Jump to content


Photo

Peugoet 307 2.0 gdi 66kw sunkiai kuriasi


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#21 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • posts 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Posted 2012 November 02 - 22:49

kurioj vietoj randasi ta rankine pompite? :rolleyes: pas mane tas pats maziau kaip +5 ir iskart sunkiau kuriasi,suki kartais lyg griebt bando bet nepaima o is antro karto uzsiweda..akumas kaip ir posilpniai suka kai wesiau lauke,kai silta lauke buwo iskart uzsiwesdawo..ir galwoju ka keist jau reikia,zvakes patikrintos,wisos geros,dar minejo apie rele sako gali but su ja problemos..kam issisprende si problemele,auto 66kw irgi. ^_^

as pakroviau akuma, man geriau suka, bet dabar nebebuvo -5, tai negaliu tiksliai pasakyt ar tikrai 100 procentu padejo.
  • 0

#22 denon

denon
  • Senbuviai
  • posts 67
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 November 03 - 17:36

kurioj vietoj randasi ta rankine pompite? :rolleyes:  pas mane tas pats maziau kaip +5 ir iskart sunkiau kuriasi,suki kartais lyg griebt bando bet nepaima o is antro karto uzsiweda..akumas kaip ir posilpniai suka kai wesiau lauke,kai silta lauke buwo iskart uzsiwesdawo..ir galwoju ka keist jau reikia,zvakes patikrintos,wisos geros,dar minejo apie rele sako gali but su ja problemos..kam issisprende si problemele,auto 66kw irgi.  ^_^

pas mane ant 66kw pompyte yra prie variklio,tokia juoda gumine netoli kuro filtro,su ja uzpumpuoji kura is bako iki filtro jei kuras seda.taciau pas mane su kuro sedimu problemu nera.
siandien diena meginau kurti,tai pasukus degima nebegirdejau kad isijungtu zvakiu pakaitinimo rele,tai matyt prie pliuso ji neisijungia. Dabar belieka laukti kokiu - 8 -10 paziuresiu kaip tada ar kursis

Edited by denon, 2012 November 03 - 17:44.

  • 0

#23 sharas307

sharas307
  • Forumo naujokai
  • posts 9
  • Automobilis:peugeot 307

Posted 2012 November 03 - 21:52

galwojau ir as apie akuma,nes kai tik salciau ir jis silpnai pradeda sukt,praita ziema jau norejau pirkt kita bet istempiau,dabar nznau kaip toliau..pagal duomenis rodo kad 74 akumas turetu but,o pas mane 60 tai sakau rimtai per silpnas ir pasalus sunkiau suka ir uzweda.. :D
  • 0

#24 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • posts 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Posted 2012 November 03 - 23:46

galwojau ir as apie akuma,nes kai tik salciau ir jis silpnai pradeda sukt,praita ziema jau norejau pirkt kita bet istempiau,dabar nznau kaip toliau..pagal duomenis rodo kad 74 akumas turetu but,o pas mane 60 tai sakau rimtai per silpnas ir pasalus sunkiau suka ir uzweda.. :D

pas mane ir tik 60, su tokiu atvaziavo is belgijos, pirma ziema jai, tai zesiu ar uzteks man 60
  • 0

#25 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • posts 72
  • Automobilis:peugeot307

Posted 2012 November 04 - 15:57

Pas mane peugeot 307 2hdi 66kw siemens kuro sistema, irgi sunkiai kuriasi nuo +5 kazkur, uzsikurus pulsuoja variklis apie pora minuciu kol pasyla biski tada graziai dirba, traukia gerai, netrukcioja, nedumina. Variklis neapsisikes, turejes as ir 1.6hdi ir 1.4hdi turiu nebuvo problemu, net prie -15 geriau vesdavosi bet sitas variklis kazkoks idomus ko tik nedariau ir nekeiciau vistiek tas pats, jau pradedu galvot gal cia taip turi but. Keistos naujos zvakes nes trys tik veike, tikrinta su lempute kada isijungia zvakes ir kada jos atsijungia, tai jos pradeda veikt tik starteriui sukantis o ne ijungus degima, ir veikia pastoviai iki variklis apsyla kokia dvi minutes, keistas devetas slegio reguliatorius plautas ultragarsu, keistas devetas slegio daviklis, kuro filtras naujas, oro filtras, keistas vandens temperaturos daviklis naujas, perrinktas starteris, tirkinti purkstukai vienas ant ribos bet ta tipo perrinko tai slegis kazkiek pasitaise, o masinai vistiek pulsuoja slegis uzkurus nes matavo zodziu nezinau ka daugiau bekeist variklis apie 100tukst beges. Diagnostika rodo slegio sokinejima, jokios lemputes nedega.
  • 0

#26 denon

denon
  • Senbuviai
  • posts 67
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 November 04 - 18:39

ka tik testavau viena dalyka su zvakiu kaitinimu.nuo vakar stovi salta,nekurta masina,pajungiau lempute ir ijungiau degima,ir ka manot? zvakiu visai nekaitina,pradejus sukti starteri pradeda kaitinti zvakes,o tai reiskia,kad starteriui sukant prisijungia dar elektros rijikes zvakes ir tuomet automatiskai gaunasi sunkus sukimas,nes starteris + 4 zvakes vienu metu tikrai daug elektros srebia,turi buti lb istvermingas akumas tokiu atveju..net nezinau ar taip turi is viso buti..po kokiu 5 variklio apsisukimu uzsikurus masinai zvakes kaitinamos apie 5 min. ( bent jau pas mane) pasilo variklis ir zvakes issijunge. va koks idomus dalykas.
  • 0

#27 nerius

nerius
  • Senbuviai
  • posts 89
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot 406 2.0 hdi

Posted 2012 November 04 - 19:01

o skydeli lempute dega,kad kaitina zvakes tik degima ijungus?
  • 0

#28 denon

denon
  • Senbuviai
  • posts 67
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 November 04 - 19:09

o skydeli lempute dega,kad kaitina zvakes tik degima ijungus?

lb trumpai ir uzgesta iskart
  • 0

#29 nerius

nerius
  • Senbuviai
  • posts 89
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot 406 2.0 hdi

Posted 2012 November 04 - 19:43

pas mane ir labai trumpai uzsidega ir uzgesta,o su lempute neziurejau kaip ten sildo
  • 0

#30 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • posts 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Posted 2012 November 05 - 16:16

pas mane ir labai trumpai uzsidega ir uzgesta,o su lempute neziurejau kaip ten sildo

Kai silta tai trumpai ir kaitina tas zvakes, kai bus -20 tada degs ta lempute kurkas ilgiau.
  • 0

#31 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • posts 72
  • Automobilis:peugeot307

Posted 2012 November 10 - 16:50

Taip denon pas mane lygiai tas pats buvo zvakes pasukus rakteli isvis nedirba turbut iki kokiu -5, reikia gero akumo kad palengvetu kurimasis, kurimosi metu isijungia ne tik zvakes ir starteris bet dar ir elektrinis siurblys bake jei yra, visi kuro slegio reguliatoriai elektromagnetiniai, purkstukai, dacikai, kompas ir dar salone jeigu kas ijungta. Taip ir gaunasi kad sroves sueda daug.
  • 0

#32 denon

denon
  • Senbuviai
  • posts 67
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot

Posted 2012 November 11 - 21:32

kadangi man gaila akumo kuris ir taip nera galingas,tai as atjungiau ir pasidariau rankini zvakiu pakaitinima,nors ir nepatogu,bet greiciau uzsikuriu masina.
  • 0

#33 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • posts 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Posted 2012 November 11 - 22:31

kadangi man gaila akumo kuris ir taip nera galingas,tai as atjungiau ir pasidariau rankini zvakiu pakaitinima,nors ir nepatogu,bet greiciau uzsikuriu masina.

Jeigu as gerai supratau,tai tu pasidarei rankini (jungtuku per rele) zvakiu pakaitinima.Ir ji ijungi pries kuriant varikli.O kurimo momentu zvakes atjungi, ar ne? O kaip uzkurus, kiek laikai ijungtas zvakes, ar jas visai isjungi?
  • 0

#34 eaniulis

eaniulis
  • Senbuviai
  • posts 46
  • Automobilis:peugoet 406

Posted 2012 November 12 - 09:55

Pas mane peugeot 307 2hdi 66kw siemens kuro sistema, irgi sunkiai kuriasi nuo +5 kazkur, uzsikurus pulsuoja variklis apie pora minuciu kol pasyla biski tada graziai dirba, traukia gerai, netrukcioja, nedumina. Variklis neapsisikes, turejes as ir 1.6hdi ir 1.4hdi turiu nebuvo problemu, net prie -15 geriau vesdavosi bet sitas variklis kazkoks idomus ko tik nedariau ir nekeiciau vistiek tas pats, jau pradedu galvot gal cia taip turi but. Keistos naujos zvakes nes trys tik veike, tikrinta su lempute kada isijungia zvakes ir kada jos atsijungia, tai jos pradeda veikt tik starteriui sukantis o ne ijungus degima, ir veikia pastoviai iki variklis apsyla kokia dvi minutes, keistas devetas slegio reguliatorius plautas ultragarsu, keistas devetas slegio daviklis, kuro filtras naujas, oro filtras, keistas vandens temperaturos daviklis naujas, perrinktas starteris, tirkinti purkstukai vienas ant ribos bet ta tipo perrinko tai slegis kazkiek pasitaise, o masinai vistiek pulsuoja slegis uzkurus nes matavo zodziu nezinau ka daugiau bekeist variklis apie 100tukst beges. Diagnostika rodo slegio sokinejima, jokios lemputes nedega.

Pas mane irgi siemens sistema tai buvau peugoet centre tai sake, kad siemens sistema kurias sunkiau nei bosh.
  • 0

#35 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • posts 72
  • Automobilis:peugeot307

Posted 2012 November 13 - 22:21

Jauciu kad cia kazkokia beda su kurimusi situ varikliu kazkas matyt pavargsta laikui begant ir nesukelia reikiamo slegio uztat nesikuria nes buvau masinu turguj kaune bandziau kurt apie 4 pezus du buvo 80kw kiti 66 tai 80 kw griebe kurkas staigiau variklis kurdavosi is pasukimo. Nu bet cia nezinau, man snd prie plius 3 jau kelis kart tusciai starteris prasisuko. Dar vakar prie plius 6 iskart pagriebe, baisu net pagalvot kas bus prie minus 15 ir daugiau:)
  • 0

#36 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • posts 72
  • Automobilis:peugeot307

Posted 2012 November 17 - 17:55

eaniulis o koks akumas pas tave sovi gal galetum uzmest aki?kiek AH ir Asroves?
  • 0

#37 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • posts 72
  • Automobilis:peugeot307

Posted 2012 November 18 - 20:31

Snd nupirkau nauja akuma 77Ah 760A gan didelio galingumo ir pabandziau kurt idejes masina stovejo dvi dienas nevaziavus dvieju paru vidutine tem buvo apie +2, ir rezultatas buvu prastas uzsikure tik is kokio5 prasukimo uzgeso tada vel is pirmo prasukimo uzsikure. Zodziu ne akumas buvo kaltas liko siurblys ir purkstukas vienas kuri dyzelvita rado kaip netinkama eksplotuoti:) uzkurus variklis dirbo netolygiai pulsavo zodziu pinigu kisimas i bala:)
  • 0

#38 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • posts 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Posted 2012 November 18 - 21:16

O tai zvakes visos sveikos? Neretai buna jog viska patikrinus bedos vistiek nerandama tai gana daznai pasitaiko jog buna kaltas starteris nes jis buna jau i pabaiga ir pastovejus jam buna jau sunku sukti varikli.
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#39 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • posts 72
  • Automobilis:peugeot307

Posted 2012 November 18 - 23:03

Tai kad starteri tipo perrinko dyzelvita iseme ji ir nuveze pas starterista kazkoki tipo savo patikrint tai pakeite ten ivores dar kazka ir tipo sako ziurek jau lengviau vedasi bet tas lengviau buvo kai palaike masina garaze pas save:D o uzkurus vistiek variklis pulsuoja ir kuo ilgiau ar salciau pastovi tuo labiau jauciasi:)
  • 0

#40 eaniulis

eaniulis
  • Senbuviai
  • posts 46
  • Automobilis:peugoet 406

Posted 2012 November 19 - 12:19

eaniulis o koks akumas pas tave sovi gal galetum uzmest aki?kiek AH ir Asroves?

Nauja idejau 74 ah 720 startine. O senas buvo 64 ah
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users