Peršokti prie turinio


Greiciu dezes remonto kainos Vilniuje


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1 Svečias_Aivaras307_*

Svečias_Aivaras307_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 liepos 20 - 09:52

Sveiki visi, Pirmasis naujo nario post'as... :) Turiu 2001m 307 5 duru hecbeka benzina su 1.6L. Prasukau jau 5k km ivairiu rezimu - miestas, uzmiestis. Vairavimo stilius pagal taisykles (+10km kartais :rolleyes: ) Nuo pat masinos pirkimo pirmas begis sunkiau jungdavosi. Toks jausmas lyg kas kliutu ar remtusi, kartais viskas gerai budavo. Na bet sioks toks nepatogumas buvo. Reikia pervaziuoti gulinti policinka, prisistabdai ir buna taip kad pirma reiktu igrusti, o su antru begiu per zemos apsukos dar. O prie sviesoforo - na tiesiog reikia "rimciau" imesti pavara. Na beda cia nedidele, gyventi galima. Bet mano liudnumui garaze viena ryta isriedejes radau 5-7 cm nedidele tepaliuko balele. Vakar pasikeliau masina, nusiemiau rata vairuotojo pusej, palindau ties ta vieta - na taip, sunkiasi svarus skaidrus tepaliukas ties tokiu didesniu sujungimu. Sori, as ne esu didelis auto ismanytojas, bet mano akimis ten per sujungima su deze pacioje apacioje sunkiasi. Vakar dar kazkaip pastebejau kad sunkiau visos pavaros pradejo junginetis - na toks jausmas lyg jos kliutu, bet nedezeje, o kazkur auksciau. Gal tie troseliai ka nors daro ar kas. Tepala pries savaite servise tikrino, sako viskas ok - uztenka, ne per mazai. Masina atkeliavus is prancuzu. Zmones, reikia patarimo. Reikia remontuoti toki dalyka skubiau? Deze garsu neleidzia, sankama rodos dirba ok - isimina sunkiau gal nei kokiam reno megane 2000m kur brangioji vairuoja, bet isimina, "prikimba" irgi atrodo ok. Jei remonto atzvilgiu - gal kas zino kokios preliminarios kainos tokiu dalyku? Butu gerai isivaizduoti, kad servisuose nepradetu "kvailinti" su skaiciais. Aciu!

Šį pranešimą redagavo Aivaras307: 2012 liepos 20 - 09:54

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0