Jump to content


Photo

406c motoro drebėjimas


  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#1 Zagre

Zagre
  • Senbuviai
  • posts 30
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Posted 2013 March 30 - 20:26

sveiki, iškart atsiprašau jei kartojuos,bet neradau tokios temos,o štai mano bėdelė: žodžiu viskas prasidėjo prieš gerus 3mėn, užvedus liūtą, po kokių 10sec motoras pradeda drebėt,kad jaučias net salone, duslintuvas kalatojas ir t.t. Viskas apsiramina po kelių minučių, bet dar motorui esant šaltam. Peugeot servise pasakė,kad tuo metu nedirba 2 cilindras dėl babinos klaidos ir reik keis babina. Ir ką pakeičiau žvakes ir babiną, virš 500lt į šikną:)) turit patarimų?
  • 0
Nuotrauka

#2 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2013 March 30 - 21:33

... turit patarimų?

Turim:
... netikėk ką priešai suoks,
ką kalbės tau svetimi...

Jei būtų kalta babina - nedirbtų 2 cilindrai vienu metu (daugumoje atvejų) ir anaiptol savaime neatsigautų po kelių minučių...
Antra - peupeu servisas niekad neturėjo gerų diagnostikų. Geri dirba kitur. Jų ir ieškok...
  • 0
... labai piktas diedas...

#3 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2013 March 30 - 21:44

Turiu analogiska beda, taipogi rado klaida kad saltam motorui nedirba du cilindrai del to kad tuo metu babina veikia nepilnai. Taciau man iskart pasake kad problema ne babinoj. Takart nutryne visas klaidas ir pasiule atvaziuot darkart jeiu klaidos kartosis. Atvaziavus sekanti karta sake padarys adaptacija. Pasaka ju bus perasomas pilnai kompas ir is naujo adaptuojama visa sistema.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#4 Zagre

Zagre
  • Senbuviai
  • posts 30
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Posted 2013 March 31 - 12:59

joo:/ gal kas turit kontaktus žmonių kurie tikrai nusimano ir moka elgtis su liūtų smegenėlėm kaune-jonavoj?:)
  • 0
Nuotrauka

#5 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • posts 4,533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Posted 2013 April 01 - 14:56

joo:/ gal kas turit kontaktus žmonių kurie tikrai nusimano ir moka elgtis su liūtų smegenėlėm kaune-jonavoj?:)

Kaune - Meharis (už McDonaldo). Kaip kas dar rekomenduoja Žibintą (Savanoriai)...
  • 0
... labai piktas diedas...

#6 St.Anger

St.Anger
  • Senbuviai
  • posts 55
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407

Posted 2013 April 02 - 11:41

Jeigu tikrai nedirba vienas cilindras, pamėgink vietom sukeisti purkštukus, jei neveiks kitas cilindras, keisk purštuką.
  • 0

#7 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2013 April 02 - 12:40

Jeigu tikrai nedirba vienas cilindras, pamėgink vietom sukeisti purkštukus, jei neveiks kitas cilindras, keisk purštuką.

Prie ko cia purkstukai jei saltas motoras uzsikuria tvarkingai ir po keliu sekundziu pradeda purtytis, lyg nedirbtu vienas ar keli cilindrai? Po keleteos minuciu motoro darbas normalizuojasi. Jei nedirbtu purkstukas, tai jis nedirbtu iskart uzkurus motora.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#8 ProstaKristis

ProstaKristis
  • Senbuviai
  • posts 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.0

Posted 2013 April 02 - 22:20

ydomus servisai pas mus...atvaziuoji su beda, bedos neisprendzia, tai uz ka klientas turi moket 500 lt...
  • 0

#9 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2013 April 03 - 06:33

ydomus servisai pas mus...atvaziuoji su beda, bedos neisprendzia, tai uz ka klientas turi moket 500 lt...

Uz tai kad zioplas ir nemoka uz save pastovet.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#10 p406coupe

p406coupe
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 156
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 406 coupe

Posted 2013 April 03 - 16:23

na pas mane ant 406 cupo 2.0 bendzo tas pats, ryte uzvedus kol krenta apsukos pamazu dingsta ir drebejimas variklio, seniau to nebuvo, kada tai atsirado irgi nepastebejau. Bet yra dar viena probelema prie to paties gal net, kai ant salto uzvedi kaip ir normaliai cilindrai veikia ir trauka kaip ir normali, pravaziuoji kokiu 5 km -10 km jau isilus motorui normaliai, uzgesinus ir vel tarkim atejus uz 10 min vedant nesuveikia normaliai Babina ir nesuveikia visi cilindrai, ko pasekoje viskas dreba, pravaziuoji kazkoki tai atstuma tiesiojoj ir vel susitvarko, padideja trauka ir cilindrai visi sudirba... Babina sita mano 1 kolkas keista, viena jau ismeciaau kai nusipirkau masiniuka, Pilna diagnostika Zibinte tiek el tiek mexanine kazka meistriukas minejo 2x200 lt velgi kosminiai pinigai ir velgi nezinai ar ka ras. bandyti keist babina vel? bet nesuprantu nuo ko jos taip genda greit, sita kuria pakeiciau na kiek gal kokius 2-3 metus atlaike. gal nuo kito pugo modelio yra pakankamai geresnes babinos nei nuo 406? gal yra ieskojusiu altrenatyvu?
  • 0
Nuotrauka

#11 Zagre

Zagre
  • Senbuviai
  • posts 30
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Posted 2013 April 03 - 20:56

Uz tai kad zioplas ir nemoka uz save pastovet.

Matai, kai diagnostiką darai "officialiam peugeot atstove" ir Tau ranka prie širdies muša,kad tikrai babina, tai kažkaip net nekyla mintis, kad "oficialaus atstovo" meistrai bus pradinukai.
O kadangi babina buvo pirkta kitoje parduotuvėje ir dėta mano pačio (nes 50lt už 3 varžtų atsukimą tikrai gaila), tai jau nei gražinsi nei ką pasakysi:)
  • 0
Nuotrauka

#12 Zagre

Zagre
  • Senbuviai
  • posts 30
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Posted 2013 April 03 - 21:01

na pas mane ant 406 cupo 2.0 bendzo tas pats, ryte uzvedus kol krenta apsukos pamazu dingsta ir drebejimas variklio, seniau to nebuvo, kada tai atsirado irgi nepastebejau. Bet yra dar viena probelema prie to paties gal net, kai ant salto uzvedi kaip ir normaliai cilindrai veikia ir trauka kaip ir normali, pravaziuoji kokiu 5 km -10 km jau isilus motorui normaliai, uzgesinus ir vel tarkim atejus uz 10 min vedant nesuveikia normaliai Babina ir nesuveikia visi cilindrai, ko pasekoje viskas dreba, pravaziuoji kazkoki tai atstuma tiesiojoj ir vel susitvarko, padideja trauka ir cilindrai visi sudirba...

Babina sita mano 1 kolkas keista, viena jau ismeciaau kai nusipirkau masiniuka,
Pilna diagnostika Zibinte tiek el tiek mexanine kazka meistriukas minejo 2x200 lt
velgi kosminiai pinigai ir velgi nezinai ar ka ras.

bandyti keist babina vel? bet nesuprantu nuo ko jos taip genda greit, sita kuria pakeiciau na kiek gal kokius 2-3 metus atlaike.
gal nuo kito pugo modelio yra pakankamai geresnes babinos nei nuo 406?
gal yra ieskojusiu altrenatyvu?

Aš nemanau,kad čia babinos problema, nes kaip ir Linas minėjo, taip ir keli elektrikai sakė,kad gali būt kompui susisuko smegenėlės ir reik perašyt per naujo, tai reiks pasidomėt kainom kokybe ir bandyt smegenis atgaivint. P.s. o negali būt koks temperatūros dačikiukas ar kažkas panašaus? Nes būtent vienam temperatūros tarpe tas drebejimas atsiranda, tai kaip suprantu tuo momentu bloga kuro mišinį tieka? :mellow:
  • 0
Nuotrauka

#13 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2013 April 03 - 21:34

na pas mane ant 406 cupo 2.0 bendzo  tas pats, ryte uzvedus kol krenta apsukos pamazu dingsta ir drebejimas variklio, seniau to nebuvo, kada tai atsirado irgi nepastebejau. Bet yra dar viena probelema prie to paties gal net, kai ant salto uzvedi kaip ir normaliai cilindrai veikia ir trauka kaip ir normali, pravaziuoji kokiu 5 km -10 km jau isilus motorui normaliai, uzgesinus ir vel tarkim atejus uz 10 min vedant nesuveikia normaliai Babina ir nesuveikia visi cilindrai, ko pasekoje viskas dreba, pravaziuoji kazkoki tai atstuma tiesiojoj ir vel susitvarko, padideja trauka ir cilindrai visi sudirba...

Babina sita mano 1 kolkas keista, viena jau ismeciaau kai nusipirkau masiniuka,
Pilna diagnostika Zibinte tiek el tiek mexanine kazka meistriukas minejo 2x200 lt
velgi kosminiai pinigai ir velgi nezinai ar ka ras.

bandyti keist babina vel? bet nesuprantu nuo ko jos taip genda greit, sita kuria pakeiciau na kiek gal kokius 2-3 metus atlaike.
gal nuo kito pugo modelio yra pakankamai geresnes babinos nei nuo 406?
gal yra ieskojusiu altrenatyvu?

Aš nemanau,kad čia babinos problema, nes kaip ir Linas minėjo, taip ir keli elektrikai sakė,kad gali būt kompui susisuko smegenėlės ir reik perašyt per naujo, tai reiks pasidomėt kainom kokybe ir bandyt smegenis atgaivint. P.s. o negali būt koks temperatūros dačikiukas ar kažkas panašaus? Nes būtent vienam temperatūros tarpe tas drebejimas atsiranda, tai kaip suprantu tuo momentu bloga kuro mišinį tieka? :mellow:

Man del tu drebejimu nustate kad saltam motorui nedirba du cilindrai, tiksliau neveikia babinos vienas kanalas paduodantis kibirksti dviem cilindram. Darant diagnostika meistras sake kad babina gera tvarkinga ir ner prie ko prikibt. Diagnostika buvo daroma Peugeot centre, ir meistrui tik prabilus apie saltam motorui neveikiancia babina priimejas iskart pasake kad reikia daryt adaptacija. Tada paaiskejo kad priemejas vazineja taipogi su Peugeot'u turinciu toki pat motora ir tikriausiai turejo tokia pat beda.
Kazkada mano sukurtoj temoj vienas forumietis pasakojo kad tokiam pat motorui tokia pat beda isprende pakeisdamas kompa.
Taigi minciu daug, bet reik kazka ir pajudet. Jei spesiu tai sia savaite bandysiu vel vaziuot i Peugeot centra kad padarytu ta adaptacija. Pas mus ji kainuoja niekingus 50 lt.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#14 p406coupe

p406coupe
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 156
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 406 coupe

Posted 2013 April 04 - 08:25

na pas mane ant 406 cupo 2.0 bendzo  tas pats, ryte uzvedus kol krenta apsukos pamazu dingsta ir drebejimas variklio, seniau to nebuvo, kada tai atsirado irgi nepastebejau. Bet yra dar viena probelema prie to paties gal net, kai ant salto uzvedi kaip ir normaliai cilindrai veikia ir trauka kaip ir normali, pravaziuoji kokiu 5 km -10 km jau isilus motorui normaliai, uzgesinus ir vel tarkim atejus uz 10 min vedant nesuveikia normaliai Babina ir nesuveikia visi cilindrai, ko pasekoje viskas dreba, pravaziuoji kazkoki tai atstuma tiesiojoj ir vel susitvarko, padideja trauka ir cilindrai visi sudirba...

Babina sita mano 1 kolkas keista, viena jau ismeciaau kai nusipirkau masiniuka,
Pilna diagnostika Zibinte tiek el tiek mexanine kazka meistriukas minejo 2x200 lt
velgi kosminiai pinigai ir velgi nezinai ar ka ras.

bandyti keist babina vel? bet nesuprantu nuo ko jos taip genda greit, sita kuria pakeiciau na kiek gal kokius 2-3 metus atlaike.
gal nuo kito pugo modelio yra pakankamai geresnes babinos nei nuo 406?
gal yra ieskojusiu altrenatyvu?

Aš nemanau,kad čia babinos problema, nes kaip ir Linas minėjo, taip ir keli elektrikai sakė,kad gali būt kompui susisuko smegenėlės ir reik perašyt per naujo, tai reiks pasidomėt kainom kokybe ir bandyt smegenis atgaivint. P.s. o negali būt koks temperatūros dačikiukas ar kažkas panašaus? Nes būtent vienam temperatūros tarpe tas drebejimas atsiranda, tai kaip suprantu tuo momentu bloga kuro mišinį tieka? :mellow:

Man del tu drebejimu nustate kad saltam motorui nedirba du cilindrai, tiksliau neveikia babinos vienas kanalas paduodantis kibirksti dviem cilindram. Darant diagnostika meistras sake kad babina gera tvarkinga ir ner prie ko prikibt. Diagnostika buvo daroma Peugeot centre, ir meistrui tik prabilus apie saltam motorui neveikiancia babina priimejas iskart pasake kad reikia daryt adaptacija. Tada paaiskejo kad priemejas vazineja taipogi su Peugeot'u turinciu toki pat motora ir tikriausiai turejo tokia pat beda.
Kazkada mano sukurtoj temoj vienas forumietis pasakojo kad tokiam pat motorui tokia pat beda isprende pakeisdamas kompa.
Taigi minciu daug, bet reik kazka ir pajudet. Jei spesiu tai sia savaite bandysiu vel vaziuot i Peugeot centra kad padarytu ta adaptacija. Pas mus ji kainuoja niekingus 50 lt.

Pinigai tikrai nera dideli, jai tai issprestu problema, o ne velgi butu eilinis tu pinigu metymas beieskant problemos, kuriu nesugeba rast netgi ir psecializuoti centrai. i koki vaziuoji i Ukmerges ar Savanoriu centra Peugeot? buvau ukmerges nekarta, labai kazkokie uzriete nosis pasirode , niekur neskubantys ir atrodo kad ne tas esi klientas kurie jie lauke.. o Savanorkej kazkaip draugiskiau priima, paiskina, atsako i visus kluausimus.. paskutini kart ten keiciau duru alkune ir sugadino man garso kolonele!!! aisku padare nemaza kompensacija detales keitimui, bet tokios pat koloneles neturejo ir kaip graza dave 406 ikirestailo kolonele.
  • 0
Nuotrauka

#15 Donevas12

Donevas12
  • Forumo naujokai
  • posts 23
  • Automobilis:peugeot 406

Posted 2013 April 11 - 22:34

pas mane tokia pati problema: ryte tik salta uzvedus po kokios pinutes darbo pradeda motoras kratytis, ko pasakoje ir duslintuvas. o kai variklis isyla kazkiek ir apsukos pakrenta tada nustoja kratytis viskas. bet buva taip, kad ir siltam motorui darbinei temperaturoj, aziuojant paspaudus gaza daugiau ir pakelus apsukas iki kokiu 3 tukstanciu ir perjungus kita begi ir ves paspaudus, ji man pradeda patrukcioti ir kartais net sauna is duslintuvo, bet kai susikelia tam tikros apsukos ji vel normaliai vaziuoja. kartais kai taip buna, ismeta kompas check'a. P.s. saudyti pradejo tik tada kai pakeiciau duslintuvo galini bakeli i N1 panasaus tipo.
  • 0

#16 Donevas12

Donevas12
  • Forumo naujokai
  • posts 23
  • Automobilis:peugeot 406

Posted 2013 April 11 - 23:03

beja pas mane 406 peugeot 1.8 16v be duju :)
  • 0

#17 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2013 April 12 - 06:18

pas mane tokia pati problema: ryte tik salta uzvedus po kokios pinutes darbo pradeda motoras kratytis, ko pasakoje ir duslintuvas. o kai variklis isyla kazkiek ir apsukos pakrenta tada nustoja kratytis viskas. bet buva taip, kad ir siltam motorui darbinei temperaturoj, aziuojant paspaudus gaza daugiau ir pakelus apsukas iki kokiu 3 tukstanciu ir perjungus kita begi ir ves paspaudus, ji man pradeda patrukcioti ir kartais net sauna is duslintuvo, bet kai susikelia tam tikros apsukos ji vel normaliai vaziuoja. kartais kai taip buna, ismeta kompas check'a.
P.s. saudyti pradejo tik tada kai pakeiciau duslintuvo galini bakeli i N1 panasaus tipo.

Zinau apie ka kalbi :)
Vienintele iseitis vaziuot i diagnostika, kad paziuretu kokios klaidos, kaip dirba visa sistema ir kad nutrintu visas klaidas. Jeigu iskarto nepasakys kame beda tai velo ismetus klaida nuvaziuosi ir bus aisku kokia klaida kartojasi.
A tiesa pas tave 81kw ar 85? Jei 85kw tai motoras toks pats kaip ir 2.0 l 99kw (arba 100kw).

Edited by Linas, 2013 April 12 - 06:20.

  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#18 Donevas12

Donevas12
  • Forumo naujokai
  • posts 23
  • Automobilis:peugeot 406

Posted 2013 April 12 - 08:38

81kw pas mane :)
  • 0

#19 Donevas12

Donevas12
  • Forumo naujokai
  • posts 23
  • Automobilis:peugeot 406

Posted 2013 April 12 - 08:49

bet man idomu nuo ko saudo? su kuro sistema kazkas netaip? :)
  • 0

#20 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • posts 1,197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Posted 2013 April 12 - 09:00

Nebūtinai, Jei prieš tai nešaudė, o pradėjo dabar šaudyti, tai manau ir pačiam aišku kur bėdos ieškot. Bakelyje nevisai tvarkingai išeina dujos. Pas mane sudėtas išmetimas nuo v6, tai užmynus gerai per tapke, atleidus kol nukris iki ~1.5 ir vėl pradedant mint per tampkę būna toks duslus bumpt :) Man tai yra naturalu, važiuojant neišgirsi nieko išskirtinio :)
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users