Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Įjungus LED DIENOS žibintus, fm radija netraukia


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 33

#1 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 rugsėjo 23 - 17:47

Sveiki, Įjungus LED DIENOS žibintus, fm radija pradeda silpnai traukti, atrodo, kad antenos stiprintuvas neveiktų. Užtenka ledų + ir - pajungti prie akumo. Kas galėtų būtį? Kaip tuos trukdžius panaikinti? Ledai su trijais laidais, valdymas tas kad trečiam laidui duodant srovės, atsijungia. Pajungus ar prie akumo ar pagal reikalavimus vistiek tas pats.
  • 0

#2 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2012 rugsėjo 23 - 20:09

žibintuose turi but •EMC funkcija, kuri sumažina automobilio radijo trukdžius,jei jos nėr, girdėsi trukšmus
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#3 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 rugsėjo 23 - 20:15

žibintuose turi but •EMC funkcija, kuri sumažina automobilio radijo trukdžius,jei jos nėr, girdėsi trukšmus

O kaip pasidaryt kad butu EMC?

MANO SENIEJI IS EBAY.COM UZ 20LT TAI NETUREJO truksmo, o sita virs 100 ir turi...

Šį pranešimą redagavo NEWPEZO: 2012 rugsėjo 23 - 20:16

  • 0

#4 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 spalio 18 - 14:18

NA GAL YRA DAR MINCIU? :pug:
  • 0

#5 simk

simk
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 4
  • Automobilis:Colt

Parašyta 2012 lapkričio 23 - 21:39

dejau nuosekliai maitinimui kelis diodus, kad nusodintų įtampą.Šviečia silpniau, bet netrukdo radijui
  • 0

#6 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 lapkričio 23 - 22:05

dejau nuosekliai maitinimui kelis diodus, kad nusodintų įtampą.Šviečia silpniau, bet netrukdo radijui

tau ir tokia pat situacija buvo?
  • 0

#7 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2012 lapkričio 23 - 23:13

dejau nuosekliai maitinimui kelis diodus, kad nusodintų įtampą.Šviečia silpniau, bet netrukdo radijui

Diodus ar varzas?
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#8 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2012 lapkričio 24 - 02:50

tau ir tokia pat situacija buvo?

Kuo silpniau šviečia,tuo mažiau trukdžių. Jei užgesinsi visai,tai ir trukdžių nebus visai. Radio trukdžiai atsiranda kai LEDai pradeda generuoti ne tik šviesą ,bet ir kitų dažnių impulsus. Šie rezonuoja su pajungimo laidais kaip su antena ir gaunasi "balto"triukšmo siųstuvas slopinantis radio bangas. Kaip to išvengti ? Tereikia išardyti rezonansinę seką ir LED ai niekam nebetrukdys. Geriausiai būtų išardyti šviestuvą ir tiesiai ant LED -ų prilituoti blokuojančius kondensatorius po 0,1 MKF (būtinai keraminius). Dažnai būna,kad šis susižadinimo efektas pasireiškia tik viename šviestuve. Jei nenori ardyti šviestuvo,tuos kondikus gali prikabinti išorėje kaip galima arčiau lempos. Beje,-kondikai turi būti tarp masės laido ir pliuso bei valdymo. Žinoma,idealus variantas būtų įmontuoti aukštų dažnių filtrą maitinimo sistemoje,bet tam jau reikia šiek tiek radiotechnikos teorijos išmanymo. Bet ,manau,padės ir kondikai po porą lempai. Turėjau kelis tokius atvejus su kinietiškais LED-ais,padėjo be problemų.
  • 0

#9 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2012 lapkričio 24 - 03:01

Kuo silpniau šviečia,tuo mažiau trukdžių. Jei užgesinsi visai,tai ir trukdžių nebus visai. Radio trukdžiai atsiranda kai LEDai pradeda generuoti ne tik šviesą ,bet ir kitų dažnių impulsus. Šie rezonuoja su pajungimo laidais kaip su antena ir gaunasi "balto"triukšmo siųstuvas slopinantis radio bangas. Kaip to išvengti ? Tereikia išardyti rezonansinę seką ir LED ai niekam nebetrukdys. Geriausiai būtų išardyti šviestuvą ir tiesiai ant LED -ų prilituoti blokuojančius kondensatorius po 0,1 MKF (būtinai keraminius). Dažnai būna,kad šis susižadinimo efektas pasireiškia tik viename šviestuve. Jei nenori ardyti šviestuvo,tuos kondikus gali prikabinti išorėje kaip galima arčiau lempos. Beje,-kondikai turi būti tarp masės laido ir pliuso bei valdymo. Žinoma,idealus variantas būtų įmontuoti aukštų dažnių filtrą maitinimo sistemoje,bet tam jau reikia šiek tiek radiotechnikos teorijos išmanymo. Bet ,manau,padės ir kondikai po porą lempai. Turėjau kelis tokius atvejus su kinietiškais LED-ais,padėjo be problemų.

Tapr kitko LED-ai jungiami taip,kad įjungus bet kokias šviesas užgestų.Užsidegti turi tik užvedus variklį. Tai daroma l.paprastai: Minusinis prie masės,pliusinis prie maitinimo šaltinio,kuris aktyvuojasi tik užvędus variklį (daugumoje el.sistemų tai būna kiek storesnis geltonos spalvos laidas prie saugiklių bloko,bet gali būti ir kitoks) ,valdymas prie gabaritinės lemputės valdymo laido.Pliusinį laidą pajungus tiesiai prie akumo,LED-ai švies nuolat ir dar papildomai reikės jungiklio. Aktyvavus bet kurias šviesas,gabaritai gauna įtampą ir užgesina LED-us. Kitaip technikinio nepraeisi.

Šį pranešimą redagavo gau173: 2012 lapkričio 24 - 03:04

  • 0

#10 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 lapkričio 24 - 13:06

Tapr kitko LED-ai jungiami taip,kad įjungus bet kokias šviesas užgestų.Užsidegti turi tik užvedus variklį. Tai daroma l.paprastai: Minusinis prie masės,pliusinis prie maitinimo šaltinio,kuris aktyvuojasi tik užvędus variklį (daugumoje el.sistemų tai būna kiek storesnis geltonos spalvos laidas prie saugiklių bloko,bet gali būti ir kitoks) ,valdymas prie gabaritinės lemputės valdymo laido.Pliusinį laidą pajungus tiesiai prie akumo,LED-ai švies nuolat ir dar papildomai reikės jungiklio. Aktyvavus bet kurias šviesas,gabaritai gauna įtampą ir užgesina LED-us. Kitaip technikinio nepraeisi.

As buvau pajunges prie generatoriaus, bet viska isardziau nes del radio trukdziu. Buvau pakabines http://www.sirenitas...=1&prod_id=5088 sita filtra, bet prie galo laidu, gal del to man nieko nepadejo? reikejo kuo arciau led?

O del kondiku, tai reikia kondiko - prie mases led laido, + kondiku prie ledu + ir valdymo??? Noreciau neardyt ledu, nes hermetiskumo nenori sugadint. Ir kiek ju kabint? jei pas mane 2x5 ledus.

Šį pranešimą redagavo NEWPEZO: 2012 lapkričio 24 - 13:11

  • 0

#11 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 lapkričio 24 - 13:12

kazkas blogai su tavo ledais speju. nes negaletu jie triuksmauti.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#12 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 lapkričio 24 - 13:13

kazkas blogai su tavo ledais speju. nes negaletu jie triuksmauti.

Ant kitos auto trukdziu nera
  • 0

#13 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2012 lapkričio 25 - 16:44

As buvau pajunges prie generatoriaus, bet viska isardziau nes del radio trukdziu. Buvau pakabines http://www.sirenitas...=1&prod_id=5088 sita filtra, bet prie galo laidu, gal del to man nieko nepadejo? reikejo kuo arciau led?

O del kondiku, tai reikia kondiko - prie mases led laido, + kondiku prie ledu + ir valdymo??? Noreciau neardyt ledu, nes hermetiskumo nenori sugadint. Ir kiek ju kabint? jei pas mane 2x5 ledus.

Pajungimo laidai niekam netrukdo. Kondikus reikia jungti kaip galima arčiau lempų. Jau rašiau. Beje,kiekviena auto turi vienokią ar kitokią radio trukdžių slopinimo sistemą. Gal tavo auto kas nors mėsinėjo ir likai plikas?
  • 0

#14 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 lapkričio 25 - 17:39

As buvau pajunges prie generatoriaus, bet viska isardziau nes del radio trukdziu. Buvau pakabines http://www.sirenitas...=1&prod_id=5088 sita filtra, bet prie galo laidu, gal del to man nieko nepadejo? reikejo kuo arciau led?

O del kondiku, tai reikia kondiko - prie mases led laido, + kondiku  prie ledu + ir valdymo??? Noreciau neardyt ledu, nes hermetiskumo nenori sugadint. Ir kiek ju kabint? jei pas mane 2x5 ledus.

Pajungimo laidai niekam netrukdo. Kondikus reikia jungti kaip galima arčiau lempų. Jau rašiau. Beje,kiekviena auto turi vienokią ar kitokią radio trukdžių slopinimo sistemą. Gal tavo auto kas nors mėsinėjo ir likai plikas?

kaip suprast? "mesinejo ir likai plikas" ? :)
  • 0

#15 zenius

zenius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 365
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:niera

Parašyta 2020 gegužės 21 - 10:55

Sena tema bet prikelsiu.buvo ledai juosteles daba susidejau i heleogenus. Viskas tiko nuo senu ledu, bet snipstimas atsirado didelis. Kas kokiu patarimu
  • 0

#16 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2020 gegužės 21 - 11:08

Patarimas tai isidet atgal normalias lemputes ir per sutaupyta laika pasimegaut gera knyga ar filmu :)
O jei ziauriai reikia baltu halogenu, tai yra Philipsai melynais stikliukais, tikrai labai xenoniskai sviecia ir jokiu kosminiu vibraciju i sistema negrazina.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#17 zenius

zenius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 365
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:niera

Parašyta 2020 gegužės 21 - 14:20

Pas mane helogenai su led ziedu o pats helogenas kaip helogenas.
https://a.aliexpress.com/_d7CWvfv

Šį pranešimą redagavo zenius: 2020 gegužės 21 - 14:21

  • 0

#18 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2020 gegužės 22 - 03:01

o dievuliau...

 

Nu o šiaip, jei jau tikrai žiauriai norit tų angel eyes'ų į Peugeot 607, tai pabandykit juos pajungt tiesiai nuo akumo dirbant visai sistemai. Jei tada nebešnypš, tai pakabinkit per relę, kur maitinimas/jėga tiesiai nuo akumo per kokį saugiklį, su minimalia atsarga (kad nepasidegt), o žadinimas nuo ten, kur dabar yra.

Jei vistiek nepadeda, tai padės galbūt tik kokie ten filtrai ar kondensatoriai, bet ten jau suprast truputį labiau elektroniką ir nebūt tokiu diletantu, kaip aš, reikia, tai nepatarsiu :)


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2020 gegužės 22 - 03:07

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#19 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.128
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2020 gegužės 22 - 07:29

Ant laidu netoli pacio LED zibinto uzdekit feritini zieda (kiekvienam):

 

421700.jpg

 

Pora kartu reikes apsukti ir uzspausti. Daugeli tiurlingu esu taip sutvarkes :) turiu kokybisku feritiniu ziedu, bet galit nusipirk ir lemonoje.


Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2020 gegužės 22 - 07:34

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#20 zenius

zenius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 365
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:niera

Parašyta 2020 gegužės 22 - 22:29

As toki viena uzdejau kur valdymo blokelio iseina nepadejo.reiks dar du pamaginti nusipirkti tik kur is lempos iseina ten ploniciai yra laidai du. Ka turi omeni pora kart apsukti? perlenkti laida kad storesnis butu kad eitu uzspausti, tipo taip supratau?

Šį pranešimą redagavo zenius: 2020 gegužės 22 - 22:32

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0