Jump to content


Photo

406 sedano barskejimas gale


  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#1 ZUBAS

ZUBAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 40
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Posted 2013 March 21 - 17:38

Sveiki, gal kas turejot panasia problema kai kazkas gale dungsi kai vaziuoji net per mazas duobutes ar taip nelygiu keliu, kazkas baladojasi bet ne pakaboje, tikrono servise nieko nerado nebent liko amortizatoriai. KIek girdejau daugumai tokiu pezu keistdavo pakaba amortizatorius ir nieko tas pats liko bildeti. Tai pat bamperis ir posparniai tvirtai nesilaiko kol salta negaliu pabandyt sutvirtinti, bet ar gali but kad kazkiek juda posparnis ir bamperis kad sukelti tokius garsus. Ar gali amortizatorius nuo smulkiu duobyciu ar kelio nelygumu vos vos dunkset gal ten kokios dar gumos yra. Nusibodo tas dunksejimas, o puse masinos keist ir be reikalo nesinoris Dekui uz atsakymus.
  • 0
Norejau kaip geriau, gavosi kaip visada... :)

#2 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • posts 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Posted 2013 March 21 - 17:51

Gal verta pasižiūrėti, ar pritvirtintas atsarginis ratas? T.p. po sėdynėmis gali būti saugos diržo laikiklis bilduku virtęs, dar gali būti kokie nors sailentblokai parėję ir serviso meistrai neatsakingai patikrinę. Dar gali būti rankinio kaladėlės palaidos, jeigu jau buriant iš kavos tirščių, kas galėtų būti . Posparniai tokio duslaus ar pan. garso tikrai nesudaro. Galima pasižiūrėti, ar pačios galinės sėdynės prisuktos. Jeigu blogai/neprisuktos, vvisai gali jos barškėti.

Edited by Silogizmo, 2013 March 21 - 17:53.

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#3 ZUBAS

ZUBAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 40
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Posted 2013 March 21 - 17:58

sedynes ne, atsarginis ratas ne nes viska islupes buvau. net radau kad oro anga atsisuskus buvau priverziau, visviena. nes siaip judinant galini bamperi ar paspardant jauciasi trenksmai bet lyg ir ne tie. pakaba ziurejo 2 servise tas pat, niekas nejuda nei ka. like amortizatoriai dar gal kas nuslepto arba posparniai su bamperiu sujuda, nebent sena semininkas ar kazkas kazka kazkur gale paliko dovanu ko nematyt. duslintuva ir judinau niekur nesiliecia, kazkiek galejo nuo rankinio troso sujungimu vietoj ir tai uzkisau skudara ir nieko. Nemalonu net kazkam sakyt kad peze kazkas barska, negyvai uzlazdavos
  • 0
Norejau kaip geriau, gavosi kaip visada... :)

#4 Saulix

Saulix
  • Senbuviai
  • posts 267
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Posted 2013 March 21 - 18:10

O amortizatoriai kartais neapaugę ? Pas mane irgi bilda, tai kai ėjau technikinę praleido, bet sakė labai žemėm apaugę, tikriausiai išbėgę jau. Reiktų pasikeisti, nes irgi bilda ištisai
  • 0
Peugeot 406 2.0HDI DW10ATED

#5 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • posts 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Posted 2013 March 21 - 18:17

Mistika su tais bildukais. Kaip šunis blusos, taip liūtus bildukai nesuprantami :lol: p.s. o žmonės tegu lazdavoja kiek nori: Svetimo akyje ir krislą pastebi, o savoj net ir krĖslo nemato :P
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#6 ZUBAS

ZUBAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 40
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Posted 2013 March 21 - 18:17

amortizatoriai nei apauge nei apsitepalave, ir nedunksi lyg butu negyvi.
  • 0
Norejau kaip geriau, gavosi kaip visada... :)

#7 Sawsajnej

Sawsajnej
  • Senbuviai
  • posts 238
  • Automobilis:Peugeot 406 2l hdi

Posted 2013 March 21 - 18:46

mano manymu pasizek traukute, kuri stovi vertikaliai, man buvo panasiai, barskejo lyg metalas i metala dauzytusi, vienam servise nerado, kitam iskart surado, kad ta traukute. jei jau ji, tai keisk iskart abi, patariu is patirties.

Edited by Sawsajnej, 2013 March 21 - 18:46.

  • 0

#8 ZUBAS

ZUBAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 40
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Posted 2013 March 21 - 19:35

kad nesijaucia kad metalas i metala, panasiau lyg kokia tuscia kanistra po bagazine baladotusi ar deze. pabandysiu dar
  • 0
Norejau kaip geriau, gavosi kaip visada... :)

#9 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • posts 1,879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Posted 2013 March 21 - 19:39

Yra tokia tema ir joje visi atsakymai yra.

http://www.peugeot-k...
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#10 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2013 March 21 - 20:46

Man prieš kelis metus irgi buvo bildukas įsimetęs. Viską išklibinau: traukutes, gumas, kaminą ir t.t. O priežastis pasirodė arčiau - galinės sėdynės vienas atlošas buvo atsifiksavęs. Nuo kelio nelygumų gan įkyriai dunksėjo... :doh: Pernai rudeniop vėl kažkas ėmė dunksėt. Tuo metu neturėjau galimybės pats važiuoklės paklibint, nuvariau servisan. Toks apuokas bais pasikėlęs krapštinėjo, tipo - viskas gale gerai, nėr prie ko prisiknist. Pats palindau, ranką kyšt - ogi stabilnyko štangos pagrindinė guma viena pamirus ryškiai. Va tau ir serviso "spicilystai"... :fool:
  • 0
... labai piktas diedas...

#11 Sawsajnej

Sawsajnej
  • Senbuviai
  • posts 238
  • Automobilis:Peugeot 406 2l hdi

Posted 2013 March 21 - 21:29

buna buna, kaip kada tie servisai taip pripjauna grybu, tai tenka eit aiskintis, kol sutvarko kaip reikia :)
  • 0

#12 ZUBAS

ZUBAS
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 40
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Posted 2013 March 21 - 22:18

Sprendziant is visu pasisakymu manau bandysiu paziuret bamperi su posparniais ir manau gali but kad amortizatoriu gumos ar pagalves. nepanasu kad kas pakaboj bildetu, nes jausmas susidaro kaip per visa gala praeina ne vienoje puseje. Nors neatmetu kad bus dar kazkas
  • 0
Norejau kaip geriau, gavosi kaip visada... :)

#13 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • posts 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Posted 2013 March 21 - 23:29

Paspaudinek bagazine taip neblogai, jei dunksi bus plastmasines traukes gatavos, jas labai sunku patikrinti, atrodo geros bet dunksi, man visa gala buvo ispurte ir niekaip nerado, kol pats bagazines nepaspaudinejau ir meistras su ranka uz tos traukes nepaeme. Jau irgi galvojo, kad amortikas dunksi, nors nesenai buvo abu keisti gale, tai sakau negali jie buti, atsisuko viena paspaudonejau gala vistiek bildejo, tai buvo aisku, kad ne amortikai. Pasikeiciau tas traukes ir dingo visi bildesiai :)
  • 0

#14 oblius

oblius
  • Senbuviai
  • posts 58
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 807 2,2hdi 94kw

Posted 2013 March 22 - 00:42

duodu 95% kad bus stabilizatoriaus traukes,as savo 605 kas metus keisdavau.nelaikydavo nifiga

Edited by oblius, 2013 March 22 - 00:44.

  • 0

#15 D77

D77
  • Senbuviai
  • posts 220
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:ex peugeot 406 2.1dt 1997, citroen c3 1,4hdi 2006

Posted 2013 March 22 - 08:23

duodu 95% kad bus stabilizatoriaus traukes,as savo 605 kas metus keisdavau.nelaikydavo nifiga

ir tuo pačiu stabilizatoriaus pačias gumas, kur prie kėbulo tvirtinasi pasitikrink dar kartą rimtai. Ypač dešinę, prie kurios priėjimą trukdo kuro užpylimo šlanga.

Edited by D77, 2013 March 22 - 08:24.

  • 0

ex Peugeot 406 2,1 td; Citroen C3 2006 1,4 hdi; Citroen C5 2011 2,0 hdi


#16 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • posts 1,115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Posted 2013 March 22 - 09:05

duodu 95% kad bus stabilizatoriaus traukes,as savo 605 kas metus keisdavau.nelaikydavo nifiga

shuda pirkdavai, kad kasmet keist reikedavo..
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#17 oblius

oblius
  • Senbuviai
  • posts 58
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 807 2,2hdi 94kw

Posted 2013 March 22 - 09:40

pirkau ir po 55Lt ir po 65Lt vistiek tas pats
  • 0

#18 Sawsajnej

Sawsajnej
  • Senbuviai
  • posts 238
  • Automobilis:Peugeot 406 2l hdi

Posted 2013 March 22 - 09:53

vazinejant Kauno keliais, man kas metus tekdavo keisti traukutes. noreciau pamatyti ta super stablilizatoriaus traukute, kuri laikytu du metus tokiais keliais :) zinau, kad nusipirkus ne kinietiskas traukutes, to cia nzn, kaip jau pardavejai sneka ar nuo saziningumo, susidzevejus traukutems, jas restauruoja, ju gumas, tada jos laiko ilgiau nei gamykliskai pagamintos. as esu girdejas ne is vieno tai :) pazek atramines gumas ir zek traukutes tas. ir kai tikrina masina, turetu ja pakelti ant pakelejo kuriame masina stovi ant ratu, o ne ant dugno pakabinta.
  • 0

#19 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • posts 1,178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Posted 2013 March 22 - 12:05

vazinejant Kauno keliais, man kas metus tekdavo keisti traukutes. noreciau pamatyti ta super stablilizatoriaus traukute, kuri laikytu du metus tokiais keliais :) zinau, kad nusipirkus ne kinietiskas traukutes, to cia nzn, kaip jau pardavejai sneka ar nuo saziningumo, susidzevejus traukutems, jas restauruoja, ju gumas, tada jos laiko ilgiau nei gamykliskai pagamintos. as esu girdejas ne is vieno tai :)

pazek atramines gumas ir zek traukutes tas. ir kai tikrina masina, turetu ja pakelti ant pakelejo kuriame masina stovi ant ratu, o ne ant dugno pakabinta.

Vazineju kauno keliais jau du metus, pravaziuota apie 70000 km, na nifiga nieks nebarska, nekeiciau nieko, ir dar neaisku kiek pries tai vaziuota buvo
  • 0

#20 Hitman

Hitman
  • Senbuviai
  • posts 585
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 508, 2012m, 2.0HDI 100kw

Posted 2013 March 24 - 16:42

Reik det rimtos firmos tas traukes, as pvz lemforder viska susidejau (tiek palstmasines tiek suvedimo traukes gale, tiek priekyje stabilizatoriai), tai jau greit metai jokiu problemu, nors vaziuokle zeminta ir dar niekas nebarska ir tikiuos greitu metu neprades :wh: Buvau susidejes pigesnes, tai keli menesiai ir vel bilda...
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users