Peršokti prie turinio


Amortizatoriai: Originalus ar kokie kiti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 53

#1 Svečias_hipopo_*

Svečias_hipopo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 04 - 16:44

Sveiki, Reiskiasi pasitikrinau as savo mashina. Pasirodo mano priekiniai amortikai jau nebegeri. Na plius stabdziu kaladeles ir dar kazkas gale ;-). Tai man pasiule amortizatorius - 2x190, na dar uz darba biski (2x56). Cia kalba apie HQ amortizatorius. Tai pas mane ir pasistojo klausimas dabar: ar verta galvoti apie original amortikus, ar imti kitus (kad ir HQ). Kaip ten kokybes atzvilgiu? Ir bendrai. Gal kas parasys, kokias detales verta imti originalias (peugeot), o kokias neapsimoka? Cia kokybes atzvilgiu. Aciu
  • 0

#2 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 04 - 16:57

konkreciai del amortiku - pugz yra, atrodo, vienintelis gamintojas pasaulyje, kuris sau pasidaro amortikus. jie yr gudrūs, 4 voztuvu ir veikia priklausomai nuo gaunamu smugiu. bet brangūz. is asmenines patirties vietoj originaliu siulytau rinktis nebent geresnius, pvz., bilstein geresniu kategoriju, visokiems GTi-šnikams gal koni. su kokybe pas visus buna bajeriu, bet apie originalus negeru ziniu neturiu. kitu detaliu dauguma gamina kiti tiekejai - skf, bosch, lucas, valeo, etc. Ju galima ieskoti atstovybese - bus pigiau. bet pirma reikia suzinoti zibinto kainas, ibo neretai jos buna gana geros. ir bus kaip atskaitos taskas.
  • 0

#3 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 birželio 04 - 16:57

Ir bendrai. Gal kas parasys, kokias detales verta imti originalias (peugeot), o kokias neapsimoka?
Cia kokybes atzvilgiu.

Satistiskai (bent jau tarp klubieciu taip buvo issiaiskinta) jog bent jau pakabos orginalios detales laiko ~3 kartus ilgiau nei kreivos, kai tuo tarpu kainu skirtumas paprastai sudaro nuo 0.1 iki 3 kartu. Cia jei kalbant abstrakciai. Jei kalbet bendrai, tai reikia dometis kiek kokia detale kur kainuoja, paziureti kiek kainuoja darbas ir bandyti daryti isvadas ;)
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#4 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 04 - 17:01

kokia masina, koks modelis, kelinti metai? :) lengviausia i parasa isidet visus duomenis. zmonems lengviau atsakineti. mano nuomone tvirta: jei gali ipirkti originalias detales, imk jas. permokesi uz originaluma, bet kokybe visvien bus geriausia. 205gti kainos palyginimui: original peugeot: 256Lt priekiniai, 193 galiniai. tuo tarpu patvirtintai geros kokybes Bilstein original amortikai kainuoja 195Lt priekiniai, 179Lt galiniai. jei imtum tik kokybe, tai pastaruju uztektu likusiam auto gyvenimui su kaupu. originalumas zinoma prarandamas. cia jau tau rinktis.
  • 0

#5 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 birželio 04 - 17:02

.... ir veikia priklausomai nuo gaunamu smugiu. bet brangūz.

Nezinau kaip ten su GTi, bet maniskis 405'as 1.4 draginis monstras, kai '00 ieskojo sau priek. amortizatoriu, issirinko orginalius uz 300Lt/vnt (su gumom, atboinikais, atraminiais guoliais, t.y. viskuo kas priklausoma keisti pagal gamyklos nurodymus). Pasirinkimui gulejo Monroe tepaliniai uz 260Lt (plius apsaugine guma), Sachs uz 240Lt (plius aps. guma) bei ~500Lt Koni
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#6 Svečias_hipopo_*

Svečias_hipopo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 04 - 17:18

kokia masina, koks modelis, kelinti metai? :)
lengviausia i parasa isidet visus duomenis. zmonems lengviau atsakineti.

sorry,

406 sedanas, benzinas, 98 metu

tas kur niekaip neprisiverciu pasiziureti - ar yra pas mane turbina ar ne ;-))))
  • 0

#7 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 birželio 04 - 17:32

kokia masina, koks modelis, kelinti metai?  :)
lengviausia i parasa isidet visus duomenis. zmonems lengviau atsakineti.

sorry,

406 sedanas, benzinas, 98 metu

tas kur niekaip neprisiverciu pasiziureti - ar yra pas mane turbina ar ne ;-))))

mda, ishsamu B)
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#8 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 04 - 17:41

406 RGX, 1998 cc, 1998 m...

RGX ce valstybinis numeris? :blink:
  • 0

#9 Svečias_hipopo_*

Svečias_hipopo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 04 - 17:43

406 RGX, 1998 cc, 1998 m...

RGX ce valstybinis numeris? :blink:

cia motoro kodas is VIN'o :blush:
  • 0

#10 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 04 - 17:52

Mdaa... Sakai benzinas...
  • 0

#11 Svečias_hipopo_*

Svečias_hipopo_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 04 - 18:18

Mdaa...
Sakai benzinas...

ne nu jus jau sakykite tiesiai, o tai mdaa, mdaa :wacko:

as kaip programeris, tai tarp eiluciu nemoku skaityti ;)
  • 0

#12 acidal

acidal

    piktas jaunuolis

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.338
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:-

Parašyta 2004 birželio 04 - 18:33

Orientacijai: www.amortizator.ru
  • 0

Volvo 940 turboplyta MY1997


#13 Svečias_BONIS_*

Svečias_BONIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 06 - 23:54

Orientacijai:
www.amortizator.ru

Atsiprašau už priekabumą, bet tai galėtų būti NUORODOSE B) Manau tai daug kam praverstų.
  • 0

#14 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 liepos 14 - 02:04

su kokybe pas visus buna bajeriu, bet apie originalus negeru ziniu neturiu.

<_< Daba turėsi:
kadangi tepalas išbėgo "pabėgioti" ir, matyt, nesiruošia sūka grįšt, tai manau, kad jau PYYYZZZZDAAAĄĄ mano originaliam priekiniam dešinės pusės amortikui po 62K km. :o Kiek man aišku - tepalinis ammo be tepalo neveix, ane :angry:

Būtų smagu, jeigu naujų/apynaujų pug'ų turėtojai ir daugiau išmanantys prakomentuotumėt ižsameu, vatafak?

p.s. Mielas mūsų Mamutuk, gal gali pagelbėt lamai Snatch ir atrast kur acidal'as forume paskelbė 306 amortikų kainas, I please you... :blush: Tikrai acimenu, kad buvo apie tai kalba.
Beje, padėka Kursiui uz atlikusias originalias stabdžių kaladėles. Teorija, kad priekinės vidinės dėvisi 2gubai greičiau už išorines pas mane pasitvirtino. Ir dar, priekinės vidinės identiškos išorinėms.
  • 0

#15 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 liepos 14 - 02:55

kokia masina, koks modelis, kelinti metai? :)
lengviausia i parasa isidet visus duomenis. zmonems lengviau atsakineti.

mano nuomone tvirta: jei gali ipirkti originalias detales, imk jas. permokesi uz originaluma, bet kokybe visvien bus geriausia.

205gti kainos palyginimui:

original peugeot: 256Lt priekiniai, 193 galiniai.

tuo tarpu patvirtintai geros kokybes Bilstein original amortikai kainuoja 195Lt priekiniai, 179Lt galiniai.

jei imtum tik kokybe, tai pastaruju uztektu likusiam auto gyvenimui su kaupu. originalumas zinoma prarandamas.

cia jau tau rinktis.

nebutinai visada originalios geriausios. Pvz.: pirkau ford atstovybiai salnika pasiule du vienas originalus80lt, kitas turkiskas 30lt. ir kai paklausiau dar pasake kad daugiau devetai masinai turkiskas geriau.
  • 0

#16 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 liepos 14 - 13:02

Gal kas turit patirties su monroe reflex?
  • 0

#17 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 liepos 14 - 13:21

Nežinau kaip tie reflex, bet pora pažystamu keitėsi irgi į monroe, tai atsiliepimai trumpi ir aiškųs: šūdas už dideles babkes, o dar jeigu tai susiję su kemi tai tuo labiau. Man jau vien tik firmos pavadinimas Marilyn Monro nerimtai skamba :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#18 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 liepos 14 - 13:55

Nežinau kaip tie reflex, bet pora pažystamu keitėsi irgi į monroe, tai atsiliepimai trumpi ir aiškųs: šūdas už dideles babkes, o dar jeigu tai susiję su kemi tai tuo labiau.  Man jau vien tik firmos pavadinimas Marilyn Monro nerimtai skamba  :D

Mano patirtis su monroe dvejopa. :wacko: Kai i sena bluebirda pats įsidėjau tepalinius, po poros savaičių prie minus 20, jie parėjo, :( bet neapleidžia mintis kad galbūt nelabai teisingai sureguliavau/'priveržiau/etc. <_< Bet sierroje buvo gamykliškai sufigarinti visi 4 sensatrack'ai - per trejetą eksploatacijos metų labai įvairiais LT keliais nei vienas net abejonės neiškėlė, kad gali būt kas nors ne taip. :huh:

Beje, kur ieškot sachs geriausiomis kainomis? Turiu įtarimą kad tai būtų kainos/kokybės/poreikiųtenkinimo geriausias miksas. Ar nuojauta mane abgauna? Vieno kaina 199lt.
  • 0

#19 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 liepos 14 - 14:56

Snęč- ieskok delada.lt bilsteinu kainu. Yra kazkaip ten daug lygiu/grupiu. Turi ir piguoliu Cofapu, del kuriu kokybes dievagojasi ir neva bais modernus fabrix brazilijoj ju guli. bet manau, 4 voztuvu originalo dzeugzma (ce as ne apie beganti sviesta ;] ) galesi primirsti. BTW- kiek zibinte originalai kastuoj? Kiek alternatyvos pigesnes? man sita info irgi kazkada bus naudinga... :unsure: Bet kol kas as (kol nezinau kainu) planuoju krovininio amortikus detis :mellow: labai man jie patiko -_- dar - jeigu kazkiek sviesto isbego, nereiskia, kad jau sakes. dar gali vartoti - reik chekyti. berodz, veho turi amortiku stenda nebrangiai. Nu bet tau sekasi... :wacko: p.s. mano patirtis su dujiniais Monroe golpeliui yr kuo puikiausia. dejau kemyje- tada su garantija. kam amortikai be garantijos?
  • 0

#20 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 liepos 14 - 15:02

Nu bet tau sekasi... :wacko:

:mad: Apie tepalą įsiurbimo kolektoriuje aš jau net nepradėsiu :wacko:

p.s. originalaus kaina 275 Lt. :blink:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0