Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kokius mobiliuosius naudojam


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 307

Apklausa: Kokius mobiliuosius naudojam: (479 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Kokius mobiliuosius naudojam:

  1. Nokia (221 balsai(-ų) [49.33%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 49.33%

  2. Siemens (49 balsai(-ų) [10.94%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 10.94%

  3. LG (6 balsai(-ų) [1.34%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 1.34%

  4. Samsung (57 balsai(-ų) [12.72%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 12.72%

  5. Sagem (1 balsai(-ų) [0.22%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.22%

  6. Motorola (19 balsai(-ų) [4.24%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 4.24%

  7. Sony Ericsson (79 balsai(-ų) [17.63%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 17.63%

  8. Kiti (16 balsai(-ų) [3.57%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.57%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#61 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.096
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 11:43

turiu NOKIA 6610. :huh: Lux meniu ir š... ekranas: labai inertiškas ir mažai spalvų. :angry: mielai pasikeisčiau pvz į Samsung, bet šito iškišt negaliu :(
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#62 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 12:16

Dabar usinu Siemens C62 ir esu baisiai nepatenkinc :mad: Letas kaip senas kompas, menu nepatogus, mygtukai irgi, melodiju per gprs daug neprisisiusi. Bet valdiskas tai nieko nepadarysi. Siaip turejau nokia tai veike normaliai ir meniu patogus buva, ale moraliskai ir fiziskai paseno. Nors tiesa sakant nokios nelabai ir noreciau, bo jau atcibodus baisiai. Daba noriu Samsung sulankstomo :wub:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#63 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 13:13

Zmina padovanojoi Nokia (visad nesiodavau tik Siemensus) <_< Dabar dar nusipirksiu Golpa ir busiu tikras Lietuvis.... :ph34r:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#64 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 17:19

Daba noriu Samsung sulankstomo :wub:

Turėjau Samsung S300m.. Labai jau lėtas ir nuobodus, tik. kad gražus :wub:
  • 0
205

#65 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 17:24

Turėjau Samsung S300m.. Labai jau lėtas ir nuobodus, tik. kad gražus :wub:

Ciupinau draugelio s500 tai patiko. O jei patureciau ilgiau tai gal ir pasikeistu nuomone :blush:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#66 Svečias_floO_*

Svečias_floO_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 lapkričio 22 - 19:17

jau 2 metai neshioju SONY cmd-j70... pripratau prie to soniakams budingo ratuko, tik softa reiktu naujesne versija uzkrautas nes dabartinis nepalaiko tam tikru opciju, pvz nesupranta sms ilgesnio nei 160 simboliu. p.s. dar turiu ne kart nenaudota nokia 6220, jei ka domina rimtas daiktas tai pm... atiduosiu uz pasakishka kaina :wub:
  • 0

#67 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2004 gruodžio 27 - 04:45

Naudoju Siemens M55, shustras aparatas, kitas tiktai Siemensas bus
  • 0

#68 Svečias_chelskea's_*

Svečias_chelskea's_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 28 - 10:43

Turejau keleta skirtingu gamintoju, bet kad tik ne NOKIA. Is principo nenorejau bet...Dabar turiu darbini Siemens M50 ir Nokia 3510i. Siemens M50 tikras sudas, kaip ir visi Siemens'ai, bet kai valdiskas tai ka darysi, naudoju. Niekada nekenciau Nokia'u, bet del darbe dazno telefono naudojimo buvau priverstas isigyti nokia su gera beterija. 3510i kolkas esu patenkintas, nes gerai laiko ir siaip valdyti geriau nei koki Siemens'a.Labiausiai patiko is turetu Sony J70e, tik kad soft'as svaigdavo. Jei ieskociau dabar pagal isvaizda, valdyma ir patoguma tai turbut butu naujos kartos SONY-Ericsson.
  • 0

#69 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2004 gruodžio 28 - 16:59

pati naudoju Nokia 6100, nesiskundziu, baterija gerai laiko :) o, atleiskit 3510i tai man toks gremezdishkas labai, gan didelis, neishvaizdus :) gal ir geras, nezinau :ph34r:
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#70 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 gruodžio 29 - 01:52

o, atleiskit 3510i tai man toks gremezdishkas labai, gan didelis, neishvaizdus :) gal ir geras, nezinau :ph34r:

pritariu 100 procentu... tadajau geriau Siemensa turet....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#71 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2004 gruodžio 29 - 03:21

Nokia pakeista į Motorolą ir Sony Ericsson'ą.
  • 0
205

#72 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2004 gruodžio 29 - 09:33

pritariu 100 procentu... tadajau geriau Siemensa turet....

apie Siemens'us ishvis patyliu... :ph34r: :unsure:
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#73 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2004 gruodžio 29 - 09:35

apie Siemens'us ishvis patyliu... :ph34r: :unsure:

Pas Siemensus labai jau nepataogus meniu, panasiai kaip ir pas Motorolas. Cia mano toks poziuris, matyt pripratau prie vieno ir su kitais sunkiai sekasi... :D
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#74 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2004 gruodžio 29 - 09:38

Pas Siemensus labai jau nepataogus meniu, panasiai kaip ir pas Motorolas. Cia mano toks poziuris, matyt pripratau prie vieno ir su kitais sunkiai sekasi... :D

pritariu.. ;)
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#75 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2004 gruodžio 29 - 10:11

Pirmas mano turėtas telefonas - Sony Ericsson T100. Dabar kito SE tikrai neimčiau - manasis buvo lėtas, strigdavo, kelis kartus teko nešti "perkrauti" (gerai, kad buvo su garantija). Akumuliatorius nelaikė, ryšį gaudė l. vidutiniškai - ten, kur Nokia 3310 gerai veikė, manasis net nerodė tinklo (operatorius tas pats).Dabar pakeičiau į Siemens CF62- turiu dar tik kelias dienas ir neturiu jam laiko, tad nieko kol kas pasakyti negaliu.
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic

#76 Svečias_chelskea's_*

Svečias_chelskea's_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gruodžio 29 - 10:13

pati naudoju Nokia 6100, nesiskundziu, baterija gerai laiko :) o, atleiskit 3510i tai man toks gremezdishkas labai, gan didelis, neishvaizdus :) gal ir geras, nezinau  :ph34r:

Man siaip 3510i patinka, nes gerai laiko ir siaip valdyti lengva, nemazia ypac reikalingu funkciju yra, kuriu gal ir yra motoroloj ir siemens'e, bet as ju ten nesugebedavau rasti :D , viskas ten taip sumalta. Siaip patinka kad klavisai atskirti, ko nepasakytum apie jokius naujus telefonus, o gatveje esant saltam orui maigyti sulipusius klavisus i kruva neperdaug patogu sakyciau. Bet cia tik mano nuomone....

Šį pranešimą redagavo chelskea's: 2004 gruodžio 29 - 10:14

  • 0

#77 Mazoji

Mazoji
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 273
  • Vieta:Klaipėda-Vėžaičiai
  • Automobilis:Peugeot 106 Enfant Terrible

Parašyta 2004 gruodžio 29 - 10:24

Man siaip 3510i patinka, nes gerai laiko ir siaip valdyti lengva, nemazia ypac reikalingu funkciju yra, kuriu gal ir yra motoroloj ir siemens'e, bet as ju ten nesugebedavau rasti :D , viskas ten taip sumalta. Siaip patinka kad klavisai atskirti, ko nepasakytum apie jokius naujus telefonus, o gatveje esant saltam orui maigyti sulipusius klavisus i kruva neperdaug patogu sakyciau. Bet cia tik mano nuomone....

del funkciju nieko ir nesakau :unsure: daug geru dalyk yra, tik dizainas man nepatinka ir tiek :) cia irgi tik mano nuomone :rolleyes:
  • 0
Silpnoji lytis stipresnė už stipriąją dėl stipriosios lyties stiprios silpnybės silpnajai...

#78 zux

zux
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.373
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 GTI '02

Parašyta 2004 gruodžio 30 - 00:17

Pas Siemensus labai jau nepataogus meniu, panasiai kaip ir pas Motorolas. Cia mano toks poziuris, matyt pripratau prie vieno ir su kitais sunkiai sekasi...  :D

Pas Siemensus pats suprantamiausias meniu (man), su Motorolom net ligint negalima (ten tamsiausias miskas). Paskui yra matoma beveik visa naudojama telefono atmintis per Exploreri (kaip kompe). Nokia nera blogas telefonas, jie net labai grazus. Taciau man nepatinka ju meniu, nesakau kad blogas, tiesiog nepatinka. O ant siemensu varyt nereikia, jie net gi geresni uz nokias (Siemens SX1, pavyzdziui)
  • 0

#79 Svečias_gintautas_*

Svečias_gintautas_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 03 - 21:14

Pas Siemensus pats suprantamiausias meniu (man), su Motorolom net ligint negalima (ten tamsiausias miskas). Paskui yra matoma beveik visa naudojama telefono atmintis per Exploreri (kaip kompe). Nokia nera blogas telefonas, jie net labai grazus. Taciau man nepatinka ju meniu, nesakau kad blogas, tiesiog nepatinka. O ant siemensu varyt nereikia, jie net gi geresni uz nokias (Siemens SX1, pavyzdziui)

nokios meniu mano 8 metu dukra pilnai supranta :lol: o paduok kitus telefonus tai tamsus miskas :wacko: o as viska sprendziu pagal vaikus :beer:
  • 0

#80 Svečias_arasc_*

Svečias_arasc_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 sausio 05 - 23:27

As tai kaip prancuzu myletojas, turiu Sagem my V-55, kas dar sakyciau siek tiek egzotika Lt :) Na cirku kaip pugas nekrecia :) ir siaip labai fianas daikciukas uz prieinama kaina. Turejau kruva telefonu: nokiu geros batareikos, motorolu - rysys, samsungai turi daug splavu ir graziai groti moka, siemensai - skonio reiklaas (man ju meniu nepatinka), sony - neblogi daikciukai buvo, ericsson'ai - paliko blogiausia ispudi - rysio ner (na jis baisiai sokineja), baisiai stabdo, batareika ilgai nelaiko... sony-ericsson - hm..lieka stabdys...o jei dar pages - galima ismest... Kadangi Sagem turi puikia batareika ir grazu ekrana - ji ir pasilieku :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0