Peršokti prie turinio


Savo liutuko garso sistema


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 346

#221 kebabas

kebabas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 487
  • Vieta:klaipeda
  • Automobilis:peugeot 406hdi

Parašyta 2009 balandžio 01 - 14:07

bent pas mane is po isklijavimo barska tik bagazines atidarymo knopke
  • 0

#222 Svečias_Rokis_*

Svečias_Rokis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 02 - 10:27

sveiki gal galite patarti kokius normalius kiausinius reiktu isidet i 406c kad nereiketu ten pjauti skardu, viskas tilptu ir uztektu orginalaus stiprintuvo smarves juos patempt?
  • 0

#223 Halu

Halu
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 53
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2009 balandžio 02 - 14:05

Pirma paziurek kaip skamba Halu paskaui kazka sakyk, nebutina deti firmeku, kad kazkas butu geriau. As pats prie audio dirbu ir puse mano saikos tuo izsiema, tai zinaom ka darom ;)

patikek pats zinau kad nebutina garsios firmos bet reikia tada ir geras tureti rankas :) as visiskai nekreipiu i firmas demesio tiesog arba pasikliauju tuo kas naudojo jau arba pats atrandu koki nebloga daikciuka is nezinomu firmu :)
  • 0

#224 Halu

Halu
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 53
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2009 balandžio 02 - 14:06

bent pas mane is po isklijavimo barska tik bagazines atidarymo knopke

Sake cia prancuzu beda tik reikia sugalvot kaip ja isspresti B)
  • 0

#225 Svečias_MariusV6_*

Svečias_MariusV6_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 02 - 16:46

Pas mane mage Pioneer, gale elipsės Pioneer, priekyje duryse Hertz stovi, dar aukštadažniai yra. Vienas stirntuvas pajungtas elipsėm ir hertzam, kitas Vieta 1800kw jis skirtas dviems subams Clarion kurie įmontuoti į dėžę, o dėžė bagažinėje :D groja gražiai, gal tik garso kiek per daug ;]
  • 0

#226 Svečias_Rokis_*

Svečias_Rokis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 02 - 21:49

sveiki gal galite patarti kokius normalius kiausinius reiktu isidet i 406c kad nereiketu ten pjauti skardu, viskas tilptu ir uztektu orginalaus stiprintuvo smarves juos patempt?

:ph34r:
  • 0

#227 Svečias_Tomazo_*

Svečias_Tomazo_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 04 - 12:00

sveiki gal galite patarti kokius normalius kiausinius reiktu isidet i 406c kad nereiketu ten pjauti skardu, viskas tilptu ir uztektu orginalaus stiprintuvo smarves juos patempt?

Dek kokie telpa... turetu 10 cm garsiakalbiai tilpti lyg.. skirtumo didelio tikrai nebus..

Šį pranešimą redagavo Tomazo: 2009 balandžio 04 - 12:01

  • 0

#228 imperial_wombat

imperial_wombat
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 98
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe, 2.2 HDI

Parašyta 2009 balandžio 04 - 12:13

em .. pas mane originalios koloneles '01 m . kupe ... kazkaip ir uztenka - tik barska kai prieki bosu dadedi - itariu dureles - kaip tai yra fixinama - imanoma paciam ? jei ne kiek kainuoja ... ir t.t.
  • 0

#229 Svečias_Tomazo_*

Svečias_Tomazo_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 05 - 06:28

em .. pas mane originalios koloneles '01 m . kupe ... kazkaip ir uztenka - tik barska kai prieki bosu dadedi  - itariu dureles - kaip tai yra fixinama  - imanoma paciam ? jei ne kiek kainuoja ... ir t.t.

aisku kad imanoma.
Visu prancuzu durys barska kai atsuki gerai volume :D
reikia daryti gera dureliu vibro izoliacija: iskloti tiek vidine tiek isorine skardas bitumu.
As savo 406 sedanui dariausi pats, ta medziagu savikaina atsiejo 150 Lt

Šį pranešimą redagavo Tomazo: 2009 balandžio 05 - 06:29

  • 0

#230 Mantas_PNV

Mantas_PNV
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 346
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:ex 406. 607

Parašyta 2009 balandžio 05 - 10:20

Ziurineju mago, gal koki rekomenduoti galetumete ? Nebutinai naujas, noreciau kad butu usb ar bent jau aux. Taigi apie financus apie 300lt
Dabar pas mane toks : Sony CDX-CA680X
Posted Image
  • 0

#231 Svečias_Tomazo_*

Svečias_Tomazo_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 06 - 06:56

Ziurineju mago, gal koki rekomenduoti galetumete ? Nebutinai naujas, noreciau kad butu usb ar bent jau aux. Taigi apie financus apie 300lt
Dabar pas mane toks : Sony CDX-CA680X
Posted Image

Jamk pvz JVC sh 55, 77, 99, sitie neblogi uz tokia kaina manau rasi krizes metu ir dar pigiau..
p.s. pas juos nera USB.

Šį pranešimą redagavo Tomazo: 2009 balandžio 06 - 06:57

  • 0

#232 Svečias_Taskalotas_*

Svečias_Taskalotas_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 12 - 10:27

P306 stovi originalios JVC kiek zinau, bet beda tame, kad plerpia siek tiek, nes kaip suprantu tai galine panele yra plastmases gabalas... butu gerai jei atsirastu, kas noretu nebrangiai ir kokybiskai pagaminti ir sumontuoti panele is fanieros :) jei tokiu atsirastu, tai butu dziugu gauti pm ir kad butumet is Kauno apylinkiu, aciu :) :lyzht:
  • 0

#233 WessTaxX

WessTaxX
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 35
  • Vieta:Vilnius - Skuodas
  • Automobilis:Peugeot 206 GT

Parašyta 2009 balandžio 14 - 17:27

Ziurineju mago, gal koki rekomenduoti galetumete ? Nebutinai naujas, noreciau kad butu usb ar bent jau aux. Taigi apie financus apie 300lt
...

Jeigu nori funcionalumo, rekomenduočiau šį AUTO DCA-8300DV DAEWOO 320lt
Posted Image

Įpatynga kokybe ši firma nepasižymi, bet funkciju gausa už tokią kaina, tikrai lenkia konkurentus. Pas sesę mašinoj įdėjau šitą maga, tai tikrai nesigaili kad šį pirkau. Problemų nuo tada kai pirkau (pirkau praėjusią vasarą) jokių dar nebuvo, tik kartais ne iš pirmo kart nuskaitydavo usb (kai šaltas būdavo). DVD su mp3 dainom visus kolkas nuskaitė kiek turėjau, tik kaikuriuos kartais ilgiau skaito. Garso kokybė taip pat nebloga.

Pats jei pirkčiau šiuo metu magą, tai imčiau šį - DEH-4000UB PIONEER
Posted Image
Bet čia jau ir kaina didesnė, visgi aš pats už kokybę, o ir atrodo labai gražiai :wub:
  • 0

#234 shakilas

shakilas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.115
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis: Peugeot 406 LPG

Parašyta 2009 balandžio 14 - 19:13

Ta pioneer shvogeris dovanu gavo.Tai drozia daugiau kaip pusmeti . Be jokiu problemu tiek su usb,tiek su cd
  • 0
Peugeot 406 rallye edition LPG

#235 Svečias_Rokis_*

Svečias_Rokis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 21 - 15:16

klausimelis nedarant naujos temos. ar orginalus kasetnikas 406 nerodo ten radijo stociu dainu pavadinimu ir tt. db tik daznius rodo ir viskas.
  • 0

#236 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2009 balandžio 21 - 15:38

klausimelis nedarant naujos temos. ar orginalus kasetnikas 406 nerodo ten radijo stociu dainu pavadinimu ir tt. db tik daznius rodo ir viskas.

turi but RDS parasyta ant mages ,arba knopke RDS jei yra ,tai paspausk ;) ir rodys.jei rds nera tai ir nerodys pavadinimu

Šį pranešimą redagavo kenis222: 2009 balandžio 21 - 16:10

  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#237 Svečias_Rokis_*

Svečias_Rokis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 22 - 12:11

turi but RDS parasyta ant mages ,arba knopke RDS jei yra ,tai paspausk ;) ir rodys.jei rds nera tai ir nerodys pavadinimu

rds yra bet jokios reakcijos jy paspaudus <_<
  • 0

#238 Svečias_Klaudis_*

Svečias_Klaudis_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 23 - 08:35

Pas mane tai magiukas PIONEER P5050UB, priekyje komponentai RAINBOW CSX265, gale elipses HERTZ DCX 690 ir bosiukas BULL AUDIO ESW12. Komponentai i bosiukas paleista nuo GROUND ZERO GZHA4150x, o elipses nuo magiuko. Siaip garso per akis :rolleyes: , bet noretusi garso izoliacija susidet :)~ , nors siuo metu nera tam finansu :mad:
  • 0

#239 Svečias_Tomazo_*

Svečias_Tomazo_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 23 - 10:50

Pas mane tai magiukas PIONEER P5050UB, priekyje komponentai RAINBOW CSX265, gale elipses HERTZ DCX 690 ir bosiukas BULL AUDIO ESW12. Komponentai i bosiukas paleista nuo GROUND ZERO GZHA4150x, o elipses nuo magiuko. Siaip garso per akis :rolleyes: , bet noretusi garso izoliacija susidet :)~ , nors siuo metu nera tam finansu :mad:

Geriausia tai padaryti pries kraunant i masina aparatura :)
Isidedi gerus komponentus i izoliuotas duris ir pagalvoji kam tas bosas gale :D
Cia mano asmenine nuomone.

Šį pranešimą redagavo Tomazo: 2009 balandžio 23 - 10:51

  • 0

#240 Svečias_sir.alex_*

Svečias_sir.alex_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 balandžio 28 - 22:40

gal kas netingi tiksliau paaiskint kaip garso izoliacija atlikt? :rolleyes: kur,kokios ir kiek daug medziagos klijuot? kelios foto nepamaisytu :beer: p.s. kalbu apie priekines duris ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0