Jump to content


Photo

Vyc 106XSi


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#21 turbo

turbo
  • Senbuviai
  • posts 84
  • Automobilis:306 XS HDi

Posted 2013 January 15 - 19:24

Jėga, kad atsiranda tokių mašiniukų forume :) . Aš prieš keletą dienų taip pat tapau XSi savininku, (to mėlyno, kur forume buvo pardavinėjamas). Yra problemų su variklio darbu, apsukos ne pulsuoja, bet variklis iki kokių 2000 rpm lengvai trūkčioja. Artimiausiu metu bandysiu ieškoti problemos. Ir manau artimiausiu metu bus nauja tema su mano mašiniuku :P .
  • 0

#22 Vyc

Vyc
  • Forumo naujokai
  • posts 14
  • Automobilis:Toyota Celica GT4 Carlos Sainz Edition 2977/5000

Posted 2013 January 15 - 19:49

O kas yra Kaune? na manau slalome tai fantastika su tokia masina varinet, noreciau visai pamegint:) Tarakonaz, taip, as vilnietis ir su mielu noru prisijungciau prie jusu;] na taip, jei del handlingo,tai labai gerai dropas. As asmeniskai noriu tik del grozio.bet galvoju gal geriau tiesiog megint kazkokius lipus pritaikyt, nes ir taip pakankamai kieta ta vaziuokle. Na, dabar kai dar labiau atshalo,tai manau max 10. Siaip kai tik nusipirkau ir tikrai pensininko rezimu vazinejau,tai buvo apie 7,5l/100km. Kur tavo garazas yra? gal kada reiktu aplankyti tamsta:) Slenksciai ten speju custom-home made? ar ne? Del salono daliu isvardintu, tai sorry, ne mano stiliukas, man solidziai patinka ir minimaliai. Taip pat ir del neonkes ir del podiumu:) na cia atskira filosofija:) Bet va del palanges tai esu labai susidomejes. Kiek nori uz ja? ar prekines isvaizdos?:) zadu deti elipses,tai gerai butu kad ismatuotum daugmaz atstumus tarp tvirtinimo skyliu. Bus aciu:) Plasti dip mano nuomone pranoksta paprasta dazha,nes atkrinta visi shveitimo,gruntavimo,lakavimo darbai. Cia tik nuriebalini dali ir purshki. 400ml kainuoj 89lt, tai realiai galima stoga dukart gerai nupust,nes kaip zinia,detalei reikia apie 200ml dazu:) aisku,viskas priklausys nuo to kiek pavyks nupoliruoti masina. turbo, sveikinimai didziausi! lauksim temos ir tavo:) jei skaitei mano tema,tai del pulsavimo bandyk valyt visa vamzdyna. Neisbandzia, bet kad i nauda bus tai tikrai!
  • 0

#23 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • posts 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Posted 2013 January 16 - 00:24

Šitie salono šūdeliai irgi ne mano stiliukas - būtent todėl juos išėmiau ir sudėjau originalias dalis. Slenksčiai ne home made, įtariu, nes automobilis su jais iš Italijos atvažiavo. Nepanašu į fufliaką, ganėtinai padoriai, kokybiškai atrodo, tik tiek, kad biškį palūžę jie jau. Už palangę tai gal kokius 20 litų? Nežinau, kiek prašyt, išties. Prekinė išvaizda jos gera - jokių trūkumų neįžvelgiau. Nufotografuosiu rytoj ir išmatuosiu. O Kaune dabar kas 2-3 savaites organizuoja slalomą ir sprintą Kačergoj. Tai pažiūrėjus video, atrodo, kad labai smagu turėtų būt, bet neturiu atliekamų pinigų dabar, tai neišeina nuvažiuot. Išvis Pežukas jau 2 savaites neliestas, su daily ekomobiliu važinėju... Garaže pas mane nieko nėr - sumesti ratai, detalės visokios ir mamos Mazda stovi. Ne tokį garažą įsivaizdavai turbūt :blush: Vienžo, Mantas_lt vasarį grįš Lietuvon, aš Pežukui draudimą nupirksiu turbūt, tai skambtelsim ir tau, pasidarysim meetuką. Mestelk numerį į PM.

Edited by Tarakonaz, 2013 January 16 - 00:29.

  • 0

#24 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • posts 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Posted 2013 January 21 - 23:35

Tarakonai, tavo slenksciai tai grynai Eskorto mk6 RS 2000 modelio, tik kad eskortas ilgesnis :unsure: Smagu ir man matyt daugejanciu 106, mielai prisijungciau i meeta su savo S2 jei tik priimsit :) Del stogo, tai tikrai turėtų atsipoliruot. Raudona spalva lengvai išblunka, bet taip pat gražiai ir atsipoliruoja, cia dar tikrai nėra baisus, buna visiškai pabalusi spalva, ir atgyja kaip šviežia ;)
  • 0

#25 audrius_nitro

audrius_nitro
  • Forumo naujokai
  • posts 17
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Puegeot 106 gti

Posted 2013 January 22 - 21:33

turiu S2 gti spoileri ,slenkscius ir arku apdailas,jai domina i pm kainos nesikandzioja,gerai paieskojas gal dar daliu kokiu rasciau kadaise turejau daug 106tu.vilnius
  • 0

#26 Vyc

Vyc
  • Forumo naujokai
  • posts 14
  • Automobilis:Toyota Celica GT4 Carlos Sainz Edition 2977/5000

Posted 2013 January 24 - 10:33

Vilbcv, manau be problemu! smagu kai daugiau zmoniu:) Na,tikiuosi neklysti ir mano stogas atsipoliruos. Laukiam pavasario kolkas:) audrius_nitro, kool!
  • 0

#27 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • posts 1,070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Posted 2013 January 24 - 13:43

Sani, nu nu, neklaidink žmogaus!!! Taigi net pasivažinėjimas Kačergoj buvo organizuojamas ir Pežukų visai padoriai dar susirinko (vienas 106 GTI toj Kačergoj ir užbaigė savo gyvavimą po susivartymo)! Šiaip ir slalomuose būnam, sudalyvaujam, bet Vilniuj šią žiemą kažkaip su tuo liūdna, nieks nieko nedaro, bet gal vasarį ir iki Kauno pavažiuosim... Pavasarį, vasarą tai tikrai dalyvausim gausiau ir dažniau. Be mūsų kelių, dar 205ukų savininkai aktyvesni pasivažinėjimuose visokiuose. Kažkada slalome visas FWD klasės podiumas buvo vien klubiečiai!

Aš nesakau, kad nevyksta, bet aš savo 307 nedrįsčiau net varyt kur ;D tuo labiau kiek matyt temų narių auto tai nelabai matos ne-šeimyninių auto. Dauguma šeimyniniai. Neliečiant 205 ir kitų panašių, kurie pas mus neblogai garažuose nučiustomi ir gali rungtis. Bet nu nesakyk, su 307sw ar 607 slalome stocku visišku net baisu rodytis. Aš taip manau, nes nesu matęs kad kas su tokiais varytų. Bet tikrai neteigiu, kad niekas nevyksta. Tikiu kad vyksta ir tai rodo faktai. Bet turėjau omeny, kad daugelis čia mūsų su šeimyninėm mašinom susirinkę ir slalomas ne ta vieta būtų mytui su tokiom mašinom :D
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users