Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 407 klaidos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 24

#1 golovnia

golovnia
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI 100 kw 2005 m.

Parašyta 2012 kovo 12 - 19:35

Sveiki. Turiu Peugeot 407 2,0 HDI 100 kw, 2005 m. Beveik porą metų važiavau be problemų ir tada jau prasidejo... ir niekas bėdos neranda... O bėda tokia, kad užkurus auto, kompas pradžioje išmeta ABS/ESP system faulty, o tada jau visas kokias jis tik sugeba išmesti(vairo stiprintuvas, airbagai, padangu slegis, depollution, engine managenent ir t.t. Net apsuku, greičio ir kilometražo neberoso, viskas pypsi, bet važiuoti gali. Bet jei išmetus klaidoms bandysi užgesinti variklį, tai ištraukus raktelį variklis vis vien veikia, reikia ant begio užgesinti. Tuomet jau nebeužkursi auto. Gali praeiti pora min ar pora val, ar pora dienu ir ateisi, bandysi užkurti automobilį, jis užsikuria kaip niekur nieko. Kame čia problemos? Pastebėjau, kad dažniausiai tai įvyksta kai lauke būna šlapia, arba nuplauni automobilį, bet ne visada. Gal kas esate susidūrę su tokiom bėdomis. Nes automobylis mylimas, norėtusi, kad veiktu puikiai ir nereiktu jaudintis, kad kur toliau nuvažiavus nebeužsikursi. Dėkoju iš anxto kas nepasikuklins pagelbėti. :good:
  • 0

#2 zinantis

zinantis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 257
  • Automobilis:pezo 307 hdi

Parašyta 2012 kovo 12 - 20:31

tai neparasei ar visuomet po plovimo durniuoja
  • 0

#3 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2012 kovo 12 - 20:36

Cia kazkas panasaus kaip ir pas mane, tik maniskis klaidu nemeta, bet esme ta pati, nori kurias, nori ne :wh:
  • 0

#4 golovnia

golovnia
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI 100 kw 2005 m.

Parašyta 2012 kovo 13 - 08:22

Ne visuomet po plovimo, bet dazniausiai. ypac kai su Karcheriu nuplauni po srove. Ir dar pastebejau, kad kai ratus nuplauni. Gal tai atsitiktinumas, bet pastebejau, kad tokiu bedu nebudavo, kol Peugeot servise pakeite abs/esp daviklio. Bet nesuprantu prie ko cia visos klaidos. del sios bedos net keiciau visa BSI sistema, nes galvojo, kad cia beda, bet po poros sawaiciu vel tas pats prasidejo. :wacko:
  • 0

#5 jordza

jordza
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 9
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:307SW 2.0HDi

Parašyta 2012 kovo 13 - 09:44

prielaida1: kazkuris daviklis trumpina, sodina itampa ir nuo to prasideda grandinine klaidu reakcija prielaida2: kazkurioj laidu pyneje prasitrynusi izoliacija, pagavus dregmes, arba nuo tam tikros vibracijos vyksta sroves nutekejimas-trumpinimas - meta klaidas :dntknw:
  • 0

#6 golovnia

golovnia
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI 100 kw 2005 m.

Parašyta 2012 kovo 13 - 09:54

Prielaidos logiskos, ir apie tai masciau, taciau prie ko cia tada nebesikuria po klaidu, tuo momentu, arba uzgesinti variklio nebegali? :blink:
  • 0

#7 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 kovo 13 - 09:55

prielaida1: kazkuris daviklis trumpina, sodina itampa ir nuo to prasideda grandinine klaidu reakcija
prielaida2: kazkurioj laidu pyneje prasitrynusi izoliacija, pagavus dregmes, arba nuo tam tikros vibracijos vyksta sroves nutekejimas-trumpinimas - meta klaidas :dntknw:

Butent apie ta pati ir as manau, tiesiog auto greiciausiai buvo dauzhta ir laidai betkaip pravesti ir dar neizoliuoti per laika prasitrine...

P.S. jei sito viso vejo nebuvo prie daviklio pakeitima, tai daviklis ir kaltas.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#8 golovnia

golovnia
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI 100 kw 2005 m.

Parašyta 2012 kovo 13 - 13:46

Parekomenduokite tikrai gera meistra Lietuvoje, nes kiek pastebiu, tikrai ne kiekvienas supranta kas per automobilis yra Pezo ;) :good:

Šį pranešimą redagavo golovnia: 2012 kovo 13 - 14:30

  • 0

#9 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2012 kovo 13 - 14:40

Parekomenduokite tikrai gera meistra Lietuvoje, nes kiek pastebiu, tikrai ne kiekvienas supranta kas per automobilis yra Pezo ;) :good:

Tai gal pasakysi iš kokio tu miesto
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#10 golovnia

golovnia
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI 100 kw 2005 m.

Parašyta 2012 kovo 13 - 15:01

Atsiprašau, aš iš Šiaulių. Bet man nera problemos ir į kitus miestus nuvažiuoti. Esu girdėjęs, kad ne tik lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse yra vertinamas meistras iš Panevėžio, gal kas susidūrę esate ir pakonsultuosite kur verta kreiptis. Nes jau buvau sutikęs ne viena atseit "Pezo experta" bet taip ir nesugebejo man sutvarkyti visko, o buvo tik bereikalingas pinigu ismetimas... :blink:
  • 0

#11 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2012 kovo 13 - 15:04

Na arba Pezo forumo dalyvis Ramus(Vilnius) arba Spakenas(Panevėžys), susirask juos ir parašyk.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#12 golovnia

golovnia
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI 100 kw 2005 m.

Parašyta 2012 kovo 13 - 15:05

Na arba Pezo forumo dalyvis Ramus(Vilnius) arba Spakenas(Panevėžys), susirask juos ir parašyk.

Dekuj :good:
  • 0

#13 austre

austre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2012 kovo 13 - 15:12

Atsiprašau, aš iš Šiaulių. Bet man nera problemos ir į kitus miestus nuvažiuoti. Esu girdėjęs, kad ne tik lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse yra vertinamas meistras iš Panevėžio, gal kas susidūrę esate ir pakonsultuosite kur verta kreiptis. Nes jau buvau sutikęs ne viena atseit "Pezo experta" bet taip ir nesugebejo man sutvarkyti visko, o buvo tik bereikalingas pinigu ismetimas... :blink:

Kai susitvarkysi duok zinot kas sutvarke, kame buvo priezastis, kiek kainavo remontas, nes mano 307 puzzle skydelis pilnas raudonu lempuciu
  • 0

Skoda Felicia 1.3 "98 White (sold)

Volkswagen Passat 1.8 CL 66kW ''92 Mint (sold)

Peugeot 406 Break 2.0 HDI 79kW "02 Silver (sold)

Fiat Bravo 1.6 16V 76kW ''98 (sold)

Fiat Punto 1.3 16V CRDi 51kW ''05 (sold)

Peugeot 307SW 1,6 HDI 80kW "08 Al Grey


#14 golovnia

golovnia
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 10
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 HDI 100 kw 2005 m.

Parašyta 2012 kovo 13 - 15:18

Jei tik pagydis, tai būtinai prasinesiu :)
  • 0

#15 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2012 kovo 13 - 17:55

Nezinau kaip pas 407, bet pas mano Volvo su identisku varikliu, ECM kompas (o gal ir kiti) stovi po posparniu keleivio pusej prieky :) jei pas :pug: tas pats, tiketina kad ten gauna dregmes :hmm: tuo paciu is ten ir laidu kruva turetu iseiti :) jei nerasi kas greit paimtu tvarkyti, pabandyk posparni patraukes paziureti pats :)
  • 0

#16 pagautas

pagautas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2012 kovo 27 - 12:12

kiek pastebejau, tai visos lemputes i girlianda susijungia tada, kai truksta alektros is akumo. o kas del uzvedimo, tai jei nuo abs'o bloko fyske atjungi, motoras kaip ir nesikuria, tai gal cia susije. keite dachika, pajudino fyske, gal nedajunge ......
  • 0

#17 kuler

kuler
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 40
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 307 2.0 HDI

Parašyta 2012 kovo 27 - 14:02

Dideles problemos cia nera. Trumpina arba kontaktai bloku arba jei is kaires tai ABS/ESP blokas, jei is desnes vairo stiprintuvo siurblys. Ant 308 turejau problema identiska kaip tavo, buvo mustas vairo stiprintuvo siurblys, tai kai uztrupindavo prie fishkes prasidedavo lempuciu girlianda, uzgesdavo kilometrazas. Kad variklis uzgesta ne iskarto tai ir turi buti nes auto buna pasigavus avarini rezima. Dabar tiksliai nepamenu bet kaskada bandziau ant 407 iztrumpinti abs davikli ir atrodo atsirasdavo tie patys visi simptomai.
  • 0

#18 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2012 kovo 27 - 16:51

Kadangi mechaniniuose mazguose mano klausimas be rysio skamba, tai dar cia ji imesiu: O gal kas zinote, 100kW dyzeliui ar ESP/ABS siurblys turi kokia nors rele kuri ji valdo? Jei taip, tai kur ja rasti? Gal cia ta pati kuri didele tokia, po kompu prisukta yra? Bet ten atrodo, kad tik zvakiu rele.
  • 0

#19 pagautas

pagautas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Automobilis:peugeot 307

Parašyta 2012 kovo 27 - 16:59

Kadangi mechaniniuose mazguose mano klausimas be rysio skamba, tai dar cia ji imesiu:
O gal kas zinote, 100kW dyzeliui ar ESP/ABS siurblys turi kokia nors rele kuri ji valdo? Jei taip, tai kur ja rasti? Gal cia ta pati kuri didele tokia, po kompu prisukta yra? Bet ten atrodo, kad tik zvakiu rele.

ESP/ABS paprastai valdo tokia relike salia zvakiu reles, buna plastmasiuku prie saugikliu bloko pritvirtinta
  • 0

#20 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2012 kovo 27 - 20:55

Cia gal toji, kur tik vienas laidas ieina ir vienas iseina? Storas? Man tai pasirode ne rele, o tiesiog itartinai stora jungtis, nes rele juk turi buti ne vienas laidas kiek zinau. Na as nufotografuosiu ir imesiu foto kas ir kaip yra toje vietoje ties kompu, nes lyg ir nepastebejau daugiau reliu ties kompu ir saugikliais.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0