Peršokti prie turinio


Nuotrauka

AleksandrasD Peugeot 406 coupe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 33

#1 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 sausio 15 - 22:31

Sveiki klubiečiai,

Nutariau ir aš pristatyti savo pirmąjį liūtą. O viskas prasidėjo nuo to, kai buvau 15 metų ir varvinau seilę į savo pažįstamo kupą... Nuo tada sau pasisakiau, jog būtinai tokį ir turėsiu. Ir tai nutiko 2012m balandį. Nusipirkau savo pirmąjį automobilį. 2.0l 99kW 99m. Esu moksleivis todėl tikrai man jos kolkas užtenka.

Kol išsilaikiau teises pežukas stovėjo garaže ir po biški buvo remontuojamas. Iš pradžių reikėjo pakeisti komutatorių stabdžių diskus ir dar keletą dalykų.. Daugiau kaip ir nieko rimto nebuvo. Išsilaikius teises, pirmus mėnėsius buvau neišskiriamas su savo naująją meile... :)

Kai pirkau, mažytei buvo brauktas slenkstis ir nemažai kitų išorės defektu tai susitaupęs pingųų nulekiau nusidažyti.

I liūtą yra įdėtos dujos Vialle firmos, jos tikrai patikimos, buvo tik vienas purkštukas sugedęs, tai teko į Mažeikius lėkti.

Šiuo metu reiktų pakeisti laisvos eigos varikliuką, teiravaus meistrų sakė nėra brangus. Dar reiktų įsigyti naujus ratlankius vasarai arba bent ratlankiu dangtelius, tačiau jie yra deficitas, bei užsitamsinti langus... :)

Esu labai laimingas savo pirkiniu, nes tai yra automobilis apie kurį svajojau 3 metus. Ir dar po kolkas neteko gailėtis ir susidurti su rimtesnėm bėdom. :)



Nuotraukos tik kelios :)

http://imageshack.us...7668515135.jpg/

Ačiū už dėmėsį ! :beer:
  • 0

#2 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2013 sausio 16 - 00:46

Sveikas atvykęs! O tai kokius tu čia langus tamsint žadi? Galinį ir galinius šoninius langiukus? Ar tipo visus šoninius? Kaip žadi išvengt baudų? Dar žiūrėjau žiūrėjau aš tas nuotraukas ir man pasirodė, kad kažkoks šūdas prie bagažinės dangčio prilipęs. Čia tik fotkinant užkrito, ane? Jo šiaip nebus ateity, taip?
  • 0

#3 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2013 sausio 16 - 01:39

Sveikas atvykęs! O tai kokius tu čia langus tamsint žadi? Galinį ir galinius šoninius langiukus? Ar tipo visus šoninius? Kaip žadi išvengt baudų? Dar žiūrėjau žiūrėjau aš tas nuotraukas ir man pasirodė, kad kažkoks šūdas prie bagažinės dangčio prilipęs. Čia tik fotkinant užkrito, ane? Jo šiaip nebus ateity, taip?

kuom tau tas suoliukas ant galo nepatynk? :rolleyes:
Shitas devaisas reikalings kad pagerint oro dinamika. ir kad sukuriant oro srauta nupusti dulkes nuo bagazhines ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#4 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2013 sausio 16 - 01:46

Mhm... Čia dar klausimas ar tas spoileris pagerina, ar pablogina oro dinamiką, nes dėl spoilerių ir sąnaudos didesnės gali būt. Jis gal originalus ir ėjo ant kai kurių 406 coupe modelių? Nu man tai tiesiog negražu. Man labai patinka aptakios, glotnios 406 coupe formos, o tas spoileris mano akimis visą tą švelnumą sugadina savo aštrumu.
  • 0

#5 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 sausio 16 - 07:26

Sveikas atvykęs! O tai kokius tu čia langus tamsint žadi? Galinį ir galinius šoninius langiukus? Ar tipo visus šoninius? Kaip žadi išvengt baudų? Dar žiūrėjau žiūrėjau aš tas nuotraukas ir man pasirodė, kad kažkoks šūdas prie bagažinės dangčio prilipęs. Čia tik fotkinant užkrito, ane? Jo šiaip nebus ateity, taip?

Ačiū. Galinį ir galinius šoninius. Dėl spoilerio ir man iš pradžių buvo šleikškstulys. Bet su laiku apsipratau. Gal kada su laiku ir nebebus jo. Tik kažin ar daug darbo bus jį nuimant.:)
  • 0

#6 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 sausio 16 - 07:32

Mhm... Čia dar klausimas ar tas spoileris pagerina, ar pablogina oro dinamiką, nes dėl spoilerių ir sąnaudos didesnės gali būt. Jis gal originalus ir ėjo ant kai kurių 406 coupe modelių? Nu man tai tiesiog negražu. Man labai patinka aptakios, glotnios 406 coupe formos, o tas spoileris mano akimis visą tą švelnumą sugadina savo aštrumu.

Del oro dinamikos tai nežinau. O kuro sanaudomis ir taip nesiskundziu. Nėra didelės labai. Ateity bus matyt ar liūto rūra taps glotni be spoilerio ar liks sugadinta aštrumo :)
  • 0

#7 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2013 sausio 16 - 08:22

sveikinu :good: spoileris svarbu ne per didelis., normos ribose :) imesk foto is galo bus labiau matyt tik nelabai kaip man tos nikeliuotos juosteles buferio grotelese :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#8 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 sausio 16 - 08:25

As manau jog spoileris ant peugeot 406 PININFARINA sedevro tikrai netinka. Ir tos nikeliuotos juosteles taip pat. Sitas automobiliukas man tikrai patinka, o ir spalva tikrai ypatinga, automobilis atrodo naujau su ta spalva. Del, galiniu tamsinimo, tikrai neverta, is tikro naudos nulis, griozio taip pat, nes dar kai buna 4-duriam kai uztamsina, tai nors efektas, o sicia ta fortke gale... Negadink geriau masinos, verciau uz tuos pinigus nuspirk Meguiars kosmetikos, atpoliruok kebula, uzdek pora sluoksniu vasko. Dangteliu yra pirkti nauju, aisku sumokesi uz juos nemazai, tad verciau vasarai pasieskoti kitu disku. Saugok, mylek ir tausok, tada ir tave pezhukas myles ir nereikes pakeleje su trosu laukti atvykstancio draugo :) P.S. is kokio lietuvos krasto esi?

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2013 sausio 16 - 08:26

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#9 WoloF

WoloF
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 97
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.2Hdi

Parašyta 2013 sausio 16 - 09:35

Visiskai sutinku su Laimono nuomone :good: Tavo vietoje ir spoileri ir tas juosteles lupciau salin. O vasarai geriau pasitaupyk pinigu ir nusipirksi normalius ratlankius.
Kazkada norejau vat va tokio "suduko" ant bagazines, jis kazkiek paastrina ta bagazines bukuma , bet ir taip , dabar ziuriu kad nelabai man jis ,matyt senstu :ax:
Posted Image
  • 0

#10 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 sausio 16 - 09:43

Visiskai sutinku su Laimono nuomone  :good: Tavo vietoje ir spoileri ir tas juosteles lupciau salin. O vasarai geriau pasitaupyk pinigu ir nusipirksi normalius ratlankius.
Kazkada norejau vat va tokio "suduko" ant bagazines, jis kazkiek paastrina ta bagazines bukuma , bet ir taip , dabar ziuriu kad nelabai man jis ,matyt senstu  :ax:

fuuu, negražu. :/ ir šiaip tokiam kupui spoileris... Nu nebent tiurlingu užsiit, dedant slenksčius, keičiant buferius... Bet tai tada išvis šlykštu net žiūrėt. Šita mašina stock geriausiai atrodo. Ką galima derint tai spalvas, ratlankius. Šiaip graži spalva dabar. o langus tamsint... Kaip kažkas sakė kupui nėra reikalo. Nebent visus. Tada tikrai gražiai atrodytų.

Šį pranešimą redagavo sanis: 2013 sausio 16 - 09:43

  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#11 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 sausio 16 - 14:21

Ačiū už nuomones, dėl spoilerio ateities bus dar matyt, galbut šalinsiu, o gal ir paliksiu. Vis tiek biški darbo bus ir kaina susidarys. O būsimas studentas esu tai pinigai bus skaičiuojami :D :) Dėl tų juostelių tai kažkaip nemaišo man :D Nuotraukos iš galo gal savaitgalį ikelsiu. Aš esu iš Šiaulių :)
  • 0

#12 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2013 sausio 16 - 18:25

Spoileris spoileriu. Liks skylės bagažinėj. Bet tos priekinės juostelės :dntknw: Tikrai nereik ,lengvai nusiima ir atrodys žymiai gyviau... Nes dabar primena kaimo audi c4, tie mėgėjai tokių juostelių prisidėti...
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#13 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 sausio 16 - 20:03

Spoileris spoileriu. Liks skylės bagažinėj. Bet tos priekinės juostelės :dntknw: Tikrai nereik ,lengvai nusiima ir atrodys žymiai gyviau... Nes dabar primena kaimo audi c4, tie mėgėjai tokių juostelių prisidėti...

Juosteles bus nuimtos per artimiausia menesi :D
  • 0

#14 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 sausio 24 - 20:57

Juosteles bus nuimtos per artimiausia menesi :D

Cia va biski is galo fotkinta vasara, jei kam idomu del spoilerio. Gal savatgali iseis nauju nuotrauku pasidaryti :) P.S. Juosteles nuluptos :D

http://imageshack.us...3/peugeotp.jpg/
  • 0

#15 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2013 sausio 25 - 08:41

Cia va biski is galo fotkinta vasara, jei kam idomu del spoilerio. Gal savatgali iseis nauju nuotrauku pasidaryti :) P.S. Juosteles nuluptos :D

http://imageshack.us...3/peugeotp.jpg/

Posted Image

sakyciau kad dar normoj tikrai ziurisi tas spoileris :beer:
spalva liuxsine :wub: :good:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#16 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 sausio 25 - 14:24

Cia va biski is galo fotkinta vasara, jei kam idomu del spoilerio. Gal savatgali iseis nauju nuotrauku pasidaryti :) P.S. Juosteles nuluptos :D

http://imageshack.us...3/peugeotp.jpg/

Posted Image

sakyciau kad dar normoj tikrai ziurisi tas spoileris :beer:
spalva liuxsine :wub: :good:

Ačiū :beer: B)
  • 0

#17 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2013 sausio 25 - 15:19

Neišsišoka per daug tas suoliukas, viskas normoj, o jei ir vairuotojas dar labai jaunas tai tas simbolinis sportiškumas nieko blogo. Ratukus tik reik tvarkyti, juodink, plauk ir dangtelius susirask.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#18 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 sausio 25 - 20:43

Neišsišoka per daug tas suoliukas, viskas normoj, o jei ir vairuotojas dar labai jaunas tai tas simbolinis sportiškumas nieko blogo. Ratukus tik reik tvarkyti, juodink, plauk ir dangtelius susirask.

Vairuotojas jaunas 18 metu :) Dangteliu vis ieskau ir niekas nesiruosia parduoti. Peugeot centre 80lt uz viena praso.. Jei kas parduodat pigiau imu :D
  • 0

#19 Simas306

Simas306
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 297
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:BMW e36/5 323Ti

Parašyta 2013 sausio 25 - 21:47

Spalva graži :) spoileris grožio neprideda , bet nėra nieko ir baisaus :) Va tik mano galva orginalūs ratlankiai visai nedera šitiem 406
  • 0

1997 BMW e36/5 323Ti 3l 215KW 325Nm project

2003 MB W211 E500 Avantgarde 5l 225kw 460Nm daily

 

Ex 1993 MB W124 200E 2l
Ex 1997 Honda civic 1,5
EX 2000 Peugeot 306 Gti-6 474095.png


When in doubt, when in fear, drop a gear & disappear!


#20 AleksandrasD

AleksandrasD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 22
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe

Parašyta 2013 sausio 27 - 13:17

Foto galerijos papildymas: Nuluptos chromines juosteles bei fotkinta is galo kaip ir zadejau del to suoliuko :)
http://imageshack.us...1271113463.jpg/
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0