Peršokti prie turinio


Apie Peugeot 308


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 686

#261 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2017 lapkričio 29 - 15:41

Daugelis kalba net neturintys auto tokio :) o tik girdeje is forumu ir pan. Draugas drifteris, vazineja su bmw keliomis kur skaiciai jau nuo keliu simtu kumeliu, prase paskolinti masina ir po 10min gaunu skambuti, klausyk koks cia variklis??? Vaziuoja tikrai idomiai! tuomet juokiausi garsiai :)
Visa esme sito variklio jog jei variklis su turbo, labai greit istampo grandine - taip cia minusas, to neneigsiu - bet fackin su paprasciausiu cipu turi apie 180-190AG, ir tokiam auto cia gana jau rimta. Pas mane paprasciausia sito variklio versija - 88kw, taip ji kazkiek ilgaamziskesne, pats jau prasukau apie 15k km, taip mete check engine del poros smulkmenu, bet viska isgaudzius ir vanosas veikia gerai, ir vaziuoja smagiai. Jau seimoje ne vienas isitikino jog tie varikliai 1.6 80 kw, arba 2.0 100kw nera jau tokie geri kaip cia visi kalba - visais atvejais buvo bedu mazesniu ar didesniu. Purkstukai, zvakes pakaitinimo, smagracio bedos ir panasiai. Nesu profas, bet is turetu 9 peugeot 60-70 proc buvo benzai, ir benzu bus tik daugiau mano gyvenime. Zinoma, jei rinktis nauja auto - tai dyzelis tikrai variantas. Bet jei kalbam bent jau apie 200tukst, tai man benzas labiau prie sirdies. 

Zodziu, kiekvienam savo, bet tikrai net ir neturiu didelio noro atsikratyt 308 su EP6 varikliu - turi jis savo zavesio, ir net dziaugiuosi jog pavyko toki isigyti.


  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#262 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 balandžio 27 - 19:20

https://m.autoplius....1_18732#photo_1

Gražus ir rida reali, kaip dauguma ir būna po 2m, kiek tenka pirkt auto metų arba poros senumo, tai visos tos su 40k būna perpistos per visus galus, 100k jau būna parduodamos po garantinės
  • 0

#263 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 balandžio 27 - 19:56

https://m.autoplius....1_18732#photo_1

Gražus ir rida reali, kaip dauguma ir būna po 2m, kiek tenka pirkt auto metų arba poros senumo, tai visos tos su 40k būna perpistos per visus galus, 100k jau būna parduodamos po garantinės


nu ka as zinau... 300km per diena prasukta. Nuvaryta masina, mano nuomone tokia..
  • 0

#264 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 balandžio 27 - 20:12

nu ka as zinau... 300km per diena prasukta. Nuvaryta masina, mano nuomone tokia..


Tokie atstumai trasoj važinėti būna, tai manau su 150k miesto rėžimu labiau nuvaryta būna:) aišku čia tik mano nuomonė, kurios neperšu kažkam
  • 0

#265 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 balandžio 27 - 20:56

Tokie atstumai trasoj važinėti būna, tai manau su 150k miesto rėžimu labiau nuvaryta būna:) aišku čia tik mano nuomonė, kurios neperšu kažkam


na viskas nuo zmogaus priklauso, bet vis tiek po 300km per diena vaziuot, tai speju dauuuug momentu buvo kada paspaudziama per tapke 😀 ir turint omeny kad uz 12k nu ok 13 jau gali turet 2018 su nuline rida 308 ne gt bet gt-line tikrai.. bet man 308 nepatiko, 508 visom prasmem geriau (nuo garso izoliacijos iki isvaizdos viduje), bet cia tik man 😀
  • 2

#266 Atas

Atas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen c5 2.2 150 kw 2011m.

Parašyta 2018 balandžio 29 - 08:34

bet man 308 nepatiko, 508 visom prasmem geriau (nuo garso izoliacijos iki isvaizdos viduje), bet cia tik man

Na aukstesne klase zinoma turi but geriau...bet siaip tas naujasis 308 savo klasej tai labai viliojantis....tiek dizaino, tiek patikimumo prasme...Jeigu dar koks GT tai isvis ugnis :) Man vaziuot su juo neteko bet kaip sedejau GT versijoj auto parodoj tai tik teigiamos emocijos buvo...taigi jis aplamai to naujojo peugeot vidaus dizaino pirmtakas.Ziurejau Dekros patikimumo  testus Compact klaseje 0-50tkm, tai ka jus galvojat-pagal visus punktus laimi 308, aplenkia ir lyderi golfa ! netgi prietaru miegejams turetu but netiketas elektros gedimu punktas :) cia taip pat peugeot turi maziausiai bedu...Beje idomu tai, kad sio modelio universalo baze net 10 cm ilgesne nei hecbeko...idomiai ir solidziai jau kaip kompaktui...Zodziu sitam segmente tai manau superinis pasirinkimas nebijant nei gedimu nei vagiu :)


  • 0

#267 RB8912

RB8912
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 279
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 508SW // Toyota Avensis

Parašyta 2018 balandžio 29 - 08:53

Na aukstesne klase zinoma turi but geriau...bet siaip tas naujasis 308 savo klasej tai labai viliojantis....tiek dizaino, tiek patikimumo prasme...Jeigu dar koks GT tai isvis ugnis :) Man vaziuot su juo neteko bet kaip sedejau GT versijoj auto parodoj tai tik teigiamos emocijos buvo...taigi jis aplamai to naujojo peugeot vidaus dizaino pirmtakas.Ziurejau Dekros patikimumo testus Compact klaseje 0-50tkm, tai ka jus galvojat-pagal visus punktus laimi 308, aplenkia ir lyderi golfa ! netgi prietaru miegejams turetu but netiketas elektros gedimu punktas :) cia taip pat peugeot turi maziausiai bedu...Beje idomu tai, kad sio modelio universalo baze net 10 cm ilgesne nei hecbeko...idomiai ir solidziai jau kaip kompaktui...Zodziu sitam segmente tai manau superinis pasirinkimas nebijant nei gedimu nei vagiu :)


Man tai jis irgi labai patinka, norėčiau kaip antro auto šeimoj, bet universalas labai jau nekoks iš galo, o hečas,gt tai fantastiškai atrodo:) ir vidus labai gražus naujo stiliaus
  • 0

#268 Atas

Atas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen c5 2.2 150 kw 2011m.

Parašyta 2018 balandžio 29 - 09:59

Man tai jis irgi labai patinka, norėčiau kaip antro auto šeimoj, bet universalas labai jau nekoks iš galo, o hečas,gt tai fantastiškai atrodo:) ir vidus labai gražus naujo stiliaus

Na jeigu universalas GT versijoj tai irgi pakankamai gerai atrodo :

https://imageshack.c...4411/59SZdz.jpg


Šį pranešimą redagavo Atas: 2018 balandžio 29 - 10:05

  • 0

#269 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 balandžio 29 - 10:00

hecbekas man urodlyvas, sw super. Mano nuomone 308 yra nr1 savo klaseje.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#270 Atas

Atas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen c5 2.2 150 kw 2011m.

Parašyta 2018 balandžio 29 - 10:06

Mano nuomone 308 yra nr1 savo klaseje.

Tai ne tik tavo tokia nuomone :)

https://imageshack.c...1208/jLMc3r.png


Šį pranešimą redagavo Atas: 2018 balandžio 29 - 10:07

  • 0

#271 Sistema

Sistema
  • Banned
  • Pranešimai: 250
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Outback

Parašyta 2018 balandžio 29 - 12:00

Nuomone nieko nereiskia, liaudis sako geriausia maxima, skaniausia makdonalde, balsuojam uz skverneli, o amzinas lyderis golfo klasej - Golfas. Ir nemanau, kad kazkada bus kitaip.
  • 0

#272 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2018 balandžio 29 - 13:57

mes nekalbame apie runkelius.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#273 Atas

Atas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen c5 2.2 150 kw 2011m.

Parašyta 2018 balandžio 29 - 14:25

Nuomone nieko nereiskia, liaudis sako geriausia maxima, skaniausia makdonalde, balsuojam uz skverneli, o amzinas lyderis golfo klasej - Golfas. Ir nemanau, kad kazkada bus kitaip.


aisku kitaip nebus sitiem zmonem...tu jiem dek faktus ant stalo bet jie vistiek sakys savo nes gyvena susikurtam iliuziju pasaulyje kur pagrindinis argumentas -prietarai...ir siaip juk dauguma zmoniu vadovaujas kazkada susikurta nuomone, pirmu ispudziu...ir jie niekada neiesko teisybes o tiki tuom kuom nori tiket...kad ir kiek testu peugeot butu pirmas, jiems tai nieko nereiskia nes ju galvose tai vistiek per amzius bus "pezo gavno" Jie tyliai taisys tfsi ir dsg, spakliuos puvanti passato galini dangti ir atsilupusias arkas bet garsiai reks kokia gera auto nes juk uz vokiska geriau nera nuo senu laiku ir nebus :)
  • 0

#274 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 balandžio 29 - 14:55

aisku kitaip nebus sitiem zmonem...tu jiem dek faktus ant stalo bet jie vistiek sakys savo nes gyvena susikurtam iliuziju pasaulyje kur pagrindinis argumentas -prietarai...ir siaip juk dauguma zmoniu vadovaujas kazkada susikurta nuomone, pirmu ispudziu...ir jie niekada neiesko teisybes o tiki tuom kuom nori tiket...kad ir kiek testu peugeot butu pirmas, jiems tai nieko nereiskia nes ju galvose tai vistiek per amzius bus "pezo gavno" Jie tyliai taisys tfsi ir dsg, spakliuos puvanti passato galini dangti ir atsilupusias arkas bet garsiai reks kokia gera auto nes juk uz vokiska geriau nera nuo senu laiku ir nebus :)


auksiniai zodziai
  • 0

#275 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2018 balandžio 29 - 15:24

Nesu turėjęs nieko vokiško,tai negaliu tvirtint,kad jie visi mėšlai,bet kad Lt juodai vyrauja aklas vokiečių kultas tai faktas,kaip mano vardas Tomas :D  Aš kaip miestėtis,90% važinėjantis po miestą,ir tik automatinių dėžių fanas,net nežiūriu į vokiškus auto,visų pirma tik dėl dsg karobkių,nes manau greit man ji degtų su visom savo 15 sausų-šlapių sankabų:) O remontai jų,nepaslaptis,kad kosmodromas.(tas pats ir fordo power shiftu). Ir šiaip nematau,prasmės permokėt už vokišką ženkliuką ant auto snukio :) O naujas 308 tai tikrai  :good: tiek interjeru,tai ne mano lygintuvas :D  tik dar kiek brangokas statistiniam litvinui :unsure:


  • 0

#276 Sistema

Sistema
  • Banned
  • Pranešimai: 250
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Outback

Parašyta 2018 balandžio 29 - 20:31

Cia vadinama istorine inercija. Senais laikais kokiais 1997 ar tai 1999 kai visi normalus vazinejo silkem ir bulkom, o pacanai antrais golfais, vienas bendradarbis nusipirko renault 21 baltos spalvos. Vat ta spalva buvo vienintele detale kuri negedo. Zmogus per ta renault prasigere, nes Seskineje servise praleisdavo daugiau laiko nei namie ar darbe. Gere su serviso darbuotojais, po to vienas. Ismete ji is darbo, pabego zmona... padejo kodavimas ir tai kad renault sugedo negryztamai. Jus tokiam pasiskinkit, kad prancuzas geras... jauni to neprisimena ir drasiai perka.
  • 0

#277 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2018 balandžio 29 - 20:43

Taip žiūrint iš kitų forumų perspektyvos visa tai atrodo kaip sektantų būrelis. Kokie mes geri, mūsų nemyli ir t.t. :D Taigi kažkas sakė, kad dar geriau, kad kiti  :pug: neperka - lieka daugiau gerų variantų fanam. Tai pirkit, pirkit  :beer:


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#278 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2018 balandžio 29 - 20:50

Taip žiūrint iš kitų forumų perspektyvos visa tai atrodo kaip sektantų būrelis. Kokie mes geri, mūsų nemyli ir t.t. :D Taigi kažkas sakė, kad dar geriau, kad kiti  :pug: neperka - lieka daugiau gerų variantų fanam. Tai pirkit, pirkit  :beer:

Palauk tuoj tau mūsų pastorius pamokslą atskaitys,gal dar nemiega :D


  • 0

#279 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2018 balandžio 29 - 21:32

juokingiausi tai yra tie, kurie nepatenkinti ir reiskiasi priesiskai. Tikrai zmones kazkas jums su galva negerai, jus kaip tie kuriu niekas nekalbina, bet vis tiek raunasi, o gave per ausi apsimeta aukom arba kaip kur ziuriu youtube vlogus ir po kiekvienu video raso "nesamones filmuoji". Taip butu ir cia, jeigu cia kelis veikejus uzbanintu (gal net kai kurie su naujais vardais cia reiskiasi..) tai speju prasidetu psichai, nors NIEKO nepasako apart sudu pylimo.
  • 0

#280 Sistema

Sistema
  • Banned
  • Pranešimai: 250
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Outback

Parašyta 2018 gegužės 10 - 19:21

Vat Turkijoj siandien atkreipiau i peugeot, labai daug 301. Populliareja marke ir Azijoj.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0