Peršokti prie turinio


Nuotrauka

607 remontas po autoivykio


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 52

#21 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2013 sausio 15 - 19:33

  Kur tu matei - daryta kuo pigiau, greičiau (kažkada taip EvX mazdą F maliavojau).

Efkę maliavojei kad kuo pigiau ir bent šioks toks estetinis vaizdas būtų :ax: . O dėl remontų, tai pilnai sutinku, kad dauguma tik ir nori a3,14 3,14sti ir kuo daugiau LT nugręžti...
Realus pvz- tvarkiau brolio Golf4, vairuoklio durų spynelė buvo prasukta. Pradėjau ieškoti per skelbimus. Pas daugumą viena spynelė su raktu 30-60LT. Buvo, kas už visą komplektą (vairuoklio, keleivio, užvedimo, plius raktas) prašė 150-190LT. Rastas ir nupirktas pilnas komplektas su originaliu atlenkiamu raktu už 50LT. Už rakto pririšimą prašė ale tai kompiuterastai apie 50LT. Wagenų klube užrodė jotūbės nuorodą kaip pačiam namų sąlygom be jokių įrankių pririšti raktą. Pririšau pats iš 2 karto. Ir vietoj to, kad būčiau išleidęs apie 200LT, užteko 50LT. Matyt atsiranda naivuolių, kurie nuperka už kosminę kainą, tai ir svaigsta perekupai... :hmm: Dėl kėbulo dalių lygiai taip pat. Niekada neskubu pirkti, netingiu paieškoti, juolab kai sutaupoma ženkli suma... :beer:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#22 Tadzius

Tadzius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 690
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 universole 2.0hdi 66kw +

Parašyta 2013 sausio 15 - 20:16

Cia kaip visi giriasi ka masinas palieka servizuose tvarkyt ir servisas israso dvigubai didesne saskaita nei siule draudimas grynu nukentejusiuj. Gi neveltui yra pasirasyta bendradarbiavimo sustartis tai servizai toki klienta gave tik rankom trina ir saskaitas vos ne dvigubina ir jiems visiskai dzin yra, draudimas jiems toki pavedima padarys koki nores uz masinos sutvarkyma.

Gali net su tuo servizu susitart ka remonto akte ir saskaitoj tokiu veju prirasytu o gauta pelna is draudimo servisas su tavim maloniai pasidalina.

Ar geriau imt iš draudimo litus ir triest kad netilpsi į finansus ar geriau nusišikt ir priduot servisui ir lai rašo kiek tik nori? Tu gauni galutinį rezultatą nusišikdamas kokia kaina ir dar su garantija. Vienintelis dar būdas yra kai nesvarbu kur nuvarysi ir draudimas sumokės. Bet dažniausiai taip neleidžia, nes žino, kad bus machinacijų tavo paminėtų.

sani,

niekas netriedzia, jei zmogus turi galva ant peciu ir sugeba paskambint kokiam meistrui ar srotui paklaust kainu, tai nieko tries nereik tik pasiskaiciuot paciam laika pragaista ieskant detaliu bei tvarkyma, ir viskas.

uz sono nubraukima per 406 buvusyji. galines dureles sparnas galinis bamperis aisku zymiai silpniau buvo, tai uzteko nupliruot ko pasekoje 25 kartus islosiau pinigine prasme.

O kas cia tryznioja ka laikas tavo brangus gaistasi kol savo masina tvarkais ir t.t. paprasciau nuvaryt servizan ir psio, tai koks laiko svaistimas pvz servize sao auto laikyt dvi savaites?! ko apie tai niekas nekalba? nelabai pats noreciau masinos neturet dvi savaites...
  • 0

P407 sw hdi 100 kw

P 307 2.0 hdi 66kw+14 2005 universalas, taranuotas...
parduota citroen xsara picasso 2.0 hdi
parduota 406 2.1 td
parduota Renault 19 dt
dar tureta ford, opel...


#23 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2013 sausio 17 - 09:14

Kazin kaip BTA sureaguos jeigu as pateiskiu nora remontuoti masina PEUGEOT servise (for exmpl Klaipeda - arciausiai manes) ? :hmm: :)
  • 0

#24 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2013 sausio 17 - 10:41

 auto laikyt dvi savaites?! ko apie tai niekas nekalba? nelabai pats noreciau masinos neturet dvi savaites...

Normalūs servisai, kol remontuojamas automobilis, duoda pakaitinį automobilį. Mano atveju, kol remontavo wageną, davė golf3 automatą, nes tuo metu tik vieną su automatine turėjo... Taip, kad didelių nepatogumų nekyla...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#25 sukys

sukys
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:peugeot 807

Parašyta 2013 sausio 17 - 11:12

Kazin kaip BTA sureaguos jeigu as pateiskiu nora remontuoti masina PEUGEOT servise (for exmpl Klaipeda - arciausiai manes) ? :hmm: :)

Aš uošvienės 807 po įvykio Kaune tvarkiau "inchcape motors kaunas"
Žodžiu dalių jie neremontuoja, o keičia, keitė priekinį buferį, kairį žibinta, kairį sparną, posparnį. Visos dalys buvo iš šroto, priemoka 0lt
Negavo požibinčio žibinto, pirko naują orginalų, nusidėvėjimas 30lt
Dabar apie machinacijas, galvojo jog pripaišys prie draudimo sąskaitos kuro dangtelio dažymą ir galinių durų spynos remontą.
Reziume, draudimui sąskaita ~6000lt, o uošvienei ~800lt už papildomus darbus ir nusidėvėjimą.
Darbai užtruko 4 dienas :clap:
  • 0

#26 kirmela

kirmela
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 13
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2013 sausio 17 - 13:49

Kazin kaip BTA sureaguos jeigu as pateiskiu nora remontuoti masina PEUGEOT servise (for exmpl Klaipeda - arciausiai manes) ?  :hmm:  :)

kažin ar norėsi remontuot PEUGEOT servise :)
žemiau nusidėvėjimo lentelė
jei aš neklystu skaičiuotų nusidėvėjimą 56%

Dažnai kyla keletas klausimų:

Kada detales reikia keisti, o kada galima remontuoti.
Kelių transporto priemonių vertinimo instrukcijoje visa tai yra apibrėžta. Apgadintos kėbulo dalys keičiamos naujomis (iš dalies ar visiškai) šiais atvejais:
1. kai išlaidos kėbulo dalies atstatymui yra didesnės už išlaidas jos keitimui;
2. kai kėbulo dalis yra labai apgadinta ir jos neįmanoma atstatyti;
3. kai siekiant atstatyti dalį, ją reikia atkirsti (atskirti) nuo kitų kėbulo dalių;
4. kai reikia atkirsti dalį, kad būtų galima atstatyti kitas kėbulo dalis.

Šį pranešimą redagavo kirmela: 2013 sausio 17 - 13:52

  • 0

#27 BlOOndine

BlOOndine
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 116
  • Automobilis:607 liuts

Parašyta 2013 sausio 18 - 11:35

Klaipedoj vetrunges pasaze yra labai geras turto vertintojas priburia tikrai daug pinigelio du kart pas ji buvau tai paskaiciuoja 3-4 kartus daugiau nei draudimas duoda.kol jis nepasako sumos kokia is draudimo gali gaut jam moket nereik o jai taves ta suma netenkina pasakai viso gero ir viskas.mano 406c kai sudauze draudimas dave 1700lt nuvykus pas ji,paskaiciavo 5330 tai tiek ir gavau is draudimo :clap:
  • 0

#28 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 sausio 18 - 13:29

Klaipedoj vetrunges pasaze yra labai geras turto vertintojas priburia tikrai daug pinigelio du kart pas ji buvau tai paskaiciuoja 3-4 kartus daugiau nei draudimas duoda.kol jis nepasako sumos kokia is draudimo gali gaut jam moket nereik o jai taves ta suma netenkina pasakai viso gero ir viskas.mano 406c kai sudauze draudimas dave 1700lt nuvykus pas ji,paskaiciavo 5330 tai tiek ir gavau is draudimo :clap:

As turbut pas ta pati irgi buvau, MLDC ten :beer:
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#29 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2013 sausio 21 - 12:16

Sulaukiau pagaliau BTA vertintojo skambucio. Buvo toks nuosirdus kad pasiule 520Lt pervesti i saskaita :) Atsisakiau aisku. Dabar galvoju ar kreiptis i nepriklausomus ar tiesiai varyti masina i servisa
  • 0

#30 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2013 sausio 21 - 12:27

Sulaukiau pagaliau BTA vertintojo skambucio.

Buvo toks nuosirdus kad pasiule 520Lt pervesti i saskaita :) Atsisakiau aisku.

Dabar galvoju ar kreiptis i nepriklausomus ar tiesiai varyti masina i servisa

Joooo :fool: Aš už 306 įdaužtą sparną, lempą, posūkį, bamperį ir groteles išsimušiau 1400. Čia tai pasityčiojimas... :doh:
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#31 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2013 sausio 21 - 12:29

Sulaukiau pagaliau BTA vertintojo skambucio.

Buvo toks nuosirdus kad pasiule 520Lt pervesti i saskaita :) Atsisakiau aisku.

Dabar galvoju ar kreiptis i nepriklausomus ar tiesiai varyti masina i servisa

Manau geriau kreiptis į vertintoją. Mano atveju siulė 1200 o po vertinimo gavau 2700 sutaisai automobili servise, ir dar lieka už sugadintus nervus, sugaištą laiką ir pns.
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#32 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2013 sausio 21 - 15:58

Pasiskambinau BTA pasidometi kodel visgi 520 Lt. Sake nuotraukos buvo blogos kokybes, nieko nesimato. Kiek matesi taip ir paskaičiavau:) Susitarem kad išplausiu masina ir pats nuofotkinsiu ir persiusiu jam nuotraukas. Tada jis papildys sąmatą.
  • 0

#33 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2013 sausio 21 - 18:22

Pasiskambinau BTA pasidometi kodel visgi 520 Lt. Sake nuotraukos buvo blogos kokybes, nieko nesimato. Kiek matesi taip ir paskaičiavau:) Susitarem kad išplausiu masina ir pats nuofotkinsiu ir persiusiu jam nuotraukas. Tada jis papildys sąmatą.

už 607 priekini bamperi gavau 3500.tavo variantas butu 1600-2000 lt.pigiau nesutik.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#34 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2013 sausio 22 - 09:38

panasiai ir gavai apie kiek svajojai tik nuli pamirso dadet :D o jei istikruju,tai foto visiskai neinformatyvios ir turetum pats nuvykt i draudima ir viska rodyt,beu pirstu badyt kur pazeista,nes jie visi ten siek tiek ,,nedamato,,
  • 0

#35 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2013 sausio 22 - 09:45

Kad tas ekspertas Siauliuose sedi. Mazeikiai gi kaimas, nebent samdyti nepriklausoma is KLP +400Lt :) Kaip tu man siulai jam asmeniskai parodyti? Buvau as draudime, mergicka pafotkino, padejojo ir viskas. Nofotkinsiu visas vietas is arti, tegul skaiciuoja. Po to paziuresim koks bus skirtumas
  • 0

#36 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2013 sausio 22 - 15:25

Kad tas ekspertas Siauliuose sedi. Mazeikiai gi kaimas, nebent samdyti nepriklausoma is KLP +400Lt :) Kaip tu man siulai jam asmeniskai parodyti? Buvau as draudime, mergicka pafotkino, padejojo ir viskas. Nofotkinsiu visas vietas is arti, tegul skaiciuoja. Po to paziuresim koks bus skirtumas

Mergina tikriausia siuntė per koki Outlook o jis prieš siunčiant sumažina nuotraukas. Tai ir šiaip kreivai pafotkyjo ir dar sumažino.
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU


#37 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2013 sausio 22 - 21:31

Kazkaip ilgai tau cia viskas vyksta, per kucias man ykale bimbalas y sikna, gana nestipriai nulauze buferio kampa, ir ismetima sulenke. Jo draudimas buvo gjensidige tai po kaledu nuvaziavus apziurejo viska ir kita diena pinigus pervede ir gana padoriai sakyciau

Šį pranešimą redagavo talbotas: 2013 sausio 22 - 21:32

  • 0

#38 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2013 sausio 23 - 00:04

Kazkaip ilgai tau cia viskas vyksta, per kucias man ykale bimbalas y sikna, gana nestipriai nulauze buferio kampa, ir ismetima sulenke. Jo draudimas buvo gjensidige tai po kaledu nuvaziavus apziurejo viska ir kita diena pinigus pervede ir gana padoriai sakyciau

taigi cia bta.buvau pas juos civilke apdraudes,pasitaikė golfas, iš priekio nekas liko.vairavo zmona ir aš pildydamas kompo nedarašiau kito vairuotojo stažo.bta susigriebė, kai golfui išmokėjo 1800 lt.po poros menesiu atsiutė laišką ,kad neteisingai drausta ir t.t.t.t.t.paskambines sutikau damokėt keliasdešimt litu iki reikiamo draudimo,bet tie užsispyrė,kad turiu padengt puse išmokėtos sumos.pasiuliau duot i teismą.sekantis laiškas atėjo iš bta advokato su skaičiavimais ir samatom ir grasinimu teismais.pavartėm samatas,ogi blyn ,golfui suvarėm prieki(lempos ,grotelės,kopotas,sparnas,lanzeronas)ir dar viena idomi detalė,ant ko jie ir susimovė:galinio tilto amortikas,traukės galinės.tai ir pasiuliau advokatui susitikt teisme ir irodyt kaip ten galinis tiltas samatoj atsirado...atsisveikinom ir nebeskambino daugiau bta.

Šį pranešimą redagavo kenis222: 2013 sausio 23 - 09:30

  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#39 Leopold

Leopold
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 255
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CITROEN C5, 2008, Exclusive

Parašyta 2013 sausio 23 - 08:06

Va va, ir as kai suzinojau kad to Golfo draudejas BTA - nuliudau. Nes kiek draudziu masina, visi brokeriai atkalbineja nuo BTA, su ismokejimais problemos, delsia pastoviai, nors kartais ir salygos geresnes buvo. Palauksim ka siandien atsakys. Vakar skambinaus, zadejo siandien perskaiciuoti...

Šį pranešimą redagavo Leopold: 2013 sausio 23 - 08:06

  • 0

#40 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2013 sausio 23 - 09:36

Siaip yra sakoma, kad draudimas, draudimo kompanija, kuri prasideda is "B" raides ir yra b....
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0