Peršokti prie turinio


Nuotrauka

406c motoro drebėjimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#21 Donevas12

Donevas12
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2013 balandžio 12 - 09:09

na cia tikrai isgirsti bum vaziuodamas :D na as galvoju, kad su kuro sistema kazkas negerai :)
  • 0

#22 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2013 balandžio 12 - 13:08

Saudo nel nesudeginto kuro. O kuro nesudegint gali del daug ko. Zvakes, lembda zondas, babinu plokste, MAP, oro srauto matuokle. Vienzo priezasciu daug, o kad nustatyt tinkamai tai reikia daryt diagnostika. Jei dejai plerpala, tai tikriausiai ir kugini filtra isidejes? Tas kuginis filtras paduoda daugiau oro nei su standartiniu filtru, tai irgi gali itakot neteisinga motoro darba.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#23 Donevas12

Donevas12
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2013 balandžio 12 - 15:13

ne pas mane orginalus filtras :)
  • 0

#24 Zagre

Zagre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2013 balandžio 14 - 21:54

Nebūtinai,

Jei prieš tai nešaudė, o pradėjo dabar šaudyti, tai manau ir pačiam aišku kur bėdos ieškot. Bakelyje nevisai tvarkingai išeina dujos. Pas mane sudėtas išmetimas nuo v6, tai užmynus gerai per tapke, atleidus kol nukris iki ~1.5 ir vėl pradedant mint per tampkę būna toks duslus bumpt :) Man tai yra naturalu, važiuojant neišgirsi nieko išskirtinio :)

Pas mane su ijungta pavara atleidžiant sankabą ties ~ 1,8k apsukų pradeda pokšėt ir gan nemažai, tai bent jau prieš perejas ir šviesaforus žmones atsisuka beieškodami kažko sportiško ^_^
  • 0
Nuotrauka

#25 Donevas12

Donevas12
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 23
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2013 balandžio 14 - 23:04

na man kai buvo viena kart, kad kai sove mieste vaziuojant, tai girdejau, kaip pana suklyke viena :D
  • 0

#26 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2013 balandžio 29 - 16:48

Siandien perrase is naujo motoro ecu programine yranga. Po perrasymo ir adaptacijos vaziuojant namo pasirode kad motoras geriau reaguoja i gazo paspaudimus, trauka gerokai didesne ir dirba lygiau. Bet galutinai rezultatus galesiu vertint tik po keletos pasivazinejimu. Tada galesiu papasakot ar padejo ar ne.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#27 p406coupe

p406coupe
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 406 coupe

Parašyta 2013 balandžio 30 - 08:20

Siandien perrase is naujo motoro ecu programine yranga. Po perrasymo ir adaptacijos vaziuojant namo pasirode kad motoras geriau reaguoja i gazo paspaudimus, trauka gerokai didesne ir dirba lygiau. Bet galutinai rezultatus galesiu vertint tik po keletos pasivazinejimu. Tada galesiu papasakot ar padejo ar ne.

kiek apsejo tau si procedura ir kur dareisi? , nes as skambinausi i Centra, sakaiu reikia kad adaptacija apadarytumet, sako kam tau reikia, sakau matoras tolygiai nedirba ir isvis manau viskas issireguliave visi parametrai pas mane... :)
  • 0
Nuotrauka

#28 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2013 balandžio 30 - 10:38

Dariausi Siauliu Peugeot centre, kainavo 50lt. Realiai adaptacija daroma po softo perrasymo.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#29 Zagre

Zagre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2013 gegužės 09 - 01:12

Po perrasymo ir adaptacijos vaziuojant namo pasirode kad motoras geriau reaguoja i gazo paspaudimus, trauka gerokai didesne ir dirba lygiau.

pirmadienį ir aš važiuoju akistaton su šia problema, duok dieve, dingtų tas drebėjimas ir normali trauka atsirastų :unsure:
  • 0
Nuotrauka

#30 p406coupe

p406coupe
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 406 coupe

Parašyta 2013 gegužės 09 - 09:51

pirmadienį ir aš važiuoju akistaton su šia problema, duok dieve, dingtų tas drebėjimas ir normali trauka atsirastų :unsure:

su tuo kalatojimu bent as savajai issprendziau beda, nzn ar ta pati beda tik ir pas tave, keiciau ir babina ir zvakes ir nieko, kol nepakeiciau purkstuko kuro, kur man nustate kad jis tai veikia taai neveikia, 1 cilindro... pakeiciau dar variklio pagalve virsutine prie vairo stiprintuvo bakelio ir kalatojimas baigesi, dar siek tiek variklis padirba negraziai rytais, kai uzvedi, bet to nebesijaucia, o tas drebejimas dar papildomai sudaro mano manymu liamda zondas, kuris netiksliai dirba, ko pasekoje ir kura riebesni paduoda ir is dusslintuvo bendzo kvapas pareina nesudeges.. :good:
mano 406 coupe 2.0 bedzas
  • 0
Nuotrauka

#31 Zagre

Zagre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2013 gegužės 13 - 13:56

kol nepakeiciau purkstuko kuro, kur man nustate kad jis tai veikia taai neveikia, 1 cilindro... pakeiciau dar variklio pagalve virsutine prie vairo stiprintuvo bakelio ir kalatojimas baigesi o tas drebejimas dar papildomai sudaro mano manymu liamda zondas

pasidariau adaptaciją ir parodė,kad (kaip supratau) 3 čilindro purkštukas gryba pjauna, klaidą ištaisė bet sake neaišku kada ji sugrįš vėl <_<
šiaip gal kiek apsitvarkė liūc, bet dar ne tas, teks turbūt purkštuką keist. P.s. Gal žinai kiek galetu kainuot tiek purkštukas tiek liamda zondas? :beer:
  • 0
Nuotrauka

#32 p406coupe

p406coupe
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 156
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugot 406 coupe

Parašyta 2013 gegužės 15 - 09:52

pasidariau adaptaciją ir parodė,kad (kaip supratau) 3 čilindro purkštukas gryba pjauna, klaidą ištaisė bet sake neaišku kada ji sugrįš vėl <_<
šiaip gal kiek apsitvarkė liūc, bet dar ne tas, teks turbūt purkštuką keist. P.s. Gal žinai kiek galetu kainuot tiek purkštukas tiek liamda zondas? :beer:

na pursktuka tai tik nusiemes ieskok, nes pas mane nei boch, nei sagem purkstukai stovi, dar kiti ukibo dabar nepasakysiu pavadinimo :doh:
mokejau 60 lt uz naudota is sroto, o siaip kainos skirtingai visur gali siekt ir prasyti vos ne kaip uz nauja apie 300 lt uz deveta :D kai isgirdau tokia kaina vos ne 3 raidziu pasiunciau su tokiom kainom..,, liamda pats dar irigi planuose paiskeist tik nauja , kiek ziurejau berods kainos nauju nuo150-250lt nera brangu bet ir nepigu, bet manau reikalingas dalykas juolab kai tikrai jis ten jau gryba pjauna, o gal net ir nebedirba normaliai.. :hmm:
  • 0
Nuotrauka

#33 Zagre

Zagre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2013 birželio 18 - 12:31

mokejau 60 lt uz naudota is sroto

maniškiai pasirodo dar orginalūs buvo.. 300lt/vienetas..
Jeigu po prkštuko keitimo nedings fokusai, dar bandysiu su tuo labbda zondu žiūrėt, o jei ir jis nepadės.. :doh: šiandien apie ~ 3 val pasiimsiu iš serviso. Tik va dar klausimas ar pakeitus purkštuką nereiktų pasidaryt adaptacijos? Nes prieš tai be adaptacijos nerodė net purkštuko klaidos, tai gal kompas nusireguliavo nuo seno klaidų ir toliau blogai veiks, ar čia nebūna tokių fokusų? (elektra ne mano draugas ) :doh:
  • 0
Nuotrauka

#34 Zagre

Zagre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2013 birželio 18 - 16:48

liūtukas vėl gyvas, valiioooo :beer:
  • 0
Nuotrauka

#35 egiducis

egiducis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 128
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2.0l benzas 100kw

Parašyta 2013 birželio 18 - 21:56

kas gali placiau paaiskinti apie adaptacija? kiek tas reikalas kainuoja? kur daretes (man aktualu kaunas)? ir kam ta adaptacija reikalinga? pas mane ryte uzkurus masina po 30-60sec pakrenta apsukos, jeigu tuo momentu vaziuoju, tai kelias sekundes i gaza visai masina nereaguoja, kartais daugiau pagazavus ir uzgesta masina. ir taip praktiskai kas ryt buna.
  • 0

#36 Zagre

Zagre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 30
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe

Parašyta 2013 birželio 20 - 14:42

kas gali placiau paaiskinti apie adaptacija?
kiek tas reikalas kainuoja? kur daretes (man aktualu kaunas)? ir kam ta adaptacija reikalinga?
pas mane ryte uzkurus masina po 30-60sec pakrenta apsukos, jeigu tuo momentu vaziuoju, tai kelias sekundes i gaza visai masina nereaguoja, kartais daugiau
pagazavus ir uzgesta masina. ir taip praktiskai kas ryt buna.

Aš bent kiek suprantu adaptacija tai kaip kompo perašymas, standartiniai parametrai gražinami kompui. Kainavo man adaptacija + pajungimas ant kompo ir poros klaidų ištrinimas 110litų, dariausi savanoriuose AutoVici :)
  • 0
Nuotrauka

#37 egiducis

egiducis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 128
  • Vieta:kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2.0l benzas 100kw

Parašyta 2013 birželio 20 - 19:41

aciu uz atsakyma. o gal kas bande pats darytis adaptacija? as dbr siunciuosi lexia 3 laida, tai butu idomu, gal galima paciam pasidaryti? po to, jeigu ka, galeciau ir kitiems pagelbeti :pug:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0