Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Super elektrikas Vilniuje!!! Pigu ir kokybiska


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 6

#1 Bartas607

Bartas607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 122
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 20:46

Sveiki, Is karto pabresiu, kad nesu niekaip susijes su sita istaiga, tiesiog noriu pasidalinti savo "laimingo kliento" patirtim ir parekomenduoti tikrai gera, kompetentinga auto-elektrika. Trumpai pristatysiu savo patirti. Buvau susidures su "pseudo" elektrikais. Buvo daromas 607-o RD4 keitimas i RT3. Rezultate, turejau ideta sviecianti ekrana ir keleta kaip is kibiro kalenanciu koloneliu. Zodziu sumokejau didziulius pinigus, o rezultato taip ir nebuvo. Jie tik peciais guzciojo. Susipirkau po keleta gps antenu, mikrofonu, antra koloneliu komplekta, deja niekas nepadejo. Nuo galiniu elipsiu dangteliu net nebuvo nuimta izoliacine medziaga, nes pas mane pries keitimu elipsiu nebuvo, jau nekalbant apie kitus dalykus. Kreipiausi i www.saugusauto.lt . Viska sutvarke labai greitai, nors pats maciau, kaip buvo sunku atrinkti kas ir kaip padaryta ankstesniuju elektriku. Zmogus knisosi tikrai ilgai, plius uzgaiso geras tris valandas virsvalandziu (pasibaige darbo valandos) ir uz visa tai paeme tikrai niekingai mazus pinigus, ypatingai simboliskai sakyciau. Viska daro kaip sau, tvarkingai ir nuosirdziai, netempia laiko, kas svarbiausia darba vertina ne tik pagal isdirbtu valandu ikaini. Tikrai drasiai galiu parekomenduoti bet kokiais elektros klausimais. Rasu g. 43, Karolis 8652630
  • 0

#2 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 21:01

Rasu g. 43, Karolis 8652630

Telefono numeryje dviejų skaičių trūksta.
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#3 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2013 lapkričio 21 - 21:11

865263013
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#4 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 08:15

ir uz visa tai paeme tikrai niekingai mazus pinigus, ypatingai simboliskai sakyciau


Tai kiek? nes visi skirtingai suprantam - niekingai mažai (vienam 100 kitam 10)
  • 0

#5 Bartas607

Bartas607
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 122
  • Automobilis:Peugeot 607

Parašyta 2013 lapkričio 22 - 10:00

Tai kiek? nes visi skirtingai suprantam - niekingai mažai (vienam 100 kitam 10)

100 Litu. Atsizvelgiant i sugaista laika ir kaip zmogus greitai sukosi, man tai atrodo mazai. Manau, nereiketu cia apie kainas daug diskutuoti, tiesiog skambini ir tariesi. Man pasirode tikrai priimtinos kainos, o svarbiausia zmogus ismano savo darba.
  • 0

#6 martynas.k

martynas.k
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 1
  • Automobilis:VW Golf MK3

Parašyta 2015 rugpjūčio 25 - 12:19

Turėjau ir aš reikalų su aukščiau paminėtu automobilių elektroniku Karoliu. Žmogus tikrai išmano savo darbą, apsisuko greitai, per pusvalandį ir tikrai ne plėšikas, paėmė tik 15 Eur. Priėmė greit, ant rytojaus. Taigi labai labai rekomenduoju! 


  • 0

#7 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2015 rugsėjo 03 - 16:52

Teko ir man susidurti su šia įmone. Dėjausi signalizaciją, viską atliko tvarkingai ir kruopšiai, į visus klausimus buvo atsakyta, maloniai bendraujantis. Tikrai rekomenduotina vieta.


  • 0

I <3 HATERS





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0