Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kaip aptraukti stoga ?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 8

#1 andrius1986

andrius1986
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 33
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2013 balandžio 30 - 19:35

sveiki cia turiu ideja aptraukti stoga savo pezuko is vidaus padaryt juoda ar pvz ten koky languota. na bet nznau ar speciali kokia medziaga turi but, ar medziaga nesvarbu ten klijai kokie yra ar kazkas panasaus gal galit pasidalint savo patirtim ir ismintim aciu is anksto
  • 0

#2 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 balandžio 30 - 22:03

www.zakona.lt Bėginis metras 32lt medžiagos su paralonu ir pūku (klijuojama tepamais klijais), be pūko naudojami purškiami klijai ir kažkaip deginamas paralonas. Darbas sunkus. Kaip man žakonoj sakė, pirmą dieną medžiagos, antrą dieną medžiagos, trečią dieną meistro numerio. Klijai tepami tokie kaip batų padam klijuot naudojami. Purškiami sako vasarą gali neatlaikyt. Medžiagos spalvų nemažai. Dirbt sunku. Perdengimas stogo apie 300. Nors žmonės pasidaro. Aš nusprendžiau nerizikuot, duot meistrams.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#3 andrius1986

andrius1986
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 33
  • Automobilis:peugeot 406

Parašyta 2013 gegužės 01 - 09:04

www.zakona.lt
Bėginis metras 32lt medžiagos su paralonu ir pūku (klijuojama tepamais klijais), be pūko naudojami purškiami klijai ir kažkaip deginamas paralonas. Darbas sunkus. Kaip man žakonoj sakė, pirmą dieną medžiagos, antrą dieną medžiagos, trečią dieną meistro numerio. Klijai tepami tokie kaip batų padam klijuot naudojami. Purškiami sako vasarą gali neatlaikyt. Medžiagos spalvų nemažai. Dirbt sunku. Perdengimas stogo apie 300. Nors žmonės pasidaro. Aš nusprendžiau nerizikuot, duot meistrams.

aisku kaip matau netaip ir paprasta kazka paciam pasidaryt :-)
  • 0

#4 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 gegužės 01 - 10:47

www.zakona.lt
Bėginis metras 32lt medžiagos su paralonu ir pūku (klijuojama tepamais klijais), be pūko naudojami purškiami klijai ir kažkaip deginamas paralonas. Darbas sunkus. Kaip man žakonoj sakė, pirmą dieną medžiagos, antrą dieną medžiagos, trečią dieną meistro numerio. Klijai tepami tokie kaip batų padam klijuot naudojami. Purškiami sako vasarą gali neatlaikyt. Medžiagos spalvų nemažai. Dirbt sunku. Perdengimas stogo apie 300. Nors žmonės pasidaro. Aš nusprendžiau nerizikuot, duot meistrams.

aisku kaip matau netaip ir paprasta kazka paciam pasidaryt :-)

Nu jo. Aš užsidegęs buvau pats pasidaryt, nes nusilupo stogas. Bet... Paruošiau klijavimui, nuvariau medžiagų, patampiau jas, pagalvojau kaip per "kalniukus" reiks klijuot (medžiaga nelabai tampri), kaip atitaikyt klijų storį kad nepreitų kiaurai... Ir nusprendžiau meistrams patikėt geriau. Kaip sakoma, jei viskas tsip lengva būtų, tai meistrų nereikėtų.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#5 2big4you

2big4you
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 15
  • Automobilis:Peugeot 405 GR

Parašyta 2013 gegužės 01 - 11:33

Gal kolega sanis galetu siek tiek placiau papasakoti, kur pavyko rasti meistrus, kurie perklijuotu "lubas" uz 300lt? Nes man taip pat jau nusibodo "kabancios lubos", bet kiek teko dometis kas kaune atliktu si darba, tai be 400 - 600lt nieko nepazadejo :ax: Buciau dekingas uz info :)
  • 0

#6 Dalgius

Dalgius
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 8
  • Automobilis:406 coupe 2.0

Parašyta 2013 gegužės 01 - 12:09

Planuoju ir as kada savo pezuko stoga susitvarkyt. Radau forume neloga instrukcija. Spausti cia
  • 0

#7 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 gegužės 01 - 13:07

Gal kolega sanis galetu siek tiek placiau papasakoti, kur pavyko rasti meistrus, kurie perklijuotu "lubas" uz 300lt? Nes man taip pat jau nusibodo "kabancios lubos", bet kiek teko dometis kas kaune atliktu si darba, tai be 400 - 600lt nieko nepazadejo :ax: Buciau dekingas uz info :)

Žakonon nuvažiuok, prisirink numerių ;) aš dar tik vienam skambinau. Dar turiu porą kontaktų. Vis neprisiruošiu tuo rimtai užsiimt. Aišku, aš iškart pasakau, kad mano stogas išimtas, paralonai nulupti ir paruoštas klijavimui. Tereik priklijuot. Gal nuo to kaina priklauso.

Jei už 600 tai nafik tada, geriau iškart į šrotą ir tris stogus nusipirkt už tokią kainą ;) arba bandyt pačiam, kol pavyks. Visgi kokie 18 bėginių metrų gautųsi. Tai maždaug 6 kart pabandyt stogą užklijuot (neskaičiuojant klijų).

Tas gidas tikrai neblogas, bet kaip sakiau man perdaug pavojingai pačiam tas darbas atrodo. nuvažiuokit, pačiupinėkit medžiagas, pagalvokit ar jūsų jėgoms jas gražiai užklijuot. Nes aš saviškėm pradėjau nepasitikėt pačiupinėjęs ;) bijau, kad bus fiasko (arba kiaurai klijai persigers arba liks raukšlės ant "duobių", nors pats galvojau pasidarysiu. Kad poto nebūtų dviguba investicija. heh.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#8 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2013 gegužės 02 - 19:34

www.zakona.lt
Bėginis metras 32lt medžiagos su paralonu ir pūku (klijuojama tepamais klijais), be pūko naudojami purškiami klijai ir kažkaip deginamas paralonas. Darbas sunkus. Kaip man žakonoj sakė, pirmą dieną medžiagos, antrą dieną medžiagos, trečią dieną meistro numerio. Klijai tepami tokie kaip batų padam klijuot naudojami. Purškiami sako vasarą gali neatlaikyt. Medžiagos spalvų nemažai. Dirbt sunku. Perdengimas stogo apie 300. Nors žmonės pasidaro. Aš nusprendžiau nerizikuot, duot meistrams.

Sorry, tie aerozoliniai, kur tipo gali karsčių neatlaikyt, tai ar tikrai, ar tipo "viena boba sakė"? Bo man reik abloškes apsikiluot nupuolusias ir nežinau, ar išlaidos vertos grieko...
  • 0
... labai piktas diedas...

#9 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2013 gegužės 02 - 20:45

www.zakona.lt
Bėginis metras 32lt medžiagos su paralonu ir pūku (klijuojama tepamais klijais), be pūko naudojami purškiami klijai ir kažkaip deginamas paralonas. Darbas sunkus. Kaip man žakonoj sakė, pirmą dieną medžiagos, antrą dieną medžiagos, trečią dieną meistro numerio. Klijai tepami tokie kaip batų padam klijuot naudojami. Purškiami sako vasarą gali neatlaikyt. Medžiagos spalvų nemažai. Dirbt sunku. Perdengimas stogo apie 300. Nors žmonės pasidaro. Aš nusprendžiau nerizikuot, duot meistrams.

Sorry, tie aerozoliniai, kur tipo gali karsčių neatlaikyt, tai ar tikrai, ar tipo "viena boba sakė"? Bo man reik abloškes apsikiluot nupuolusias ir nežinau, ar išlaidos vertos grieko...

Už 17 lt purškiami sakė 60 berods laipsnių atlaiko. Šiek tiek brangesni ar 90 ar 100. Tau spręsti ar rizikuoti. Aš nebandžiau, pasitikiu pardavėjo žodžiais. Visgi jei siūlo tepamus pigesnius už purškiami brangesnius,tai matyt purškiami tikrai nieko gero.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0