Peršokti prie turinio


Nuotrauka

2.0hdi 66kw netraukia,trukcioja.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 139

#41 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 04 - 00:34

pas man ji visad trukcioja kol gazo nenumini 70 vaziuot 4begiu neeijna net reik kokiu 80laikyt
  • 0

#42 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 05 - 16:48

pasirodo nepurkstukai,na jau viskas patikrinta ir nerado nieks gedimo jokio...
  • 0

#43 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 17:39

ar gali buti toks variantas kad elektroninis gazas pisa prota? arba ismetimo voztuvai?
  • 0

#44 ddd535

ddd535
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 21:24

tai turbina jau pucia ar ne ? oro matoklis geras ?
  • 0

#45 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 12:55

ir matuoklis ir turbina idealus,dariau daug diagnostiku nieks nieko nerado,sako apsoliuciai viskas tvarkoi,tada atskirai i turbo serviza nuvariau diagnostikai ir turbo tikrinimui,tada purkstukus veziau ant stendo tikrint,net zibintas pezo centras dare pilna diagnostika ir nieko nerado apsoliuciai,tik pinigus kaip i bala ismeciau,reik pardavinet masina...
  • 0

#46 ddd535

ddd535
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 14
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot 607

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 17:39

diagnostai vaziavo su savo pretaisu ir zurejo parametrai ?
  • 0

#47 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 19:29

jo
  • 0

#48 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 14 - 20:50

Pas mane irgi pezo 307 siemens sistema pastebejau sita dalykaa irgi gal daugiau kai neisiles variklis 4 begu ypac kai jungiu nuo 50 kazkur pradeda tampytis tai galvoju gal cia jai reikia daugiau apsuku duot. tada baigiasi trukciojimas. Bet seip nesamone ir man lygiai ta pati slegio sokinejima rode kai tikrino ant laisvu apsuku o vaziuojant turbut irgi tas slegis sokineja gal uztat ir trukcioja man dar sunkiai ryte vedasi is kokio 4-6 apsisukimo pasukus rakteli kai salciau kai apsyla variklis kuo puikiauisiai kuriasi du servisai tikrino nieko nerado diagnostika nieko nerodo problematiski varikliai turbut sitie su siemens sistema as jau rigi galvoju pardavinet:D tik kad prikejai forumo nepaskaitytu:D
  • 0

#49 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 14 - 20:57

As itariu kad cia gali but slegio reguliatorius gal ten ta adata laikui begant isdyla gerai neuzdaro angos kuras nuteka i griztamaji vamzdeli ir siurblys nesugeba reikiamo slegio sukelt, nes slegis reikalingas didelis turbut nuo 1000bar kazkur kai duodi gazo. As ta reguliatoriu buvau issiardes tai zinau jo konstrukcija ji labai paprasta bet ten reikalingas didelis mechaniniu mazgu tikslumas. Arba dar siurblys gali but as turiu nusipikes deveta siurbli butu vasara tai pasikeisciau o savaji issiardyciau ir tada maziau speliojimu butu:)
  • 0

#50 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 15 - 15:28

o va va pas man ta pati problema! tik va dabar pastebejau dar viena dalyka variau plentu pastebejau masina daugiau kaip 130km/h nevaziuoja!!! tai manau gal cia siurblys,nes i reguletoriu nelabai panasu,nes pas kitus del reguliatoriaus gi masina uzgesineja,nors gal ir reguletorius,o Lietuvoi meistrai tai neduok dieve,nk nieks nezino dziundzabolai ple :D

Šį pranešimą redagavo ronaldas: 2012 lapkričio 15 - 15:30

  • 0

#51 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 15 - 15:32

ai o dar nerodo pas tave borto kompas kad sanaudos vidutines 10,5? :D
  • 0

#52 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 15 - 18:25

Nerodo pas mane kompas sanaudu kukli komplekatacija arba nemoku paziuret:) bet dabar bandau skaiciuot praktiskai kiek sunaudosiu nes dar tik antras men vazineju nebuvo kada paskaiciuot:)bet seip kazkada biski primeciau kad nemazai ryja nes su pilnu baku lygtais apie 900 tik nuvaziavau ir tai gal net nenuvaziavau o bake kiek zinau telpa 60l, o va su pezuku 1,4hdi buvau lygtais apie 1100 prasukes su 40l bet stengdavaus vazinet taupiai autostardoj iki 90 greitis mieste be staigaus gazo, pries sviesafora ant laisvo. Vidurkis apie 3,6l gaunasi:) Tiesa snd tikrino man akuma su tokiu aparaciuku kaip kasos aparatas tai isvada kad jis dar geras tik reikia pakraut, nes startines sroves is 540A rode 412, 14,39V itampa, starteris 10,40V itampa normali, o krovimas generatoriaus 14,48V.
  • 0

#53 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 15 - 23:09

o kiek pas tave pezas kilovatu turi? o tu nebandei ar pas tave daugiau negu 130 vaziuoja? nes pas mane tai daugiau nevaziuoja :(
  • 0

#54 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 16 - 11:53

o galima atskirai pastatyt nauja reguliatoriu nes peugeot centre parduoda,ar reik kartu su siurbliu? nu padekit gi chebra
  • 0

#55 ronaldas

ronaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 125
  • Automobilis:p307

Parašyta 2012 lapkričio 16 - 18:42

nu va pakeiciau slegio reguliatoriu,zinok viskas tas pats ir pamaciau kad pasmane siurblys naujas jau iki manes daug kas priezasciu ieskojo,vel buvau diagnostikoi,siurblio darbas ir visa kita idealu,purkstukai buvo tikrinti ant stendo idealus,turboservize turba ir visa kita tikrino idealu,baka nueminejau ir visa sistema kuro ploviau irgi nepadejo,zodziu cia gal net pas mus pats kompas grybauja,nes krc skaiciau rusijos saituose pas lb daug ka toke beda ir nieks issprest negali,nes cia pezo gavno...
  • 0

#56 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 16 - 18:47

Pas mane 66kw lupa gerai bandziau vienasyk mynt ant jegos tai 4 begu beveik i toki kalniuka 130km/h pasiekiau paskui jau pas mane biski vairas dreba nes masina vistik biski gavus buvo kai pirkau ratai seniai balansuoti ir suvedimas nedarytas daugiau nebandziau bet jauciu kad drasiai 170 pasiektu penktu begiu nes 3 begiu 90 eina ir dar ne riba:) traukos dingimo nebuvo zodziu pokolkas dar:) o del slegio reguliatoriaus jeigu siemens tai parduotuvese nelabai ji turi tik boso turi dauguma robete net nerado tiksliai bet va as per skelbiu lt radau kad panevezy juos veza toks zmogelis jam pasiskambinau jsi perskambino pasake kad gautu ta reguliatoriu ir pigiau negu parduotuvese buna kaina virs 300lt lygtais kazkas:) bet taip ir nepirkau nes pokolkas laukiu didesniu salciu ir tada gal labiau beda pasireiks ir bus matyt kas kaip. Nes dbr viena ryta lyg ir nieko vedasi kita prasciau:)
  • 0

#57 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 16 - 18:51

Nu va gal tikrai kompas gal reikia perinstaliuot vindousus jam:D nes esu irgi skaites kad kitiems perraso per nauja programa ir baigiasi visi grybai:)
  • 0

#58 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 16 - 19:00

O tiesa slegio davikli keitei kur yra ant kuro skirstytuvo i purkstukus, i ta metalini vamzdi isuktas nes as galvojau gal pas mane tas grybauja naujo jo irgi neradau pirkt nes siemens apskritai auturoj sake sunku daliu gauti tai nupirkau deveta:) pries tai padariau bandyma dirbant varikliui ant laisvu apsuku atjungiau jo fyske ir niekas nepasikeite variklio darbe, paskui ta pati pabandziau daryt su pakeistu devetu tai variklis iskart pradeda gest atjungiant ir uzgesta:) bet del kurimosi niekas nepasikeite tai taip ir likau nesuprates:) pabandyk tu pas save ji atjungt:)
  • 0

#59 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2012 lapkričio 16 - 19:30

Ar zinote kad negalima atjungimeti jokius daviklius dirbant motorui?
  • 0

#60 arminasajs

arminasajs
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 47
  • Automobilis:Partner, 2002m, 2.0 HDI

Parašyta 2012 lapkričio 16 - 20:29

nustoja veikti turbo arba nepilnai veikia, bet variklis dirba graziai kuresi lengvai, dumo jokio nemeta. bet kaip prikaltas atrodo, kad priekaba tempi pakrauta. Kompiuteris jokiu klaidu nerodo, bandyta keliom ivairiom programom perziureti nieko viskas grazu, slegiai visur yra nu kompiuteris rodo bepriekaistu. Bet netraukia nors ka, ir dumu nera visiskai. :dntknw:

Šį pranešimą redagavo arminasajs: 2012 lapkričio 16 - 20:30

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0