Jump to content


Photo

Taduncės Sniego Liūc


  • Please log in to reply
67 replies to this topic

#21 Tadunce

Tadunce
  • Senbuviai
  • posts 537
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:P 407 HDi

Posted 2013 November 03 - 18:54

Sakyčiau, kad priklauso nuo to, kokiais keliais važinėsi.. Golfe po ~8-9mėn kažką panašaus radom (stambių dalelių buvo daugiau) Na, kad nelabai mylėjo, tai tikrai tikėtina, bet kas geras mašinas parduoda :) Dabar bus man ką mylėt :wub: O kai rašė berods Eddy dėl taxi, tai gali būti, nes pvz galinių durelių rankenėlės daug labiau nutrintos, nei priekinių :rolleyes:
  • 0

[Ex] P 406 2.1 Td
[Ex] P 406 2.0 Hdi

[Now] P407 2.0 Hdi


#22 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • posts 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Posted 2013 November 03 - 19:02

Jei čia buvęs taxas- daugink ridą iš dviejų.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#23 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • posts 1,178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Posted 2013 November 03 - 19:07

Na as tokio buciau tikrai nepirkes, nebent neturi ka veikt ir krapstysies prie jo, bet cia mano nuomone
  • 0

#24 Tadunce

Tadunce
  • Senbuviai
  • posts 537
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:P 407 HDi

Posted 2013 November 03 - 19:08


Auto pirkta 5 metų senumo su ~200 000 km.

Jei iš privataus asmens, tai gal ir tikėtina, jei firmos, ar taxi, tai minimum dviguba būt turėjo :rolleyes:

Žilva, truputi praleidai jau :rolleyes:

Talbotai, dėkui už nuomonę ^_^
  • 0

[Ex] P 406 2.1 Td
[Ex] P 406 2.0 Hdi

[Now] P407 2.0 Hdi


#25 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • posts 2,075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Posted 2013 November 03 - 19:10

Na as tokio buciau tikrai nepirkes, nebent neturi ka veikt ir krapstysies prie jo, bet cia mano nuomone

As pilnai tau pritariu, net kaina itakos nebutu turejus (nebent ten 2000 tekainavus buvus), bent jau mano akim daug reikalu :beer: nu kai nera pasirinkimo butent tokio kokio nori auto imi belekoki ir krapstais :beer: nekreipkit demesio cia tik musu nuomones, vaikis turi laiko krapstytis tai atkels iki kokio jam reikia stovio sekmes darbuose :beer:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#26 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • posts 1,483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Posted 2013 November 03 - 19:20

savom akim maciau ir ciupinejau polo su virs 600k km rida,likau maloniai nustebes,atrodo kad birbs dar toliau tiek pat, tai galbut ir pugas vaziuos atlikus visus reikiamus darbus :dntknw:
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#27 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • posts 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Posted 2013 November 03 - 19:23



Auto pirkta 5 metų senumo su ~200 000 km.

Jei iš privataus asmens, tai gal ir tikėtina, jei firmos, ar taxi, tai minimum dviguba būt turėjo  :rolleyes:

Žilva, truputi praleidai jau :rolleyes:

Talbotai, dėkui už nuomonę ^_^

Tuos pirmus penkis metus žinai kaip mašina buvo naudojama? Kodėl pirmam savininkui negalėjo parduoti su atsukta rida? Nieko aš nepraleidau.

Kantrybės darbuose.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#28 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2013 November 03 - 20:31

Cia kaip projektelis, man patinka tokie uzsiemimai. Patys savaitgali neturedami ka veikti, apart prie tv sededami savo apartamentuose dindeli muse, komentuoja "talbots". Mieliau eiciai ir sedeciau garaze, daryciau tai kas malonu sirdziai. Permesciau varikli, pavaru deze, vaziuokle persirinkciau ar dar ka . Kekvienas mano savaitgalis, toks, kekviena diena, kad neprisiliesciau prie masinos.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#29 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • posts 2,075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Posted 2013 November 03 - 22:26

Cia kaip projektelis, man patinka tokie uzsiemimai. Patys savaitgali neturedami ka veikti, apart prie tv sededami savo apartamentuose dindeli muse, komentuoja "talbots". Mieliau eiciai ir sedeciau garaze, daryciau tai kas malonu sirdziai. Permesciau varikli, pavaru deze, vaziuokle persirinkciau ar dar ka . Kekvienas mano savaitgalis, toks, kekviena diena, kad neprisiliesciau prie masinos.

Eddy ir vel biski nusisnekejai, tai gal ne pas visus zmones masinos su trukumais yra ir nera siuo momentu ko tvarkyti, tai gali laisva laika skirti kazkam kitam, kad ir tam tv ziurejimui ar komentarus rasyti :good:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#30 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2013 November 04 - 08:13

Eddy ir vel biski nusisnekejai, tai gal ne pas visus zmones masinos su trukumais yra ir nera siuo momentu ko tvarkyti, tai gali laisva laika skirti kazkam kitam, kad ir tam tv ziurejimui ar komentarus rasyti :good:

va c5 nebera kur nagu kist. per visas iseigines iskaitant lapkricio 1 laiziau c5. variklio skyriu kuopiau nuo dulkiu sluoksnio.., salona valiau nors tai buvo svarus. ir tai visa savaite. jau tas tv uzp yra mane. geriau kieme spoksosiu i masina. jau savop mokslo metu laikotarpiu prisispoksojau i TV. o dabar diena is dienos prie kompo..
nusisneku. bet ale kai savo nesamoniu uzveliat teisuoliai.

Edited by Eddy, 2013 November 04 - 08:14.

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#31 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • posts 2,075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Posted 2013 November 04 - 08:32

va c5 nebera kur nagu kist. per visas iseigines iskaitant lapkricio 1 laiziau c5. variklio skyriu kuopiau nuo dulkiu sluoksnio.., salona valiau nors tai buvo svarus. ir tai visa savaite. jau tas tv uzp yra mane. geriau kieme spoksosiu i masina. jau savop mokslo metu laikotarpiu prisispoksojau i TV. o dabar diena is dienos prie kompo..
nusisneku. bet ale kai savo nesamoniu uzveliat teisuoliai.

nebuk tas senukas, kuris kiekviena diena pasiima kibireli vandens ir skudura ir eina valyt masinos nesvarbu ar vaziavo ar nea, nebent esi pedantas :beer: Eddy juk visi krapstos prie masinos, ka tik ja nusipirke, kol susitvarko iki jam tinkamos formos :beer:

P.S. tu geriau nespoksok i masina, o su seima geriau naudinga ka nors nuveik :good:

Edited by dzonyB, 2013 November 04 - 08:33.

  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#32 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • posts 2,377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Posted 2013 November 04 - 08:41

Cia kaip projektelis, man patinka tokie uzsiemimai. Patys savaitgali neturedami ka veikti, apart prie tv sededami savo apartamentuose dindeli muse, komentuoja "talbots". Mieliau eiciai ir sedeciau garaze, daryciau tai kas malonu sirdziai. Permesciau varikli, pavaru deze, vaziuokle persirinkciau ar dar ka . Kekvienas mano savaitgalis, toks, kekviena diena, kad neprisiliesciau prie masinos.

Nu nesipikit virai :) Taigi ne kiekvienam širdžiai malonu lindėti garaže. Žmonių yra įvairiausių. Kitiems gal labiau patinka meškerę mėtyt iš valtelės, kitam sportuoti, dar kitas gali savaitgalį praleisti su fotoaparatu, kai kas gal būt laiką leidžia angelėlius karpydamas ar lankstydamas iš popieriaus... :)
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#33 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • posts 6,129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Posted 2013 November 04 - 09:12

Jop, tikrai nesipykstam. As pvz irgi megstu prie masinos krapstytis... Aisku kai turiu laiko.

Uosviene (kadangi ant vieno kiemo gyvenam) uzeina i garaza, kapotas atidarytas plastmases nurinktos, "IR VEL SUGEDO????" :D Tai sakau man patinka kad butu masinoje viskas IDEALU, as visas pravodkes is naujo su spec izoliacija persuku, visas fiskes pravalau, visus issivalineju, aisku randu kokiu defektu, pataisau, nes tai man HOBI... Aisku zmona truputi pyksta, bet gal sakau geriau as prie masinos nei su bonke rankoje koja ant stalo taukus auginciau :ax: Zodziu israkineju masina po dalele, taip uzkertu netiketom situacijom ant kelio... + malonu kai atsidarai kapota ir randi toki vaizdeli:

Posted Image
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#34 Tonisas

Tonisas
  • Senbuviai
  • posts 171
  • Vieta:Raseiniai/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 607 2,7HDI

Posted 2013 November 04 - 09:34

Sveikinu su pirkiniu! Tegul susitvarkius viską iki norimo lygio tas lygis kuo ilgiau išsilaikytų :) O jei ne į temą tai Laimonai galima pagalvot, kad ką tik nuo konvėjerio nuriedėjęs. Tikrai gražu. :good:
  • 0

#35 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2013 November 04 - 09:40

Jop, tikrai nesipykstam. As pvz irgi megstu prie masinos krapstytis... Aisku kai turiu laiko.

Turim panasumu :)
zmona ir pyksta :doh:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#36 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • posts 4,754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Posted 2013 November 04 - 09:45

va c5 nebera kur nagu kist. per visas iseigines iskaitant lapkricio 1 laiziau c5. variklio skyriu kuopiau nuo dulkiu sluoksnio.., salona valiau nors tai buvo svarus. ir tai visa savaite. jau tas tv uzp yra mane. geriau kieme spoksosiu i masina. jau savop mokslo metu laikotarpiu prisispoksojau i TV. o dabar diena is dienos prie kompo..
nusisneku. bet ale kai savo nesamoniu uzveliat teisuoliai.

nebuk tas senukas, kuris kiekviena diena pasiima kibireli vandens ir skudura ir eina valyt masinos nesvarbu ar vaziavo ar nea, nebent esi pedantas :beer: Eddy juk visi krapstos prie masinos, ka tik ja nusipirke, kol susitvarko iki jam tinkamos formos :beer:

P.S. tu geriau nespoksok i masina, o su seima geriau naudinga ka nors nuveik :good:

zmona - seima ir be manes puikiai issivercia savaitgali, o as turiu laisvo laiko garaze praleist. pedantas neesu ir atvirai ant kiemo nelakstau. savaitgaliai visi mano prie masinos. 605 irgi buvo cackinamas ir nesvarbu ar katik nupirktas ar ne.. man malonu. darau del savo malonumo, kaip ir laimonas sako. gal del to ir neesu turejes jokiu netiketumu. kaip kai kurie tolimesnej kelionej sustoje kapotu atviru nebegali keliones testi.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#37 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • posts 1,879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Posted 2013 November 04 - 09:49

Normalus aparac. Norėjai baltos ir turi, man irgi balta labai patinka. :good: Ir nuo kada čia 10 metų mašiną galima nupirkti už tris štukas? Gaila, kad to nežinojau ir už savo devynių metų pežą keturiolika štukų atseikėjau. Nepagailėk litų kėbulo trūkumams pašalini, patiesinti įlenkimus be dažymo, jei įmanoma, o buferius ir jei dar kur reikia patvarkyti ir perdažyti.

Edited by Bivainis, 2013 November 04 - 09:52.

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#38 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • posts 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Posted 2013 November 04 - 10:06

  + malonu kai atsidarai kapota ir randi toki vaizdeli:

ko cia taip blizga? :) :)
  • 0

#39 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • posts 2,075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Posted 2013 November 04 - 12:23

va c5 nebera kur nagu kist. per visas iseigines iskaitant lapkricio 1 laiziau c5. variklio skyriu kuopiau nuo dulkiu sluoksnio.., salona valiau nors tai buvo svarus. ir tai visa savaite. jau tas tv uzp yra mane. geriau kieme spoksosiu i masina. jau savop mokslo metu laikotarpiu prisispoksojau i TV. o dabar diena is dienos prie kompo..
nusisneku. bet ale kai savo nesamoniu uzveliat teisuoliai.

nebuk tas senukas, kuris kiekviena diena pasiima kibireli vandens ir skudura ir eina valyt masinos nesvarbu ar vaziavo ar nea, nebent esi pedantas :beer: Eddy juk visi krapstos prie masinos, ka tik ja nusipirke, kol susitvarko iki jam tinkamos formos :beer:

P.S. tu geriau nespoksok i masina, o su seima geriau naudinga ka nors nuveik :good:

zmona - seima ir be manes puikiai issivercia savaitgali, o as turiu laisvo laiko garaze praleist. pedantas neesu ir atvirai ant kiemo nelakstau. savaitgaliai visi mano prie masinos. 605 irgi buvo cackinamas ir nesvarbu ar katik nupirktas ar ne.. man malonu. darau del savo malonumo, kaip ir laimonas sako. gal del to ir neesu turejes jokiu netiketumu. kaip kai kurie tolimesnej kelionej sustoje kapotu atviru nebegali keliones testi.

Tu gali cackint necackines tos masinos (aisku tau ant sirdies ramiau bus, nes galvosi, kad viska 100 proc busi padares), bet ant kelio, su atdaru kapotu gali bet kada atsidurti, i masinos daliu vidu neilisi ir nepasakysi kada ji pasibaigs :beer:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#40 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • posts 1,178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Posted 2013 November 04 - 13:02

Normalus aparac. Norėjai baltos ir turi, man irgi balta labai patinka. :good: Ir nuo kada čia 10 metų mašiną galima nupirkti už tris štukas? Gaila, kad to nežinojau ir už savo devynių metų pežą keturiolika štukų atseikėjau.
Nepagailėk litų kėbulo trūkumams pašalini, patiesinti įlenkimus be dažymo, jei įmanoma, o buferius ir jei dar kur reikia patvarkyti ir perdažyti.

Nu blem gero stovio suprantu, kad brangiau, bet cia jau pavarges 406 tai manau tokia jo kaina ir turi buti, kadaise pries 10 metu irgi 405 pirkau 10 metu senumo panasios bukles, 3000 lt. mokejau :hmm: .
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users