Peršokti prie turinio


Nuotrauka

ABS klaida


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 70

#21 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 04 - 16:23

atnaujinu tema ,,pasikeiciau ABS bloka  tos klaidos kur buvo nebera,,ir neuzsidega ta vingiuota masina pavaizduota,,bet pavaziavus truputi ismeta tik ESP ir nuskanavus raso klaida,, P2208 ,, remote intermittent fault,stop lamp switch,,ka tai reiskia,ar tai jau nesibaigiantis gedimas
aciu visu pasisakimus gerbiu

kiek suprantu stapdziu varlyte kalta

na as taip yrgi maniau,,bet isemiau ta varlyte atidariau vidu ,viskas ten svaru kontaktai kontaktuoja,nesuprantu kas cia dar galetu buti, gal beardydamas koki laiduka pazeidziau ,bet lyg ir ne ,,bet dar ir autopilotas nebeveikia,bet papildomu klaidu nera
  • 0

#22 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 04 - 17:01

ir dar kai uzgesinu masina ir vel uzvedu nera jokiu klaidu,tik issibegejo iki 80 kazkur,,ir vel ismeta ta klaida,ir kai uzgesinu vel nera ,taip visada ir darosi,,kazkaip manau apie ABS daviklius bet nerodo kad jie kalti
  • 0

#23 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 04 - 20:06

nejaugi niekam taip nera buve,,as pirmas su tokia beda
  • 0

#24 plikas

plikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:peugeot 307 1.6hdi 80kw

Parašyta 2012 rugpjūčio 11 - 19:50

man bekeiciant galinius diskus apsitryne magnetinis ziedas,gal kad nesutepiau?tai poto sutepiau ir viska surinkes pralekiau iskarto uzsidege abs ir esp lemputes,manau cia del to apgadinto magnetinio ziedo!gal kas zinote ar jis keiciams ar reikia keisti visa diska?peugeot 307 1.6hdi80kw 2004sw.
  • 0

#25 plikas

plikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:peugeot 307 1.6hdi 80kw

Parašyta 2012 rugpjūčio 11 - 19:52

ir dar kai uzgesinu masina ir vel uzvedu nera jokiu klaidu,tik issibegejo iki 80 kazkur,,ir vel ismeta ta klaida,ir kai uzgesinu vel nera ,taip visada ir darosi,,kazkaip manau apie ABS daviklius bet nerodo kad jie kalti

pamegink salidolu patepti magnetinius ziedus bent jau gale jie stovi ant disko,manau turetu padeti!
  • 0

#26 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 13 - 10:28

pamegink salidolu patepti magnetinius ziedus bent jau gale jie stovi ant disko,manau turetu padeti!

bet tai prisijungus su LEXIA raso kad problema su stabdziu varlite,,tai rasytu kad abs daviklis,,nebezinau ka daryti varlite patikrinau veikia jinai
  • 0

#27 plikas

plikas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:peugeot 307 1.6hdi 80kw

Parašyta 2012 rugpjūčio 13 - 15:22

bet tai prisijungus su LEXIA raso kad problema su stabdziu varlite,,tai rasytu kad abs daviklis,,nebezinau ka daryti varlite patikrinau veikia jinai

pas mane tai kai apsidroze magnetinis ziedas tai tik uzvedus meta uzrasa abs faulty.Tavo varijantas tai tikrai sunkus,pamegink srote pasiskolines varlyte pasikeisti ir pralekti,jeigu tas pats bus tai grazinsi tik susitark!nes kitaip tainezinau
  • 0

#28 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 13 - 21:43

pas mane tai kai apsidroze magnetinis ziedas tai tik uzvedus meta uzrasa abs faulty.Tavo varijantas tai tikrai sunkus,pamegink srote pasiskolines varlyte pasikeisti ir pralekti,jeigu tas pats bus tai grazinsi tik susitark!nes kitaip tainezinau

nelabai suprantu koks tas magnetinis ziedas pas mane yra davikliukas ir ziedas su dantukais
  • 0

#29 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 25 - 17:52

sveiki taip ir vazineju su esp asrs isiziebiancia lempecka,,turiu klausimeli,,prisijungus LEXIA ismeta visus ecu o esp abs neismeta ,tiesiog kaip nebutu sistemoi,,ar tai reiskia kad esp kompas neveikia,tas kur po posparne kaireja priekija
  • 0

#30 KDiagnostika

KDiagnostika
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 120
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Diagnostika

Parašyta 2012 rugpjūčio 25 - 22:54

sveiki taip ir vazineju su esp asrs isiziebiancia lempecka,,turiu klausimeli,,prisijungus LEXIA ismeta visus ecu o esp abs neismeta ,tiesiog kaip nebutu sistemoi,,ar tai reiskia kad esp kompas neveikia,tas kur po posparne kaireja priekija

reikia bsi bloke pasirinkti kad rodytu abs/esp bloka ir tiek...
  • 0

#31 VILKOLAKIS

VILKOLAKIS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 94
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 26 - 12:07

reikia bsi bloke pasirinkti kad rodytu abs/esp bloka ir tiek...

o tai jaigu sugedes ESP blokas kokie tada pozimiai buna,,nes seniau kai prisijungdavau LEXIA kai kraudavosi rodidavo ir vairo padeti ir ESP ,gal sakau tas ESP blokas ten jau supuves,kaip ji patikrint ar jis geras dar
  • 0

#32 Richardas

Richardas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:P307sw 2,0HDi 03' 79kW

Parašyta 2012 rugsėjo 08 - 12:26

noriu pasiguoti ir aš dėl ABS klaidos, man taip pat pradėjo kompas mesti ABS, ESP,ESR klaidas, tai nuvariau padaryti digagnostika ir pasakė kad su davikliais viskas gerai kaltas galinio kairio rato žiedas ar kaip jis ten pasakė mechaninė kaltė. Namuose nusiėmiau ratą pasiužiūrėti kas ten negerai ir nieko nesupratau nes nežinau kaip tas žiedas atrodo gal kas galite duoti nuorodą kur galima pamatyti paveikslėlį. Mašina 307 SW HDI. ar tas žiedas keičiasi atskirai, kur galima gauti visa guoli su ABS padėvėtą netoli Tauragės.
  • 0

#33 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2012 rugsėjo 08 - 13:42

noriu pasiguoti ir aš dėl ABS klaidos, man taip pat pradėjo kompas mesti ABS, ESP,ESR klaidas, tai nuvariau padaryti digagnostika ir pasakė kad su davikliais viskas gerai kaltas galinio kairio rato žiedas ar kaip jis ten pasakė mechaninė kaltė. Namuose nusiėmiau ratą pasiužiūrėti kas ten negerai ir nieko nesupratau nes nežinau kaip tas žiedas atrodo gal kas galite duoti nuorodą kur galima pamatyti paveikslėlį. Mašina 307 SW HDI. ar tas žiedas keičiasi atskirai, kur galima gauti visa guoli su ABS padėvėtą netoli Tauragės.

pas tave ne ziedas ,o magnetukas guolyje stovi.ar tas diagnostikas pasakė :daviklis skaiciuoja apsukimus ir viskas ok.tipo daviklio nemato?gal paprasciausiai nera gero kontakto tarp jungciu?
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#34 k01

k01
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2012 rugsėjo 08 - 15:58

pas mane panaši problema, gal tas pats? esmė, kad meta abs ir braking fault, BET tik tada kai greitai imi posūkį. pvz nuvažiuojant nuo autostrados, arba nuo kokio kalno leidžiantis jeigu ant jo yra. maždaug 50-70km/h užtenka jau. ką manot? (šeip stabdžiai nedingsta, bet tiesiog nervina tokie dalykai :D )
  • 0

#35 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.327
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2012 rugsėjo 08 - 18:29

pas mane panaši problema, gal tas pats?

esmė, kad meta abs ir braking fault, BET tik tada kai greitai imi posūkį. pvz nuvažiuojant nuo autostrados, arba nuo kokio kalno leidžiantis jeigu ant jo yra. maždaug 50-70km/h užtenka jau. ką manot? (šeip stabdžiai nedingsta, bet tiesiog nervina tokie dalykai :D )

diagnostika reikia pasidaryti ,,gal koks ABS daviklis puliuoja
  • 0

#36 Richardas

Richardas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:P307sw 2,0HDi 03' 79kW

Parašyta 2012 rugsėjo 08 - 20:44

kontaktus patikrinau viskas su jeis gerai, jokios oksidacijos, gal galite pasakyti kokia turi būti varža davikio atjungus fiške pamatavus rodo 1,56 omo., buvau nuėmęs dešinės pusės ratą palyginti kuo skiresi, tai manau kad tarp daviklio ir guolio didesnis tarpas ir atrodo kaip kažko trūktų (turiu omenį žiedą).
  • 0

#37 Grimas

Grimas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 807

Parašyta 2012 rugsėjo 08 - 21:02

sveiki prasidejo bedos su elektronika meta klaida ESP ASR,,padarius diagnostika raso kad ABS pump fault,,suprasciau kad cia ABS tas blokas su tuo varikliuku kaltas,,bet va pries koki menesi man buvo isbeges stabdziu skystis ir rode ta pacia klaida,,buvo pratrukes vamzdelis pasikeiciau vamzdeli pripyliau skyscio istriniau klaida ir bedos baigesi,ir dabar pataikiau per duobe nelabai stipriai ir ismete ta klaida,,bet istrynus vel pavazinejau kokia savaite uzsiziebe vel,,ir nutrynus uzsidega ta klaida vel,,kaip manot ar tai galetu but tas ABS pompa kalta,,ar cia koks rato ABS davikliukas nusprogo,,auto 607 2,2 HDI,,gal kam yra taip nutike aciu

Man buvo tokia beda,pakeiciau stabdziu skysti ir dingo.
  • 0

#38 Richardas

Richardas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:P307sw 2,0HDi 03' 79kW

Parašyta 2012 rugsėjo 09 - 14:54

Man buvo tokia beda,pakeiciau stabdziu skysti ir dingo.

abejoju ar čia tik stabdžių skysčio pakeitimo užteks, gali būti tik sutapimas.
  • 0

#39 Richardas

Richardas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:P307sw 2,0HDi 03' 79kW

Parašyta 2012 rugsėjo 09 - 14:57

man šendiena užsidegė STOP ženklas ir atsijungė greičio spidometras bevažiuojant nors stabdžiai nedingo ir variklis neužgeso, aišku dega ir ABS, ESP lemputės, tai dabar nebežinau ar STOP ženklas dega dėl stabdžių ar čia kita klaida.
  • 0

#40 Richardas

Richardas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:P307sw 2,0HDi 03' 79kW

Parašyta 2012 rugsėjo 10 - 17:19

na va viską sutvarkiau, kaltas buvo ABS kairio galinio daviklis, pakeičiau iš šroto ir atrodo viskas pasitaisė, klaidų nebemeta.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0