Peršokti prie turinio


Nuotrauka

407 apd


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 minelab

minelab
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 47
  • Automobilis: 407 KOŽA ROŽA AVTAMAT IR KITI PRIBUMBASAI

Parašyta 2013 sausio 15 - 20:16

Sveiki, turiu P 407 sw (automatinė pavarų dėžė) prie ričego (pavarų perjungimo svirties) yra dvi knopkės. Sport ir Snaige. Ką Sport rėžimas reiškia aišku. Problema su snaige. Ką ji tiksliau daro?
  • 0

#2 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2013 sausio 15 - 20:21

Sveiki, turiu P 407 sw (automatinė pavarų dėžė) prie ričego (pavarų perjungimo svirties) yra dvi knopkės. Sport ir Snaige. Ką Sport rėžimas reiškia aišku. Problema su snaige. Ką ji tiksliau daro?

Pradeda vaziuoti antru begiu ir praktiskai neduoda buksuoti ratams, kiek tu gaza be spaustum, uzmini iki dugno, o ji vos ropoja
  • 0

#3 minelab

minelab
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 47
  • Automobilis: 407 KOŽA ROŽA AVTAMAT IR KITI PRIBUMBASAI

Parašyta 2013 sausio 15 - 20:36

Pradeda vaziuoti antru begiu ir praktiskai neduoda buksuoti ratams, kiek tu gaza be spaustum, uzmini iki dugno, o ji vos ropoja

nu kaip ropuoja, kai nuspaudi ekrane snaige užsidega bet kaip traukia kaip traukusi.
  • 0

#4 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2013 sausio 15 - 23:00

nu kaip ropuoja, kai nuspaudi ekrane snaige užsidega bet kaip traukia kaip traukusi.

Tai gal tada kazkas negerai, 406 yjungus sia funkcija tai auto is vietos letai pradeda vaziuoti, gali spausti gaza iki dugno apsukos daugiau 2000 k. nepakyla, jau kaip issibegeja tai tada normaliai, man atrodo si funkcija kad slidziame kelyje pradedant vaziuoti ratai nebugsuotu
  • 0

#5 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 sausio 16 - 08:07

Pataisysiu, jei ijungta SNAIGE, tada automatas pradeda vaziuoti is TRECIOS pavaros. Zinoma priklauso nuo dezes tipo, gali buti jog ir nuo antros, bet dazniausiai pasitaikantis variantas nuo 3. Traukti ji ir turi traukti, bet tik is vietos daugiau kaukia nei vaziuoja ;] Jei nieko nepasikeicia, reiskiasi kazkas su smegenelemis negerai dezes, bet jei deze dirba GERAI, tai nesuk sau kiausiniu, nes paskui atrasi beda kurios nenorejai ieskoti :)

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2013 sausio 16 - 08:07

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#6 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2013 sausio 16 - 16:26

Pataisysiu, jei ijungta SNAIGE, tada automatas pradeda vaziuoti is TRECIOS pavaros. Zinoma priklauso nuo dezes tipo, gali buti jog ir nuo antros, bet dazniausiai pasitaikantis variantas nuo 3. Traukti ji ir turi traukti, bet tik is vietos daugiau kaukia nei vaziuoja ;] Jei nieko nepasikeicia, reiskiasi kazkas su smegenelemis negerai dezes, bet jei deze dirba GERAI, tai nesuk sau kiausiniu, nes paskui atrasi beda kurios nenorejai ieskoti :)

blyn prieš pora metu rašiau kad mano automats ijungus snaige važiuoja nuo trečios pavaros ,tai keli veikėjai rėkė ,kad pas mane jis sugedes,bet man jis vaziavo tvarkingai ir gliuku negaudė.bandysiu surast tema..........
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#7 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 sausio 16 - 22:07

blyn prieš pora metu rašiau kad mano automats ijungus snaige važiuoja nuo trečios pavaros ,tai keli veikėjai rėkė ,kad pas mane jis sugedes,bet man jis vaziavo tvarkingai ir gliuku negaudė.bandysiu surast tema..........

Gali buti, kad as kazkada ir sakiau :shy: , jog nuo 2-os, bet mano po to ir sugedo automatas senojo 607 iki galo... :) Jam ten smegeneles isvarvejusios buvo, todel nuo antros pradedavo. Paskui daug ir ilgai krapsciausi prie dezes, ieskojau info, suzinojau visa jos veikimo principa nuo a iki z, tai tikrai galiu dabar pasakyti jog vaziuoja is trecios ;]
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#8 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2013 sausio 17 - 08:26

zmonos ex mondeo avtamatas ziemos rezimu pradedavo judet 3 pavara., dabartinis 4hp20 pugas irgi 3 pavara :ax: bet juda kaip vezlys su ta trecia pavara jei gerai neuzmyzini.

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2013 sausio 17 - 08:27

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0