Peršokti prie turinio


Klausimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 67

#21 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.367
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 vasario 27 - 19:07

2 SASOKAS: Klysti, nera pas visus SRi ABS'o :mellow: 2 Aroone: Taip, pakaba pas mane zeminta, bet tikrai ne kietinta, Donatelo paliudyti gali, kad pas mano 405 pakaba kur kas minkstesne uz jo dyzeliuka B)
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#22 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 28 - 00:25

>Gedzilla. Na tas bortkompiuteris yra, dar tiesa ABS, ale autopiloto nerasta :) .
Na o jei dar ir viskas veiktu isvis butu OK . Taciau atsils orai tai elektra pats pasitvarkysiu (sedyniu apsildyma, vienas veidrodelis nesildo, ir is triju padeciu sedynes reguliavimo beveikia 2 pagrindines) . Na dar freono nerasta, bet cia smulkme.

Manai smulkmena? - pagalvok dar karta.... Kaip manai kur jis dingo?
Ash irgi galvojau kad smulkmena - rezultate uzhpylimas laiko 2-3 menesiu :mad: Nu vasarai tai beveik ir uzhtenka, 2x uzhpylus er metus butu pats tas, bet vistiek sux...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#23 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 vasario 28 - 09:42

2 Aroone:
Taip, pakaba pas mane zeminta, bet tikrai ne kietinta, Donatelo paliudyti gali, kad pas mano 405 pakaba kur kas minkstesne uz jo dyzeliuka B)

Franci, Franci.....amortizatorius reikia keisti o ne dziaugtis jog minksta pakaba....Nors pas mani amortizatoriai visi veikia (keisti pries 30kkm, orginalus... :P ), bet pasivezinus su Bole's Sport Extra, nutariau, jog mano GeEl LABAI minksta
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#24 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 vasario 28 - 10:00

>Gidzia. Na jei freonas prapuola, vadinas nera sandarumo. Tas nera nepataisomas dalykas. Hondai suremontavo(450lt.) ( o irgi per 3 men. dingdavo), manau ir cia suras, jei tas pats bus. Tuo labiau po greiciu dezes ir visu kitu remontu, siti reikalai atrodo smulkmena ;) .
  • 0
chūinja

#25 Svečias__uz_*

Svečias__uz_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 28 - 10:12

> aroone kolega vardindamas 405 komplektacijas pamirsote prideti "Roland Garros" versija. :rolleyes:
  • 0

#26 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 28 - 10:42

o ka reikstu 306XT?
  • 0

#27 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2003 vasario 28 - 10:43

> aroone

kolega vardindamas 405 komplektacijas pamirsote prideti "Roland Garros" versija. :rolleyes:

Aha...ir dar Beach bei Golf .......
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#28 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 vasario 28 - 11:13

2 Violetinis:

Eilini karta 306-tu kategorija - sita turi el. paketa (el. langus, centrini), salonas - veliuras, priesrukines, dar kelios smulkmenos.
  • 0

#29 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 28 - 11:15

2Kulinaras>O kur chia tvarke? ash tai netgi zhinau kur pas mane leidzhia atrodo - ties radiatoriaus sujungimu...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#30 Svečias_Violetinis_*

Svečias_Violetinis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 vasario 28 - 11:21

2lordas: o pas mane nera priesrukiniu :( tai kaip cia dabar gaunasi...salone irgi nera net mygtuko ijungimo...
  • 0

#31 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 28 - 11:28

2lordas:
o pas mane nera priesrukiniu Posted Image tai kaip cia dabar gaunasi...salone irgi nera net mygtuko ijungimo...

Nu tai dzhiaukis - neperdegs/nesudauzhis - nereikes keisti :D
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#32 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2003 vasario 28 - 11:32

Fig znajet, gal nuo metu priklauso, ar dar nuo ko... kelintu taviskis?
  • 0

#33 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 vasario 28 - 12:15

>2Gidzia Kondicionavi mo sistemu pildymas, remontas ir t.t. "Agrija" 2468214 Ozo 20. Diagnostika, uzpildymas 130Lt. + - 10 lt. Na remontas zinoma uz atskira kaina.
  • 0
chūinja

#34 Gidzia

Gidzia
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 830
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 205 XRD

Parašyta 2003 vasario 28 - 14:48

2Kulinaras> gal zhinai kaip diagnoze jie daro? Nes kur Kaune pildzhiausi tai prileido kazhko, pazhiurejo ar slegis nekrenta - tada freono privare ir sako vazhiuok :mad: Diagnoze vadinasi - pirma savaitgali gryzhes pas tevuka paprashiau kad ish darbo (Telekomo) paimtu aparashiuka kuris freona "uosto" (ten ji naudoja ieshkodami kur prakirstas kabelis). BINGO :( - ties sujungimu radiatoriaus bega... nestipriai bet...
  • 0
I have gone in search of myself, if i get back before i return - please keep me here.

#35 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2003 vasario 28 - 16:22

Na tiesa sakant tada nesidomejau kaip ir kas ten.
Taciau sendien paskambinau ir paklausiau. Jie pries pildydami kazkoki tik marmala praleidzia per sistema, tipo tik po to galima pildyti. O jei kazkur yra nuotekis kitaip nustatineja. Technologijos neklausiau Posted Imagechūinja

#36 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.367
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2003 vasario 28 - 18:35

2 Aroone: nifiga pas mane amortikai nepasibaige, dar ta suprantu :mad: Kiek zinau pas bole ir ratai R15, tai ko noreti minkstumo <_<
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#37 Svečias_Kazbek_*

Svečias_Kazbek_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 04 - 15:44

Mano GL neturi net salono apsvetimo jungikliu galinese durelese, vietoi tachometro - neveikiantis laikrodis, o zibintai reguliojasi rankiniu budu po kapotu :wacko:
  • 0

#38 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2003 rugpjūčio 04 - 16:03

Mano GL neturi net salono apsvetimo jungikliu galinese durelese, vietoi tachometro - neveikiantis laikrodis, o zibintai reguliojasi rankiniu budu po kapotu :wacko:

Spartietiskas Peugeot :D
  • 0
406 2.1 TD

#39 dewgonas

dewgonas
  • Valdyba
  • Pranešimai: 1.213
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 RC

Parašyta 2003 rugpjūčio 04 - 16:50

Yo, tema pavirto "kas tas yra GL". mano 309 GL' 86 pagrindiniai pribumbasai, kuriais neatsidziaugdavau, buvo lemputes, kuriu viena uzsidegdavo, kai radiatoriuj mazai belikdavo vandens, kita - kai sudildavo priekines stabdziu kaladeles. Spartos itaka jautesi stipriai. Ismetimo sistema buvo su 1 - galiniu - bakeliu, galinio stiklo valytuvo rasta nebuvo, standartines padangos 145 R 13, valytuvu rezimo valyti intervalais nebuvo.. 405 GL irgi nera. kai kas paklaus - ka atsakysiu?
  • 0

206


#40 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2003 rugpjūčio 05 - 08:29

Supratau, kad komplektaciju buna labai ivairiu nors raides sutampa (pvz. SRI). Netgi vasaros GM apziurinejom keleta 605 SRI, visi skirtingi. Itariu daug kas priklauso ir nuo pagaminimo metu. Tiesa Trakuose sutikau viena lygiai toki pati (netgi spalva :) ).
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0