Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Istrupejo mygtukai raktelyje. Kur gauti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#21 ProstaKristis

ProstaKristis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.0

Parašyta 2012 rugsėjo 19 - 14:08

pas mane buvo karta taip kad stebuklingu budu uzsidare langai, bet i tai kazkaip neatkreipiau ddemesio nes galvojau kad pries tai pats uzdariau... zodziu, gal zinot kaip pririst ta mygtuka prie langu, dabar ismeginau nedirba, tikriausiai del to kai ardziau rakta viskas nusinulino, nes is naujo reikejo rakta pririst prie masinos..o su tuo mazesniu mygtuku nieko nedariau.. :dntknw:

jei pririsai centrini, papildomai to mazo mygtuko nereikia pririsynet...na bent jau as po elementu keitimo nieko papildomai mazajam knopkiui nedariau. esma ta kad sita knopke veikia ~ 5 sek. po centrinio uzdarymo. paskui spausk nespaudes langai neuzsidarys.
  • 0

#22 p406coupe

p406coupe
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 406 coupe

Parašyta 2012 rugsėjo 19 - 15:31

jei pririsai centrini, papildomai to mazo mygtuko nereikia pririsynet...na bent jau as po elementu keitimo nieko papildomai mazajam knopkiui nedariau. esma ta kad sita knopke veikia ~ 5 sek. po centrinio uzdarymo. paskui spausk nespaudes langai neuzsidarys.

pamegisniu :good:
  • 0
Nuotrauka

#23 p406coupe

p406coupe
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 406 coupe

Parašyta 2012 rugsėjo 21 - 11:51

pamegisniu :good:

veikia :good: uzsidaro kai uzrakini su pultelio mygtuku ir poto nuspaudi ta mazaji . sakau kad buvau kazkada supaudes kad uzsidare langai bet pats netykejau kad taip galejo but :hmm: :P dabar viskas aisku man :beer:
  • 0
Nuotrauka

#24 ProstaKristis

ProstaKristis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.0

Parašyta 2012 rugsėjo 21 - 17:12

veikia :good: uzsidaro kai uzrakini su pultelio mygtuku ir poto nuspaudi ta mazaji . sakau kad buvau kazkada supaudes kad uzsidare langai bet pats netykejau kad taip galejo but :hmm: :P dabar viskas aisku man :beer:

smulkmena bet maloni? :clap:
  • 0

#25 p406coupe

p406coupe
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 406 coupe

Parašyta 2012 rugsėjo 24 - 07:46

smulkmena bet maloni? :clap:

žinoma, galetu siaip pati automatu uzsidaryneti po centrinio paspaudimo tarkim po kokiu 10 sek. :good: nors pats langus visada uzsidarau :P dekuj, tai kur mano mygtukai prapuole, skelbiasi kad turi ir neatsiliepia... <_< shakilas???? aa, kaip ten su ta knopke, man jos reikia... B)
  • 0
Nuotrauka

#26 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2012 rugsėjo 24 - 07:55

Turiu raktelio korpusa su didziuoju mygtuku, mazasis istruoejes, bet tas dydisis mygtukas ne originalus, matomai paprasta idetas, bet spaudinejas veikia, tai jei kazkaip is mazeikiu pasiimi galiu padovanot :good: slambtelk jei domina 860591242
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#27 p406coupe

p406coupe
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 406 coupe

Parašyta 2012 spalio 01 - 16:34

isigyjau pas shakila, originala, nauja viskas puikiai tiko, dekoju uz bendradarbiavima. :good:
  • 0
Nuotrauka

#28 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2012 spalio 01 - 19:26

isigyjau pas shakila, originala, nauja viskas puikiai tiko, dekoju uz bendradarbiavima. :good:

Tikrai ne originalas, o pingpongu gamybos, bet tarnaus normaliai
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0