Peršokti prie turinio


Gintautės 307


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 517

#381 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 14:40

na dar galvoju, padaravimui tai ne, daryciausi jau gal kaip sau, domejausi viska, mazdaug zinau, bet va su kuro susitema neismanau kas cia jai darosi
kartais jau ir pati pavargstu, darai darai, o cia pyst ir nera to ka padarei

Susitaikyt reikia. Čia tas pats, kaip užsidėt visiškai naują sparną, o ryte rast jį sulenktą. Su mašinom taip jau yra - jeigu ne tas, tai tas. Mažiausiai pralošia tie, kuriem automobilis - priemonė iš taško A į tašką B. Visi kiti - pralošiam žymiai daugiau..
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#382 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 17:49

na dar galvoju, padaravimui tai ne, daryciausi jau gal kaip sau, domejausi viska, mazdaug zinau, bet va su kuro susitema neismanau kas cia jai darosi
kartais jau ir pati pavargstu, darai darai, o cia pyst ir nera to ka padarei

Susitaikyt reikia. Čia tas pats, kaip užsidėt visiškai naują sparną, o ryte rast jį sulenktą. Su mašinom taip jau yra - jeigu ne tas, tai tas. Mažiausiai pralošia tie, kuriem automobilis - priemonė iš taško A į tašką B. Visi kiti - pralošiam žymiai daugiau..

Aukso zodziai is tamstos lupu nuskambejo :) Tiem kuriem masina yra tik kazkaip dasigaut is A i B taska,pasiziuri,atrodo ir negenda ir vaziuoja ir vairuokliui visiskai px.O cia kaip sakyt daraisi kaip sau,tai viena gala tvarkai,jau ziurek kitas griuna :doh:

Šį pranešimą redagavo Pago: 2013 lapkričio 21 - 17:49

  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#383 PatsSauDievas

PatsSauDievas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 350
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 504 GL

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 18:53

Gintaute, leisk sidabrini i marcias ir puoselek juodaji ;) Pripazinkim, 307 nera toks isskirtinis modelis, i kuri vertetu kist babkes kibirais ir gadintis nervus. Kaip suprantu sidabrinis gaves vandens is kazkur? Jei taip, tai sedyniu pelyjimu tai nesibaigs... Varikli pakeisi, bet ziurek kompai prades grybaut dregmes pagave. Isparceliuok dalim ir nesuk del jo galvos.
  • 0

#384 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 19:06

Juodas keturių durų, o sidabrinis dviejų durų. Na tai kad salonas drėgnas? Išmeti viską, įdedi lopšį ir vat tau "mad" vaizdas. Gali dar pabarstyti surenkamais lankais ir turi gardų patiekalą. ;)
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#385 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 19:09

... Išmeti viską, įdedi lopšį ir vat tau "mad" vaizdas. Gali dar pabarstyti surenkamais lankais ir turi gardų patiekalą. ;)

Iš 2.0HDI? :blink: :hmm:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#386 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 19:15

idedi dar 2 turbas nuo kokios scanios ir is 2,0 hdi belekas :) Zodziu ne ta masina,ne tokiam zmogui ir netokius briedus daryt :) Nieko izeisti nenorejau,bet jei kas isizeide,tai tegul atsipraso :D
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#387 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 19:20

Iš 2.0HDI? :blink: :hmm:

Kad ir iš 2.0hdi. Be to kaip suprantu pas autorę ten variklis problematiškas ar kas, tai gal ir pasikeis.
Bet vaizdas pasikeičia, o daug nereikia. :) Kalba gi apie vaizdą eina, bamperiai, žibintai jau taip gražiai atrodo.
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#388 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 19:33

masina uzdrakonint greitai galima,tam dideliu pastangu nereikia,nu manau supranti sita puikiai. Bet padaryt taip,kad masina atrodytu kazkas panasaus i amazing,ir kad pamates zmogus pagalvotu ir pusbalsiu istartu:Eina na***,kaip axu**nai atrodo,vo cia tai aparatas.... Todel ir laiko tokie dalykai uzima, bad +mad lengva padaryt...
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#389 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 19:54

masina uzdrakonint greitai galima,tam dideliu pastangu nereikia,nu manau supranti sita puikiai.
Bet padaryt taip,kad masina atrodytu kazkas panasaus i amazing,ir kad pamates zmogus pagalvotu ir pusbalsiu istartu:Eina na***,kaip axu**nai atrodo,vo cia tai aparatas....
Todel ir laiko tokie dalykai uzima, bad +mad lengva padaryt...

Na sorry jeigu tau lopšis ar kokie lankai yra drakonai tai... Turbūt nuvykęs į kokį drifto turnyrą vien drakonus matai... :)
Ir neriekia jog čia dyzelis, kalba eina apie vaizdą.

Šį pranešimą redagavo AndrejusK: 2013 lapkričio 21 - 19:55

  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#390 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 20:14

aš irgi manau kad sidabrini į marčias leisti reikia...per daug ten man nervų kainavo :doh: o su šiuo dar galvoju kaip su lempom, kokius ratus žiūrėtis ir pan :) bet čia jau pavasariui nes žiemai tikrai nedarysiu kad po to netyčia kažkas nutiks :)
  • 0

#391 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 20:59

Na sorry jeigu tau lopšis ar kokie lankai yra drakonai tai...

Nu kažkada buvau saviškei užklijavęs 2 mėlynas juostas išilgai mašinos. Ir tai, nors atrodė super kietai, bet visi drakonu išvadino, o mane beskoniu mašinos vaizdo darkytoju.. Tai jau apie lankus čia išvis gali sulaukt tokios kritikos... Nors kai kurie laksto su išrinktom šiknom, net zapaskių nėr.. ir vieninteliu atributu mašinos viduje - 1 sėdyne, bet "drakonint" kitus dėl kiekvieno šūduko, kas jiems nepatinka, gatavi nors pusė trijų pažadinti...
Šiaip, pasimokiau, ir visiems kitiems galiu pasakyt - darykit iš savo mašinų ką tik norit, nes tai yra jūsų mašinos. O kam nepatinka, gali kąąąąą nori daryt, nors tegu galvą į smėly kiša, svarbu koks nors patobulinimas(netgi +5Ag juostelė ar spoileris) savininkui prideda džiaugsmo taškų pažiūrėjus į tą mašiną. Va taip va. Šakės, kiek man tėviškai gerų minčių šiandien atsistojo. B)

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2013 lapkričio 21 - 21:03

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#392 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 21:17

Nu kažkada buvau saviškei užklijavęs 2 mėlynas juostas išilgai mašinos. Ir tai, nors atrodė super kietai, bet visi drakonu išvadino, o mane beskoniu mašinos vaizdo darkytoju.. Tai jau apie lankus čia išvis gali sulaukt tokios kritikos... Nors kai kurie laksto su išrinktom šiknom, net zapaskių nėr.. ir vieninteliu atributu mašinos viduje - 1 sėdyne, bet "drakonint" kitus dėl kiekvieno šūduko, kas jiems nepatinka, gatavi nors pusė trijų pažadinti...
Šiaip, pasimokiau, ir visiems kitiems galiu pasakyt - darykit iš savo mašinų ką tik norit, nes tai yra jūsų mašinos. O kam nepatinka, gali kąąąąą nori daryt, nors tegu galvą į smėly kiša, svarbu koks nors patobulinimas(netgi +5Ag juostelė ar spoileris) savininkui prideda džiaugsmo taškų pažiūrėjus į tą mašiną. Va taip va. Šakės, kiek man tėviškai gerų minčių šiandien atsistojo. B)

Aš nežinau kokius Jūs lankus įsivaizduojate ,bet aš turiu omeny rollcage. :/ Na jie ne tik dėl grožio gi...
O dėl autorės sidabrio tai man būtu gaila. Jeigu kėbulas tikrai sveikas tai galima būtu pasilikti. Hečbekai 4 durų asmeniškai man niekada gražiai neatrodys, o čia dviejų durų. Dar ir kažkoks body kitas, žibintai yra. Mano nuomonė. :)
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#393 tumosas

tumosas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 22:06

masina uzdrakonint greitai galima,tam dideliu pastangu nereikia,nu manau supranti sita puikiai.
Bet padaryt taip,kad masina atrodytu kazkas panasaus i amazing,ir kad pamates zmogus pagalvotu ir pusbalsiu istartu:Eina na***,kaip axu**nai atrodo,vo cia tai aparatas....
Todel ir laiko tokie dalykai uzima, bad +mad lengva padaryt...

Na sorry jeigu tau lopšis ar kokie lankai yra drakonai tai... Turbūt nuvykęs į kokį drifto turnyrą vien drakonus matai... :)
Ir neriekia jog čia dyzelis, kalba eina apie vaizdą.

jei i paprasta masina dedama lopsiai, lankai tai tikrai drakoninimas, gal net dar baisiau. juk sitie dalykai ne del grozio, kaip gali but grazu lankai salone, paneles masinoje. suprasciau jei ruostu driftui, ar sporto ir detu del saugumo. bet cia vien del grozio tokius briedus daryti, tai atsiprasau, suprantu skonio reikalas, bet jau si karta to skonio visiskai nebesuprantu :fool:
  • 0

#394 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 22:45

Va va ka ir norejau pasakyt :) JautrOliai :) As nesu kategoriskas tiems dalykams,ka pasakojo Justas,ar AndrejusK ,nu bet bukim paprasti,kaip atrodytu 307 paprastas su lankais,ir lopsiu,ir dar dyzelis ir dar priekis varomas :) 1 wd :) 205,106 tai dar jo:) nors jie ir varomi priekiu(kalbu apie motorus 1,9 benzus Nu 307 man toks daily car'as kuris neturi to sarmo :) O drakoninima as skaitau,kai sudeda ten buferius belekokius,nu zodziu deda ka turi,ka randa ir ka gauna :)
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#395 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 12:40

ne nu tai kaip moketa buvo uz visus bamperius ir slenkscius 1500 lt :) jie yra islieti vokietijoje, liejimas tobulas, ne padielkiniai kazkoki, ne turginiai kaip cia visi sako :)
  • 0

#396 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 13:22

nu kaip jus kai kurie sakot, man tai visai ciki tie buferiai gintautes :blush:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#397 antanukas

antanukas
  • Nariai
  • Pranešimai: 1.795
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:607 2,2 HDI, 607 2.7 HDI

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 13:29

nu kaip jus kai kurie sakot, man tai visai ciki tie buferiai gintautes :blush:

ir pezo bamperiai ne ka prastesni
  • 0

Geriausia nieko neveikti,o po to dar pailseti..
 


#398 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 13:38

ir pezo bamperiai ne ka prastesni

kas apie vienokius, kas apie kitokius, o kas dar apie kitus :)~ :ax:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#399 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 13:42

dienos foto abieju 307 liutu :)

Posted Image
  • 0

#400 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 13:48

Gintaute, aš taip pagalvojau, o tu negalvojai apie coil komplektą + ratus + lempas nusiųst į juoduką? O iš juoduko - į sidabrą? Atrodytų gan įspūdingai. p.s. aišku, jeigu tokiam dalykui yra noro ir svarbiausia laiko.

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2013 lapkričio 22 - 13:52

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0