Peršokti prie turinio


Nuotrauka

"Lubų" dažymas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4

#1 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2014 vasario 11 - 22:03

Sveiki. Noriu saviškės liūtės salono lubas nudažyti juodai(taip, suprantu visus estetinius minusus, su kuriais galiu susidurti tai darant sedano salone) Juoda spalva greičiausiai bus dažomi skersiniai prie lango, šoninių stoikių interjero plastmasės. Būtų gerai jeigu patartų žmonės, susidūrę su šituo dalyku. Kokias medžiagas naudoti patartumėt? Dažai nuo plastmasinių paviršių turėtų nenubyrėti kintant temperatūroms, taip pat netyčia užkliudžius kuo nors aštriu, pvz saugos diržo sagtimi. Lubas mėgstu karts nuo karto švelniai pereiti dulkių siurbliu. Realiai svarbiausia, kad nudažius lubas, jos nusidažytų pilnai. Taigi, kaip suprantu, reiks naudoti kažką, kas skiedžiama vandeniu? Svarbus reikalavimas - lubų medžiaga po dažymo neturėtų "sušokti" į gumulus. Tačiau dažant vandenyje maišytais dažais greičiausiai esama medžiaga nuo lubų tiesiog atsiklijuos? Taip pat bus dažoma daiktadėžė (bardačiokas). bardačiokui ir salono plastmasėms kaip suprantu ieškoti kažkokių specialių dažų plastikui? Gal turit kokių minčių? p.s. apie tai, kokie mano planai durni ir kaip neturiu ką veikt jau girdėjau ;]
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#2 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 vasario 11 - 22:25

Viskas paprastas ir mano paties isbandyta... tiesa viska daziau flakoneliais is senuku - rezultatas labai tenkinamas man. Visas plastmases aisku reikia tinkamai paruosti bet pagrindas - plastmasei skirti dazai. As nuriebalinau plastmases ir daziau 3 sluoksniais. Laiko iki siol jokiu nusibraizymu... daziau bardacioko dangti kuris daznai trinamas kojomis, moteru rankinukais ir pns... tureto medziaginio salono apmusimus daziau velgi flakoneliu pirktu is senuku (dazai skirti medziagai) teko dazyti daugiau kartu, bet efektas tenkino, pavirsius nebuvo sukietejas. Padaziius siulaus susiausti pavirsiu sepeteliu, ir po to vel dazyti. taip kartoti proceduras 2-3 kartus nuo norimo rezultato.
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#3 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2014 vasario 11 - 22:45

Na va, Sieras buvo vienas iš kelių žmonių, kurių reakcijos ir tikėjausi. Ačiū už atsakymą ;] Dabar klausimukai keli: Kaip suprantu - "paruošti plastmases", turima omeny jas nušvitrinti ar tik nuriebalinti? Dažai plastmasei - gal gali kažką parekomenduoti iš patirties? Kokių reiktų vengti? Ar dengia storu sluoksniu? Suprantu, kad pulvizatorium būtų žymiai kokybiškiau, kai slėgiu geru per šluotelę nuvarytų, bet visgi.. O dabar dėl dažų medžiagai - "pašiaušti" šepetėliu po to, kai išdžiūna pirmas sluoksnis, ar iškart nudažius bandyti sušiaušinėt? To kaip suprantu reikia būtent tam, kad dar nenudažytos vietos antruoju - trečiuoju bandymu gautų dažų? Taip pat kaip dėl plastmasės, gal gali kažką parekomenduoti konkretaus medžiagai dažyti? Minėjai flakonėlį? Kokia +/- išeiga kvadratūrai?
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#4 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 vasario 12 - 08:43

Žinok neekspermentavau su dažais. Ėmiau tos pačios firmos tiek medžiagai tiek plastmasei.

Šios firmos, tik čia kaip pvz flakonas.

Žinoma gali rinktis gal kokius rimtesnės firmos dažus, bet man šitie tiko. Na, o dabar linksmiausia dalis... Žiemos metu buvau nutaręs šitą darba pasidaryti, atsinešiau namo, nuriebalinau ir pradėjau dažyti durų apmušimą... kur medžiaga ten viskas tvarkoje gavosi - tvarkinga - gražu... o kur plastmasė, pirmas efektas buvo nerealus... palaukiau namie gal pora h kol išdžiuvo pilnai ir nešiau atgal dėti į mašiną... ir prie pirmo šaltuko dažai pradėjo atšokinėti... Tuomet pagalvojau palauksiu vasaros ir vėl dažiau plastmases, tik šį kartą viską dariau kiek kitaip:

1)sušveičiu su kempinėle
2)nuriebalinau
3) 3 sluoksniai dažų (bet pirmasis grynai buvo purškiamas iš toliau tokia dulksna, manau jog tai pagerina tolimesnį dažų sukibimą)

Ir kaip minėjau, laiko iki šiol - tik beje atspalvį pamėgink atitaikyt nes pas mane kai panele neišblizginta ji vos pilkšvesnė. Kai pripurški blizgiklių, tai juodumas apsilygina... Ir dar, siūlau pusiau matinius dažus...

Dėl medžiagos, tai buvo papraščiausias darbas. Pofik, purvina, įbrėžta... uždažius nieko beveik nebesimato. Darbas vyko taip:
1)pirmas dažų sluoksnis grynai kaip gruntinis velgi purškiau iš toliau.
2)jau ištisais judesiais per visa durelių apmušimo ilgį ir iškart po dažymo "sušukuoju" medžiagą į priešingą pusę kur nepateko dažų.
3)vėl dažau tik pradedu nuo priešingos pusės.
4) jei dar kažkur lenda sena spalva dar kartelį pakartoju.

Kai pilnai išdžiūna gerai su šepetėliu pramankšitni medžiagą, nes būną kiek pakietėjus.

Taigi realiai vėlgi 3-4 dažyti užtenka.

Flakono išeiga medžiagai tokia, jog durelių apmušimams 4, prireikė kažkur pusantro flakono. Tad stogui dažyt manau reiktų panašiai, galima bandyti aišku ir su vienu...

Tai va tokia patirtis... Kažkur berods dar tuos apmušimus dažytus, bet nenufotkinčiau dabar kaip atrodo... Bet kas matė efektą, tai niekas nebūtų pasakęs jog ten dažyta + labai atsinaujina spalva :)
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#5 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2014 vasario 12 - 10:47

Supratau. Dėkui labai už pagalbą :good: Nutariau daryt juodų lubų efektą ir stiklo šonuose esančius skersinius juodai nupūst. Turėtų erdvė truputį uždaresnė salone atrodyt.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0