Jump to content


Photo

2.2 HDI Purkstuku korekcijos


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 definedt

definedt
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 124
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:BMW E91 330d

Posted 2013 July 21 - 14:08

Sveiki, Turiu 607 2.2 HDi 4HX 98Kw variklis. Jau ilgokai vazinejau su kalenanciais/blogai purskianciais dviem purkstukais (pagal PP2000), tai ypac pasijaucia ant salto variklio (kalimas). Pries kelias dienas pagaliau susiruosiau visus nuvezti pratestuoti ant stendo. Rezultatai - 2 blogi. OK restauravo du purkstukus, pagal stendo lapa dabar viskas tvarkoj. Sudejom atgal ir korekcijos niekur nedingsta? Ant karsto variklio 1-2 purkstukas normose +-0.50mm3/stroke. Bet 3-4 pakyla drasiai virs +-1.00mm3/stroke. Variklio darbas nera visiskai svelnus, salone jauciasi vibracija kaip ir pries tai. Dumo kaip ir nebera, traukia geriau. Galvoju nesuksiu sau galvos, taciau ryte uzkurus salta varikli vel girdisi kaip silpnai kalena vienas-du purkstukai, tai ypac jauciasi ant apkrovos. Vaziuojant ir staigiai atleidus gaza kalimas dingsta - tai tik dar karta patvirtina, jog kazkuris purkstukas nedapurskia. Tai sitoje situacijoje visiskai pasimeciau. Nezinau, gal purkstukus reikia priristi/priprogramuoti per Peugeot Planet? Nes ant stendo viskas idealiai, taciau idejus i varikli taip nera. Gal kas turite minciu? Aciu.
  • 0

#2 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2013 July 21 - 15:34

Norėjau pasiklausti kuom tau pasireiškė blogas purkštuku darbas? tik kalenimu? ar ir stipriu dumingumu? beje kur tvarkei purkštukus ir kiek kainavo?
  • 0

#3 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2013 July 21 - 15:44

Sveiki,

Turiu 607 2.2 HDi 4HX 98Kw variklis.
Jau ilgokai vazinejau su kalenanciais/blogai purskianciais dviem purkstukais (pagal PP2000), tai ypac pasijaucia ant salto variklio (kalimas). Pries kelias dienas pagaliau susiruosiau visus nuvezti pratestuoti ant stendo. Rezultatai - 2 blogi. OK restauravo du purkstukus, pagal stendo lapa dabar viskas tvarkoj. Sudejom atgal ir korekcijos niekur nedingsta? Ant karsto variklio 1-2 purkstukas normose +-0.50mm3/stroke. Bet 3-4 pakyla drasiai virs +-1.00mm3/stroke. Variklio darbas nera visiskai svelnus, salone jauciasi vibracija kaip ir pries tai. Dumo kaip ir nebera, traukia geriau.

Galvoju nesuksiu sau galvos, taciau ryte uzkurus salta varikli vel girdisi kaip silpnai kalena vienas-du purkstukai, tai ypac jauciasi ant apkrovos. Vaziuojant ir staigiai atleidus gaza kalimas dingsta - tai tik dar karta patvirtina, jog kazkuris purkstukas nedapurskia.

Tai sitoje situacijoje visiskai pasimeciau. Nezinau, gal purkstukus reikia priristi/priprogramuoti per Peugeot Planet? Nes ant stendo viskas idealiai, taciau idejus i varikli taip nera.
Gal kas turite minciu?

Aciu.

man ir idomu kokios tos korekcijos turetu buti,,pas mane yra
1 - 0,43
2 - 0,67
3 - 0,35
4 - 0,27
tai jai sakai normos ribose 0,50
tai reiskia manasis 2 cilindras turetu kazka blogai roditi,,,
bet jokio kalimo pas mane nera,tai gal tau tiesiog kompensatoriai pakalena
  • 0

#4 KDiagnostika

KDiagnostika
  • Senbuviai
  • posts 120
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Diagnostika

Posted 2013 July 21 - 15:59

pas tave cia viskas gerai atrodo, bet reikia ziureti ne vien siuos dalykus reikia stebeti ir kitus parametrus susisjusius kuro padavimu.
  • 0

#5 definedt

definedt
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 124
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:BMW E91 330d

Posted 2013 July 21 - 16:51

man ir idomu kokios tos korekcijos turetu buti,,pas mane yra
1 - 0,43
2 - 0,67
3 - 0,35
4 - 0,27
tai jai sakai normos ribose 0,50
tai reiskia manasis 2 cilindras turetu kazka blogai roditi,,,
bet jokio kalimo pas mane nera,tai gal tau tiesiog kompensatoriai pakalena

Normalios pas taves korekcijos. As irgi sakau nesukciau galvos, nes jauciu ir ant naujos auto nebus lygiai nuliai visur. Kompas kazkiek visada koreguoja purskima. Realiai iki +-1.00mm3/stroke nieko blogo. Tai sedek ramus jei nera jokiu pasaliniu veiksniu, kaip pvz. pas manes vibracijos, purkstuku kalenimas....
O kompensatoriai tai manau ir siltam gana gerai girdetusi...

----

Laimisxx - purkstukai tai man pradzioj visada is garso pasireiksdavo + padidejusi variklio vibracija + daugiau kuro + ziema balti dumai + vasara juodi dumai gerai uzmynus ir ant laisvu aps. apkrovos (automatas D)+ pastaruoju metu isvis gerai ikaites variklis pradedavo pulsuoti.. Buna daug niuansu. Restauravimas pilnas 350lt/vnt. Iprastas purkstuku patikrinimas 30lt/vnt. Klaipedoj.

---

KDiagnostika - ziuriu, kad kuro slegis rail'e siek tiek mazesnis, negu turi but. Bandysiu prapust slegio reguliatoriu, bet abejoju ar gali but del to problema...

Edited by definedt, 2013 July 21 - 17:01.

  • 0

#6 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2013 July 21 - 17:29

O nebuvo taip, kad pastovėjus vietoje ilgiau, ar kamštyje ant laisvu apsuku, pradėdavo smarkiai dūminti, ir davus gazo paleizdavo dūmi kamuoli?
  • 0

#7 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2013 July 21 - 17:44

O nebuvo taip, kad pastovėjus vietoje ilgiau, ar kamštyje ant laisvu apsuku, pradėdavo smarkiai dūminti, ir davus gazo paleizdavo dūmi kamuoli?

va man taip buna kad pastovi ant laisvu,,tai paspaudus stipriau pedala ismeta kamuoliuka juodo dumo ir vel nieko gerai,bet pas mane truputi EGR kazko streikuoja ,gal del to
  • 0

#8 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2013 July 21 - 18:28

O tu pabandyk valandai palikti mašina užkurta kieme tegu pabirbia, tai atrodys taip tarsi tavo mašina užsidegė.... jeigu pas tave tas pats tai turim identiška bėda, ir nežinau dėl ko ji..... Važiuojant irgi labai smarkiai dūmina... Dūmai juodi, kai pastovi kamštyje dūmai tamsiai pilki, nemėlini ir nejuodi, ir toks savotiškas svylančio dyzelio kvapas...
  • 0

#9 definedt

definedt
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 124
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:BMW E91 330d

Posted 2013 July 21 - 18:51

O tu pabandyk valandai palikti mašina užkurta kieme tegu pabirbia, tai atrodys taip tarsi tavo mašina užsidegė.... jeigu pas tave tas pats tai turim identiška bėda, ir nežinau dėl ko ji..... Važiuojant irgi labai smarkiai dūmina... Dūmai juodi, kai pastovi kamštyje dūmai tamsiai pilki, nemėlini ir nejuodi, ir toks savotiškas svylančio dyzelio kvapas...

Del EGR'o pasiziurek. Ant laisvu apsuku buna per daug prasiveres tai blogai dega misinys - dar daugiau dumu viskas minimaliai susikaupia duslintuve ir kai tik pagazuoji - iseina lauk.
  • 0

#10 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2013 July 21 - 18:55

O ka jam pažiurėti? pas mane 406 2,0 hdi porestailas 66 kw. Atjungti ji ar kaip? p.s o check engine nemestu jeigu jis blogai veiktu? nes kažkada buvo amen jam tai iškarto išmetė klaidą.
  • 0

#11 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2013 July 21 - 19:28

Del EGR'o pasiziurek. Ant laisvu apsuku buna per daug prasiveres tai blogai dega misinys - dar daugiau dumu viskas minimaliai susikaupia duslintuve ir kai tik pagazuoji - iseina lauk.

tai istikro gal daug prasiveres o ka ten paziuret kaip sumazinti ta prasiverima
  • 0

#12 definedt

definedt
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 124
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:BMW E91 330d

Posted 2013 July 21 - 20:05

tai istikro gal daug prasiveres o ka ten paziuret kaip sumazinti ta prasiverima

Arba isvalyt, pramankstinti, arba det tokia tarpine prie vamzdzio i isiurbimo kolektoriu.
http://www.ebay.com/...=item4d091357d1

2.2HDi tai klaidos nemeta, 2.0HDi senieji irgi neturetu mest. Asmeniskai tai dar ir isprogramuosiu ta EGR'a - toks teisingiausias budas. Bet pabandymui tai ziurekit, gal uzglusinus nebedumins ant laisvu apsuku.
  • 0

#13 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2013 July 21 - 20:26

Arba isvalyt, pramankstinti, arba det tokia tarpine prie vamzdzio i isiurbimo kolektoriu.
http://www.ebay.com/...=item4d091357d1

2.2HDi tai klaidos nemeta, 2.0HDi senieji irgi neturetu mest. Asmeniskai tai dar ir isprogramuosiu ta EGR'a - toks teisingiausias budas. Bet pabandymui tai ziurekit, gal uzglusinus nebedumins ant laisvu apsuku.

tie darbai jau buvo atlikti vis tiek tas pats,ir ta buvau uzglusines meta is kart klaida,ir ebay buvau rades kas isjungia ta EGR,,tris kartus siuntinejau faila ir irasinejau i auto,,neatjungia jie programiskai ir viskas,,nezinau jau trys metai taip vazineju ismeta klaida EGR istrinu ie vel ramu menesi budavo o dabar prasidejo kas antra diena reik istrinti,,ir tiesa ta uzglusinima is ebay kam pirkti juk paciam ji galima pasidaryti
  • 0

#14 definedt

definedt
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 124
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:BMW E91 330d

Posted 2013 July 21 - 20:35

Arba isvalyt, pramankstinti, arba det tokia tarpine prie vamzdzio i isiurbimo kolektoriu.
http://www.ebay.com/...=item4d091357d1

2.2HDi tai klaidos nemeta, 2.0HDi senieji irgi neturetu mest. Asmeniskai tai dar ir isprogramuosiu ta EGR'a - toks teisingiausias budas. Bet pabandymui tai ziurekit, gal uzglusinus nebedumins ant laisvu apsuku.

tie darbai jau buvo atlikti vis tiek tas pats,ir ta buvau uzglusines meta is kart klaida,ir ebay buvau rades kas isjungia ta EGR,,tris kartus siuntinejau faila ir irasinejau i auto,,neatjungia jie programiskai ir viskas,,nezinau jau trys metai taip vazineju ismeta klaida EGR istrinu ie vel ramu menesi budavo o dabar prasidejo kas antra diena reik istrinti,,ir tiesa ta uzglusinima is ebay kam pirkti juk paciam ji galima pasidaryti

Ne taip paprasta programiskai atjungt, kad kazkieno faila irasyneji ir baigta., viskas biski ten sudetingiau.... Bet dabar as pats esu tik aliumo gabala uzmetes ir nemeta jokiu klaidu... Viskas gut.
  • 0

#15 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2013 July 21 - 21:23

Arba isvalyt, pramankstinti, arba det tokia tarpine prie vamzdzio i isiurbimo kolektoriu.
http://www.ebay.com/...=item4d091357d1

2.2HDi tai klaidos nemeta, 2.0HDi senieji irgi neturetu mest. Asmeniskai tai dar ir isprogramuosiu ta EGR'a - toks teisingiausias budas. Bet pabandymui tai ziurekit, gal uzglusinus nebedumins ant laisvu apsuku.

tie darbai jau buvo atlikti vis tiek tas pats,ir ta buvau uzglusines meta is kart klaida,ir ebay buvau rades kas isjungia ta EGR,,tris kartus siuntinejau faila ir irasinejau i auto,,neatjungia jie programiskai ir viskas,,nezinau jau trys metai taip vazineju ismeta klaida EGR istrinu ie vel ramu menesi budavo o dabar prasidejo kas antra diena reik istrinti,,ir tiesa ta uzglusinima is ebay kam pirkti juk paciam ji galima pasidaryti

Ne taip paprasta programiskai atjungt, kad kazkieno faila irasyneji ir baigta., viskas biski ten sudetingiau.... Bet dabar as pats esu tik aliumo gabala uzmetes ir nemeta jokiu klaidu... Viskas gut.

tai ten siunciau savo nuskaityta is masinos faila jie ten perdare atsiunte atgal tipo profesonalus atjungimas ,,keista kaip kitiem nemeta klaidos,,man meta is kart uzglusinus

Edited by ARMONDS, 2013 July 21 - 21:25.

  • 0

#16 definedt

definedt
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 124
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:BMW E91 330d

Posted 2013 July 21 - 21:44

keista, keista, kaip ir viskas tvarkoj turetu but. Gal kabelis sukirmijes ar pns.? Visiem taigi atsijungia no problems. O sakau pas manes toks pat variklis ir nera klaidos net nelietus variklio kompo.
  • 0

#17 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • posts 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Posted 2013 July 21 - 21:46

man meta iškarto atjungus fiške EGR. Ir metė klaidą kada jis buvo sugedes, o tai ne papraščiau nupirkti deveta egr ir ji pakeisti??
  • 0

#18 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2013 July 21 - 22:10

galvoju gal tas EGR izdeges man ,,,,bet kai buvau pries tris metus nuemes ta EGR taijis uzsidares buvo pilnai na ir vaiksciojo gerai,,ardziau del to kad pulsavo net varyklis nuo per didelio kiekio per EGR ismetamu duju,,tai paimiau surinkau atgal ir nuemes ta elektro voztuveli kuris perduoda vakuma i EGR tai apacioja jo yra toks filtriukas ir ten reguliuojasi varztas sesiakampiu tai as ji prisukau iki tos ribos kad nepulsuotu varyklis ir tris metus jokiu problemu nebuvo,,va dabar pradejo klaida ismetineti,is pradziu kas menesi jau dabar kas antra diena,,manau pakeisciau ir nauja EGR bet va ar pades
  • 0

#19 definedt

definedt
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 124
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:BMW E91 330d

Posted 2013 July 21 - 22:42

galvoju gal tas EGR izdeges man ,,,,bet kai buvau pries tris metus nuemes ta EGR taijis uzsidares buvo pilnai na ir vaiksciojo gerai,,ardziau del to kad pulsavo net varyklis nuo per didelio kiekio per EGR ismetamu duju,,tai paimiau surinkau atgal ir nuemes ta elektro voztuveli kuris perduoda vakuma i EGR tai apacioja jo yra toks filtriukas ir ten reguliuojasi varztas sesiakampiu tai as ji prisukau iki tos ribos kad nepulsuotu varyklis ir tris metus jokiu problemu nebuvo,,va dabar pradejo klaida ismetineti,is pradziu kas menesi jau dabar kas antra diena,,manau pakeisciau ir nauja EGR bet va ar pades

Jei lediniai purkstukai tai gali det nauja, tai laikys normaliai, jei ne - kas tris menesius galesi valyt. Deti naudota EGR'a tas pats, kas det naudotus stabdziu diskus lietuviu stiliumi. Tai geriausiai glusini, dedi tarpine, isprogramuoji ir variklis pamirsta, ir pats pamirsti, kad ta nesamone egzistuoja.
  • 0

#20 revolt69

revolt69
  • Senbuviai
  • posts 21
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Posted 2013 July 24 - 04:39

o kur tikrinot ir restauravot savo purkstukus klp? nesinori bet kur vezti. girdejau kalbu kad pas kai kuriuos kai nuvezi tai iskart sako kad visi blogi, o pasirodo kad jie dar proto ribose. diagnostika buvau nuvares tai kol masina salta 1-o purkstuko korekcija buvo bloga, iki 2 skirtumas, gal del to pas mane irgi jauciasi didele vibracija ir kol salta kuro valgo mieste iki 12l.

Edited by revolt69, 2013 July 24 - 04:45.

  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users