Jump to content


Photo

Peugeot 406 '96 halogenų tvirtinimo detalės


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 centriukas

centriukas
  • Forumo naujokai
  • posts 8
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2012 November 13 - 09:40

Sveiki, Susidūriau su tokia problema. Įsigyjau halogenus, tačiau nebuvo prie jų laikiklių. Jie tvirtinasi prie buferio vienu varžtu ir būna metaliniame apvadėlyje, tačiau pas mane jo nebuvo. Gal ką patartumėt, kaip juos pritvirtinti, nes kiek skambinu pagal skelbimus, jie dažniausiai būna parduodami su halogenais. Labai lauksiu patarimų. Dėkoju iš anksto.
  • 0

#2 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • posts 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Posted 2012 November 13 - 10:46

Kadangi pas mane patį buvo nulūžę viskas ir prilipinta karštais klijais(na tokiais, kur pistolete dedasi lastmasinė lazdelė, ir ji yra lydoma), tai teko nuiminėti ir perdarinėti žmogiškai. Variantai, kuriuos bandžiau: -su paprasto buitinio lituoklio pagalba bandžiau lipinti papildomas "auseles". -iš abiejų pusių padariau metalines plokšteles. Jas tarpusavyje sujungiau kniedėmis. Taigi gavosi stiprus bendras pagrindas būsimam laikikliui. Tada iš metalo išpjoviau 2x15cm juosteles. Užlenkiau, kad tos juostelės būtų L raidės formos. Jų galus užsmailinau, kad tilptų į esamas skyles -laikiklius. Pagręžiojau skyles laikiklio tvirtinimui su anksčiau jau padarytu tvirtinimu ir sujungiau kniedėmis. Ką pastebėjau - labai svarbus dalykas yra daryti pakankamai storą metalo juostelę, nes kitaip priešrūkinis gali "suptis", ko pasekoje reiks perdarinėt. Na, gal padės kuo. Jeigu ne, galėsiu papaišyt eskiziuką. ;]
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#3 centriukas

centriukas
  • Forumo naujokai
  • posts 8
  • Automobilis:Peugeot 406

Posted 2012 November 13 - 10:59

Dėkui už atsakymą, tuomet reikės ir man bandyt kažką meistraut :) Jei kada laisvo laiko turėsi brūkštelt ir eskiziuką galėtum, nes tada bus žymiai aiškiau :)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users