Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Ar statote savo pežus invalidams skirtose vietose?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 319

Apklausa: Ar statote savo pežus invalidams skirtose vietose? (399 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar statote savo pežus invalidams skirtose vietose?

  1. Niekada nestatau... (314 balsai(-ų) [82.85%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 82.85%

  2. Kai nėra laisvų vietų - pastatau... (41 balsai(-ų) [10.82%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 10.82%

  3. Esu dvasios ubagas ir sielos invalidas - man galima... (21 balsai(-ų) [5.54%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 5.54%

  4. Esu pasidaręs invalido ženklą - todėl statau nuolat... (3 balsai(-ų) [0.79%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 0.79%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#181 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 27 - 20:11

Nu i naxren kas perdo isidirbinejimai. As asmeniskai net kelis kart esu siaip masinai i priekini sparna gerai ispyres vien delto kad stovejo naglai pastatyta ir net pesciuju saligatviu nebuvo imanoma praeiti.

Teisiskai si masina neturetu buti ant saligatvo. taigi as galiu ant jos uzlipti ir pereiti ir man niekas nieko negali sakyti, nes jos taip neturetu buti. ir jei mentus iskviestu jie irig ne mane manau baustu o vairuotoja.
PS: Neigaliesiams patarciau safsiem. mato stovint masina savo skirtuose vietose, kurios neturetu cia teisiskai buti(taip pat kaip girtu vairuotoju galtvej). ir spardyciau vietoj ju lempas ar dar ka nors. Manau greit praeitu noras jiems masinas statyt ten kur nereikia. :mad: Pats pazystu keleta neigaliuju ir zinau kaip jiems sunku ir nepatogu vaikscioji didelius atstumus ir pan. Imkites gedos blyn.

PSS: nebeturiu ka pridurt

-_-

spardytum, perliptum - aki prisidenk viena, bo sapnuoji jau. Ispardytum kokiam CLS lempa - vergautum paskui kol atidirbtum ir guzais dar susirgtum. As ne uz masinu statyma invalidu vietose - gyvename teisineje valstybeje, o ne laukiniuose vakaruose, jeigu ka, todel atsakomybe yra ne tik uz KET nesilaikyma, bet ir uz tycini svetimo turto niokojima.
  • 0

#182 Svečias_ULUMULU_*

Svečias_ULUMULU_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 28 - 14:04

Nu i naxren kas perdo isidirbinejimai. As asmeniskai net kelis kart esu siaip masinai i priekini sparna gerai ispyres vien delto kad stovejo naglai pastatyta ir net pesciuju saligatviu nebuvo imanoma praeiti.

Teisiskai si masina neturetu buti ant saligatvo. taigi as galiu ant jos uzlipti ir pereiti ir man niekas nieko negali sakyti, nes jos taip neturetu buti. ir jei mentus iskviestu jie irig ne mane manau baustu o vairuotoja.
PS: Neigaliesiams patarciau safsiem. mato stovint masina savo skirtuose vietose, kurios neturetu cia teisiskai buti(taip pat kaip girtu vairuotoju galtvej). ir spardyciau vietoj ju lempas ar dar ka nors. Manau greit praeitu noras jiems masinas statyt ten kur nereikia.  :mad:  Pats pazystu keleta neigaliuju ir zinau kaip jiems sunku ir nepatogu vaikscioji didelius atstumus ir pan. Imkites gedos blyn.

PSS: nebeturiu ka pridurt

-_-

spardytum, perliptum - aki prisidenk viena, bo sapnuoji jau. Ispardytum kokiam CLS lempa - vergautum paskui kol atidirbtum ir guzais dar susirgtum. As ne uz masinu statyma invalidu vietose - gyvename teisineje valstybeje, o ne laukiniuose vakaruose, jeigu ka, todel atsakomybe yra ne tik uz KET nesilaikyma, bet ir uz tycini svetimo turto niokojima.

Guzais tikrai nesusirkciau cia faktas. Nesu statistinis lietuvis, kuris primena distrofika ar mozuolio augintoja, aisku yra ir padoriu. Jau daugybe metu stangas lauzau. Todel save apginti moku, beto savo teises taipogi. !!!

PS: Klaipedoj prie akropolio i invalidu vieta stovejo masina (aisku ne invalido). Kazkoks gerieties sugebejo, pro galines dureles su savo masina prabruzint. Spek ka mentai pasake. SITOS MASINOS CIA NETUREJO PONAS BUTI. TODEL JUS I ESATE PATS KALTAS. IR DA BAUDOS ISRASE. CIA KAIP IR GIRTAM VAZIUOTI IR BUTI AVARIJOJ NEKALTAM. BET KADANGI TAVES CIA NETUREJO BUTI, TU ESI KALTAS.

tai taip...
  • 0

#183 Svečias_Mazulis_*

Svečias_Mazulis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 28 - 14:33

nestatau...
  • 0

#184 GeRieTiS

GeRieTiS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 360
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 Break Premium 2,0 16V 100kW, automac.

Parašyta 2008 sausio 28 - 14:51

...ir guzais dar susirgtum...

:lol: :D :lol: :D :lol: :beer: :lol:

...bl susizvengiau garsiai. Ziuri dabar i mane kabinetas kaip i eziuka :ph34r:

Šį pranešimą redagavo GeRieTiS: 2008 sausio 28 - 14:51

  • 0

#185 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 28 - 22:54

Nu i naxren kas perdo isidirbinejimai. As asmeniskai net kelis kart esu siaip masinai i priekini sparna gerai ispyres vien delto kad stovejo naglai pastatyta ir net pesciuju saligatviu nebuvo imanoma praeiti.

Teisiskai si masina neturetu buti ant saligatvo. taigi as galiu ant jos uzlipti ir pereiti ir man niekas nieko negali sakyti, nes jos taip neturetu buti. ir jei mentus iskviestu jie irig ne mane manau baustu o vairuotoja.
PS: Neigaliesiams patarciau safsiem. mato stovint masina savo skirtuose vietose, kurios neturetu cia teisiskai buti(taip pat kaip girtu vairuotoju galtvej). ir spardyciau vietoj ju lempas ar dar ka nors. Manau greit praeitu noras jiems masinas statyt ten kur nereikia.  :mad:  Pats pazystu keleta neigaliuju ir zinau kaip jiems sunku ir nepatogu vaikscioji didelius atstumus ir pan. Imkites gedos blyn.

PSS: nebeturiu ka pridurt

-_-

spardytum, perliptum - aki prisidenk viena, bo sapnuoji jau. Ispardytum kokiam CLS lempa - vergautum paskui kol atidirbtum ir guzais dar susirgtum. As ne uz masinu statyma invalidu vietose - gyvename teisineje valstybeje, o ne laukiniuose vakaruose, jeigu ka, todel atsakomybe yra ne tik uz KET nesilaikyma, bet ir uz tycini svetimo turto niokojima.

Guzais tikrai nesusirkciau cia faktas. Nesu statistinis lietuvis, kuris primena distrofika ar mozuolio augintoja, aisku yra ir padoriu. Jau daugybe metu stangas lauzau. Todel save apginti moku, beto savo teises taipogi. !!!

PS: Klaipedoj prie akropolio i invalidu vieta stovejo masina (aisku ne invalido). Kazkoks gerieties sugebejo, pro galines dureles su savo masina prabruzint. Spek ka mentai pasake. SITOS MASINOS CIA NETUREJO PONAS BUTI. TODEL JUS I ESATE PATS KALTAS. IR DA BAUDOS ISRASE. CIA KAIP IR GIRTAM VAZIUOTI IR BUTI AVARIJOJ NEKALTAM. BET KADANGI TAVES CIA NETUREJO BUTI, TU ESI KALTAS.

tai taip...

Policija nera galutine instancija - galima sakyti, kad policija yra kaip pardavimu automatas - viska daro standartiskai. Viska, ka jie daro standartiskai (ir kartais nevisai pagal istatymus), galima gincyti teisme. Beje, teisme galioja jau na ne vien KET ir siauras ju supratimas ar klaidingas interpretavimas, bet istatymu visuma. Neretas atvejis, kad policija kaip atsakovas teismuose pralaimi. As uz istatymu laikymasi, bet visais atvejais. Akis uz danti principas teisineje valstybeje neturi galioti.
  • 0

#186 Svečias_Andragogas_*

Svečias_Andragogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 29 - 12:08

nesu neigalus, todel Jiems skirtas vietas ir palieku Jiems. nervina mane tokie "invalidai" su Mersais, BMW, Lexus. :mad: Geros tos musu neigaliuju pasalpos tikriausiai. Geriau paeisiu nors ir 100 m, bet mano sazine bus svari, o dabar kai ant Liutuko uzpakaliuko puikuojasi Peugeot-klubo lipalas, tai tuo labiau nestatysiu (nors ne karto nesu states), nes tai pazemintu ne tik mane, bet ir kluba. :mellow:
  • 0

#187 Svečias_TOMoshiukAS_*

Svečias_TOMoshiukAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 02 - 20:45

Statyciau, nes turiu tam teise (judu vezimeliu), bet deje dazniausiai tos vietos uzimtos, tas pradejo uzknist (ne karta esu buves apsauktas blondiniu, kurios nesupranta, kad negali ten statyt). Tenka is aiksteles galo vaziuot :huh: o geriausiai kai gauni pasistatyt i tau skirta vieta, o grizes randi proto invalida pasistacius salia taip kad vezimas nebetelpa pravaziuot :mad:
  • 0

#188 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 02 - 23:21

Statyciau, nes turiu tam teise (judu vezimeliu), bet deje dazniausiai tos vietos uzimtos, tas pradejo uzknist (ne karta esu buves apsauktas blondiniu, kurios nesupranta, kad negali ten statyt). Tenka is aiksteles galo vaziuot  :huh:  o geriausiai kai gauni pasistatyt i tau skirta vieta, o grizes randi proto invalida pasistacius salia taip kad vezimas nebetelpa pravaziuot  :mad:

Užjaučiu ir suprantu. <_<
Kaune prie Hyper Maximos vienas daunas ant savo MB 124 galinės palangės įsigudrino tokį kartoninį suklijuotą trikampiu ženklą pasidėt. Na, reikia - pasistatai, išvažiuoji - nuimi. Prieky to ženklo nėr. Dėžė - mechaninė. Gudrus. Bet vistiek daunas. Būdamas mentu, tokį nurūryčiau dvigubai (parkavimas + klastojimas).... :mad:

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2008 vasario 03 - 13:40

  • 0
... labai piktas diedas...

#189 Svečias_TOMoshiukAS_*

Svečias_TOMoshiukAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 02 - 23:34

Užjaučiu ir suprantu. <_<
Kaune prie Hyper Maximos vienas daunas ant savo MB 124 galinės palangės įsigudrino tokį kartoninį suklijuotą trikampiu ženklą pasidėt. Na, reikia - pasistatai, išvažiuoji - nuimi. Prieky to ženglo nėr. Dėžė - mechaninė. Gudrus. Bet vistiek daunas. Būdamas mentu, tokį nurūryčiau dvigubai (parkavimas + klastojimas).... :mad:

Oj tokiu kurie zenkla pasideda pries islipant jau ne viena maciau :(
  • 0

#190 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2008 vasario 03 - 02:56

...dabar kai ant Liutuko uzpakaliuko puikuojasi Peugeot-klubo lipalas, tai tuo labiau nestatysiu (nors ne karto nesu states), nes tai pazemintu ne tik mane, bet ir kluba. :mellow:

sitagi,
noreciau visiems paskyti, kad ant mano uzpakaliuko lipduko tikrai nera ^_^

soris nesusilaikiau :blush:
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#191 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2008 vasario 03 - 13:28

noreciau visiems paskyti, kad ant mano uzpakaliuko lipduko tikrai nera ^_^

...teks įrodyt... :)~
Žmonės šiaip sau nekalba... :D
  • 0
... labai piktas diedas...

#192 Svečias_Andragogas_*

Svečias_Andragogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 04 - 09:59

Na, pajuryj klastotoju neteko matyt... bet kaip jau pries tai rasiau, tai neigalus pas mus tiesiog milijonieriai...
  • 0

#193 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2008 vasario 04 - 12:04

Na, pajuryj klastotoju neteko matyt... bet kaip jau pries tai rasiau, tai neigalus pas mus tiesiog milijonieriai...

turi galvoj klubiečių? Tokių ir man neteko matyt, bet šiaip tai jų pilna - nuvažiuok prie bet kokio PC ir ten pamatysi kiek "neįgaliųjų".
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#194 Svečias_Andragogas_*

Svečias_Andragogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 04 - 12:45

turi galvoj klubiečių? Tokių ir man neteko matyt, bet šiaip tai jų pilna - nuvažiuok prie bet kokio PC ir ten pamatysi kiek "neįgaliųjų".

Taip, ir jie vazineja ne siaip su automobiliais, o Mercedes, BMW, Lexus ir t.t. Geros pasalpos ane?
  • 0

#195 Argus

Argus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 310
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 306 xt

Parašyta 2008 vasario 04 - 13:01

AŠ kai netingiu ir mentams paskambinu ką truputį patikrintų ar tikrai fizinis invalidas
  • 0
Artimiausias kelias į vyro širdį - skalpeliu per krūtinės ląstą.

#196 Svečias_Andragogas_*

Svečias_Andragogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 04 - 13:17

blin, kazkur turejau uzsirases e-mail`a i kuri reikia siusti foto, kuriose matosi "neigalus", zenklas ir masinos numeriai...
  • 0

#197 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 vasario 05 - 14:51

blin, kazkur turejau uzsirases e-mail`a i kuri reikia siusti foto, kuriose matosi "neigalus", zenklas ir masinos numeriai...

AHA
Jei rasi - SIUSK !!!
Kas zino VLN RIMI Zirmunu 64, nors ir kas valanda galima fotkes daryt - siust.
Bet kuo daugiau zmones tobuleja, tuo invalidai su geresnem masinom pradeda vazinet...
tai Crysler Voyadger, tai Landrover, MB (SEL 500) nu ir t.t.
Nu siaip si sarasa galima butu testi be "galo" ;) be krasto :)
Siaip tai bendras siulymas VMPK priimti kartu su naujom taisyklem (nu siuo metu jau tik papildyti) grieztesnes sankcijas uz toki statyma.
Nors pats ir nesusiduriau (kolkas) su sia beda, bet kartais, net sirdi "suima" kai pamatai koki jauna zmogeli - o jau vezimelyje ;( GRAUDU

Beje atsakius i uzduota kl - NIEKADA !!!
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#198 Svečias_Andragogas_*

Svečias_Andragogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 06 - 09:53

Klaipedoj prie BIG PC yra didziausia neigaliuju stovejimo aikstele, kurioje nuolat gali pamatyti begales "neigaliuju". net keleta kartu esu mates automobili su diplomatiniais numeriais, nuolat stovi ir P206, bet lygtais ne klubietis. ir daug kitu automobiliu, kuriu kaina virsyja 80 000 Lt. prie sio prekybos centro situacija baisiausia, nors aikstele - palyginus su PC dydziu - milziniska, visada pilna laisvu vietu, bet ne, "invalidams" (juos reikia vadinti ne neigaliaisiais, o invalidais) reikia pasistatyti auto, ten kur skirta neigaliesiems... tai vat... pastovekit su fotiku prie BIG PC, tai policininkai tikriausiai skolingi neliks. :D
  • 0

#199 Pugas_605

Pugas_605
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.935
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:5008 1,5, 96 kW GT line, Peugeot 807hdi2.0 100kW + 406 2.0 hdi 80 kW :)~

Parašyta 2008 vasario 06 - 10:07

Manyciau, turint laiko galima butu begales fotkiu pridaryt ir ne tik prie pagrindiniu PC. Tokia pati situacija yra manau prie kiekvienos parduotuves..... O priemone sakyciau tik viena .. Per klizma :P T.Y. tuo rimciau turetu uzsiimti policija, tiek viesoji, tiek keliu, tiek ir eismo prieziuros. O baudos, manyciau uz toki dalyka palyginus mazos ka manot ?
  • 0

Neverta verkti, kad praejo vaikyste...
Senatveje vel suvaikesime !

GEOCACHING

My Webpage

5008 =1,5 hdi = 96 kW = fuel_icon_2_4602.png

EX 807 =2.0 hdi = 100kW =fuel_icon_2_4309.png

406 =2.0 hdi = 80 kW = fuel_icon_2_3794.png

EX 806 = 2.1 hdi = 80 kW   fuel_icon_2_2100.png


#200 Svečias_Andragogas_*

Svečias_Andragogas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 vasario 06 - 11:17

na, siaip uz toki nusizengima baudos tikrai mazos. juk tiem zmonem ir taip nepyragai(bet daugelis ju, nepraranda gyvenimo dziaugsmo), o dar cia "invalidu" pilna. uz tokius dalykus reikia labai grieztai baust.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0