Peršokti prie turinio


Nuotrauka

dumai is po kapoto


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 62

#61 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2013 vasario 03 - 19:49

Apturėjau ir aš tokią bėdą. Irgi anksčiau buvau įsitikinęs, kad 4 kartos nešaudo.
Tiesa, kolektorius pas mane metalinis, tačiau po juo buvo toks plastikinis bakelis (slėgio resiveris, ar kaip jį ten teisingai pavadint...), kuris ir padarė bum...
Kaip čia kažkas teisingai paminėjo - kaltas buvo nebesandarus reduktorius, kuris per vakuumo šlangutę kolektoriun prileisdavo bezdalo. Rezultate (iki šūvio) - sunkus kūrimas (pilnas kolektorius plius benzas), dujų suvartojimas +~ 1 l/100 km...
Teko lupt įsiurbimą ir sandarint tą apvalią skylę. Dabar bakelio nėr, sąlyginai variklio darbe pokyčių nejaučiu, reduktorius pakeistas nauju. Pasistojo tokis klausimas: kokia to bakelio rolė? Kodėl aš nepasigendu jo jau 2,5 metų?..  :hmm:

kazkas su ekologija susiija

Ten ne su ekologija, o kazkoks tai ysiurbimo kolektoriaus rezonatorius
  • 0

#62 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2013 vasario 04 - 19:34

Kažkas, kažkoks... Gal konkrečiai galit apibūdint?
  • 0
... labai piktas diedas...

#63 klevas

klevas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 50
  • Automobilis:406 1.8 16V 96"

Parašyta 2013 balandžio 07 - 22:05

Sveiki. Išsprendžiau šitą problemą, PAGALIAU... Susitvarkiau pirmą kartą kolektorių, tačiau po kelių savaičių vistiek jis man sprogo.. Tada trūko kantrybė. Nusipirkau kolektorių, senojo nebeklijavau, nes jau iš po pirmo klijavimo nelabai kas ir liko kai sprogo... Nuvariau į servisą, uždėjo kolektorių. Tačiau buvo neišgrežiotos purkštukų vietos. Su benzinu nuvažiavau į servisą BRC dujų įrangos, tenai man sugrežiojo ir iškart paklausė ar sunkiai kurėsi man pežukas. Kai pasakiau, kad sunkiai iškart pasakė kad bus kolektoriaus bėda. Pakeitė naują kolektorių. Ir visos bėdos dingo.. Tfu tfu tfu.. Kuriasi dabar kaip bitutė ir nebereikia laikyti gazo kuriant. Važiuoja puikiai ir kuro sąnaudos dabar mažesnės nei prieš tai.
  • 0
--------------------------------------------------------
Peugeot 406 1.8 16V 96"
--------------------------------------------------------




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0