Peršokti prie turinio


Kokį skaitmeninį pirkti ?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 968

#81 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2004 birželio 21 - 23:02

dar karta... nes jau kelias valandas sedziu inete, renkuos ir niekaip negaliu issirinkt... _____________Canon A75____Fuji Finepix A340___Pentax Optio 33L______Optio 30 Max rez. _____2048x1536_______2272x1704_______2048x1536_______2048x1536 Zoom (skaitm.)___3,2x ____________1,6x_____________2.7x_____________4x Zoom (opt)_______3x______________3x______________3x______________3x CCD__________3,3 MPx __________4MPx ____________3,2MPx__________3,2MPx Formatas____AVI,JPEG,DPOF_____JPEG, AVI______JPEG,DPOF,AVI________Exif,JPEG Canon'as siaip teoriskai pobrangis... :ph34r: + ka reiskia formatas DPOF ir Exif??? :wacko: + kaip zinot, ar galima filmuoti su garsu? Padekit nesusipratelei... :blush:
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#82 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 birželio 21 - 23:09

Nekreipk demesio i skaitmenini zoom'a.... jis nereikalingas.... Santrumpa DPOF ("Digital Print Order Format") gali būti šifruojama kaip tiesioginio spausdinimo galimybė. Tai naujas spausdintuvų formatas, su kuriuo suderinami naujausi fotoaparatai. Pakanka iš fotoaparato išimti atmintinės kortelę, įdėti ją į atitinkamą spausdintuvo lizdą ir be kompiuterio spausdinti kortelėje užfiksuotas nuotraukas.

Ir isvys Skaityk cia....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#83 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 birželio 22 - 10:15

+ kaip zinot, ar galima filmuoti su garsu?

Canon A75 filmuoja su garsu 100%, net mano paprastukas filmuoja su garsu, ale kolkas nezinau kaip toki filmuka i kompa issiurbti! :D

ir dar noriu pasakyti, kad mano menetu fotiku kainos labai panasios, ir charteristikos irgi, tai kaip ir nereikia uzmirsti Nikon gamintojo! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#84 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 11:00

ka rinktis: nikon coolpix 3200?canon ixus IIs?pentax optio s?
  • 0

#85 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 birželio 22 - 11:13

ka rinktis: nikon coolpix 3200?canon ixus IIs?pentax optio s?

ixus kainuoja daug daugiau! Bent kolkas jauciu kad nikon geriausias!? Ir net 3100 modelio!
Protingi skaitmenines technikos ir fotografavimo genijai, tarkit pora zodeliu zaliems nesuprantantiems pagrindukams! Please!
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#86 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 11:30

o kuom tas gerumas pasireiskia?juk techniniai parametrai yra labai panasus :unsure: velnias zino...siaip kaune radau ,kur mano minetu triju modeliu kaina sukasi apie 6-7 simtus...so nera daug B)
  • 0

#87 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 11:40

ixus kainuoja daug daugiau! Bent kolkas jauciu kad nikon geriausias!? Ir net 3100 modelio!
Protingi skaitmenines technikos ir fotografavimo genijai, tarkit pora zodeliu zaliems nesuprantantiems pagrindukams! Please!

Nors "fotografavimo genijus" tikrai neesu, nei vieno iš šių aparatų tikrai nepirkčiau, nes...sorry, bet optika jų tikrai apgailėtina... ^_^
  • 0

#88 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2004 birželio 22 - 11:42

Nors "fotografavimo genijus" tikrai neesu, nei vieno iš šių aparatų tikrai nepirkčiau, nes...sorry, bet optika jų tikrai apgailėtina... ^_^

O jei turetum 7-9 šimtus lituku...? :(
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#89 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 11:43

2 Aidas>> o ka siulytum paprastam vartotojui,kuris laisvalaikio momentus fiksuot noretu? p.s. jo kaip druge minejo turi maks 900lt
  • 0

#90 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 birželio 22 - 12:07

Paziurekit, kas isejo, gal kazkas bus aiskiau:
1 palyginimas
2 palyginimas
(nezinau ar teisingai pamatysit, jei ka istinsiu sia zinute)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#91 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 12:13

2druge&violetinis: variantu tikrai yra. Aš irgi šiuo metu ieškausi sau digitalo. Aišku skirti jam žadu kiek daugiau LTL, bet sekant skelbimus, einant per pažįstamus ir t.t. pasitaiko visokių variantų. Nors ir pripažįstu rimtus brandus (Canonai, Nikonai, Pentaxai...), bet tkrai neesu jų vergas, juolab tikrai nežadu pirkti skaitmeninio fotiko visam gyvenimui. Taigi tikrai nespjaunu į Minoltas, Panasonicus ir viskokius kitokius Fuji. Ir į mažesnį nei x10 zoomą net nekreipiu dėmesio. Taigi pabandykite pasiknisti ir atrasti pažįstamų, per kuriuos galėtmėte pasiimti aparatą be antkainio ir pvm, ir pamatysit kas gaunasi. Beje ir šiaip skelbimuose buvau radęs tarkim naują Dimage Z1 už 850 Lt. (salono kaina 1390). O kas link optikos - jei aparatas jums reikalingas tik tam, kad "nutraktumėt" šeimą eifelio bokšto fone, tada gal tikrai užtenka "muilinės", bet jei norėsite nuveikti kažką daugiau, optikos suvaržymai pradės baisiai erzinti ir varginti... ps šiuo metu į akiratį yra papuolę Minolta Dimage Z1, Dimage 7i (nebegaminamas) ir Panasonic DMC-FZ10. O darbe usinu Dimage 7hi su parėjusiu LCD :D .
  • 0

#92 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 12:24

bet sako,kad dimage z1 traska braska ir atrodo labai trapiai... siaip ir as buvau rades papigiai ji,bet kazkaip atkalbejo mane :unsure:
  • 0

#93 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 12:29

bet sako,kad dimage z1 traska braska ir atrodo labai trapiai...
siaip ir as buvau rades papigiai ji,bet kazkaip atkalbejo mane :unsure:

Sakė.... ^_^
Sako pugai irgi traška/bhraška...

O pats nenorėtum pačiupinėt?
  • 0

#94 druge

druge
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 641
  • Vieta:Pasvalio raj
  • Automobilis:P206 - melyyyynas debeselis (dar vaziuoja!); P307 - seimyninis...

Parašyta 2004 birželio 22 - 12:33

o kur didziausias fotiku pasirinkimas ir nedidziausios kainos? Noretus paciupinet, o pirkti per interneta kazkaip nesinori.
  • 0

Nuotrauka
[color=#0000FF;]P206[/color] + [color=#808080;]P307[/color], [color=#000000;]Vilnius[/color]


#95 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 12:36

bet sako,kad dimage z1 traska braska ir atrodo labai trapiai...
siaip ir as buvau rades papigiai ji,bet kazkaip atkalbejo mane :unsure:

Sakė.... ^_^
Sako pugai irgi traška/bhraška...

O pats nenorėtum pačiupinėt?

nebraska tie pugai ;)
tai sakai geriau z1 nei koks ixus ar panasiai...supratau...turesim omenyje :beer:
beje Aidai o kokie dar fotikai turi dideli optini zooma ir yra geru charakteristiku apart minetu minolta?
  • 0

#96 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 12:39

o kur didziausias fotiku pasirinkimas ir nedidziausios kainos? Noretus paciupinet, o pirkti per interneta kazkaip nesinori.

Bet kuri atstovybė tau leis aparatą pačiupint/pamaigyt...
Be to didžiuosiuose elektromarktuose dažnai daugelis modelių yr...
  • 0

#97 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 birželio 22 - 12:44

didžiuosiuose elektromarktuose

Nebent jei pats kazka zinai, o tai ten pardavejau patys nieko nezino, nedaug papasakos. -_- Siulau uzeiti i kokias nors labolatorijas ir paklausineti ten, jie nors supranta apie ka kalba, is ten galima istraukti siokia tokia informacija.
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#98 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 12:55

[quote name='Violetinis' date='Jun 22 2004, 10:36 AM']
O pats nenorėtum pačiupinėt? [/QUOTE]
nebraska tie pugai ;)
tai sakai geriau z1 nei koks ixus ar panasiai...supratau...turesim omenyje :beer:
beje Aidai o kokie dar fotikai turi dideli optini zooma ir yra geru charakteristiku apart minetu minolta? [/quote]
Stop!
Aš tikrai nesakiau, kas geriau...
Aš tik palyginau tam tikrų daiktų tam tikrus xarakterius...

O didelį optinį zoomą turi dideli fotikai :D
Pasižiūrinėk gamintojų puslapiuose.

Beje jei pastebėjai, pigesni gero zoomo aparatai dažnai turi santykinai nedaug pixelių.
  • 0

#99 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 birželio 22 - 12:57

Nebent jei pats kazka zinai, o tai ten pardavejau patys nieko nezino, nedaug papasakos. -_- Siulau uzeiti i kokias nors labolatorijas ir paklausineti ten, jie nors supranta apie ka kalba, is ten galima istraukti siokia tokia informacija.

Na jei nežinai, ko ieškai, tada bus sunku, bet jei esi apsistojęs ties tam tikrais modeliais, ir nori tik pažiūrėt, ar "limpa prie rankos", konsultantų manau nereikia... ;)
  • 0

#100 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 birželio 22 - 14:14

Posted Image

cia zumo fanams, dar yra 765 ir770 modeliai. Nemanau kad uz panasia kaina ir tokiu zumu ir tokia foto kokybe ka nors geriau rasit. o su Zeisine optika galma skausmingai issidurti (pvz. Sony 717)
Is kitos puses skonio ir poreikiu reikalas.
pats jau pagaliau apsisprendziau ir isigijau kamera... ^_^
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0