Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugoet 407 greiciu dezes tepalo kiekis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2013 rugpjūčio 13 - 16:14

Sveiki , nutariau pezuj 407 2.0 dyzeliuj 2006m. pakeisti greiciu dezes oila , nusipirkua jo pezo centre , esu uk , ir ka jus manote tie neismanaliai dyrba pezo centre ir nezino kiek pilasi I mano greiciu deze iolo 6 - begiu , ziurejo ziurejo kompe pas save ir nieko nerado pasikviete meistra is patalpu kad paklausti kiek jus pilate iolo jis peciais krato isivaizduojate o dyrba jis PEZO centre , tai ir sako jam virsininkas tai kiek jus pilate kaip keiciate sako 2 litrus tai nebus nei per mazai nei perdaug , mintyse nusikeikiau , tai sakau kiek man to oilo ( tepalo ) imti is kusu imk 2 l. sako supylsi uzteks , ka teisngai pasake kad merkos near ta as zinojau , tai daba kreipiuosi I forumiecius , gal galite man pasakyti kokio santykio pilasi oilas ( nes noriu isitikinti ar ta dave man jie ) ir kirk jo lilti litru aciu . VF36DRHRH21355757 dar pasake kad 2skirtyngos dezes yra machanines skiriasi litrazas ta zino o kiek pilasi nezino .

Šį pranešimą redagavo Monster: 2013 rugpjūčio 13 - 16:38

  • 0

#2 mauzer

mauzer
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 407 SW

Parašyta 2013 rugpjūčio 13 - 17:21

Gal pades:

AM6

Prie to pacio, kur Klaipedoje kokybiskai pasikeisti tuos tepaliukus P407 su BVA AM6?
  • 0

#3 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2013 rugpjūčio 13 - 19:44

Jie nežino, nes pumpuoja dažniausiai su pompa iš bačkos ir tiek to vargo - pradeda bėgt - reiškia pilna. Į senas dėžes penkiabėges visur pylėsi 1.6-1.9L, su dviem litrais visada apsisuki. Čia gali būti ir daugiau. Jei dvejoji arba nerandi tiksliai, pasiemi daugiau, paskui grąžinsi ir viskas - pakuočių tik nepralupt ir nesuterlint reikia. Šiaip tuos kiekius dažniausiai galima susirasti bet kurio rimtesnio tepalų gamintojo internetiniam tepalų pasiūlymo pagal modelį kataloge - būna parašyta siūlomas tepalas ir reikiamas kiekis. Beje, jei jau rašai lietuviškai, tai ir rašyk Tepalas arba Alyva, o ne kažkoks Oilas. Cuz only unintelectual bastazz dunno their lang & uz othez to be kool...

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2013 rugpjūčio 13 - 19:46

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#4 Monster

Monster
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 245
  • Vieta:Airija
  • Automobilis:peugoet 407

Parašyta 2013 rugpjūčio 13 - 23:03

CIA kad rase vienas 5l. supyle o paskuj 1 lirta uzkurus tai man tai nesamone isvis , kur tu broil ten tiek supyliai greiciu deze pareis iskart , 75 ant 80 man toki dave santyki kiek matau ta dalyka pataike autodata rodo man 2.6 l. pilasi KASKAS SUPYLE 6 LITRUS , NESU MATES I TRAKTORIAU S DEZE TIEK NETILPTU , DURNAI PADARYTA istikro ant kitu maisnu yra sone varstas atsisukus pildamas per virus matai kaip bega per sona uzsuku reiskia uztenka o cia near jokios matuokles , tai jai reiktu vaziuoti I pezo centra dasipylti ar patikrinti ka jie sakytu tada >? pasikliausiu as autodata 2.6 l. http://asg.lt?04hxa0 dovydas iki virsaus pyle maset 6 litrus :)

Šį pranešimą redagavo Monster: 2013 rugpjūčio 13 - 23:04

  • 0

#5 Padrele

Padrele
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 607 2.2hdi

Parašyta 2013 rugpjūčio 17 - 06:17

Valvoline irgi rodo 2.6ltr.
  • 0

#6 Andriusafrika

Andriusafrika
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 4
  • Vieta:Mszeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407 1,6 hdi

Parašyta 2018 spalio 20 - 14:21

Ar cia mechanui?


  • 0

#7 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.921
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2018 spalio 20 - 14:28

Ar cia mechanui?

Neskaityk situ monstro pezalioniu. Geriau uzduok teisinga klausima ir pabandysim atsakyt.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0