Jump to content


Photo

Vyc 106XSi


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#1 Vyc

Vyc
  • Forumo naujokai
  • posts 14
  • Automobilis:Toyota Celica GT4 Carlos Sainz Edition 2977/5000

Posted 2013 January 14 - 13:56

Norejau darbines-kasdienines masinos, su kuria galeciau i garaza nuvaziiuot pas projekta, bet matyt ne ant to variantos uzsiroviau..

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

http://sphotos-h.ak....407319771_n.jpg


Kolkas esu labai patenkintas ir zadu atgaivinti automobili. Siai dienai problemos yra tokios:

Variklio/greiciu dezes pagalviu nera praktiskai
dangtelio tarpine, voztuvu veleno salnykas leidzia
kiek raudonu detaliu yra-visos skirtingos raudonos.

Taip,kad planas laikui iki vasaros butu pasikeisti variklio pagalves ir pasalinti skysciu leidima, sutvarkyti kazka(neesu labai susipazines su mono ipurskimu),del ko variklis dirba netolygiai. Cia lauksiu jusu minciu:) Tolesni darbai-kebulo poliravimas. O gal kas geresni variantas gali pasiulyt kaip reik spalva atgaivint? aisku,be perdazymu. Dazysiu tik stoga,ko gero juodai,nes nesinori sukt galvos del raudonos. Pirkau masina su dviem originaliais ratlankiais, tai noreciau pasiteirauti ar imanoma gauti du vienetus tu S1? Taip pat maciau kad buna skirtingu spalvu kilimai, bet speju irgi nera lengva gaut kokio nori.. Ir dar, kaip apskritai su aftermarket dalimis? ar bent koks pasirinkimas yra Lietuvoj? nuo kokiu masinu galima pritaikyti variklio/vaziuokles dalis? Ai,dar noreciau didesnio galinio spoilerio:) Atsiliepimai ir atsakymai are welcome:)
  • 0

#2 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • posts 1,070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Posted 2013 January 14 - 14:24

Home made magas? :-D
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#3 Vyc

Vyc
  • Forumo naujokai
  • posts 14
  • Automobilis:Toyota Celica GT4 Carlos Sainz Edition 2977/5000

Posted 2013 January 14 - 14:48

nea, cia original be snukio.. Laukiu kol i Lemona parvaziuos fyshke is sitos senos i Euro,tada normalus magas bus:)
  • 0

#4 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • posts 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Posted 2013 January 14 - 15:09

Nu va, dar vienas teisingas 106 papilde kibireliu gretas :) welcome :beer:
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#5 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • posts 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Posted 2013 January 14 - 15:57

Sveikinu su pirkiniu:) Poliravimas man rodos turetu kaip reikiant atgaivinti sito spalva :good: Nesenai toks geru detaliu pilnas 106 parduodamas buvo, uz tikrai nebrangiai, idomu koks jo likimas - gal kas ant daliu..?
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#6 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2013 January 14 - 16:06

Puikus pirkinys :good:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#7 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2013 January 14 - 16:14

Nesenai toks geru detaliu pilnas 106 parduodamas buvo, uz tikrai nebrangiai, idomu koks jo likimas - gal kas ant daliu..?

Va kad neaišku kas jį nupirko. Bijau kad nebūtų jo likimas toks pat kaip ir legendinio klubinio 106 Roland Garros, kai iškeliavo perekūpui į rankas... :blush:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#8 Vyc

Vyc
  • Forumo naujokai
  • posts 14
  • Automobilis:Toyota Celica GT4 Carlos Sainz Edition 2977/5000

Posted 2013 January 14 - 19:52

Aciu uz sveikinimus! jus snekat apie ta melyna 1.6? o ar galit man atsakyti kas nors del S1 dvieju ratlankiu ir variklio darbu del apsuku netolygumo? cia yra koks laisvos eigos voztuvas/afm'as ar pan?kuri mazga reiktu ardytis?:) dar sove i galva kad noretusi didesnio ducktale gale:}}
  • 0

#9 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • posts 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Posted 2013 January 14 - 19:56

nea, cia original be snukio.. Laukiu kol i Lemona parvaziuos fyshke is sitos senos i Euro,tada normalus magas bus:)

te Philips mage sudraskyta insude pardavimui,kazkaip abejoju ar tai gamykline. :wh:
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#10 Vyc

Vyc
  • Forumo naujokai
  • posts 14
  • Automobilis:Toyota Celica GT4 Carlos Sainz Edition 2977/5000

Posted 2013 January 14 - 20:40

na nebent tam tevukui buvo insude pardavimui,nes jis sake ale nieko neliete. Gal tada kazkam ir geriau zinot,nesigincyju :)
  • 0

#11 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • posts 2,200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Posted 2013 January 14 - 21:19

variklio darbu del apsuku netolygumo? cia yra koks laisvos eigos voztuvas/afm'as ar pan?kuri mazga reiktu ardytis?:)

check engine dega?
  • 0
kažkaip.....

#12 Vyc

Vyc
  • Forumo naujokai
  • posts 14
  • Automobilis:Toyota Celica GT4 Carlos Sainz Edition 2977/5000

Posted 2013 January 15 - 00:00

Nedega. Bet man labai keista,kad kol saltas variklis,pakankamai ilgai laikosi apsukos 1,5-1,8k, veliau,kai pashyla, apie 1k,bet pulsuoja. Toks jausmas kaip koks temperaturinis dacikas butu ar laisvos eigos.
  • 0

#13 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • posts 2,200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Posted 2013 January 15 - 01:22

Tai kol variklis saltas laisvos eigos voztuvas ir turi sukelti apsukas.
  • 0
kažkaip.....

#14 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • posts 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Posted 2013 January 15 - 02:21

VALIO, dar vienas 106 S1 klube :clap: Ir dar XSI :good:

Spalvą atgaivinsi tik poliruojant, jei dažyt nenori. Bent jau kažkokių kitų būdų tai net neįsivaizduoju. Ratlankius turi omeny tokius: NUORODA? Na, išlenda jie kartais skelbimuose. Aš prieš daugiau nei 2 metus pagriebiau visus 4 su prastom padangom už 50 litų (vieną reikėjo tiesint, kas kainavo 40 litų). Nėra jie labai baisiai reti, gal pavyks išlaukt ir pasirodys skelbimuose kokie nors. Kilimai būdavo ir raudoni, ir mėlyni, juodi, pilki (čia gal koks Mantas_lt patikslintų, aš tiksliai nežinau). Raudoni ėjo tik į Rallye S1, kaip pas mane, mėlyni į Rallye S2 (ir dar į kažkokius, GAL)...

Dėl aftermarketo teks tave nuvilti. Jei ir sukasi, tai tik tarpusavyje viskas, dauguma 106 savininkų, kurie stengiasi kažką įdomesnio pasidaryt, pažįstami arba bent jau žinomi/matyti. Turėjau kažkada ir rasporkę, kurią pardaviau, "sportinės" spyruoklės laikas nuo laiko išlenda tai pas vieną, tai pas kitą... Žiūrint, kokio aftermarketo tu nori, ką turi omeny - prie išvaizdos nori rankas kišt ar prieš performanco? Spoilerį "drakoninį" gali nusipirkt/pasidaryt, nebent S2 rallye/gti/sport spoileriukas (NUORODA) kažkiek tau gražesnis ir didesnis atrodo, tada GAL pavyktų kaip nors jį priderint prie S1. Bet jie berods priklijuoti visi tie spoileriai, išties nemanau, kad pavyktų nusiimt.

A, man tik dabar toptelėjo, kad biškį aftermarketo yra pas mane! Turiu aftermarketinius slenksčius - nusiėmiau nuo savojo, galėčiau parduot, jei tik nori. NUORODA1 NUORODA2 NUORODA3. Taip pat turiu biškį pamodifikuotų dalių salone geresnei aparatūrai susidėt (yra ir palangė su skylėms kaušams, jei nenori savo pjaustyt) - gali pažiūrėt mano temoje nuotraukas, ten viskas matosi, ką turiu (NUORODA).

Šiaip kalbant apie dalių pritaikymą nuo kitų automobilių... Citroen Saxo. Nu ir dar priklauso nuo to, kokias tu dalis nori pritaikyt. Pakabą tvarkantis vistiek gi naujas dalis dėsi, o jei reikia spyruoklių, rasporkių kokių, tai tik 106/Saxo (nebent aš dar kažko nežinau). Dar yra gandų, kad gali tikti Renault 19 spyruoklės, nes vijų skersmuo ganėtinai panašus, bet pats nesu lyginęs ir čiupinėjęs, reikia tikrint šią informaciją.

Dėl pulsavimo pas mane LYGIAI taip pat. Tiesa, man ir žvaklaidžius reikia pasikeist, bet įtariu, kad čia ne dėl jų tokios bėdos. Buvęs mano Pežuko savininkas irgi bandė išspręst pulsavimo bėdą, tai sakė, kad kažkiek padėjo detonacinio daviklio keitimas! Bet pulsuoja tik ant laisvų, o važiuojant/spaudžiant jokių trukčiojimų nejauti, taip? Bent pas mane taip... O šiaip be to detonacinio, temperatūros daviklių ir laisvos eigos vožtuvo daugiau niekas ir negali būt, nebent gilesnės bėdos, tad šiuos dalykus tikrink pirmiausia, jei tas pulsavimas labai žymus ir nervuoja.

Tiesa, kaip tavojo XSI kėbulo būklė, kaip galinis tiltas laikosi? :wh:

Edited by Tarakonaz, 2013 January 15 - 02:24.

  • 0

#15 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2013 January 15 - 08:07

gal bandyt issivalyt visa ta mono purskalo karba., visas sklendes ., blogiau nebus
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#16 Vyc

Vyc
  • Forumo naujokai
  • posts 14
  • Automobilis:Toyota Celica GT4 Carlos Sainz Edition 2977/5000

Posted 2013 January 15 - 15:13

STOPforce, zinau,kad turi sukelt,bet tikrai ne taip netolygiai. Teko audi'neje susidurti su mono ipurshkimu,tai ten dar yra kazkoks potenciometras,kuris viska reguliuoja. Galvoju gal cia irgi bus kazkas panasaus isiurbime?

Tarakonai, kad speju pas mane ne S, nes ne 1.6 ir ne dohc;] nebent kazkokie kiti parametrai yra. Taip, ratlankius butent tuos turiu omeny, nes atidave tik vienos puses du. Tipo kitos puses pavoge. O kilimas pvz nuo S2 tinka i S1? jei ten viename tik raudonas o kitame tik melynas, galvoju graziai galima butu priderint.

Performancui cia tikrai ne mashina ar bent jau ne variklis(mano nuomone ir atskira tema cia). Norisi isvaizda pagrazinti minimaliai ir tikrai ne drakonint. Nezinau kaip del dropo, bet ji ir taip pakankamai kieta, tai baisu pagalvot kas butu su "sportinem" spyruoklem,kurias tik pagal uzsakyma gali atvezti ar is jabejaus reik pirkti. Na kaip ir minejau,drakonint nesinori, o kazko burt irgi nelabai,to ko gero teks palikti esama spoileriuka. Nors vizija tai yra, labai noretusi kazko panasaus kaip pas wrc corolla, bet ko gero baisiai ant tokio kibiriuko atrodytu:D NUORODA

Visai idomiai tie slenksciai ziurisi,kodel parduodi?kokia kaina? Palange tikrai paimciau, bet nematau tavo temoje kad ji butu ispjaustyta. Ir apskritai nesuprantu kas ten ant pardavimo ir kas ne:D

O del pulsavimo tai kaip ir sakiau, ten gali but potenciometras ko gero kazkoks ar kaip pats sakai detonacijos daviklis. Ant situ mono atmosferiku visas vamzdynas turi buti tobulas, tai galvoju esant progai reiks prasirinkt visa virshu,pravalyt,paziuret ar niekur negaudo oro ir perverzti. Joa,pulsuoja tik ant laisvu,spaudziant viskas labai tolygiai ir graziai,man patinka kaip jis renka apsukas:}} tas pulsavimas labiausiai nervina del kuro sanaudu.manau imanoma butusutilpti ir i maziau jei ne tos durnos apsukos. Dabar galvoju dar gal lambda gryba gali pjaut?

Na, kebulas vizualiai tikrai geras, nesurudijes, tik kad spalvos pabegusios. Na, o dugno, tbh tai ir neziurejau. Kiek ten ant asfalto buvo,palindau,pajudinau tuos ratukus,atrodo lyg ir viskas gerai. Faktas kad bus papuve, bet kuri imasina nepuva?:)


Dar klausimas, ar buna meet'ukai ne boulinge? kad kazkur su masinom suvaziuoti, prasilekti ir pan? visai sudalyvauciau ir susipazinciau su visais:)
  • 0

#17 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • posts 1,070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Posted 2013 January 15 - 15:18

Dar klausimas, ar buna meet'ukai ne boulinge? kad kazkur su masinom suvaziuoti, prasilekti ir pan? visai sudalyvauciau ir susipazinciau su visais:)

Taigi šalta susilėkt. O pežai ne bmw kad raliuotume susitikę ;D O šiaip grand meetai būna su tačkom, bet ir tai chebra koperuojasi kiek žinau, taigi orui atšilus gamtiniai meetai ;)
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#18 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • posts 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Posted 2013 January 15 - 16:59

Sveikinu su įdomiu pirkiniu!
Dar vienas XSi pežo klube atsirado :good:
Stebėjau aš šitą skelbimuose kabantį. Atrodo varikliukas turėtų būti neblogas, vis tik rida maža ir jos istorija užfiksuota techninių apžiūrų istorijoje!

Tarakonas turi omenyje, kad tavo xsi yra S1 (pirmos kartos,series1), ne s16 :)

Dalys tinka, kaip Tarakonaz ir sakė - nuo citroen saxo/ax. Kilimai vienodi tiek pirmoj kartoj (s1), tiek antroj kartoj(s2).
Būna jie juodi storesnio kailio (turiu pardavime), pilki, raudoni (Labai retas variantas), mėlyni (turiu pardavime :) foto ir Daugiau mano parduodamų dalių čia), žalsvi ir dar gal kokių yra, tik nepastebėjau. O pats kokios spalvos ieškai?
Ratlankius jei rasi, manau pasiseks. Skelbimuose tokių jau metai su viršum kaip nesimatė.

Dėl spalvos - bandyk poliruoti, gal pagelbės. pačiam būtų smalsu pamatyti ar poliravimas atstatytų spalvą.
Bet matosi, kad priekinis kapotas jau perdažytas? Gali būti neatitiks spalva.
Jeigu išeis atgaivinti jo išvaizdą, gausis labai neblogas 106'ukas!

Su aftermarketu Lietuvoje sunkiai, jaučiasi, kad ne vw/audi/bmw. Net vairo stebulę kokaim momo vairui gauti gali būti kėblumų.
Taip, kad jei ko rimtesnio norėsi (poliuretanų kokių, rasporkių, ar spyruoklių), gali tekti siųstis iš užsienio.

Dėl variklio pulsavimo, patarčiau tą patį ką pats ir paminėjai - prasivalyti/patikrinti visus vamzdynus ir pati laisvų apsukų vožtuvėlį. Man jis pasirodė visai imlus užsiteršimui, bet pačiam su tokiu varikliu pulsavimo problemų nėra.

Kuro sanaudų mažų iš jo manau geriau ir nesitikėk, mieste 6ltr niekaip nepasieksi. Bent jau mano tokia nuomonė, ypač kai jis taip linksmai sukasi ir torqina nuo žemų apsukų :D
Vidutines XSi sąnaudas gali pažiūrėti čia.
Man pačiam tiesiojoje važiuojant ant +-90kmh ir tai naudoja 7+ ltr.

Įdomu matyti dar vieną xsi klube. Apie maniškį gali pasiskaitinėti plačiau mano XSi temoje.
Matosi entuziazmo turi, bus įdomu sekti darbų eigą! :)

Edited by Mantas_lt, 2013 January 15 - 17:00.

  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#19 Vyc

Vyc
  • Forumo naujokai
  • posts 14
  • Automobilis:Toyota Celica GT4 Carlos Sainz Edition 2977/5000

Posted 2013 January 15 - 19:04

Sanis, shaltis-ne rodiklis, o su fwd galima net linksmiau "raliuoti" negu su bnv;] as asmeniskai dievinu ziema vien del to,o sitas kibiriukas tai labai linksmai ant sniego vaziuoja;) na,tada savo ruoztu,lauksiu oru atshilimo.

Mantas_lt, aciu uz toki issamu atsakyma! ir dekui uz sveikinimus!

Na taip, rida tikrai maza ir esu 99proc isitikines kad ji tikra. Ir trauka tikrai stebina maloniai. Kur galima pamatyti techniniu apziuru istorija?
Aha, dabar supratau klasifikacija:)

Tobuliausia butu raudonas kilimas, bet manau kad galima priderinti ir melyna, nes visgi yra siek tiek melynumo ant recaro sedyniu:) Del parduodamu daliu tai noreciau dar tu "rukiniu" lempu, kurios kaip suprantu irgi yra spot lightai kaip sustiprinimas shviesu. Idomu kur dingo tie du pavogti ratlankiai. Galvoju gal pro shrotus kokius reiktu prasiskambint, gal pas juos netycia buna tokiu.

Del poliravimo; buves seimininkas sake kad daug ja poliravo(bet rankomis), tai stogas "nupoliruotas" iki grunto. Kapotas tiesiog ishdeges. Dazyta tik galine keleivio stoike. Manau imanoma pasiekt patenkinama rezultata poliruojant,o del stogo tai mastau dazyti su tokiu geriu NUORODA

Apie poliuretanus ir rasporkes negalvoju, nes turiu kam juos taupyti;] norisi pasidaryti tvarkingai vaziuojanti pussymagnet'a;]

Su kuro sanaudom jau susiduriau, kad reik buti labai ramiam ir protingam kad bent i 7,5l itilpti:) na,bet tikiuosi ant vasaros sumazinti sita problema su visais valymais ir reguliavimais.


Butinai pasiskaitysiu apie tavishki, matau kad sexy reikalas :D

O del entuziazmo ir performance shtai mano ex ir dabartine,laukianti reabilitacijos. Jei kas domisi raliu, tai suprasit koks reikalas stovi garaze:)

Ex Toyota Celica 2.0 Gti.
Posted Image

Dabartine Toyota Celica GT4 turbo Carlos Sainz Edition 2977/5000 (foto buvusio savininko)

Posted Image
  • 0

#20 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • posts 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Posted 2013 January 15 - 19:19

Sani, nu nu, neklaidink žmogaus!!! Taigi net pasivažinėjimas Kačergoj buvo organizuojamas ir Pežukų visai padoriai dar susirinko (vienas 106 GTI toj Kačergoj ir užbaigė savo gyvavimą po susivartymo)! Šiaip ir slalomuose būnam, sudalyvaujam, bet Vilniuj šią žiemą kažkaip su tuo liūdna, nieks nieko nedaro, bet gal vasarį ir iki Kauno pavažiuosim... Pavasarį, vasarą tai tikrai dalyvausim gausiau ir dažniau. Be mūsų kelių, dar 205ukų savininkai aktyvesni pasivažinėjimuose visokiuose. Kažkada slalome visas FWD klasės podiumas buvo vien klubiečiai!

Vyc, o tu vilnietis? Na vasario mėnesį tai mielai pakviesim prisijungt prie manęs ir Manto_lt, nes būna, kad pasivažinėjam biškį, pašnekam apie vargelius ir džiaugsmus, pasidžiaugiam sniegu ir taip praeina kokios 6 valandos ramiai... Dėl dropinimo, tai kai aš buvau sudropinęs savo Rallye S2, tai jis sukietėjo dar labiau, bet ir stabilumas nesveikas buvo! Dabar esu linkęs nebežemint, nes to stabilumo iš principo pakanka, o tas likęs nedidelis "lingavimas" net smagiau! O kiek kuro maždaug valgo tavo Pežukas? 10l/100km kokių, ne?

Dėl mano parduodamų dalių... Nu tuoj primesiu, ką aš galėčiau parduot, nes šiaip kažkokio sąrašo ir neturiu... Kainos tai tikrai labai simbolinės, man tik vietą garaže užima, manau, kad nesunkiai susitartume.
1. Slenksčiai - 60lt kokie - parduodu, nes man jie baisūs, tragiški. Jie iš stiklo pluošto, biškį palūžę tvirtinimo vietose.
2. Salono foto - parduočiau čia matomą vairą, MOMO bėgių bumbulą, Sparco metalines pedalų plokšteles, baltus ciferblatus (kol kas dar jų nepasikeičiau) su labai spalvotu apšvietimu (su mygtuku galima pasidaryt arba mėlyną, arba žalią), medines bardačioko dureles, raudoną pavarų svirties maišelį...
3. FOTO - šitas oda apvilktas originalias plastmases su padarytomis vietomis aukšto dažnio kolonėlėms (gal ir jas dar turiu).
4. FOTO - šitas apatines oda apvilktas plastmases su podiumais kolonėlėms (turiu ir JBL kolonėles, kurios nuotraukoj).
5. FOTO - neonkę galiu dar parduot, pas mane buvo po panele pritvirtinta. Tipo gražiai šviest turėtų...
6. Palangės foto neturiu, bet ji juoda. Reta, sunkoka gaut, nes pas tave ir beveik visur kitur ėjo tamsiai pilka, o pas mane juoda. Dvi skylės kolonėlėms išpjautos. Galėčiau padaryt nuotrauką, bet nežinau, ką ten pamatytum. Dar galiu išmatuot skylių skersmenį.

Tiesa, ir ant sniego su 106 tikrai gali būti labai smagu. Pvz:
Dėl to plastidip... Na aš labai nesidomėjau, bet tik truputį apie jį girdėjau... Ar nebus brangu juo padengti stogą? Vistiek ne vienu sluoksniu reiks purkšt. Jei jau taip nesinori pinigo leist, geriau su balionėlių nudažyt gal, ne?

Edited by Tarakonaz, 2013 January 15 - 19:24.

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users