Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Nuolat sukasi radatoriaus ausinimo vintiliatoriai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#21 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2013 gegužės 11 - 12:36

Aš pakeičiau daviklį tai pradėjo rečiau blūdyti, bet vis tiek sugeba stop užsidegti ir ventiliatoriai dugnais sukasi... Laidai pratikrinti, viskas čiki, kas čia dar gali būti? Stebuklų nėra, nebent kompas pradėjo grybą pjauti :clap:
  • 0

#22 Efka545

Efka545
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2013 gegužės 11 - 13:51

Aš pakeičiau daviklį tai pradėjo rečiau blūdyti, bet vis tiek sugeba stop užsidegti ir ventiliatoriai dugnais sukasi... Laidai pratikrinti, viskas čiki, kas čia dar gali būti? Stebuklų nėra, nebent kompas pradėjo grybą pjauti :clap:

Pakeitiai ruda davikli stovinti prie variklio? Nes autodata rodo kad turi buti du davikliai, antras tarp radiatoriaus ir AC radiatoriaus,bet as jo realiai nerandu.
P.S. Kiek zinau kompas cia neprieko, jis nereguliuoja vintiliatoriu, cia viska reguliuoja davikliai ir reles. Jai peugeot butu po 2000m tai jau butu galima kompe ieskoti, dbr nzn :|
  • 0

#23 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2013 gegužės 11 - 14:42

Jo , ta patį ,kur prie termostato :) Antras daviklis kur sakai prie radiatoriaus ,stovi pas ką nėra kondiškes, o pas mus 2l 16v visi dačikai prie termostato, aš rėles jau keičiau ,jos geros ,daviklis naujas, man atrodo, kad kompas susijęs, nes tą stop užrašo :D Dar nebent tas žalias daviklis, kur tipo siunčia į kompą temperatūros parodymus...

Šį pranešimą redagavo Keziuks: 2013 gegužės 11 - 14:43

  • 0

#24 Efka545

Efka545
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2013 gegužės 11 - 16:18

Jo , ta patį ,kur prie termostato :) Antras daviklis kur sakai prie radiatoriaus ,stovi pas ką nėra kondiškes, o pas mus 2l 16v visi dačikai prie termostato, aš rėles jau keičiau ,jos geros ,daviklis naujas, man atrodo, kad kompas susijęs, nes tą stop užrašo :D  Dar nebent tas žalias daviklis, kur tipo siunčia į kompą temperatūros parodymus...

Žalias daviklis kiek išsiaiskinau atsako už kuro mišinį tai jis nelabai prieko. Jai sakai gali buti kompas reikia mane vienas klubietis suklaidyno ir reiki kreiptis pas diegnostus :mellow:
Butu gerai rasti Vilniuje gera degnosta "kačiukų" :D

P.S.
Pasmame TD 1,9 66kw su AC bet nemanau kad yra tas antras dacikas ;] nes simtomai vienodi.

Šį pranešimą redagavo Efka545: 2013 gegužės 11 - 16:22

  • 0

#25 Efka545

Efka545
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2013 gegužės 11 - 17:59

Žalias daviklis kiek išsiaiskinau atsako už kuro mišinį tai jis nelabai prieko. Jai sakai gali buti kompas reikia mane vienas klubietis suklaidyno ir reiki kreiptis pas diegnostus :mellow:
Butu gerai rasti Vilniuje gera degnosta "kačiukų" :D

P.S.
Pasmame TD 1,9 66kw su AC bet nemanau kad yra tas antras dacikas ;] nes simtomai vienodi.

Tika pajungiau vitiliatorius, nebesisuka. Jokio Stop zenklo. Viskas Veikia kaip turi veikti. Sita mašina užmusti maža :shy:
  • 0

#26 Keziuks

Keziuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Automobilis:Peugoet 406

Parašyta 2013 gegužės 11 - 21:58

Zinok man tfu, tfu, tfu padurniavo su nauju davikliu pusdieni ir viskas , vakare turėjau kelionę viskas čiki, tikiuos taip ir bus :D jei ryt Siauliai-Vilnius vėl sudurniuos ,tai varysiu diagnostika, manau ta stop ženkliuką ne be reikalo uždeginėjo :dntknw:
  • 0

#27 Efka545

Efka545
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2013 gegužės 12 - 13:50

Zinok man tfu, tfu, tfu padurniavo su nauju davikliu pusdieni ir viskas , vakare turėjau kelionę viskas čiki, tikiuos taip ir bus :D jei ryt Siauliai-Vilnius vėl sudurniuos ,tai varysiu diagnostika, manau ta stop ženkliuką ne be reikalo uždeginėjo  :dntknw:

Nepatikesi, bet pasmane dabar irgi susitvarke :D Uzsivedus pasisuka 3-4sec, bet i tai net nekreipiu demmesio, ir viskas daugiau nebeisijungia ir jokiu STOP :D. Realiai nieko nesurpatau. :pug:

Šį pranešimą redagavo Efka545: 2013 gegužės 12 - 13:52

  • 0

#28 IgnasKli

IgnasKli
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 6
  • Automobilis:Peugeot 306

Parašyta 2015 kovo 17 - 15:37

Prikėliu temą, pas mane ta pati problema, tik modelis kitas 306, dyzelis. Važinėju su išimtom rėlėm, kurį daviklį keitėt ?


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0