Peršokti prie turinio


Gintautės 307


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 517

#261 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2013 vasario 10 - 15:51

butinai :clap: :clap: :clap: nusipoliruosiu, issiplausiu ir padarysiu foto :shy: :shy:
  • 0

#262 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 vasario 11 - 00:05

Atrodo tikras meduuuuuuuzzzzz :lyzht: :good:
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#263 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2013 vasario 11 - 00:19

Atrodo tikras meduuuuuuuzzzzz :lyzht: :good:

A jaigu butu sias fotkes klubietis sudejes, tai oi butu cia visi vare kaip cia s... atrodo ir t.t.
  • 0

#264 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 vasario 11 - 00:38

A jaigu butu sias fotkes klubietis sudejes, tai oi butu cia visi vare kaip cia s... atrodo ir t.t.

Pehzas, aš tikiuosi, kad šita citata nebuvo adresavimas tiesiogiai man?
Na, aš mačiau Gintautės lempas gyvai, ir aš dabar matau foto, įgyvendintos pagražinimo šių lempų idėjos, tai nesuprantu, kodėl turėtų visi varyt, kad šūdinai atrodo ar ką.

p.s. o koks skirtumas ar klubietis ar ne klubietis? ;] Ar yra kažkoks esminis skirtumas kraujyje, odoj ar pan? Jeigu gražu - pasakau. Jeigu negražu - ir parašau, kad asmeniškai nelabai tinka, MAN nelabai gražu, gal tas ar anas geriau tiktų.
p.p.s. chill out, kolega ;]
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#265 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2013 vasario 11 - 01:10


p.s. o koks skirtumas ar klubietis ar ne klubietis? ;] Ar yra kažkoks esminis skirtumas

Speju pezhas norejo pasakyt.jog nesvarbu ka Gintaute savo masinai bedarytu,daugeliu komentarai bus teigiami vien tik del to kad ji mergina ir kuicias prie auto.

P.S mano asmenine nuomone cia ankstyvas ruosimasis kaledoms.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#266 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 vasario 11 - 07:23



p.s. o koks skirtumas ar klubietis ar ne klubietis? ;] Ar yra kažkoks esminis skirtumas

Speju pezhas norejo pasakyt.jog nesvarbu ka Gintaute savo masinai bedarytu,daugeliu komentarai bus teigiami vien tik del to kad ji mergina ir kuicias prie auto.

P.S mano asmenine nuomone cia ankstyvas ruosimasis kaledoms.

Nebūk bambeklis ;-)
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#267 Taskento

Taskento
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 130
  • Vieta:Šilalė - Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 sedanas, 2005m. Peugeot 406 coupe, 1999m.

Parašyta 2013 vasario 11 - 10:45

Man tai kaikurie elementai gražiai atrodo. Priekinis bamperis asmeniškai visai ne į temą toks (žiemą sniegui valyti pats tas), galinis žiūrisi visai nieko dar. O lempų pavydžiu. :)~ Didelis pliusas už tai, kad mergina rūpinasi savo mašiniuku o tokių pas mūsų Lietuvoje mažą. :)
  • 0

#268 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2013 vasario 11 - 11:19



p.s. o koks skirtumas ar klubietis ar ne klubietis? ;] Ar yra kažkoks esminis skirtumas

Speju pezhas norejo pasakyt.jog nesvarbu ka Gintaute savo masinai bedarytu,daugeliu komentarai bus teigiami vien tik del to kad ji mergina ir kuicias prie auto.

P.S mano asmenine nuomone cia ankstyvas ruosimasis kaledoms.

O cia tiksliai pasakyta, jai cia ne mergina darytu siuos upgreidus, tai oj kaip peiktu visi, cia jau ne viena tokia tema buvo
  • 0

#269 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.087
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2013 vasario 11 - 11:21

...Speju pezhas norejo pasakyt.jog nesvarbu ka Gintaute savo masinai bedarytu,daugeliu komentarai bus teigiami vien tik del to kad ji mergina ir kuicias prie auto.

Butent :clap:
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#270 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2013 vasario 11 - 12:22

Kiek uz galines lempas mokejai jei ne paslaptis ?
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#271 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2013 vasario 11 - 14:04

as jas pirkau pries 3 metus jau kazkur, tai 600 lt, tiek galas tokia kaina turi tiek priekis, maciau db kainuoja 540 lt. :) o del to kad as mergina pvz daug kam yra ziauriai didelis minusas zmonem, ir daug cia buvo nuomoniu kad sake negrazu ar dar kazkas, darau viska del saves, ir db lb idomu kaip atrodys ant masinos lempos :) kas sieja su priekiniu bamperiu, skonio reikalas, 307 nedaug ir rasi bamperiu graziu, man jis gerai ziurisi, dar kaip nusidazys isvis bus ledas :lyzht:
  • 0

#272 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2013 vasario 11 - 14:49

307 ir sportiskumas jau kertas.maza to dar pas tave dyzelis.prie vaziuokles nelista vadinas visa sita paroda pardavimas aukstai ore.slenksciu,kaip suprantu nera.nesuprantu kam viso to ka dabar darai reikia?del to kad grazu?gal..bet manau del to ir kritikuojama neigiamai,zinoma kad cia kiekvieno asmeninis reikalas kaip litus taskyt. Bet as asmeniskai nematau bendros idejos cia,link kur einama,kokio galutinio tikslo siekiama?nes kol kas cia patiurlinguotas dyzeliukas su raudonai nupurkstais suportais.. :ax:
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#273 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 vasario 11 - 14:52

Čia kaip hobis - kaip vieniem filatelija, kaip kitiem akvariumistika ir kaip koks nors driftas. (paskutiniu atveju - jeigu žmogui tai neteikia jokio malonumo, tai načiort tada pirkt brangias dalis ir jas laužyti?) ;] Tam, kad kažkas pasidžiaugtų tuo reginiu? :good: 307 ir sportas nesuderinami? O kas suderinami? Aš galvoju savo 406 ant priekinio stiklo užsiklijuot didžiulį PUGSPORT(Peugeot sport) lipduką 12cm. aukščio. Ir nemanau, kad tai būtų išsidirbinėjimas ar nepagarba kitų, turinčių tikrai SPORTINIUS peugeot, žmonių atžvilgiu. peace, baigt visiems reikia floodint temose :beer:

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2013 vasario 11 - 14:55

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#274 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 vasario 11 - 15:36

307 ir sportiskumas jau kertas.maza to dar pas tave dyzelis.prie vaziuokles nelista vadinas visa sita paroda pardavimas aukstai ore.slenksciu,kaip suprantu nera.nesuprantu kam viso to ka dabar darai reikia?del to kad grazu?gal..bet manau del to ir kritikuojama neigiamai,zinoma kad cia kiekvieno asmeninis reikalas kaip litus taskyt. Bet as asmeniskai nematau bendros idejos cia,link kur einama,kokio galutinio tikslo siekiama?nes kol kas cia patiurlinguotas dyzeliukas su raudonai nupurkstais suportais.. :ax:

O kaip vertini tautiečius kurie ant sdi ar 1.3l benzo gti apdaila dedasi taip AG didindami?
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#275 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2013 vasario 11 - 15:42

307 ir sportiskumas jau kertas.maza to dar pas tave dyzelis.prie vaziuokles nelista vadinas visa sita paroda pardavimas aukstai ore.slenksciu,kaip suprantu nera.nesuprantu kam viso to ka dabar darai reikia?del to kad grazu?gal..bet manau del to ir kritikuojama neigiamai,zinoma kad cia kiekvieno asmeninis reikalas kaip litus taskyt. Bet as asmeniskai nematau bendros idejos cia,link kur einama,kokio galutinio tikslo siekiama?nes kol kas cia patiurlinguotas dyzeliukas su raudonai nupurkstais suportais.. :ax:

ne nu tu tai pavarai, sako slenksciu ner :D viskas yra pasmane o jei nesupranti esmes tavo problema :D
viskas su laiku ateina, jau lysta prie vaziuokles, ir dar bus lendama :)
viskas cia gerai, tik mane juokina tokie zmones kur ziuri i knyga ir mato spyga :D
  • 0

#276 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2013 vasario 11 - 18:38

307 ir sportiskumas jau kertas.maza to dar pas tave dyzelis.prie vaziuokles nelista vadinas visa sita paroda pardavimas aukstai ore.slenksciu,kaip suprantu nera.nesuprantu kam viso to ka dabar darai reikia?del to kad grazu?gal..bet manau del to ir kritikuojama neigiamai,zinoma kad cia kiekvieno asmeninis reikalas kaip litus taskyt. Bet as asmeniskai nematau bendros idejos cia,link kur einama,kokio galutinio tikslo siekiama?nes kol kas cia patiurlinguotas dyzeliukas su raudonai nupurkstais suportais.. :ax:

kiba ne nuo pradzios skaitei,viskas te cikipiki,kam nepatinka :ph34r: :wh:
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#277 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2013 vasario 11 - 20:24

pasmane o jei nesupranti esmes tavo problema :D

Tai buvo ne retorinis o paprastas klausimas kurį galiu ir išskirstyti papunkčiui, nes atsakymo kaip ir nėra:
1- čia tik dėl to kad gražu darai?
2- kada bus pabaiga, kada tau galutinis rezulatas tiks ir patiks?

O kaip vertini tautiečius kurie ant sdi ar 1.3l benzo gti apdaila dedasi taip AG didindami?

O kaip čia galima vertinti? Neigiamai žinoma. Tai kad pas mūsų mielos šalelės kai kuriuos piliečius niežti rankos ant nesamonių nereiškia, jog tai galima imti kaip pavyzdį ir į jį lygiuotis.

Aš galvoju savo 406 ant priekinio stiklo užsiklijuot didžiulį PUGSPORT(Peugeot sport) lipduką 12cm. aukščio. Ir nemanau, kad tai būtų išsidirbinėjimas ar nepagarba kitų, turinčių tikrai SPORTINIUS peugeot, žmonių atžvilgiu.

Turi mašiną kuri ne pirmos jaunystės, neaišku kiek joje arklių jau išsilakstė, neaišku kiek metų stovi dujų įranga, kuri šiuo metu nėra techniškai tvarkina nes leidžia dujas, tavo motoras nelaiko apsukų, ir techniškai dar labai daug reikia padaryt kad ji būtų panaši į kažką ką galima būtų pavadinti SPORT. Nieko nesakau, tvarkykis, daryk, bet toks lipdukas daugiau bus kaip komedija- panašiai kaip žmonės vaikšto su maikutėm I AM THE REAL STIG arba I AM THE REAL BATMAN...

Nepykit už kritišką nuomonę, bet mano manymu kai kuriose vietose spaudžiama iš š*do varškė ir tiek. Taika :beer:
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#278 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2013 vasario 11 - 20:47

as tai darau nes cia yra mano uzsiemimas ir hobis, darausi del saves, nes as su sia masina i parodas vazineju, galutinis variantas bus kada tai nzn, kada suspesiu su darbais, viskas po truputi eina :)
  • 0

#279 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2013 vasario 11 - 20:58

Nesipipiniekit.. Ne kiekviena "su sijonu" turi toki hobi. :ax: Vat uzh tai ir verta pagarbos. Retam "su kelnemis" reikiamoj vietoj rankos ishdyge :P

Šį pranešimą redagavo Alba: 2013 vasario 11 - 21:00

  • 0

#280 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2013 vasario 11 - 22:03

Bet tai prisigalvojat prie ko prikibt. Jei čia kažkam atrodo, kad Gintautė kritikos mažai sulaukia, tai paskaitykit visą temą. Aš pats kritikos kiek prirašęs :D kad KAŽKĄ išvis daro, tai savaime aišku, kad pagarbos Gintautė verta. Na ir kas, kad mano ar kitų skoniai visiškai priešingi... Ai, o lempos tai baisios :ax:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0