Peršokti prie turinio


Nuotrauka

centravimo ziedai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2013 spalio 16 - 22:43

Man toks klausimas, pasistojo. Radau centravimo žiedus. Man iš 67.1mm reikia sumažinti iki 60.1mm.. Kaip suprantu dėsis kažkoks žiedas ir jis kažkiek ratą išstums, teisingai? Jeigu taip, tada kas geriau, ar žiedas ar vis gi ratlankio centrą padidinti? Ačiū.
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#2 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 spalio 17 - 00:51

Man toks klausimas, pasistojo.
Radau centravimo žiedus. Man iš 67.1mm reikia sumažinti iki 60.1mm.. Kaip suprantu dėsis kažkoks žiedas ir jis kažkiek ratą išstums, teisingai? Jeigu taip, tada kas geriau, ar žiedas ar vis gi ratlankio centrą padidinti?
Ačiū.

Jei tavo ratlankio centrinė skylė 67,1, o stebulėj - 60,1, tada keliauji į parduotuvę ir ieškaisi centravimo žiedų. Arba jeigu būtent tokių nėra - keliauji pas tekintoją ir tau juos padaro iš kaprono(vis maišau pavadinimą. Na iš plastmasės žodžiu, supranti apie ką aš). Ir viskas. Žiedas rato neišstums nei į kairę nei į dešinę. Jis tik užpildys tą tarpą tarp stebulės išsikišimo, ant kurio šiaip iš priekio arba galo žiūrint, užsimauna ratas. Jeigu nedėsi centravimo žiedo, tai reikš, kad tavo ratlankis laikysis tik ant varžtų, ir per didesnę duobę gali nutraukt arba užlenkt varžtus, nes jiem bus apkrova didelė vertikaliai(ratlankis laikysis ne varžtais + ant kanto esančio stebulėj, o tik ant varžtų).

Kam tau ratlankio centrą didinti? Juk tavo ratlankio centrinė didesnė nei tavo mašinos stebulėj? Tau tereikia užpildyt tarpą tarp ratlankio vidinės centrinės skylės krašto ir tarp stebulės kantuko krašto. Būkim biedni, bet teisingi - nevažinėjam mes nei 50, nei 70, nei 90.. ;] Todėl, asmeniškai, manau geriau apskritai nedaryk nieko su ratlankiu, vis dėlto tai saugumas.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#3 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2013 spalio 17 - 07:29

teisingai kolega paminejo viska, ir nera tie ziedai brangus , bent jau autoaibej panevezyje , praitais metais pirkau tau 2lt vienetas.
  • 0

#4 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 spalio 17 - 09:54

teisingai kolega paminejo viska, ir nera tie ziedai brangus , bent jau autoaibej panevezyje , praitais metais pirkau tau 2lt vienetas.

Tik papildysiu, kad kažkada teko matyti ir pigesnių ir brangesnių variantų. Nesu garantuotas, bet gal verčiau brangesnius imti, nes jau ne vienoj mašinoj teko matyti tuos centravimo žiedus iš gabaliukų sudėtus(kažkodėl skilinėja - vadinasi arba apkrovas žvėriškas gauna, arba trapus plastikas).
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#5 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2013 spalio 17 - 10:02

Totalus durnius aš, kaip girtas vakare buvau... Gal ne taip vienas kitą supratome. Pas mane ant stebulės 67.1, o ratas 60.1. Ratas neužsideda, nes per maža jo centrinė skylė yra. Tai arba ratlankio skylę didini iki 67.1 arba centravimo žiedas. Aš suprantui kai stebulės žiedas būtu 60.1, o rato 67.1, tada taip, žiedą uždėjai, viskas gražu. Bet kaip su situacija kai ratas mažesnis,o stebulė didesnė? Gi žiedas iškiš ratą?
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#6 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2013 spalio 17 - 10:29

Totalus durnius aš, kaip girtas vakare buvau...
Gal ne taip vienas kitą supratome.
Pas mane ant stebulės 67.1, o ratas 60.1. Ratas neužsideda, nes per maža jo centrinė skylė yra. Tai arba ratlankio skylę didini iki 67.1 arba centravimo žiedas. Aš suprantui kai stebulės žiedas būtu 60.1, o rato 67.1, tada taip, žiedą uždėjai, viskas gražu.
Bet kaip su situacija kai ratas mažesnis,o stebulė didesnė? Gi žiedas iškiš ratą?

tada yra tik du variantai , jeigu eina pratekint ratu centrine skyle , arba gamint rastafkes.
  • 0

#7 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 spalio 17 - 10:46

jeigu eina pratekint ratu centrine skyle

Su šituo atsargiai, kad netyčia neliktų ant stebulės tik ratlankio centras, prisuktas varžtais. Nieko prieš, bet pasikonsultuok su tuo, kas tau tekins, nes rajone tau padaryt gali viską, tik ar tai į gera, klausimas.. :shy:
manau rastavkės saugiausias variantas.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#8 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2013 spalio 17 - 10:48

Su šituo atsargiai, kad netyčia neliktų ant stebulės tik ratlankio centras, prisuktas varžtais. Nieko prieš, bet pasikonsultuok su tuo, kas tau tekins, nes rajone tau padaryt gali viską, tik ar tai į gera, klausimas.. :shy:
manau rastavkės saugiausias variantas.

Atvirkščiai kur nors manau sostinėje reikės pasižiūrėti, nes rajone greičiau iš akies padarys. O čia jau tikslumo reikia. ;)

Na rastafkės nėra blogai, dar ir atrodys geriau, žiūrėsime.
Ačiūūūkas. ;)
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0