Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Sankaba


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 55

#41 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2014 kovo 22 - 18:29

Sveiki,

Domina toks klausimas. Pirmu begiu ir atbuliniu vaziuojant is vietos dreba auto. Anksciau dar ne tiek kiek dabar. Tai kiek suprantu sankabos disko spyruokles laisvos? Tai uztektu keisti tik sankabos diska, ar reiktu keisti visa komplekta? p307 66kw. 2003 m.

Jei nusisnekejau pataisykit mane.

Bijau nusisneket, bet lygiai tas pats man buvo pries koki 8 metus su forduku- pakeiciau tada variklio pagalve ir drebejimas dingo...

Variklios pagalve atmetu, nes stovint graziai stovi variklis, nesimaskatuoja.
  • 0

#42 Worldwide

Worldwide
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 77
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C3 1,4 HDI; C4 1,6 HDI

Parašyta 2014 kovo 22 - 20:00

Sveiki,

Domina toks klausimas. Pirmu begiu ir atbuliniu vaziuojant is vietos dreba auto. Anksciau dar ne tiek kiek dabar. Tai kiek suprantu sankabos disko spyruokles laisvos? Tai uztektu keisti tik sankabos diska, ar reiktu keisti visa komplekta? p307 66kw. 2003 m.

Jei nusisnekejau pataisykit mane.

Bijau nusisneket, bet lygiai tas pats man buvo pries koki 8 metus su forduku- pakeiciau tada variklio pagalve ir drebejimas dingo...

Variklios pagalve atmetu, nes stovint graziai stovi variklis, nesimaskatuoja.

Pas mane tokia pati problema, dar drebėjimas labai jaučiasi jei pilnai susukęs ratus bandau su pakrauta masina pajudėt iš vietos. Taigi, grynai susidėvėjusi sankaba, bet kas konkrečiai galima pasakyti tik dėžę nusėmus, nes kiek pats bandžiau klausinėtis, tai kiekvienas meistras vis kitą sankabos elementą kaltina :)
  • 0

#43 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2014 kovo 22 - 23:15

Sveiki,

Domina toks klausimas. Pirmu begiu ir atbuliniu vaziuojant is vietos dreba auto. Anksciau dar ne tiek kiek dabar. Tai kiek suprantu sankabos disko spyruokles laisvos? Tai uztektu keisti tik sankabos diska, ar reiktu keisti visa komplekta? p307 66kw. 2003 m.

Jei nusisnekejau pataisykit mane.

Bijau nusisneket, bet lygiai tas pats man buvo pries koki 8 metus su forduku- pakeiciau tada variklio pagalve ir drebejimas dingo...

Variklios pagalve atmetu, nes stovint graziai stovi variklis, nesimaskatuoja.

Pas mane tokia pati problema, dar drebėjimas labai jaučiasi jei pilnai susukęs ratus bandau su pakrauta masina pajudėt iš vietos. Taigi, grynai susidėvėjusi sankaba, bet kas konkrečiai galima pasakyti tik dėžę nusėmus, nes kiek pats bandžiau klausinėtis, tai kiekvienas meistras vis kitą sankabos elementą kaltina :)

Tai nesake kad visa reikia komplekta keisti?
  • 0

#44 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2014 kovo 23 - 00:54

Sveiki,

Domina toks klausimas. Pirmu begiu ir atbuliniu vaziuojant is vietos dreba auto. Anksciau dar ne tiek kiek dabar. Tai kiek suprantu sankabos disko spyruokles laisvos? Tai uztektu keisti tik sankabos diska, ar reiktu keisti visa komplekta? p307 66kw. 2003 m.

Jei nusisnekejau pataisykit mane.

Bijau nusisneket, bet lygiai tas pats man buvo pries koki 8 metus su forduku- pakeiciau tada variklio pagalve ir drebejimas dingo...

Variklios pagalve atmetu, nes stovint graziai stovi variklis, nesimaskatuoja.

Pas mane tokia pati problema, dar drebėjimas labai jaučiasi jei pilnai susukęs ratus bandau su pakrauta masina pajudėt iš vietos. Taigi, grynai susidėvėjusi sankaba, bet kas konkrečiai galima pasakyti tik dėžę nusėmus, nes kiek pats bandžiau klausinėtis, tai kiekvienas meistras vis kitą sankabos elementą kaltina :)

Tai nesake kad visa reikia komplekta keisti?

Jei nesiruosi komplekto keist tai pamatysi tik nusiardes ar diskatoriu reiks keist ar tik diska
  • 0

#45 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 kovo 23 - 04:32

Man same shit, bet kame reples, kas metus sankabą keisti... Vejai.
  • 0

#46 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2014 kovo 23 - 13:14

Kodel kaltiname tik pagrindines sankabos detales?Nors paskutiniu metu labai daug nekokybiskos produkcijos atkeliauja i Lietuvele.Be pagrindiniu sankabos daliu, yra dar ir tokios kaip ismynimo sakute (netolygus atraminiu leteneliu nudulimas) , obuolys i kuri remiasi sakute (didelis sudilimas, kada truksta tepalo,vietoje sferinio pavirsiaus kiausinio forma su uzedomis) ,sakutes vietos kur remiasi i atramini obuoli isdilimas , isminano guolio kreipianciosios isdilimas (kreivumas) ir t.t. Visi sie faktoriai gali (sakau tik gali, nebutinai lemia) lemti ir vibracija pradedant vaziuoti.Nors pagrinde ,del vibracijos, pradedant vaziuoti buna kaltas sankabos diskelis .O suvalgyti sankabos diska per metus, arba reikia labai nemyleti savo auto, arba nuvaziuoti labai labai daug, arba kazka labai blogo pridirbti keiciant sankaba.

Šį pranešimą redagavo Vaaaldas: 2014 kovo 23 - 13:16

  • 0

#47 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 kovo 23 - 13:40

Tada trecias variantas
  • 0

#48 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2014 kovo 23 - 15:30

As sakyciau dedejo prie mirties mano zmonos vaziavimas :) atsiprasau jei ja bereikalo smeiziu jei ne tesybe sakau. :) Nu gal reikes bandyt vaziuot is servisa uzsirasyt, nes jau drebejimas uzknisa, ypac kamsciuose.
  • 0

#49 Worldwide

Worldwide
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 77
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C3 1,4 HDI; C4 1,6 HDI

Parašyta 2014 kovo 24 - 21:14

Sveiki,

Domina toks klausimas. Pirmu begiu ir atbuliniu vaziuojant is vietos dreba auto. Anksciau dar ne tiek kiek dabar. Tai kiek suprantu sankabos disko spyruokles laisvos? Tai uztektu keisti tik sankabos diska, ar reiktu keisti visa komplekta? p307 66kw. 2003 m.

Jei nusisnekejau pataisykit mane.

Bijau nusisneket, bet lygiai tas pats man buvo pries koki 8 metus su forduku- pakeiciau tada variklio pagalve ir drebejimas dingo...

Variklios pagalve atmetu, nes stovint graziai stovi variklis, nesimaskatuoja.

Pas mane tokia pati problema, dar drebėjimas labai jaučiasi jei pilnai susukęs ratus bandau su pakrauta masina pajudėt iš vietos. Taigi, grynai susidėvėjusi sankaba, bet kas konkrečiai galima pasakyti tik dėžę nusėmus, nes kiek pats bandžiau klausinėtis, tai kiekvienas meistras vis kitą sankabos elementą kaltina :)

Tai nesake kad visa reikia komplekta keisti?

Na tai jie visada pasiulo pasikeisti visa komplekta nauja plaukiojanti. Aisku, kaina atitinkama... O nenorint moketi ispudingos sumos reikia nusiimti deze ir issiaiskinti, kas konkreciai ir iki kokio lygio yra susideveje. Nors man sankaba su plaukiojanciu smagraciu atrodo nesamone, geriau valeo vienmasi komplekta isideti, aisku reikia rasti nekreivarankiu meistru :)
  • 0

#50 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2014 balandžio 11 - 20:13

Na ka pakeista man sankaba, valio issiprende begiu perjungimas, metos kuo lengviausiai, budavo kad vos per jega imeti, tai pat sankabos pedalas labai minkstas pasidare. Bet va drebejimas, buvo padejes vos dienai po pakeitimo, dabar vel tas pats. Tai dabar ka toliau zet? variklio pagalve? virsutine iskart pirkes auto pakeiciau, apatines nekeiciau, kaip patikrinti ar ji gera? poto dar vieni sako gali but kad vidine granata.
  • 0

#51 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2014 balandžio 13 - 16:59

Jeigu buvo praejes , taigi kaip gali dienai pacios susitaisyti tavo paminetos detales?Keitei tik sankaba ar ir sakute, isminamo kreipianciaja .
  • 0

#52 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2014 balandžio 13 - 19:54

Tik sankabos komplekta. Po pakeitimo viskas buvo liuks. Po geros dienos vazinejimo vel pradejo drebet. O begiu imetimas liux viskas.

Šį pranešimą redagavo NEWPEZO: 2014 balandžio 13 - 19:57

  • 0

#53 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 balandžio 16 - 18:58

Newpezo - kas su drebejimu girdet? Man same shit, as pradedu itart pagalves, masina 200tuks nuvazevo, nenustebdziau jei isplyso, kaip kad vairo stiprintuvo varikliuko
  • 0

#54 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2014 balandžio 16 - 19:27

Newpezo - kas su drebejimu girdet? Man same shit, as pradedu itart pagalves, masina 200tuks nuvazevo, nenustebdziau jei isplyso, kaip kad vairo stiprintuvo varikliuko

Tai va tokios žinios pas mane:

Viršutinė pagalvė suplyšus gatavai ( nors keista pries du metus beveik) ir dar apatinė pagalvė tai pat suplyšus. Kiek mates tai greičių dėžės pagalvė gera.
Laukiu dalių ir užsirašiau pas pažystamu pažystamus :) Po velykų pranešiu kokia situacija, nes tik tada eilė prieis.

Ir dar asilai meistrai kai keite sankabos komplektą, nebuvo dakišę holo daviklio dačiko fiškės, kur stove greičių dėžei, tai užvakar be važiuodamas užgesau ir vsio. Diagnostika padarė ir pasakė, kad kažkas su holo davikliu. Tai ka nuvažiavau išsikoliojau, pasiuntėm vienas kitą, gražino už diagnostika pinigus, kuriuos "sumokėjau" ir išvažiavau. (nemokėjau nes pažistamas darė ) tai 60 lt už žoplumą susimokėjo :)

Šį pranešimą redagavo NEWPEZO: 2014 balandžio 16 - 19:33

  • 0

#55 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2014 balandžio 16 - 19:34

Blecha nujauciu, savaitgali ziuresiu ir as kas per velnias su tom pagalvem!
  • 0

#56 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2014 balandžio 16 - 19:55

Blecha nujauciu, savaitgali ziuresiu ir as kas per velnias su tom pagalvem!

Aš tai manau, kad man nepadės, vistiek liks vibracija, manau bus sankabos problema vistiek. Bet ka reikia keist pagalves tai keisiu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0