Peršokti prie turinio


Nuotrauka

alkuninio veleno skyvas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1 skridliux

skridliux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 36
  • Automobilis:607 2.2HDI

Parašyta 2012 rugsėjo 22 - 19:51

Sveiki pas mano puga tiesa 607 2.2 hdi automatas,labai jauciasi vibracija ant laisvu apsuku ar gali vibracija atsirasti nuo alkuninio veleno skyvo,nes pakeistos apsoliuciai visos pagalves generatoriaus dirzas ir itempejas.Tiesa itempeja keiciau nes labai jis sokinejo ir traskejo bet pakeitus i nauja jis irgi sokineja tai ar negaletu ta sokinejima itakor skyvas?Girdejau jis yra kaip ir is dvieju daliu tarp kuriu yra guma kuri susidevi ir sukelia vibracija.O kaip nustatyti ar jis jau pasibaiges ?ar jis vibruot turi ar i ka ten atkreipt demesi ar matysis nusiemus rata ar reiks nuimt ji kad apziuret?Aciu uz info :ax:
  • 0

#2 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 rugsėjo 22 - 21:19

nuimi generatoriaus dirzha ir uzhvedi mashina, jei vibracija likusi arba shkyvas arba smagratis, jei vibracijos neliko vadinasi kazhkas liko susije su generatoriumi ir dirzho guoliais.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#3 skridliux

skridliux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 36
  • Automobilis:607 2.2HDI

Parašyta 2012 rugsėjo 22 - 22:28

pas mane juk automatas ar gali but smagratis?juk nera kiek zinau plaukiojancio ar klystu??? :hmm:
  • 0

#4 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2012 rugsėjo 22 - 22:44

pas mane juk automatas ar gali but smagratis?juk nera kiek zinau plaukiojancio ar klystu???
:hmm:

skyva tvarkyk .gi šeštadienio vakaras :beer: ,automatas jėga,ner pas tave smagračio
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#5 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 rugsėjo 22 - 23:18

praleidau pro akis kad avtamatas :) bus shkyvas
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#6 skridliux

skridliux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 36
  • Automobilis:607 2.2HDI

Parašyta 2012 rugsėjo 23 - 08:58

Dekui uz info kokonui :wacko: ,nera kada :beer: reikia savo puga kuo greiciau apsitvarkyt kelione i skandin avus laukia :rolleyes: dar karta dekui :clap:
  • 0

#7 ROBUTUKAS

ROBUTUKAS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 128
  • Vieta:airija, monaghan
  • Automobilis:peugeot 307 hdi 1.4

Parašyta 2012 rugsėjo 23 - 09:32

Dekui uz info kokonui :wacko: ,nera kada :beer: reikia savo puga kuo greiciau apsitvarkyt kelione i skandin avus laukia :rolleyes: dar karta dekui :clap:

nuemes dirza,kartu ir generatoriaus sankabele patikrink ar nepastrigus,man taip buvo ant P307,pakeiciau ta skyva alkuninio pavazinejau,aisku barskejimas dingo, bet vibracija pajudant is vietos ant mazu apsuku buvo didele,galvojau kad skyvas lievas naujas,nors brangu pirkau,bet teko dar ir generatoriu kita is sroto det,nes nauja Valeo sankabele 60euru +pakeitimas,o srote Bosch generatorius 30euru...
  • 0

#8 skridliux

skridliux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 36
  • Automobilis:607 2.2HDI

Parašyta 2012 rugsėjo 23 - 12:46

jo jo butinai reiks generatoriaus sankaba pasitikrint buvau girdejas apie ja :rolleyes: dekui uz info :good:
  • 0

#9 skridliux

skridliux
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 36
  • Automobilis:607 2.2HDI

Parašyta 2012 rugsėjo 25 - 17:32

Sveiki pasikeiciau skyva ir drebejimas nedingo,patikrinau generatoriaus sankaba o cia jos visai nera idetas generatorius be sankabos,ar taip gali but? generatorius jau buvo keistas is sroto(jau pirkau auto su tokiu).Tai ar man priklauso su sankaba ar be jos gali but metai 2003.Ir ar tinka man generatorius nuo 2.7 dyzelio 607?Aciu uz info :blush:
  • 0

#10 vigosas

vigosas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 207
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI 80 kw 2000 m.

Parašyta 2012 rugsėjo 25 - 20:05

Tiksliai nezinau, bet kokiu 90 % kad turetu su sankaba but.
  • 0

#11 retarderis

retarderis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Kuršėnai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 98kw

Parašyta 2014 balandžio 21 - 15:31

Sveiki, pas mane iškilo problema manau su škyvu . Atsirado garsus barškėjimas varikliui dirbant ant laisvų, truputi pakėlus apsukas jis dingsta. Turėjau kitą gerą įtempėją pakeičiau, bet problema nedingo. Paleidau variklį be generatoriaus diržo-tylu ramu, jokio barškėjimo. Škyvas turi klibėjimo kai suimi rankom ir pajudini. Nuėmiau škyvą ir pamačiau kad pagrindinis diržas trinasi į metalą esantį ant škyvo( į tą vidurinę dalį). Gaila nepadariau foto. 1. Ar škyvui atgyvenus savo dienas atsiranda kalenimas? 2. Ar galima uždėtą škyvą aplink savo ašį pasukinėt? Nes man kažkaip keista kad rankomis įmanoma tai padaryt ir nenaudojant daug jėgos. 3. Kokio velnio tas diržas trinasi į škyvą? Ar tai nėra sugedusio ir balanso netekusio škyvo darbeliai? :wacko: :angry:
  • 0

#12 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2014 balandžio 21 - 15:42

1. Ar škyvui atgyvenus savo dienas atsiranda kalenimas?
2. Ar galima uždėtą škyvą aplink savo ašį pasukinėt? Nes man kažkaip keista kad rankomis įmanoma tai padaryt ir nenaudojant daug jėgos.
3. Kokio velnio tas diržas trinasi į škyvą? Ar tai nėra sugedusio ir balanso netekusio škyvo darbeliai? :wacko: :angry:

1. buna ir kalenimas
2. pasukinėt negalima,ant veleno stovi ivorė.greiiausiai sutruko skyvo guma ir tu ji judini padalinta(nebesujungta) i dvi dalis
3. o kur jam trintis jei subirėjo
  • 1
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#13 retarderis

retarderis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Kuršėnai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 98kw

Parašyta 2014 balandžio 21 - 15:46


1. Ar škyvui atgyvenus savo dienas atsiranda kalenimas?
2. Ar galima uždėtą škyvą aplink savo ašį pasukinėt? Nes man kažkaip keista kad rankomis įmanoma tai padaryt ir nenaudojant daug jėgos.
3. Kokio velnio tas diržas trinasi į škyvą? Ar tai nėra sugedusio ir balanso netekusio škyvo darbeliai? :wacko:  :angry:

1. buna ir kalenimas
2. pasukinėt negalima,ant veleno stovi ivorė.greiiausiai sutruko skyvo guma ir tu ji judini padalinta(nebesujungta) i dvi dalis
3. o kur jam trintis jei subirėjo

Trinasi pagrindinis paskirstymo diržas į škyvą ten kur yra metalinė dalis nes ten tiesiog blizga ir yra dirželio dantukai tiesiog išpjovę savo formas ir diržas paskustas... :wacko:
  • 0

#14 egariukas1

egariukas1
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 15
  • Automobilis:peugeot605 sr dt

Parašyta 2014 balandžio 27 - 08:13


1. Ar škyvui atgyvenus savo dienas atsiranda kalenimas?
2. Ar galima uždėtą škyvą aplink savo ašį pasukinėt? Nes man kažkaip keista kad rankomis įmanoma tai padaryt ir nenaudojant daug jėgos.
3. Kokio velnio tas diržas trinasi į škyvą? Ar tai nėra sugedusio ir balanso netekusio škyvo darbeliai? :wacko:  :angry:

1. buna ir kalenimas
2. pasukinėt negalima,ant veleno stovi ivorė.greiiausiai sutruko skyvo guma ir tu ji judini padalinta(nebesujungta) i dvi dalis
3. o kur jam trintis jei subirėjo

Trinasi pagrindinis paskirstymo diržas į škyvą ten kur yra metalinė dalis nes ten tiesiog blizga ir yra dirželio dantukai tiesiog išpjovę savo formas ir diržas paskustas... :wacko:

Bent jau pas 2,1 varikli visada dirzas trinasi i skiva.Uzvedus be skivo meta dirza
  • 0

#15 retarderis

retarderis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Kuršėnai
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2 HDI 98kw

Parašyta 2014 balandžio 27 - 09:31

Lygiai toks pat 2.2 hdi stovi citroen c5, pats nuemiau skyva. Ten dirzas buvo per koki puse cm toliau nuo skyvo.Kaip suprast toki varianta? Pas mane trinasi ir tikrai meta uzvedus be skyvo.
  • 0

#16 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 balandžio 27 - 09:56


1. Ar škyvui atgyvenus savo dienas atsiranda kalenimas?
2. Ar galima uždėtą škyvą aplink savo ašį pasukinėt? Nes man kažkaip keista kad rankomis įmanoma tai padaryt ir nenaudojant daug jėgos.
3. Kokio velnio tas diržas trinasi į škyvą? Ar tai nėra sugedusio ir balanso netekusio škyvo darbeliai? :wacko:  :angry:

1. buna ir kalenimas
2. pasukinėt negalima,ant veleno stovi ivorė.greiiausiai sutruko skyvo guma ir tu ji judini padalinta(nebesujungta) i dvi dalis
3. o kur jam trintis jei subirėjo

Trinasi pagrindinis paskirstymo diržas į škyvą ten kur yra metalinė dalis nes ten tiesiog blizga ir yra dirželio dantukai tiesiog išpjovę savo formas ir diržas paskustas... :wacko:

Visiems PSA varikliams, kur škyvas dedasi ant šponkės ir prisisuka centrinio varžtu - jis atlieka diržo prilaikymo ir centravimo funkciją. Vienoj pusėj škyvo sienelė, kitoj pusėj dantytas škyvukas irgi turi tą sienelę. Ir ne tik tą funkciją, bet ir laiko vietoje dantytąjį pagrindinio diržo škyvuką, kad jis nenusimautų. Ir dar taip pat laiko ir tepalo siurblį varančios grandinės žvaigždutę, kuri sujudėjus dantytam škyvukui juda irgi lengvai, o sujudėjus gali sumanyt paskersuot seną grandinę.
Ant seno originalaus škyvo, koks jis bebūtų, 90proc. būna žymės nuo diržo, kartais net gana gilios. Ir nieko - normalu.
Reik žiūrėt, kaip atrodo tempimo ir parazitiniai guoliai, kaip pompa, nes jei seniai keista - kažkas iš jų gali būt pasikreipęs ir jau prie mirties, tai ne tik diržą nori mest ir dėl to trina, bet gali ir užkirst.
Kitas variantas - paranoja. Nes diržo šonas visada būna užpoliruotas, kažkiek ir patrintas, bet tai šitoj sistemoj normalu. Jei diržas jau stipriai susiaurėjęs ir ryškiai pavalgytas - reikia imt ir žiūrėt viską labai atidžiai.
NIEKADA NEKURKIT ŠITŲ VARIKLIŲ BE NORMALIAI UŽDĖTO GENERATORIAUS ŠKYVO.
Max kelioms sekundėms, kad patikrint ar užsiveda ir iškart vėl gesinant, nes diržas kaikuriems laikosi gan neblogai, bet daugumai važiuoja lauk iškart ir jei dar ir be dangtelių - per kelioliką apsisukimų gali pabėgt. Arba būna ir škyvukas neprikepęs ir laisviausiai nusiima. Plius, dar ir šponkę galima taip pamest.

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2014 balandžio 27 - 09:58

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0