Peršokti prie turinio


Nuotrauka

EvX P406 V6 baracuda


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 851

#521 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 12:34

Tamsta, matuoji teisingai. Pirma prijungiant testerį lygiagrečiai ir tada atjungiant klemą, t.y. paliekant testerį įjungtą nuosekliai, nenutrauki grandinės, taigi mašinos kompai lieka aktyvūs, kurie buvo aktyvūs, o relės, kurios buvo aktyvios, irgi lieka įjungtos.

Jungiant testerį ant nutrauktos grandinės, matuojama pažadinimo srovė, taip pat tikrinama, per kiek laiko ta srovė dingsta ir pan. Dauguma net senesnių automobilių, turinčių kažkokius kompus, tik užmovus klemą, šauna beveik iki kokių 8-10A, po to prigęsta, pvz Citroen XM ar Xantia hidroaktyviniai iškart prasidaro vožtuvus, o tai labai nemažai amperų. O prijungus kokiam C5 ar panašiam su elektriniu hidrauliniu siurbliu, jei užfiksuos neteisingą aukštį ir sumanys pasikelt - sudegs testeris, nes ten srovės tikrai daugiau už 10, ir tikriausiai ir daugiau už kai kurių prabangesnių testerių sugebamus išmatuoti 20A...

Dar pažiūrėčiau signalizaciją, jei tokia yra. Nes chebra pajungia jos maitinimą nuo bet ko, netgi nuo mago ar prikūrkės, tai gali būti apkrova ant bet kokio saugiklio... Arba dujas, jos turėtų turėt savo atskirą saugiklį.


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2015 rugpjūčio 26 - 12:37

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#522 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 13:49

...
Dar pažiūrėčiau signalizaciją, jei tokia yra. Nes chebra pajungia jos maitinimą nuo bet ko, netgi nuo mago ar prikūrkės, tai gali būti apkrova ant bet kokio saugiklio... Arba dujas, jos turėtų turėt savo atskirą saugiklį.

Dar prieš matavimus buvau lyg ir atjungęs signalizaciją (ištraukiau 2 rastus prie signalizacijos bloko saugiklius), ir ištraukęs vieną rastą saugiklį per kurį ėjo pliusas tiesiai nuo akumo iki dujų kompo. Tai manau, kad signalizacija ir dujos buvo atjungtos nuo grandinės... Buvau ir užvedimo spynelę atjungęs... :(
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#523 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2015 rugpjūčio 28 - 20:33

Tai kad TRW kiniska detalė. Aš savo servise stengiuosi kuo mažiau TRW dėti jei žmogus nusiteikęs padaryti gerai ir ilgam.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#524 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2015 rugpjūčio 28 - 21:47

Tai kad TRW kiniska detalė. Aš savo servise stengiuosi kuo mažiau TRW dėti jei žmogus nusiteikęs padaryti gerai ir ilgam.

O kas šiais laikais mane in NE china? :) China dar nereiškia prastos kokybės, tam juk visokie sertifikatai ir sukurti. O broko ir pas rimtą gamintoją pasitaiko, juolab ne iš mano kišenės jis buvo padengtas. Tik po paskutinio presavimo "prikabino" po 4 taškus iš apačios ir viršaus.
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#525 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 rugpjūčio 28 - 21:57

Tai kad TRW kiniska detalė. Aš savo servise stengiuosi kuo mažiau TRW dėti jei žmogus nusiteikęs padaryti gerai ir ilgam.

O kas belieka be TRW? Lemfoerder jau irgi ne stebuklas, kai kurios pozicijos tikrai trw geriau už jį laiko, kai kurios ne, bet kaina didesnė. Kas dar iš geresnių pranzūzams? Boge, Bilstein ir panašūs gamintojai juk negamina...


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2015 rugpjūčio 28 - 21:58

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#526 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2015 rugpjūčio 28 - 23:22

MOOG- asmenine šiokia tokia patirtis ant tukstancio klientu diktuoja kad neblogai laikančios dalys.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#527 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2015 rugpjūčio 29 - 09:14

Mano peže yra kelios TRW dalys keistos jau prieš kelis metus. Laiko kuo puikiausiai. Tiesa sakant, gerai laiko visos mano pakeistos detalės ir pakartotinai keisti, jau mano kartą keistas detales, teko tik porą kartų. Pakartotinai keičiau priekinio stabilizatoriaus traukę. Mano buvo įdėta Topran, kuri atlaikė ketverius metus. Dabar vietoje jos įdėjau Lemforder. Pakartotinai pakeistos galinės suvedimo traukės, mano buvo įdėtos Pex, tarnavo ketverius metus. Dabar vietoje jų įdėjau Sasic.


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2015 rugpjūčio 29 - 09:28

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#528 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 rugpjūčio 31 - 16:50

Jei topran tiek laiko, tai arba ramiai gerais keliais važinėjat, arba tiesiog nedaug kilometrų :)

 

O su tais moog velnias žino - atsirado jų pasiūla labai nemaža dabar jau, kaina nedidelė, o dėl kokybės - paskatintas žilvos, pabandysiu, nes dar neikart neteko įsigyt. Pardavėjai tai jų per daug nereklamuoja kaip labai gerų.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#529 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2015 rugpjūčio 31 - 19:00

Jei topran tiek laiko, tai arba ramiai gerais keliais važinėjat, arba tiesiog nedaug kilometrų :)

Tikrai taip, tik gerais kelias važinėju, o labai retai pasitaikius blogesniam keliui, ar vieškeliui, velkuosi vėžlio greičiu. :)


  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#530 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2015 rugpjūčio 31 - 20:57

Pradėjo jau kuris laikas ir mano trilitriui kažkas dundėti važiuoklėje. Per visą laiką kiek turiu prie važiuoklės (apart atraminių ir galinių abejų trosų) nelysta. Reikės kada apžiūrėti dunduko priežastis. Trečiadienį keliaujam pas elektriką, kurį rekomendavo Mindė iš Citrinų. Ieškosim dėl ko neišsijungia relė...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#531 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2015 rugpjūčio 31 - 22:01

Kontakteli numesk ir man to elektriko ☺
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#532 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 rugsėjo 01 - 08:52

Tikrai taip, tik gerais kelias važinėju, o labai retai pasitaikius blogesniam keliui, ar vieškeliui, velkuosi vėžlio greičiu. :)

Čia reiktų suprasti kaip ironiją? Aš juk nesišaipiau ir nesistengiau pašiepti.

 

Tikrai yra tokių žmonių, kurie nesubeldžia važiuoklės labai ilgai, nes tiesiog jos nebeldžia, nors nuvažiuoja labai daug kilometrų.

 

Man jokios važiuoklės, net minkštos citroeninės ilgai nelaiko, nes pjaunu kiaurai viską tiek Kauno Raudondvario pl. tiek panašiose magistralėse, tiek miškais žiemą vasarą, nes kartais kitaip net nepravažiuosi, ir išbeldžiu.

Turim vieną pažįstamą, kuris dirba darbą tokį, kad nuvažiuoja su senu XMu po kokius 100kkm per metus, ir iš jų praktiškai pusė žvyrkeliais. Tai po 3kart per metus keičiasi stabdžių kaladėles, kas kelis metus remontuojasi galinių šakių guolius, važiuoklei ir stabdžiams dedasi tik geriausių gamintojų detales, nes atsibosta pigienas keitinėt kas kelis mėnesius

Yra kam laiko ilgai, kaip jums. Mama irgi, nors ne pati geriausia vairuotoja, bet kažkaip taip viską susaugo, kad sudėtas pigiausias šarnyras ir pigūs sailenblokai praėjo dvi technikines, įdėta naudota stabilizatoriaus traukė taip pat :) Nuvažiuota nedaug, gal 30kkm, bet pigiena per tiek išsibaladoja paprastai ne vieną kartą.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#533 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2015 rugsėjo 01 - 09:27

Čia reiktų suprasti kaip ironiją? Aš juk nesišaipiau ir nesistengiau pašiepti.

Jokios ironijos ir Tu teisingai nuspėjai: tik geri keliai, o blogų pasitaiko labai retai. 70% Vilnius, o čia gatvės kur kas geresnės nei Kauno. Visa kita - geri užmiesčio keliai.


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2015 rugsėjo 01 - 09:30

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#534 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2015 rugsėjo 01 - 13:11

Kontakteli numesk ir man to elektriko ☺

Palaukim rytojaus, bus aiškiau ar vertas rekomendacijų. Jei šitas nepasirodys su prancūzais protingas, kitai savaitei sutarta su Tauriaus tėčiu. Ans pagrinde dirba tik su Peu Peu ir Citrinomis.
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#535 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2015 rugsėjo 01 - 17:17

 70% Vilnius, o čia gatvės kur kas geresnės nei Kauno.

Matosi, kad tamsta senokai Kaune buvęs... :) Dažnai būnu Vilniuje, tai dabar jokio ženklaus skirtumo tarp gatvių kokybės nebepastebiu. Kaunas per paskutinius kelis metus labai smarkiai pasistūmėjo gatvių tvarkyme (rekonstruotos praktiškai visos didžiosios ir problematiškiausios gatvės), todėl reikėtų komentuoti žinant realią situaciją, o ne gatves apibūdinti, remiantis stereotipais ar pasenusia informacija... :)

P.S. Kalk man penktą minusą už šitą komentarą, nes didžiąją dalį, kuriuos turiu "uždirbęs", tamsta beveik vienas ir sudėliojai :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2015 rugsėjo 01 - 17:18

  • 0

#536 mmedic

mmedic
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406, C5 X7.

Parašyta 2015 rugsėjo 02 - 09:30

Galiu tik paantrinti- manau po intensyviu keliu metu remontu Kauno gatves zymiai pagerejusios ir turbut uz Vilno geresnes.
  • 0

#537 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2015 rugsėjo 02 - 10:21

Galiu tik paantrinti- manau po intensyviu keliu metu remontu Kauno gatves zymiai pagerejusios ir turbut uz Vilno geresnes.

Čia pavyzdys, kaip galima nukrypti nuo temos apie EvX Pežą ir keičiamų detalių patvarumą, į lankas - kurio miesto gatvės geresnės.


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2015 rugsėjo 02 - 10:49

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#538 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2015 rugsėjo 02 - 14:02

Čia pavyzdys, kaip galima nukrypti nuo temos apie EvX Pežą ir keičiamų detalių patvarumą, į lankas - kurio miesto gatvės geresnės.

Nebuk bambeklis, kiekvienoj temoj nereik verkt kaip nukrypstama nuo temos :)

 

Visi cia susirenkam padziundzielinti... Per meetus chebra irgi ne tik apie masinas sneka juk, o ir apie mergas pabledavoja ir apie darbus ir apie gerimus... Tai ka draust meetus dabar? :) 


  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#539 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2015 rugsėjo 03 - 20:57

Sutvarkė neatsijungiančią rėlę. Pasirodo, čia buvo chaltūrinta dar trilitriui patenkant į mano rankas... Neveltui ta neišsijungianti relė buvo išlaužtu korpuso gabalu... Tai va, metus laiko turėjau pastoviai veikiančią rėlę... Dabar srovės nutekėjimas minimalus, su įjungta signalizacija rodo 0.02A.

 

 

Čia pavyzdys, kaip galima nukrypti nuo temos apie EvX Pežą ir keičiamų detalių patvarumą, į lankas - kurio miesto gatvės geresnės.

Gal kartais geriau nukrypti į lankas, nei pastoviai skūstis... Negana to, kad jau pm rašiau, kad netrinsiu evbi postų, kurie tikrai argumentuoti, neįžeidžiantys ir pan., tai dabar tamsta skundžiasi visiems moderams...  Gal jūs abu kada su evbi nueikit bariukan, įkalkit kelis olaus , išsikalbėkit, gal ir snukius išsidaužykit ir pagaliau išsiaiškinkit asmeniškumus. Atrodo didels vyrs, bet kažkas ne to čia... 


  • 1

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#540 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2015 rugsėjo 03 - 21:31

Sutvarkė neatsijungiančią rėlę. Pasirodo, čia buvo chaltūrinta dar trilitriui patenkant į mano rankas... Neveltui ta neišsijungianti relė buvo išlaužtu korpuso gabalu... Tai va, metus laiko turėjau pastoviai veikiančią rėlę... Dabar srovės nutekėjimas minimalus, su įjungta signalizacija rodo 0.02A.

 

 

Gal kartais geriau nukrypti į lankas, nei pastoviai skūstis... Negana to, kad jau pm rašiau, kad netrinsiu evbi postų, kurie tikrai argumentuoti, neįžeidžiantys ir pan., tai dabar tamsta skundžiasi visiems moderams...  Gal jūs abu kada su evbi nueikit bariukan, įkalkit kelis olaus , išsikalbėkit, gal ir snukius išsidaužykit ir pagaliau išsiaiškinkit asmeniškumus. Atrodo didels vyrs, bet kažkas ne to čia... 

Yra gi tokių žmonių katriem reik išsiverkt :) Kariuomenėj tokius kažkaip negražiai ten vadydavo... :)


  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros





Vartotojų skaito šią temą: 5

narių: 0, svečių: 5, slaptų narių: 0