Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Prekio remontas 406c


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#21 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2013 kovo 17 - 22:24


Ne nu jimmy baik nesamones cia rasyt.........mano pusbrolis dirba su kebulais...

Sorry, aš kėbulus tik iš toli mačiau... :dntknw:

Na jau nesusilaikiau, pas tave darytas fordas, tos vietos kur buvo tvarkytos, po puses metu pradejo rudyt kaip velnias, tai kaip cia tada suprast :hmm:

Mano a.a. tėvukui garantijos onkologai irgi nedavė...

Na cia pasakymas kaip neturi ka atsakyt, ok kas buvo tas buvo baigiam barnius
  • 0

#22 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2013 kovo 18 - 17:36


Ne nu jimmy baik nesamones cia rasyt.........mano pusbrolis dirba su kebulais...

Sorry, aš kėbulus tik iš toli mačiau... :dntknw:

Na jau nesusilaikiau, pas tave darytas fordas, tos vietos kur buvo tvarkytos, po puses metu pradejo rudyt kaip velnias, tai kaip cia tada suprast :hmm:

Mano a.a. tėvukui garantijos onkologai irgi nedavė...

Na cia pasakymas kaip neturi ka atsakyt, ok kas buvo tas buvo baigiam barnius

Pala, kodėl nepatiko pasakymas? Garantiją nuo rūdžių nustatytą laiką duoda tik gamintojas NAUJAM automobiliui. Jei nuvarai dažytojui seną triperį ir tau jis duoda kažkokias garantijas, jis - melagis per visą pilvą. Kaip aš jas galiu duot, jei rūdys it vėžys išplitęs per vidines ertmes? Čia kaip tos metastazės...
O ar tavo pusbratanas gali duoti garantijas, kad jo atitampyti lonžeronai atitiks gamintojo numatytas saugumo žvaigždutes?
Aš nekeliu barnių, tik bandau įrodyti daugumai žinomas tiesas...

Šį pranešimą redagavo Jimmy: 2013 kovo 18 - 18:05

  • 0
... labai piktas diedas...

#23 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2013 kovo 19 - 09:21

visiem norintiem remontuoti automobili kurio saugumo konstrukcija pazeista...paziurekit ir apsispreskit..


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#24 canyon

canyon
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 56
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:peugeot 607 2.2hdi 2002m.

Parašyta 2013 kovo 19 - 09:31

visiem norintiem remontuoti automobili kurio saugumo konstrukcija pazeista...paziurekit ir apsispreskit..

nesamone :fool:
  • 0

#25 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2013 kovo 19 - 10:33

visiem norintiem remontuoti automobili kurio saugumo konstrukcija pazeista...paziurekit ir apsispreskit..

nesamone :fool:

Argumentuok pries tai sakydamas...ne vienus metus dirbu su automobiliais, esu bauges inzinerija ir zinau kaip kinta metalo savybes ji gniuzdant ir paskui atitiesinant, kaitinant ir virinant...zinau ir teoriskai ir praktiskai...aisku istrauka is komercines laidos, gal kiek ir prideta prieskoniu, bet automobilis pervirintais/atitampytais lanzeronais yra daug zemesneje saugumo klaseje, nei toks pats automobilis su nepaliesta gamykline konstrukcija...autogamintojai ne be reikalo isleidzia kruvas pinigu kebulu projektavimui ir konstrukcijos tobulinumui, bei saugumo didinimui..ne ant durniaus lanzeronuose yra gniuzdymo taskai ir ne bet kaip jie isdestyti, kad viska padaryti teisingai reikalingi tikslus inzineriniai skaiciavimai, idomu tie zmogai, kur atitempineja ir virina lanzeronus bent jau zino kas tai yra medziagu atsparumas..
as neturiu nieko pries automobiliu remotavima, nieko pries absoliuciai kontuzytu lavonu prikelinejima(pats dar ne tokiu kaip temos autores esu prikeles), darykit, kelkit jeigu norit, tik bukit susipazine su galimomis pasekmemis...kad paskui kai masina pasidalins i kelias dalis neskytumet pezo ga*no(kaltas gamintojas)..:)
  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#26 viliuxx

viliuxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Automobilis:607 2.2HDi 2002m

Parašyta 2013 kovo 19 - 10:46

visiem norintiem remontuoti automobili kurio saugumo konstrukcija pazeista...paziurekit ir apsispreskit..

nesamone :fool:

Pritariu
  • 0

#27 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2013 kovo 19 - 11:04

Temos autore, Renata, nutare remontuoti šį automobilį vardan ypač retos visiškai pilnos kompelktacijos... įdomu kas iš to išeis :)
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#28 Beezy

Beezy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 26
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT line

Parašyta 2013 kovo 19 - 15:35

Temos autore, Renata,

nutare remontuoti šį automobilį vardan ypač retos visiškai pilnos kompelktacijos... įdomu kas iš to išeis :)

Tik prašau jau nekalbėti čia nesąmonių :) Niekas dar nėra nutarta, o tu čia kategoriškai skelbi ką nutariau.
Visų pirma automobilis ne tiek nukentėjo ant kiek atrodo, jokia važiuoklė nenukentėjo, stoikės nepaėjo, viskas gražiai veikia ir atsidaro. Na buvo ji jau sumalta, atstatė, o kiek dar tokių Lietuvos keliais važinėja? Kas antra. Didžiausia dalis iš užsienio daužtų mašinų vežama čionais ir tvarkoma. Kur garantijos, kad sekanti, kurią nupirksiu (tarkim tą patį pūgą) nebus vėl gi daužta kažkur? Vakar mačiu kėbulistų darbus, tikrai gerų kėbulistų, neatskirsi kur daužta o kur ne, visos siūlės užslėptos. O naujos mašinos tikrai neįpirksiu. Savąją prižiūrėjau, visi tepalai, diržai keisti, dujos nuostabiai sureguliuotos, viskas tiesiog tobula, komplektacija nėra svarbiausias akcentas, aš tenorėjau, kad būtų borto kompas (o ne tas mažas ekraniukas) ir automatas, viskas.

Šį pranešimą redagavo Beezy: 2013 kovo 19 - 15:42

  • 0

#29 Beezy

Beezy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 26
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT line

Parašyta 2013 kovo 19 - 15:42

Draudimas gerai paskačiavo, ką darysiu, nežinau, o pirkt kitą pūgą už 8 tūkstančius ir manyt, kad jis bus TIKRAI tvarkingas ir į jį pinigų kišt nereikės, yra tikrai juokinga :D kaip čia kažkas ir sakė, kad visi jie tokių metų jau kažkur paskraidė. Taip kad, ačiū už visų įvairius patarimus ir nuomones :)
  • 0

#30 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2013 kovo 19 - 17:41

...
Taip kad, ačiū už visų įvairius patarimus ir nuomones :)

Nėr už ką. Tai tebuvo pareiga perspėt.
Saugaus važiavimo.... :wh:
  • 0
... labai piktas diedas...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0