioms smulkmenoms susimesti. Bendra abieju problema - torsionas. Patiko - smagus vaziavimas, dizainas :blush: , ta pati valytuvu konstrukcija, normali komplektacija uz palyginus zema kaina. Aplamai daugiau pliusu, nei minusu. :beer: :blush:
  • 0
Roots to roots

#40 Svečias_bono_*

Svečias_bono_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 04 - 14:40

vienintelis trukumas- aplamdytas priekinis buferis kolkas..
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0